V Grand Prix Zwierzyńca 2019 - 1/4
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Organizator A Bałystok 10 KM limit osiągnięty
2 ROMANOWICZ ROBERT BIAŁYSTOK 10 KM opłacono on-line
3 Makałus Tomasz Białystok 10 KM Korona Nieruchomości opłacono on-line
4 Nocny Andrzej białystok 10 KM Zespół Szkół Gastronomicznych limit osiągnięty
5 Anikiej Maciej Zaścianki 10 KM MacWay opłacono
6 Falkowska Martyna Białystok 10 KM Nadaktywni / 3T RUNNERS TEAM opłacono on-line
7 Tekień Edźka Grabówka 10 KM opłacono on-line
8 Kołodko Juliusz Białystok 10 KM Nadaktywni opłacono on-line
9 Białkowski Marek Białystok 10 KM otobiałystok opłacono on-line
10 Bogdanowicz Anna TYKOCIN 10 KM opłacono on-line
11 Leusz Krystian Białystok 10 KM Zespół Szkół Gastronomicznych limit osiągnięty
12 Gutowski Mariusz Grabówka 10 KM GLS TEAM opłacono on-line
13 Kozlowska Nijaki Martyna Wasilków 10 KM opłacono on-line
14 Paniczko Sławomir Białystok 10 KM Klub Płetwonurków SKALAR Białystok opłacono on-line
15 Wołosik Dominik Białystok 10 KM opłacono on-line
16 Bartoszewicz Jan Białystok 10 KM Bialostocka Sekta Biegaczy opłacono on-line
17 Tracikowska Dorota Łapy 10 KM ZWYCIĘZCA FUNDACJA DARKA STRYCHALSKIEGO opłacono on-line
18 Tracikowski Dariusz Łapy 10 KM ZWYCIĘZCA FUNDACJA DARKA STRYCHALSKIEGO opłacono on-line
19 Trojan Dawid Białystok 10 KM 18 Pułk Rozpoznawczy Białystok limit osiągnięty
20 Dzienisik Michał Grabówka 10 KM opłacono on-line
21 Bosiacki Jarosław Białystok 10 KM opłacono on-line
22 Ładysz Dariusz Białystok 10 KM opłacono on-line
23 Hoffman Marek Białystok 10 KM 3T RUNNERS opłacono on-line
24 Czajkowski Krzysztof Jasionówka 10 KM opłacono on-line
25 Wiński Adam Białystok 10 KM opłacono on-line
26 Morawski Jacek Białystok 10 KM MORAWSKI TEAM opłacono on-line
27 Rakowska Iwona Krasnosielc 10 KM biegaMy opłacono on-line
28 Białobłocki Maciej Sokółka 10 KM opłacono on-line
29 Sawicki Stanisław BIAŁYSTOK 10 KM BBL Białystok opłacono on-line
30 Szubzda Piotr Ponikła gm. Dobrzyniewo Duże 10 KM Białystok Biega Team opłacono on-line
31 Szubzda Alina Ponikła gm. Dobrzyniewo Duże 10 KM Białystok Biega Team opłacono on-line
32 Borowska Magdalena Białystok 10 KM opłacono on-line
33 Nasuto Jacek Białystok 10 KM opłacono on-line
34 Bernatowicz Damian Białystok 10 KM opłacono on-line
35 Gaiński Tomasz Białystok 10 KM 3T Białystok opłacono on-line
36 Paszkiewicz Konrad Ciechanowiec 10 KM opłacono on-line
37 Gołembiewski Piotr Białystok 10 KM opłacono on-line
38 Sadowski Andrzej Białystok 10 KM 3T RUNNERS TEAM opłacono on-line
39 Zawistowski Łukasz Złotoria 10 KM opłacono on-line
40 Szymański Piotr Księżyno 10 KM Zespół Szkół Gastronomicznych limit osiągnięty
41 KIEDA WOJCIECH Białystok 10 KM KiEdA - TRENERFIT.PL opłacono on-line
42 PÓŁTORAK MAŁGORZATA BIAŁYSTOK 10 KM PĘDZIWIATR BIAŁYSTOK opłacono on-line
43 sobieski zbigniew bialystok 10 KM opłacono on-line
44 Sokół Przemysław Białystok 10 KM opłacono on-line
45 Puciłowski Mirosław Białystok 10 KM Nadaktywni limit osiągnięty
46 Skowera Krzysztof Białystok 10 KM Pędziwiatr Białystok limit osiągnięty
47 Dołęga Anna Białystok 10 KM Białystok Biega Team/ Morsy Białystok opłacono on-line
48 Miniuk Paweł Białystok 10 KM Palę Wrotki opłacono on-line
49 Kowalczuk Łukasz Białystok 10 KM opłacono on-line
50 GIBA KRZYSZTOF SUPRAŚL 10 KM GIBA TEAM SUPRAŚL opłacono on-line
51 Antonienko - Płoszczuk Barbara Białystok 10 KM Bialostocka Sekta Biegaczy opłacono on-line
52 Kowalczuk Marcin Białystok 10 KM opłacono on-line
53 szewczak andrzej Białystok 10 KM Masters Białystok opłacono on-line
54 Ożarowski Paweł Brańsk 10 KM Brańsk Daje Radę opłacono on-line
55 Czerwiński Andrzej Białystok 10 KM opłacono on-line
56 Karpacz Katarzyna BIAŁYSTOK 10 KM BiegoStok opłacono on-line
57 Osik Przemysław Białystok 10 KM opłacono on-line
58 Cichecka Honorata Białystok 10 KM opłacono on-line
59 Nowacka Marta Białystok 10 KM opłacono on-line
60 ZAJKOWSKA MARTA BIAŁYSTOK 10 KM Nadaktywni opłacono on-line
61 Kozyrski Maciej Białystok 10 KM opłacono on-line
62 Stasieluk-Błaszczyk Magdalena Białystok 10 KM opłacono on-line
63 Półtorak Krzysiek Białystok 10 KM opłacono on-line
64 Żukowski Bartek Białystok 10 KM opłacono on-line
65 Regucka Gabriela Białystok 10 KM opłacono on-line
66 Hrynko Jacek Dąbrowa Białostocka 10 KM Pro 366 opłacono on-line
67 Ramotowski Arkadiusz Choroszcz 10 KM Nadaktywni limit osiągnięty
68 Iwaniuk Jarosław Grabówka 10 KM Białystok Biega Team opłacono on-line
69 Mikołajczyk Radosław Białystok 10 KM Automobilklub Podlaski opłacono on-line
70 Średziński Bartłomiej Białystok 10 KM BiegoStok opłacono on-line
71 Łuszcz Joanna Białystok 10 KM opłacono on-line
72 Szubzda Adam Białystok 10 KM BiegoStok opłacono on-line
73 Kalinowski Marek Białystok 10 KM opłacono on-line
74 KOPRAS CZAREK BIAŁYSTOK 10 KM KOPRAS RUN TEAM opłacono on-line
75 Drużba Grzegorz Hajnówka 10 KM 3T BIAŁYSTOK opłacono on-line
76 Treichel Piotr Białystok 10 KM GLS TEAM opłacono on-line
77 wożniak ireneusz czarna bialostocka 10 KM farmer opłacono on-line
78 Petelczyc Krzysztof Białystok 10 KM Kiedy meta? opłacono on-line
79 Kozioł Piotr Porosły 10 KM opłacono on-line
80 Łotowska Katarzyna Dzikie 10 KM Palę Wrotki opłacono on-line
81 Kozioł Michał Zambrów 10 KM opłacono on-line
82 Wilkowski Jarosław Białystok 10 KM opłacono on-line
83 Papiernik Maciej Białystok 10 KM Grupa Szalonych Rowerzystów opłacono on-line
84 Błażewicz Dariusz Białystok 10 KM WINLAND opłacono on-line
85 Łapiński Adam Białystok 10 KM Podlaskie Stowarzyszenie Japońskich Sztuk Walki CHO BU KAN opłacono on-line
86 Grabala DARIUSZ BIAŁYSTOK 10 KM 3T BIAŁYSTOK opłacono on-line
87 Smolska Justyna Białystok 10 KM Białostocka Sekta Biegaczy opłacono on-line
88 Ostrowierch Tarasij Hajnówka 10 KM opłacono on-line
89 Korzeniewski Paweł Białystok 10 KM EIP Team / 3T BIAŁYSTOK opłacono on-line
90 Samselski Radosław Białystok 10 KM opłacono on-line
91 Sielwonczuk Agnieszka Białystok 10 KM OUTDOOR TRAINING opłacono on-line
92 BAŁDAN TOMASZ Kosmaty Borek 10 KM GRUPA BIEGOWA CZARNA BIAŁOSTOCKA opłacono on-line
93 Kołodziejczyk Sebastian Łomża 10 KM Dziki Ryj Team opłacono on-line
94 Łupiński Grzegorz Białystok 10 KM opłacono on-line
95 Grygoruk Ewa Grabówka 10 KM Białystok Biega Team opłacono on-line
96 Guzowska Edyta Białystok 10 KM Nadaktywni opłacono on-line
97 Narewska Sylwia Białystok 10 KM Nadaktywni opłacono on-line
98 GINDOROWICZ ANNA Wasilków 10 KM Nadaktywni opłacono on-line
99 Piotrowski Rafał Choroszcz 10 KM Nadaktywni / Spartanie Dzieciom opłacono on-line
100 Sak Arkadiusz Siemiatycze 10 KM opłacono on-line


Wyświetleń: 5960

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ