Wielkanocny Bieg oraz Marsz Nordic Walking  o Puchar Marszałka Województwa Pomorskiego
5km Bieg
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Pawłowski Krzysztof Tczew 5km Bieg Saint Gobain Squad/Biegający Tczew
2 Krenska Kamila Czersk 5km Bieg
3 Dymski Krzysztof Malbork 5km Bieg
4 Dymska Iwona Malbork 5km Bieg
5 Szczuraszek Michał Malbork 5km Bieg opłacono
6 Mówiński Robert Bratian 5km Bieg Kurzętnik Biega
7 Markiewicz Arkadiusz Malbork 5km Bieg Piękni i Bestie
8 Szubowski Lukasz Tczew 5km Bieg
9 Moskal Paweł Kurzętnik 5km Bieg Kurzętnik Biega opłacono
10 Filcek Daria Nowy Staw 5km Bieg Nowy Staw Biega opłacono
11 Walentowicz Natalia Nowy Staw 5km Bieg Nowy Staw Biega opłacono
12 Gałązka Krzysztof Malbork 5km Bieg opłacono
13 Rejmanowski Ryszard GNIEW 5km Bieg Keramzyt GNIEW opłacono
14 Kownacki Mateusz Malbork 5km Bieg opłacono
15 Szczuraszek Jarosław Malbork 5km Bieg opłacono
16 Gdaniec Anna Starogard Gdański 5km Bieg
17 Heland Grzegorz Gdańsk 5km Bieg opłacono
18 Gierszewska Anna Malbork 5km Bieg Nyborg-Mawent opłacono
19 Koczaj Agnieszka Nowa Wieś Malborska 5km Bieg KOCZAJ TEAM opłacono
20 Furmaniak Piotr MALBORK 5km Bieg Nyborg-Mawent / Grupa Malbork opłacono
21 Wieczorek Justyna Miloradz 5km Bieg opłacono
22 Ulatowska Magdalena Malbork 5km Bieg opłacono
23 Rodacka Wiśniewska Martyna Malbork 5km Bieg AbsofuckinlutelyTeam opłacono
24 Dąbrowski Mateusz Malbork 5km Bieg opłacono
25 Gradzik-Zaborowska Natalia Malbork 5km Bieg Operacja Sport opłacono
26 Kumkowska Joanna Malbork 5km Bieg Grupa Malbork
27 Bienias Łukasz Dzierżoniów 5km Bieg opłacono
28 Czarnowski Krzysztof Reda 5km Bieg Fabryka Dobrej Zabawy.pl opłacono
29 Czarnowska Zuzanna Reda 5km Bieg Fabryka Dobrej Zabawy.pl opłacono
30 Kacperski Mateusz Dzierzgoń 5km Bieg Dzierzgoń Team opłacono
31 Kacperski Bartosz Dzierzgoń 5km Bieg Dzierzgoń Team opłacono
32 Mańka Sandra Dzierzgoń 5km Bieg Dzierzgoń Team opłacono
33 Mańka Eryk Dzierzgoń 5km Bieg Dzierzgoń Team opłacono
34 Kotecki Jarosław Skarszewy 5km Bieg CUDAKI
35 Küchler Paweł Gdynia 5km Bieg opłacono
36 Zaborowski Piotr Malbork 5km Bieg Operacja Sport opłacono
37 Piątek Patryk Gniewino 5km Bieg opłacono
38 Dabrowska Karolina Malbork 5km Bieg opłacono
39 Nowakowska Kamila Malbork 5km Bieg Nyborg-Mawent opłacono
40 Bieńkowski Dawid Malbork 5km Bieg
41 Dąbrowski Łukasz Gdańsk 5km Bieg Codemonkey opłacono
42 Aranowski Patryk Lubawa 5km Bieg Lubawa Kocha Biegać opłacono
43 Krakówka Grzegorz Malbork 5km Bieg opłacono
44 Drążek Karolina Malbork 5km Bieg opłacono
45 Jurczyk Mateusz Rüsselsheim 5km Bieg Gmina Gardeja Biega opłacono
46 Kraśniewski Krzysztof Braniewo 5km Bieg opłacono
47 Białkowski Krzysztof Rozajny 5km Bieg Gmina Gardeja Biega
48 Statkiewicz Agnieszka Malbork 5km Bieg Nyborg-Mawent opłacono
49 Cisowska Aleksandra Rumia 5km Bieg
50 Sikora Andrzej Nowa Wieś Malborska 5km Bieg 22.BLT opłacono
51 Bielińska Natalia Pasłęk 5km Bieg opłacono
52 Jerzyk Paweł Wiśliny 5km Bieg Traktor Team Gmina Kwidzyn opłacono
53 Jerzyk Paulina Wiśliny 5km Bieg Traktor Team Gmina Kwidzyn opłacono
54 Błaszczykiewicz Łukasz Malbork 5km Bieg opłacono
55 MURAWSKI Marek Malbork 5km Bieg JEZIORNA OSADA opłacono
56 Hołub Tomasz Malbork 5km Bieg Mrożonki Malbork opłacono
57 Pepliński Marek Elbląg 5km Bieg Biegacze Wolności opłacono
58 KAMINSKI JANUSZ STARE POLE 5km Bieg opłacono
59 LORENZ Rafał MALBORK 5km Bieg opłacono
60 Majewski Dawid Elbląg 5km Bieg opłacono
61 Różycki Ryszard Tczew 5km Bieg
62 Walendziak Jan Gościszewo 5km Bieg MKL Boćka opłacono
63 Walendziak Alicja Gościszewo 5km Bieg Kujawscy S7 Runners
64 Latawiec Anna Kamela 5km Bieg Sapiące Gazele opłacono
65 Saluk Izabela Juszkowo 5km Bieg Sapiące Gazele opłacono
66 Winiarska-Grabowska Agnieszka Malbork 5km Bieg
67 Nietrzebka Robert Miłoradz 5km Bieg opłacono
68 Łepek Karol Lichnówki 5km Bieg MTS Real Myszewo
69 Majewska Agnieszka Elbląg 5km Bieg opłacono
70 Binkowska-Bójczuk Agnieszka Gdańsk 5km Bieg opłacono
71 Andrysz Magdalena Gdansk 5km Bieg opłacono
72 Ptak Marek Braniewo 5km Bieg opłacono
73 Zimoń Magdalena Reda 5km Bieg Runeda opłacono
74 Mardzińska SYLWIA wejherowo 5km Bieg MOTYWATORNIA TEAM opłacono
75 CUDNOCH Arkadiusz BRANIEWO 5km Bieg opłacono
76 Groszkowski Marcin Malbork 5km Bieg 22. Baza Lotnictwa Taktycznego opłacono
77 Lenkiewicz Tomasz Mątowy Wielkie 5km Bieg opłacono
78 Skorek arkadiusz Kończewice 5km Bieg opłacono
79 Sanecki Przemysław Nowe Kusy 5km Bieg Ratownik Medyczny Team opłacono
80 Prokop Mariusz elbląg 5km Bieg PROKOPKI opłacono
81 Prokop Anna Elbląg 5km Bieg PROKOPKI opłacono
82 Domeracki Mariusz Gronowo Elbląskie 5km Bieg Ratownik Medyczny Team opłacono
83 Zimny Dawid Tczew 5km Bieg Reebok Run Crew Tczew, SP4 Tczew opłacono
84 Czapla Natalia Malbork 5km Bieg opłacono
85 Puchalski Marcin Malbork 5km Bieg 22.BLT opłacono
86 Rogowska Julia Malbork 5km Bieg SP Nr 3 Malbork opłacono
87 Rogowski Mariusz Malbork 5km Bieg 22.BLT opłacono
88 Dębski Tomasz Kwidzyn 5km Bieg opłacono
89 Dudziak Mateusz Tczew 5km Bieg Dovista Activ Team / Gwiazdeczka Tczew
90 Klimczewski Mirosław Malbork 5km Bieg opłacono
91 Wądołowska Alicja Braniewo 5km Bieg opłacono
92 Wądołowski Sławomir Braniewo 5km Bieg 9 BBKPANC BRANIEWO WOJSKOWA STRAŻ POŻARNA opłacono
93 Zakrzewska Agnieszka Cisy 5km Bieg Kijowy folk opłacono
94 Dominiecki Krzysztof Cisy 5km Bieg Kijowy folk opłacono
95 Ruchlewicz Urszula Sztum 5km Bieg opłacono
96 Kaszubowski Zenon Malbork 5km Bieg Active Malbork
97 Zych Dawid Elbląg 5km Bieg opłacono
98 Pawęska Damian Nowy Staw 5km Bieg opłacono
99 Kruk Agnieszka Szymankowo 5km Bieg opłacono
100 SALEWSKI JAN GDYNIA 5km Bieg


Wyświetleń: 5345

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ