Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
301 | Bączkowski Wiktor | Gubiny | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | Gubiny | opłacono on-line |
302 | Warczak Laura | Dolna Grupa | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
303 | Celiński-Drozd Mariusz | Gdańsk | Polska | Bieg główny - 7 km | AgDer | opłacono on-line |
304 | Wiśniewska Sylwia | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | Vadain Running Club | opłacono |
305 | Jakubowski Piotr | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | Vadain Running Club | opłacono |
306 | Kilich Małgorzata | Inowrocław | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | |
307 | PURWIN Piotr | GRUDZIĄDZ | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
308 | PURWIN Beata | GRUDZIĄDZ | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
309 | Kordowska Emma | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | |
310 | Kordowski Dawid | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
311 | Zych Dawid | Elbląg | Polska | Bieg główny - 7 km | Spartanie Dzieciom | opłacono on-line |
312 | Piechna Kamila | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | Morsy z Grudziądza | limit osiągnięty |
313 | Piotrowska Justyna | Butowo | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
314 | wróblewski krzysztof | grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
315 | Bielik Jaśmina | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
316 | Wojciechowska Aleksandra | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
317 | Żyżyńska Oliwia | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | |
318 | Żyżyńska Roksana | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | Sp nr 20 | opłacono on-line |
319 | Melerski Leszek | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
320 | Paluszkiewicz Michał | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
321 | Abczyński Robert | Świecie | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
322 | Tomczuk Ewa | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
323 | Frencel Aleksandra | Grudziadz | Polska | Bieg główny - 7 km | Fit Mania | opłacono on-line |
324 | Matuszak Agata | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | Fit Mania | limit osiągnięty |
325 | Janeczko Małgorzata | Gdynia | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
326 | Fiszer Fabian | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | |
327 | Wojanowska Maryla | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | SPORT I REKREACJA DELFIN | opłacono on-line |
328 | Wojanowski Zbigniew | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | SPORT I REKREACJA DELFIN | opłacono on-line |
329 | Dominikowski Marcin | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
330 | Pawelec Anna | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | limit osiągnięty | |
331 | Jeziorska Magdalena | Chełmno | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
332 | KOZŁOWSKI Oskar | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | AutoSkar | opłacono on-line |
333 | Wojenko Agata | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
334 | Kiełcz Michał | Koziegłowy | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
335 | Makowska Ewa | Kozieglowy | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
336 | Osiecki Grzegorz | 14-220 Kisielice | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
337 | Skabowski Jacek | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | FHU JOKER | opłacono on-line |
338 | Wdowczyk Agnieszka | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
339 | Kasprzyk Tatiana | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | limit osiągnięty | |
340 | Zakrzewska Natalia | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | limit osiągnięty | |
341 | Mrozek Maciej | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | nsp1 | opłacono on-line |
342 | Mrozek Mariusz | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | parkrun Grudziądz | opłacono on-line |
343 | Dulkiewicz Zdzisław | kwidzyn | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
344 | WIŚNIEWSKA NADIA | PAPARZYN | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | |
345 | Zieliński Marcin | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
346 | Reetz Andrzej | 86-300 Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
347 | Korczewski Szymon | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | Szkoła Podstawowa nr 7 w Grudziądzu | opłacono on-line |
348 | Cysewski Mieczysław | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
349 | ziętarska Sandra | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | limit osiągnięty | |
350 | Pyszora-Zaloga Magdalena | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
351 | Korczak Kamil | Ruziec | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | |
352 | Przeracki Maciej | GRUDZIĄDZ | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
353 | Kaszubowski Zenon | Malbork | Polska | Bieg główny - 7 km | Active Malbork | opłacono on-line |
354 | Wilczewski Robert | Toruń | Polska | Bieg główny - 7 km | 1WSzP | opłacono on-line |
355 | Borowski Paweł | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
356 | Dudzik Arkadiusz | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
357 | Łakomy Szymon | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
358 | Kunke Julia | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | |
359 | Kunke Tomasz | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | 13WOG | opłacono on-line |
360 | Draszczyk Marcin | Łazyn, Toruń, Poland | Polska | Bieg główny - 7 km | #AntosiaTeam | opłacono on-line |
361 | Zdrojewska Agnieszka | Grudziadz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
362 | Zdrojewski Filip | Grudziadz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | |
363 | Wojewódka Magdalena | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
364 | Witczak Joanna | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | |
365 | Kremska Agnieszka | Inowrocław | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
366 | Wróbel Jakub | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | |
367 | Kłos Beata | Warlubie | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
368 | Neff Jarosław | Toruń | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
369 | drabiniak michał | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
370 | Ejzygmann Karol | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
371 | Jędrak Marcin | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
372 | Michałkowski Janusz | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
373 | Skorek Joanna | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
374 | Michałkowska Wioletta | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
375 | Dziewirz Zofia | Grudziadz | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | ||
376 | NeumanSkorek Barbara | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
377 | Ciećka Marek | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
378 | Gąsior Grażyna | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
379 | Rybiński Bartosz | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | limit osiągnięty | |
380 | Saderska Izabela | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | MIKLADATEAM | opłacono on-line |
381 | Zieliński Kacper | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | |
382 | Zieliński Marcel | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | |
383 | Zamojski Jan | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | |
384 | Zamojska Aleksandra | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | |
385 | Mioduszewska Malgosia | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | limit osiągnięty | |
386 | Odrzywolski Marek | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | |
387 | Zielińska Małgorzata | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | SP 9 Grudziądz | limit osiągnięty |
388 | Zieliński Hubert | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | |
389 | Zielińska Eliza | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | |
390 | Lewandowska Martyna | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | |
391 | Smoczyński Damian | Salno | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
392 | Pomianowska Anna Pomianowska | Świecie | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | |
393 | Pomianowski Bartosz | Świecie | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line | |
394 | NOWAK jan | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | limit osiągnięty | |
395 | Lipniewska Magdalena | Kolno | Polska | Bieg główny - 7 km | opłacono on-line | |
396 | Wnuczek Mateusz | Grudziądz | Polska | Bieg główny - 7 km | limit osiągnięty | |
397 | Popiel Marek | Gdańsk | Polska | Bieg główny - 7 km | limit osiągnięty | |
398 | Jaranowski Jakub | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono | |
399 | Ślot Michał | Toruń | Polska | Bieg główny - 7 km | POLKRYS TEAM | limit osiągnięty |
400 | OSIŃSKI HUBERT | CHEŁMNO | Polska | Bieg dla dzieci 2-16 lat (100 ,200,600,1000 m) | opłacono on-line |
Wyświetleń: 58579