V Grand Prix Zwierzyńca 2019 - 1/4
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
101 Szubzda Adam Białystok 10 KM BiegoStok opłacono on-line
102 Łuszcz Joanna Białystok 10 KM opłacono on-line
103 Średziński Bartłomiej Białystok 10 KM BiegoStok opłacono on-line
104 Mikołajczyk Radosław Białystok 10 KM Automobilklub Podlaski opłacono on-line
105 Iwaniuk Jarosław Grabówka 10 KM Białystok Biega Team opłacono on-line
106 Ramotowski Arkadiusz Choroszcz 10 KM Nadaktywni limit osiągnięty
107 Hrynko Jacek Dąbrowa Białostocka 10 KM Pro 366 opłacono on-line
108 Regucka Gabriela Białystok 10 KM opłacono on-line
109 Żukowski Bartek Białystok 10 KM opłacono on-line
110 Półtorak Krzysiek Białystok 10 KM opłacono on-line
111 Stasieluk-Błaszczyk Magdalena Białystok 10 KM opłacono on-line
112 Kozyrski Maciej Białystok 10 KM opłacono on-line
113 ZAJKOWSKA MARTA BIAŁYSTOK 10 KM Nadaktywni opłacono on-line
114 Nowacka Marta Białystok 10 KM opłacono on-line
115 Cichecka Honorata Białystok 10 KM opłacono on-line
116 Osik Przemysław Białystok 10 KM opłacono on-line
117 Karpacz Katarzyna BIAŁYSTOK 10 KM BiegoStok opłacono on-line
118 Czerwiński Andrzej Białystok 10 KM opłacono on-line
119 Ożarowski Paweł Brańsk 10 KM Brańsk Daje Radę opłacono on-line
120 szewczak andrzej Białystok 10 KM Masters Białystok opłacono on-line
121 Kowalczuk Marcin Białystok 10 KM opłacono on-line
122 Antonienko - Płoszczuk Barbara Białystok 10 KM Bialostocka Sekta Biegaczy opłacono on-line
123 GIBA KRZYSZTOF SUPRAŚL 10 KM GIBA TEAM SUPRAŚL opłacono on-line
124 Kowalczuk Łukasz Białystok 10 KM opłacono on-line
125 Miniuk Paweł Białystok 10 KM Palę Wrotki opłacono on-line
126 Dołęga Anna Białystok 10 KM Białystok Biega Team/ Morsy Białystok opłacono on-line
127 Skowera Krzysztof Białystok 10 KM Pędziwiatr Białystok limit osiągnięty
128 Puciłowski Mirosław Białystok 10 KM Nadaktywni limit osiągnięty
129 Sokół Przemysław Białystok 10 KM opłacono on-line
130 sobieski zbigniew bialystok 10 KM opłacono on-line
131 PÓŁTORAK MAŁGORZATA BIAŁYSTOK 10 KM PĘDZIWIATR BIAŁYSTOK opłacono on-line
132 KIEDA WOJCIECH Białystok 10 KM KiEdA - TRENERFIT.PL opłacono on-line
133 Szymański Piotr Księżyno 10 KM Zespół Szkół Gastronomicznych limit osiągnięty
134 Zawistowski Łukasz Złotoria 10 KM opłacono on-line
135 Sadowski Andrzej Białystok 10 KM 3T RUNNERS TEAM opłacono on-line
136 Gołembiewski Piotr Białystok 10 KM opłacono on-line
137 Paszkiewicz Konrad Ciechanowiec 10 KM opłacono on-line
138 Gaiński Tomasz Białystok 10 KM 3T Białystok opłacono on-line
139 Bernatowicz Damian Białystok 10 KM opłacono on-line
140 Nasuto Jacek Białystok 10 KM opłacono on-line
141 Borowska Magdalena Białystok 10 KM opłacono on-line
142 Szubzda Alina Ponikła gm. Dobrzyniewo Duże 10 KM Białystok Biega Team opłacono on-line
143 Szubzda Piotr Ponikła gm. Dobrzyniewo Duże 10 KM Białystok Biega Team opłacono on-line
144 Sawicki Stanisław BIAŁYSTOK 10 KM BBL Białystok opłacono on-line
145 Białobłocki Maciej Sokółka 10 KM opłacono on-line
146 Rakowska Iwona Krasnosielc 10 KM biegaMy opłacono on-line
147 Morawski Jacek Białystok 10 KM MORAWSKI TEAM opłacono on-line
148 Wiński Adam Białystok 10 KM opłacono on-line
149 Czajkowski Krzysztof Jasionówka 10 KM opłacono on-line
150 Hoffman Marek Białystok 10 KM 3T RUNNERS opłacono on-line
151 Ładysz Dariusz Białystok 10 KM opłacono on-line
152 Bosiacki Jarosław Białystok 10 KM opłacono on-line
153 Dzienisik Michał Grabówka 10 KM opłacono on-line
154 Trojan Dawid Białystok 10 KM 18 Pułk Rozpoznawczy Białystok limit osiągnięty
155 Tracikowski Dariusz Łapy 10 KM ZWYCIĘZCA FUNDACJA DARKA STRYCHALSKIEGO opłacono on-line
156 Tracikowska Dorota Łapy 10 KM ZWYCIĘZCA FUNDACJA DARKA STRYCHALSKIEGO opłacono on-line
157 Bartoszewicz Jan Białystok 10 KM Bialostocka Sekta Biegaczy opłacono on-line
158 Wołosik Dominik Białystok 10 KM opłacono on-line
159 Paniczko Sławomir Białystok 10 KM Klub Płetwonurków SKALAR Białystok opłacono on-line
160 Kozlowska Nijaki Martyna Wasilków 10 KM opłacono on-line
161 Gutowski Mariusz Grabówka 10 KM GLS TEAM opłacono on-line
162 Leusz Krystian Białystok 10 KM Zespół Szkół Gastronomicznych limit osiągnięty
163 Bogdanowicz Anna TYKOCIN 10 KM opłacono on-line
164 Białkowski Marek Białystok 10 KM otobiałystok opłacono on-line
165 Kołodko Juliusz Białystok 10 KM Nadaktywni opłacono on-line
166 Tekień Edźka Grabówka 10 KM opłacono on-line
167 Falkowska Martyna Białystok 10 KM Nadaktywni / 3T RUNNERS TEAM opłacono on-line
168 Anikiej Maciej Zaścianki 10 KM MacWay opłacono
169 Nocny Andrzej białystok 10 KM Zespół Szkół Gastronomicznych limit osiągnięty
170 Makałus Tomasz Białystok 10 KM Korona Nieruchomości opłacono on-line
171 ROMANOWICZ ROBERT BIAŁYSTOK 10 KM opłacono on-line
172 Organizator A Bałystok 10 KM limit osiągnięty


Wyświetleń: 5943

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ