V Grand Prix Zwierzyńca 2019 - 1/4
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Sadowski Rafał Białystok 10 KM CHŁOPCY CHORTENOWCY opłacono on-line
2 Sobiech Robert Białystok 10 KM opłacono on-line
3 Szydłowski Adrian Białystok 10 KM CHŁOPCY CHORTENOWCY opłacono on-line
4 Meclik Adrian Białystok 10 KM opłacono on-line
5 Wasielewski Grzegorz Brańsk 10 KM PGB Sportowa Paczka opłacono on-line
6 Lubotyński Marek Białystok 10 KM opłacono on-line
7 Dąbrowski Dariusz Białystok 10 KM POWERADE TEAM opłacono on-line
8 Janiszewski Jędrzej Białystok 10 KM Szybcy i Pomocni opłacono on-line
9 Szewczak Anna Białystok 10 KM TOFINKOWO opłacono on-line
10 Muśko-Parfieniuk Kamila Zbucz 10 KM opłacono on-line
11 Zalewska Dominika Poznań 10 KM opłacono on-line
12 Jasik Wojciech Poznań 10 KM opłacono on-line
13 Bułach Marek Ciasne 10 KM Bialostocka Sekta Biegaczy opłacono on-line
14 Kowalewicz Emilia Białystok 10 KM OUTDOOR TRAINING opłacono on-line
15 Jóźwicki Karol Chraboły 10 KM OUTDOOR TRAINING opłacono on-line
16 Matejczyk Artur Białystok 10 KM OUTDOOR TRAINING opłacono on-line
17 Chmielewski Karol Białystok 10 KM Bialostocka Sekta Biegaczy opłacono on-line
18 POTAPO Wojciech Białystok 10 KM 3T BIAŁYSTOK opłacono on-line
19 Ostaszewska Eliza Augustów 10 KM opłacono on-line
20 Ogińska Marta Białystok 10 KM opłacono on-line
21 Gryguć Anna Katarzyna Białystok 10 KM Białystok Biega Team opłacono on-line
22 Jobbágy Zoltan Białystok 10 KM Drewno Fornir opłacono on-line
23 Zieniewicz Andrzej Kleosin 10 KM Grupa Szalonych Rowerzystów opłacono
24 JANCEWICZ DIANA BIAŁYSTOK 10 KM Vege Runners opłacono
25 Borkowski Krzysztof BIAŁYSTOK 10 KM Vege Runners opłacono
26 Denisiuk Tomasz Białystok 10 KM Białostocka Sekta Biegaczy opłacono on-line
27 Gasztold Urszula Białystok 10 KM opłacono on-line
28 Oleńczuk Krzysztof białystok 10 KM opłacono on-line
29 Leończuk Andrzej Zaścianki 10 KM opłacono on-line
30 Gajewski Krzysztof Białystok 10 KM Białystok Biega Team opłacono on-line
31 Bajda Marcin Białystok 10 KM Białostocka Sekta Biegaczy opłacono on-line
32 Niewiarowski Rafał Białystok 10 KM Grupa Szalonych Rowerzystów opłacono
33 Mróz Agnieszka Białystok 10 KM Bialostocka Sekta Biegaczy opłacono on-line
34 Bagińska Olga Białystok 10 KM Białostocka Sekta Biegaczy opłacono on-line
35 Zdanuczyk Krzysztof Białystok 10 KM 3T BIAŁYSTOK opłacono on-line
36 Błaszczyk Grzegorz Białystok 10 KM opłacono on-line
37 Onoszko Jolanta Białystok 10 KM BBL Białystok opłacono on-line
38 Stankiewicz Piotr Białystok 10 KM Grupa Szalonych Rowerzystów opłacono on-line
39 Żakowska Urszula Białystok 10 KM Białystok Biega Team opłacono on-line
40 Ardziewicz Dariusz Sokółka 10 KM opłacono on-line
41 Bochenko Daniel Brzozowa 10 KM Pędziwiatr Białystok / Białostockie Morsy opłacono on-line
42 Poplawska Marta Białystok 10 KM Palę Wrotki opłacono on-line
43 jaromin mariusz jaromin Białystok 10 KM opłacono on-line
44 Popławski Marcin Białystok 10 KM Białostocka Sekta Biegaczy opłacono on-line
45 Augustynowicz Wojciech Ogrodniczki 10 KM MKS Juvenia Białystok opłacono on-line
46 Pietrasz Michał Minkowce 10 KM Uniwersytet Medyczny w Białymstoku opłacono on-line
47 Sagan Łukasz MROZY 10 KM PKO BANK POLSKI opłacono on-line
48 Kruszewska Małgorzata Białystok 10 KM opłacono on-line
49 Kotowski Mieczysław Bialystok 10 KM HOUSE OF POLAND opłacono on-line
50 Łukjańczuk Marek Klepacze 10 KM JKB Klepacze opłacono on-line
51 Struk Piotr Białystok 10 KM opłacono on-line
52 PALEJ Jerzy Białystok 10 KM Straż Graniczna opłacono on-line
53 Piotrowska Julita Ciasne 10 KM Żuraw Białystok opłacono on-line
54 Urwan Małgorzata Stanisławowo 10 KM opłacono on-line
55 Falkowska Magdalena Łapy 10 KM Białostocka Sekta Biegaczy opłacono on-line
56 Orzełowski Rafał Białystok 10 KM BBT/Nadaktywni opłacono on-line
57 Backiel Jakub Białystok 10 KM Białystok Biega Team opłacono on-line
58 Czerniakiewicz Anna Białystok 10 KM OUTDOOR TRAINING opłacono on-line
59 Parchowska Magdalena Gdańsk 10 KM opłacono on-line
60 Przeklasa Wojciech Kleosin 10 KM www.rowerempopodlasiu.pl opłacono on-line
61 bieryło dariusz środlesie 10 KM opłacono on-line
62 Konecki Krzysztof Białystok 10 KM opłacono on-line
63 Rudeczko Joanna Białystok 10 KM opłacono on-line
64 Jackowski Krzysztof Wasilków 10 KM opłacono on-line
65 Szymański Michał Białystok 10 KM Kuce z Bronxu opłacono on-line
66 Utko Justyna Białystok 10 KM Białystok Biega Team opłacono on-line
67 Malinowski Karol Wasilków 10 KM opłacono on-line
68 Sokół-Kraśnicka Kamila BIAŁYSTOK 10 KM BIAŁYSTOK BIEGA TEAM opłacono on-line
69 MONACH KATARZYNA BIAŁYSTOK 10 KM BIAŁYSTOK BIEGA TEAM opłacono on-line
70 Gawrych Sylwia Żółtki 10 KM Nadaktywni opłacono on-line
71 Perlejewski Adrian Siemiatycze 10 KM opłacono on-line
72 Sak Arkadiusz Siemiatycze 10 KM opłacono on-line
73 Piotrowski Rafał Choroszcz 10 KM Nadaktywni / Spartanie Dzieciom opłacono on-line
74 GINDOROWICZ ANNA Wasilków 10 KM Nadaktywni opłacono on-line
75 Narewska Sylwia Białystok 10 KM Nadaktywni opłacono on-line
76 Guzowska Edyta Białystok 10 KM Nadaktywni opłacono on-line
77 Grygoruk Ewa Grabówka 10 KM Białystok Biega Team opłacono on-line
78 Łupiński Grzegorz Białystok 10 KM opłacono on-line
79 Kołodziejczyk Sebastian Łomża 10 KM Dziki Ryj Team opłacono on-line
80 BAŁDAN TOMASZ Kosmaty Borek 10 KM GRUPA BIEGOWA CZARNA BIAŁOSTOCKA opłacono on-line
81 Sielwonczuk Agnieszka Białystok 10 KM OUTDOOR TRAINING opłacono on-line
82 Samselski Radosław Białystok 10 KM opłacono on-line
83 Korzeniewski Paweł Białystok 10 KM EIP Team / 3T BIAŁYSTOK opłacono on-line
84 Ostrowierch Tarasij Hajnówka 10 KM opłacono on-line
85 Smolska Justyna Białystok 10 KM Białostocka Sekta Biegaczy opłacono on-line
86 Grabala DARIUSZ BIAŁYSTOK 10 KM 3T BIAŁYSTOK opłacono on-line
87 Łapiński Adam Białystok 10 KM Podlaskie Stowarzyszenie Japońskich Sztuk Walki CHO BU KAN opłacono on-line
88 Błażewicz Dariusz Białystok 10 KM WINLAND opłacono on-line
89 Papiernik Maciej Białystok 10 KM Grupa Szalonych Rowerzystów opłacono on-line
90 Wilkowski Jarosław Białystok 10 KM opłacono on-line
91 Kozioł Michał Zambrów 10 KM opłacono on-line
92 Łotowska Katarzyna Dzikie 10 KM Palę Wrotki opłacono on-line
93 Kozioł Piotr Porosły 10 KM opłacono on-line
94 Petelczyc Krzysztof Białystok 10 KM Kiedy meta? opłacono on-line
95 wożniak ireneusz czarna bialostocka 10 KM farmer opłacono on-line
96 Treichel Piotr Białystok 10 KM GLS TEAM opłacono on-line
97 Drużba Grzegorz Hajnówka 10 KM 3T BIAŁYSTOK opłacono on-line
98 KOPRAS CZAREK BIAŁYSTOK 10 KM KOPRAS RUN TEAM opłacono on-line
99 Kalinowski Marek Białystok 10 KM opłacono on-line
100 Szubzda Adam Białystok 10 KM BiegoStok opłacono on-line


Wyświetleń: 5959

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ