Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
401 | Kulpa Patrycja | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | SP nr 20 | opłacono on-line |
402 | Hordyński Jędrzej | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | Szkoła Podstawowa nr 8 | opłacono on-line |
403 | Kryształ Marcel | Dolna Grupa | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | |
404 | Hordyński Bartosz | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | Szkoła Podstawowa nr 8 | opłacono on-line |
405 | DĄBROWSKA AMELIA | GRUDZIĄDZ | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | Szkoła Podstawowa nr 7 | limit osiągnięty |
406 | Mątewska Paulina | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | |
407 | DĄBROWSKI HUBERT | GRUDZIĄDZ | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | Szkoła Podstawowa nr 7 | opłacono on-line |
408 | Kryształ Dominika | Dolna Grupa | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | |
409 | Olszewski Benjamin | Grudziadz - Berlin | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | |
410 | Spychalska Larysa | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ | opłacono on-line |
411 | Ściborowski Ignacy | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | |
412 | Wilkowska Liliana | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | |
413 | Wojdyło Oliwier | BRODNICA | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | Brodnica Biega | opłacono on-line |
414 | JAGUSZ MARTYNA | GRUDZIĄDZ | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | |
415 | Studzińska Wiktoria | pokrzywno | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | Przedszkole | opłacono on-line |
416 | Rucińska Julia | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | szkoła Podstawowa nr 20 Grudziądz | limit osiągnięty |
417 | TEREBA MAJA | Grudziadz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | PRZEDSZKOLE Kopernik | opłacono on-line |
418 | Żukotyński Mateusz | Grupa | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | SP 20 | opłacono on-line |
419 | Fojut Zuzanna | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | Szkoła Podstawowa nr 20 Grudziądz | opłacono on-line |
420 | Jagła Krzysztof | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | SP 12 Grudziądz | opłacono on-line |
421 | Gądek Dawid | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | szkoła Podstawowa nr 20 Grudziądz | opłacono on-line |
422 | Jagła Bartosz | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | SP 12 Grudziądz | opłacono on-line |
423 | Łepek Wiktoria | Płąchawy | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | |
424 | Gądek Paula | GRUDZIĄDZ | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | szkoła Podstawowa nr 20 Grudziądz | opłacono on-line |
425 | Majrowska Maria | Grudziadz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | SPORT I REKREACJA DELFIN | opłacono on-line |
426 | Warzyńska Malwina | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | |
427 | Ściborowski Nikodem | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | SP 20 | opłacono on-line |
428 | Gawrecki Nikodem | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | Sara Workwear Wheel Brothers Racing | opłacono on-line |
429 | Studziński Wiktor | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | SP 20 | opłacono on-line |
430 | Frąckiewicz Karolina | Płąchawy | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | |
431 | Zawieracz Julia | Płąchawy | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | |
432 | Ściborowski Filip | GRUDZIĄDZ | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | SP 20 | opłacono on-line |
433 | LAGOCKA LENA | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | |
434 | tereba zuzanna | grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | Szkoła Podstawowa nr 12 | opłacono on-line |
435 | karwowska Zuzanna | grudziadz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | Akademia biegania | opłacono on-line |
436 | PABIŚ Ignacy | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | limit osiągnięty | |
437 | Przeczewski Dawid | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | |
438 | ZAKRZEWSKI KAROL | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | |
439 | Krupski Mateusz | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | |
440 | PABIŚ Antoni | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | limit osiągnięty | |
441 | Krupski Milan | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | |
442 | Borek Kaspian | Chełmno | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | TATA TEAM | opłacono on-line |
443 | Kamiński Kacper | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | |
444 | Śledź Jan | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | PRZEDSZKOLE MIEJSKIE LOTNISKO KUSTRONIA | opłacono on-line |
445 | Brudniewicz Kajetan | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | Brudzio Team PM Kopernik | opłacono on-line |
446 | Pepliński Mateusz | grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | |
447 | Kamiński Maksymilian | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | sp nr 16 | opłacono on-line |
448 | Brudniewicz Paweł | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | Brudzio Team SP nr 15 | opłacono on-line |
449 | Majka Marcel | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | SP 20 | opłacono on-line |
450 | Klimek Mateusz | Radzyń Chełmiński | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | |
451 | Klimek Mikołaj | Radzyń Chełmiński | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | |
452 | Majka Pola | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | |
453 | Pepliński Adam | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | |
454 | Łączkowska Kinga | Iława | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | limit osiągnięty | |
455 | Jeliński Oskar | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | Przedszkole Strzemięcin | opłacono on-line |
456 | Peplińska Anna | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | |
457 | Knut Agata | Iława | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | limit osiągnięty | |
458 | Frankiewicz Wiktoria | Radzyń Chełmiński | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | |
459 | Chelkowski Dominik | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ | opłacono on-line |
460 | Malinowski Adrian | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | limit osiągnięty | |
461 | Chelkowski Bartosz | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ | opłacono on-line |
462 | Jelińska Martyna | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | SP 8 w Grudziądzu | opłacono on-line |
463 | Chodorowski Jan | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | |
464 | Kawałkowski Franciszek | Gdańsk | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | KawałkiTeam | opłacono on-line |
465 | Chodorowska Lena | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | Szkoła Podstawowa nr 7 | opłacono on-line |
466 | Riemer Mateusz | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | |
467 | Riemer Krzysztof | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | |
468 | Szutta Antonina | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | |
469 | Szutta Inka | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | |
470 | Drężek Paweł | Warlubie | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | |
471 | Matuszewski Leon | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | Przedszkole Kraina marzeń | opłacono on-line |
472 | PROCAJŁO Jakub | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | SP 20 | opłacono on-line |
473 | PROCAJŁO Dominik | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | SP 20 | opłacono on-line |
474 | MELEROWSKI MIKOŁAJ | GRUDZIĄDZ | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | |
475 | Kwiatek Kacper | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | Torpeda | opłacono on-line |
476 | Adamska Izabela | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | |
477 | MĘDRZYCKA OLIWIA | GRUDZIĄDZ | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | |
478 | Drumowski Jakub | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | |
479 | Drumowski Tomasz | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | |
480 | Gajoch Weronika | Bydgoszcz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | Sp 38 | limit osiągnięty |
481 | Kwiatkowska Nadia | Rogóźno | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | |
482 | Banaszewska Maja | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | Sp nr 20 | opłacono on-line |
483 | Banaszewska Marta | Grudziądz | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | Sp nr 20 | opłacono on-line | |
484 | Miedzianowski Tomasz | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | |
485 | Miedzianowski Bartosz | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | |
486 | Bartkowska Hanna | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | |
487 | Bartkowski Franciszek | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | |
488 | Chmura Justyna | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | |
489 | Zgardowski Szymon | Boguszewo | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | |
490 | Zgardowski Kamil | Boguszewo | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | |
491 | WOJTACKA Lena | GRUDZIĄDZ | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | Sosnowa Team Grudziądz | opłacono on-line |
492 | Goliński Marcel | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | |
493 | Zagórski Antoni | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | |
494 | Brac Zofia | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | Sp nr 20 | opłacono on-line |
495 | Rytkowska Alicja | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | |
496 | Rytkowska Maja | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | |
497 | Markowska Alina | Grudziadz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | |
498 | Markowski Jan | Grudziadz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | |
499 | Rycewicz Paulina | Gdańsk | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | |
500 | Rycewicz Oliwia | Gdańsk | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line |
Wyświetleń: 58546