V Grand Prix Zwierzyńca 2019 - 1/4
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Anikiej Maciej Zaścianki 10 KM MacWay opłacono
2 Antonienko - Płoszczuk Barbara Białystok 10 KM Bialostocka Sekta Biegaczy opłacono on-line
3 Ardziewicz Dariusz Sokółka 10 KM opłacono on-line
4 Augustynowicz Wojciech Ogrodniczki 10 KM MKS Juvenia Białystok opłacono on-line
5 Backiel Jakub Białystok 10 KM Białystok Biega Team opłacono on-line
6 Bagińska Olga Białystok 10 KM Białostocka Sekta Biegaczy opłacono on-line
7 Bajda Marcin Białystok 10 KM Białostocka Sekta Biegaczy opłacono on-line
8 Bartoszewicz Jan Białystok 10 KM Bialostocka Sekta Biegaczy opłacono on-line
9 BAŁDAN TOMASZ Kosmaty Borek 10 KM GRUPA BIEGOWA CZARNA BIAŁOSTOCKA opłacono on-line
10 Bernatowicz Damian Białystok 10 KM opłacono on-line
11 Białkowski Marek Białystok 10 KM otobiałystok opłacono on-line
12 Białobłocki Maciej Sokółka 10 KM opłacono on-line
13 bieryło dariusz środlesie 10 KM opłacono on-line
14 Bochenko Daniel Brzozowa 10 KM Pędziwiatr Białystok / Białostockie Morsy opłacono on-line
15 Bogdanowicz Anna TYKOCIN 10 KM opłacono on-line
16 Borkowski Krzysztof BIAŁYSTOK 10 KM Vege Runners opłacono
17 Borowska Magdalena Białystok 10 KM opłacono on-line
18 Bosiacki Jarosław Białystok 10 KM opłacono on-line
19 Bułach Marek Ciasne 10 KM Bialostocka Sekta Biegaczy opłacono on-line
20 Błaszczyk Grzegorz Białystok 10 KM opłacono on-line
21 Błażewicz Dariusz Białystok 10 KM WINLAND opłacono on-line
22 Chmielewski Karol Białystok 10 KM Bialostocka Sekta Biegaczy opłacono on-line
23 Cichecka Honorata Białystok 10 KM opłacono on-line
24 Czajkowski Krzysztof Jasionówka 10 KM opłacono on-line
25 Czerniakiewicz Anna Białystok 10 KM OUTDOOR TRAINING opłacono on-line
26 Czerwiński Andrzej Białystok 10 KM opłacono on-line
27 Dąbrowski Dariusz Białystok 10 KM POWERADE TEAM opłacono on-line
28 Denisiuk Tomasz Białystok 10 KM Białostocka Sekta Biegaczy opłacono on-line
29 Dołęga Anna Białystok 10 KM Białystok Biega Team/ Morsy Białystok opłacono on-line
30 Drużba Grzegorz Hajnówka 10 KM 3T BIAŁYSTOK opłacono on-line
31 Dzienisik Michał Grabówka 10 KM opłacono on-line
32 Falkowska Magdalena Łapy 10 KM Białostocka Sekta Biegaczy opłacono on-line
33 Falkowska Martyna Białystok 10 KM Nadaktywni / 3T RUNNERS TEAM opłacono on-line
34 Gaiński Tomasz Białystok 10 KM 3T Białystok opłacono on-line
35 Gajewski Krzysztof Białystok 10 KM Białystok Biega Team opłacono on-line
36 Gasztold Urszula Białystok 10 KM opłacono on-line
37 Gawrych Sylwia Żółtki 10 KM Nadaktywni opłacono on-line
38 GIBA KRZYSZTOF SUPRAŚL 10 KM GIBA TEAM SUPRAŚL opłacono on-line
39 GINDOROWICZ ANNA Wasilków 10 KM Nadaktywni opłacono on-line
40 Gołembiewski Piotr Białystok 10 KM opłacono on-line
41 Grabala DARIUSZ BIAŁYSTOK 10 KM 3T BIAŁYSTOK opłacono on-line
42 Grochowska Joanna Białystok 10 KM limit osiągnięty
43 Grygoruk Ewa Grabówka 10 KM Białystok Biega Team opłacono on-line
44 Gryguć Anna Katarzyna Białystok 10 KM Białystok Biega Team opłacono on-line
45 Gutowski Mariusz Grabówka 10 KM GLS TEAM opłacono on-line
46 Guzowska Edyta Białystok 10 KM Nadaktywni opłacono on-line
47 Hoffman Marek Białystok 10 KM 3T RUNNERS opłacono on-line
48 Hrynko Jacek Dąbrowa Białostocka 10 KM Pro 366 opłacono on-line
49 Iwaniuk Jarosław Grabówka 10 KM Białystok Biega Team opłacono on-line
50 Jackowski Krzysztof Wasilków 10 KM opłacono on-line
51 JANCEWICZ DIANA BIAŁYSTOK 10 KM Vege Runners opłacono
52 Janiszewski Jędrzej Białystok 10 KM Szybcy i Pomocni opłacono on-line
53 jaromin mariusz jaromin Białystok 10 KM opłacono on-line
54 Jasik Wojciech Poznań 10 KM opłacono on-line
55 Jobbágy Zoltan Białystok 10 KM Drewno Fornir opłacono on-line
56 Jóźwicki Karol Chraboły 10 KM OUTDOOR TRAINING opłacono on-line
57 Kalinowski Marek Białystok 10 KM opłacono on-line
58 Karpacz Katarzyna BIAŁYSTOK 10 KM BiegoStok opłacono on-line
59 KIEDA WOJCIECH Białystok 10 KM KiEdA - TRENERFIT.PL opłacono on-line
60 Konecki Krzysztof Białystok 10 KM opłacono on-line
61 KOPRAS CZAREK BIAŁYSTOK 10 KM KOPRAS RUN TEAM opłacono on-line
62 Korzeniewski Paweł Białystok 10 KM EIP Team / 3T BIAŁYSTOK opłacono on-line
63 Kotowski Mieczysław Bialystok 10 KM HOUSE OF POLAND opłacono on-line
64 Kowalczuk Łukasz Białystok 10 KM opłacono on-line
65 Kowalczuk Marcin Białystok 10 KM opłacono on-line
66 Kowalewicz Emilia Białystok 10 KM OUTDOOR TRAINING opłacono on-line
67 Kozioł Michał Zambrów 10 KM opłacono on-line
68 Kozioł Piotr Porosły 10 KM opłacono on-line
69 Kozlowska Nijaki Martyna Wasilków 10 KM opłacono on-line
70 Kozyrski Maciej Białystok 10 KM opłacono on-line
71 Kołodko Juliusz Białystok 10 KM Nadaktywni opłacono on-line
72 Kołodziejczyk Sebastian Łomża 10 KM Dziki Ryj Team opłacono on-line
73 Kruszewska Małgorzata Białystok 10 KM opłacono on-line
74 Leończuk Andrzej Zaścianki 10 KM opłacono on-line
75 Leusz Krystian Białystok 10 KM Zespół Szkół Gastronomicznych limit osiągnięty
76 Lubotyński Marek Białystok 10 KM opłacono on-line
77 Makałus Tomasz Białystok 10 KM Korona Nieruchomości opłacono on-line
78 Malinowski Karol Wasilków 10 KM opłacono on-line
79 Matejczyk Artur Białystok 10 KM OUTDOOR TRAINING opłacono on-line
80 Meclik Adrian Białystok 10 KM opłacono on-line
81 Mikołajczyk Radosław Białystok 10 KM Automobilklub Podlaski opłacono on-line
82 Miniuk Paweł Białystok 10 KM Palę Wrotki opłacono on-line
83 MONACH KATARZYNA BIAŁYSTOK 10 KM BIAŁYSTOK BIEGA TEAM opłacono on-line
84 Morawski Jacek Białystok 10 KM MORAWSKI TEAM opłacono on-line
85 Mróz Agnieszka Białystok 10 KM Bialostocka Sekta Biegaczy opłacono on-line
86 Muśko-Parfieniuk Kamila Zbucz 10 KM opłacono on-line
87 Narewska Sylwia Białystok 10 KM Nadaktywni opłacono on-line
88 Nasuto Jacek Białystok 10 KM opłacono on-line
89 Niewiarowski Rafał Białystok 10 KM Grupa Szalonych Rowerzystów opłacono
90 Nocny Andrzej białystok 10 KM Zespół Szkół Gastronomicznych limit osiągnięty
91 Nowacka Marta Białystok 10 KM opłacono on-line
92 Ogińska Marta Białystok 10 KM opłacono on-line
93 Oleńczuk Krzysztof białystok 10 KM opłacono on-line
94 Onoszko Jolanta Białystok 10 KM BBL Białystok opłacono on-line
95 Organizator A Bałystok 10 KM limit osiągnięty
96 Orzełowski Rafał Białystok 10 KM BBT/Nadaktywni opłacono on-line
97 Osik Przemysław Białystok 10 KM opłacono on-line
98 Ostaszewska Eliza Augustów 10 KM opłacono on-line
99 Ostrowierch Tarasij Hajnówka 10 KM opłacono on-line
100 Ożarowski Paweł Brańsk 10 KM Brańsk Daje Radę opłacono on-line


Wyświetleń: 5963

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ