Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Stempka Monika Stempka Gdynia Start opłacono on-line
2 Karcz Tomasz Strzelno Start Guseppe Team opłacono on-line
3 Blok Krystian Łebcz Start opłacono on-line
4 Zielke Paweł Mieroszyno Start opłacono
5 Mollin Bartlomiej Strzelno Start KP PSP Puck opłacono on-line
6 Dragan Karol Gdynia Start limit osiągnięty
7 janowski michał Kębłowo Start opłacono on-line
8 Skosolas Agnieszka Mosty Start opłacono on-line
9 Mielewczyk Magdalena Wicko Start Grupa Biegowa MRT opłacono on-line
10 Skiba Łukasz Bydgoszcz Start Team Kreft limit osiągnięty
11 Osadowski Przemysław Gdańsk Start opłacono on-line
12 Kujawska Monika Puck Start opłacono on-line
13 Złoch Piotr Gdynia Start opłacono on-line
14 Domski Jakub Łęczyce Start opłacono on-line
15 Andrzejczak Zbigniew REWA Start WKB opłacono on-line
16 Ginda Magdalena Ginda Kosakowo Start opłacono on-line
17 Kobierzyński Paweł Władysławowo Start Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
18 Kiedrowski Tomasz Kębłowo Start 13 Dywizjon Trałowców/ORP Kormoran limit osiągnięty
19 Bączek Wojtek Reda Start opłacono on-line
20 Szoda Sebastian Lębork Start opłacono on-line
21 Szoda-Bączek Aurelia Reda Start opłacono on-line
22 Mielewczyk Łukasz Wicko Start Grupa Biegowa MRT opłacono on-line
23 Glazik Mariusz Reda Start opłacono on-line
24 Szczepkowski Sebastian Krokowa Start opłacono
25 Stańco Mariola Rumia Start opłacono on-line
26 Kaszubowska-Teofilak Justyna Rumia Start opłacono on-line
27 Ciskowska Aleksandra Minkowice Start opłacono
28 Plewiński Rafał Gdynia Start MAMY TO! opłacono on-line
29 Szczepkowska Paulina Krokowa Start Krokowa BIEGA opłacono on-line
30 Lesner Dariusz Puck Start Biegamy Razem Władysławowo opłacono
31 Dettlaff Dawid Gnieżdżewo Start LZS/OSP GNIEŻDŻEWO opłacono on-line
32 DETTLAFF IRENEUSZ GNIEŻDŻEWO Start LZS/OSP GNIEŻDŻEWO opłacono on-line
33 Willner Waldemar Domatówko Start LZS Domatówko opłacono on-line
34 Cyplik Wojciech Kąpino Start opłacono on-line
35 Nowara Janusz Połczyno Start opłacono on-line
36 Marciniak Ania Hel Start REBELS LEGION TEAM opłacono on-line
37 Marciniak Adam Hel Start OSP HEL - REBELS LEGION TEAM opłacono on-line
38 zaglewski andrzej władysławowo Start opłacono on-line
39 Mayer Anna Gdańsk Start limit osiągnięty
40 Lenczowski Piotr Wejherowo Start 13 Dywizjon Trałowców/ORP Flaming limit osiągnięty
41 Nikrant Dawid Domatowo Start opłacono on-line
42 Marciniak Piotr Marciniak Reda Start opłacono on-line
43 Marciniak Kamila Reda Start opłacono on-line
44 Mandziuk Magda Rumia Start ParkRun Rumia opłacono on-line
45 Mandziuk Janusz Rumia Start opłacono on-line
46 Biały Jarosław Biały Gdynia Start opłacono on-line
47 Cieszyński Piotr Rumia Start Parkrun Rumia/ Runeda opłacono on-line
48 Janus Lucyna Wejherowo Start opłacono on-line
49 Tołodziecka Agnieszka Żelistrzewo Start ByleDoMety opłacono on-line
50 Tołodziecki Marcin Żelistrzewo Start ByleDoMety opłacono on-line
51 HOFMANN HEIKO ELBLĄG Start Kto się ośmieli, zwycięży limit osiągnięty
52 Eliasz Dawid Hel Start limit osiągnięty
53 Kłodzińska Daria Rzucewo Start opłacono
54 Cieślak Bartosz Żelistrzewo Start opłacono on-line
55 Jarzębiński Piotr Wejherowo Start GWE Wejherowo opłacono on-line
56 Przerwa Adrian Lublin Start Lubelskie Morsy limit osiągnięty
57 Orzoł Kamil Gdynia Start Party Animals Wilimy opłacono on-line
58 Kleine Roman Reda Start opłacono on-line
59 BUCZKOWSKA AGNIESZKA WŁADYSŁAWOWO Start Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
60 Buczkowski Damian Władysławowo Start Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
61 Mickiewicz Ilona Wejherowo Start opłacono on-line
62 Szymański Krzysztof Domatówko Start opłacono on-line
63 Dragan Dorota GDYNIA Start limit osiągnięty
64 Kłonica Jolanta Reda Start opłacono on-line
65 Kłonica Piotr Reda Start opłacono on-line
66 Pecz Anna Żelistrzewo Start Korona biega opłacono on-line
67 Pecz Helena Żelistrzewo Start Korona biega opłacono on-line
68 Pecz Piotr Żelistrzewo Start korona biega opłacono on-line
69 Pecz Igor Żelistrzewo Start Korona Biega opłacono on-line
70 Gawron Piotr Bytów Start KB GOCH Bytów opłacono on-line
71 STEMPNIAK Katarzyna HEL Start REBELS LEGION TEAM opłacono on-line
72 STEMPNIAK Zbigniew HEL Start REBELS LEGION TEAM opłacono on-line
73 Okrój Arkadiusz Reda Start Team Kreft opłacono on-line
74 Kreft Martyna Rumia Start Team Kreft opłacono on-line
75 Kreft Adam Reda Start Team Kreft opłacono
76 Kreft Dawid Reda-Rekowo Start Team Kreft opłacono on-line
77 Kreft Justyna Rumia Start Team Kreft opłacono on-line
78 Kreft Sylwester Rumia Start Team Kreft opłacono on-line
79 Roraf Magdalena Celbowo Start Team Kreft opłacono on-line
80 Szweda Gracjan Swarzewo Start opłacono on-line
81 Detlaff Ewa Swarzewo Start opłacono on-line
82 Szczypior Artur Wyszecino Start GKS KASZUBI LUZINO opłacono on-line
83 Mislisz Piotr Osłonino Start opłacono on-line
84 Karwowska Danuta Mosty Start Kosakowski Klub HDK opłacono
85 Karwowski Krystian Mosty Start opłacono
86 Labudda Wojciech Puck Start LKS Puck opłacono on-line
87 Sułkowska Aleksandra Wejherowo Start opłacono on-line
88 Kwiatkowska Agnieszka Rumia Start WieWiór Team opłacono on-line
89 Kujawski Grzegorz Puck Start opłacono on-line
90 Lamparski Arkadiusz Puck Start Nie chcem, ale muszem opłacono on-line
91 Wójcik Piotr Gdynia Start Morsik Weteran opłacono
92 Műller Jarosław Rumia Start opłacono on-line
93 Polec Jan Puck Start opłacono on-line
94 Wittbrodt Arek Tupadły Start opłacono on-line
95 pawłowski andrzej gdynia Start opłacono on-line
96 Pawłowska Maria Gdynia Start opłacono on-line
97 Okoń Bartosz Goszczyno Start Krokowa Biega opłacono
98 Kreft Daniel Reda Start Team Kreft opłacono on-line
99 Kreft Łukasz Reda Start Team Kreft opłacono on-line
100 Bollin Wiesława Władysławowo Start Greif Team Władysławowo opłacono on-line


Wyświetleń: 4211

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ