Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adamska Izabela | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | |
2 | Alipow Mateusz | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | limit osiągnięty | |
3 | Alipow Mirosław | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | limit osiągnięty | |
4 | Angowski Aleksander | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | |
5 | Augustynowicz Adrian | Bydgoszcz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | SP 64 Bydgoszcz | opłacono on-line |
6 | Babicka Kaja | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | SP 7 Grudziądz | opłacono on-line |
7 | Bączkowska Emilia | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | V Runner Junior | opłacono on-line |
8 | Bączkowski Wiktor | Gubiny | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | Gubiny | opłacono on-line |
9 | Balcerzak Gabriela | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | |
10 | Banaszewska Maja | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | Sp nr 20 | opłacono on-line |
11 | Banaszewska Marta | Grudziądz | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | Sp nr 20 | opłacono on-line | |
12 | Baranowska Martyna | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | limit osiągnięty | |
13 | Barczak Natalia | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | |
14 | Bartkowska Hanna | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | |
15 | Bartkowski Franciszek | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | |
16 | Bartoś Piotr | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | |
17 | Bartoszynska Iga | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | Szkoła podstawowa 7 | limit osiągnięty |
18 | Bartoszynska Stefania | Grudziadz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | Przedszkole Miejskie Strzemiecin | limit osiągnięty |
19 | Bedczak Natalia | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | Sp 21 | limit osiągnięty |
20 | Biegajska Eliza | Szczepanki | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | |
21 | Biegajska Nadia | Szczepanki | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | |
22 | Blumberg Marcel | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | SP 20 Grudziądz | opłacono on-line |
23 | Blumberg Roksana | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | SP 20 Grudziądz | opłacono on-line |
24 | Bogusławska Lena | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | |
25 | Bogusławski Karol | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | Szkoła Podstawowa nr 7 w Grudziądzu | opłacono on-line |
26 | Borek Kaspian | Chełmno | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | TATA TEAM | opłacono on-line |
27 | Borkowski Emil | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | Sara Workwear Wheel Brothers Racing | opłacono on-line |
28 | Borowicz Miłosz | Biały Bór | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | |
29 | Brac Marysia | Olsztyn | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | |
30 | Brac Zofia | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | Sp nr 20 | opłacono on-line |
31 | Brandt Iga | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | Dobre Przedszkole ul. Chełmińska206 | opłacono on-line |
32 | Brudniewicz Kajetan | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | Brudzio Team PM Kopernik | opłacono on-line |
33 | Brudniewicz Paweł | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | Brudzio Team SP nr 15 | opłacono on-line |
34 | Brzozowska Nadia | Świecie | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | Packman team | opłacono on-line |
35 | Bubnowicz Waleria | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | ORKA Grudziądz | opłacono on-line |
36 | buchaj Filip | grudziadz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | |
37 | Bucholc Joanna | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | Wtorkowy Trening | opłacono on-line |
38 | Bujak Lena | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | |
39 | Burakiewicz Krystian | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | Szkoła Podstawowa nr 7 w Grudziądzu | opłacono on-line |
40 | Burzyński Jan | Grudziadz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | Szkoła podstawowa nr 13 | opłacono on-line |
41 | Błażejczyk Oliwia | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | |
42 | Błażejczyk Zuzanna | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | |
43 | Cendrowicz Dominik | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | SP 20 Grudziądz | opłacono on-line |
44 | Cerska Amelia | Pieńki Królewskie | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | SP 8 w Grudziądzu | opłacono on-line |
45 | Cerski Bartłomiej | Pieńki Królewskie | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | SP w Sztynwagu | opłacono on-line |
46 | Chelkowski Bartosz | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ | opłacono on-line |
47 | Chelkowski Dominik | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ | opłacono on-line |
48 | Chlewicka Juliana | Rogóźno | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | |
49 | Chlewicki Antoni | Rogóźno | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | |
50 | Chmura Justyna | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | |
51 | Chodorowska Lena | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | Szkoła Podstawowa nr 7 | opłacono on-line |
52 | Chodorowski Jan | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | |
53 | Chojnowski Szymon | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | |
54 | Chojnowski Wiktor | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | |
55 | Ciarkowska Patrycja | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | Szkoła Podstawowa nr 7 w Grudziądzu | opłacono on-line |
56 | Cichocka Natalia | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | SP 20 Grudziądz | opłacono on-line |
57 | Cicierski Blazej | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | |
58 | Cybula Franciszek | WARLUBIE | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | |
59 | Cymańska Maja | Gudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | SP 4 Grudziądz | opłacono on-line |
60 | Cyrankowski Filip | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | |
61 | Czepiel Amelia | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | |
62 | Czerwiński Dawid | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | SP 20 Grudziądz | opłacono on-line |
63 | Czerwiński Dominik | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | SP 20 Grudziądz | opłacono on-line |
64 | DĄBROWSKA AMELIA | GRUDZIĄDZ | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | Szkoła Podstawowa nr 7 | limit osiągnięty |
65 | DĄBROWSKI HUBERT | GRUDZIĄDZ | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | Szkoła Podstawowa nr 7 | opłacono on-line |
66 | DAHL Martyna | GRUDZIĄDZ | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | |
67 | DAHL Zuzanna | GRUDZIĄDZ | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | |
68 | Dawid Kamil | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | |
69 | Dawid Vanessa | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | |
70 | Dejewska Lena | Nowa Wieś | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | limit osiągnięty | |
71 | Dejewska Zofia | Nowa Wieś | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | limit osiągnięty | |
72 | Dejna Aleksy | Smętowo Graniczne | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | limit osiągnięty | |
73 | Dekowska Jagoda | Wętfie | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | SPLniano | limit osiągnięty |
74 | Dekowska Miłosz | Wętfie | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | limit osiągnięty | |
75 | Dolewska Lena | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | |
76 | Domachowska Laura | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | |
77 | DOMINIKOWSKI IGOR | GRUDZIĄDZ | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | Przedszkole | opłacono on-line |
78 | Drabiniak BLANKA | GRUDZIĄDZ | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | |
79 | Drężek Paweł | Warlubie | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | |
80 | Drumowski Jakub | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | |
81 | Drumowski Tomasz | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | |
82 | Drzewoszewska Maja | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | Grudziadz | opłacono on-line |
83 | Drzewoszewski Igor | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | Grudziadz | opłacono on-line |
84 | Duch Kamil | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | |
85 | Duch Paweł | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | |
86 | Durzyńska Zosia | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | |
87 | Durzyński Antek | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | |
88 | Dymarkowski Maciej | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | |
89 | Dymarkowski Marcel | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | |
90 | Dziekanowska Anna | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | SP 20 Grudziądz | opłacono on-line |
91 | Dziewirz Zofia | Grudziadz | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | ||
92 | DZIKOWSKA Paulina | GRUDZIĄDZ | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | limit osiągnięty | |
93 | Ejzygmann Kinga | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | |
94 | Felski Alex | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | |
95 | Fialkowska Monika | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | |
96 | Figura Antonina | Kwidzyn | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | Kwidzyn Run | opłacono on-line |
97 | Fiszer Fabian | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | |
98 | Florek Filip | Grupa | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | run team Florasy | opłacono on-line |
99 | FLOREK Jakub | GRUPA | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | run team Florasy | opłacono on-line |
100 | Fojut Zuzanna | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | Szkoła Podstawowa nr 20 Grudziądz | opłacono on-line |
Wyświetleń: 58541