Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
3athlete | |||||||||
1 | Juśkiw Pawel | Gdynia | Start | 3athlete | odwołano | ||||
2 | Dobosik Damian | Elbląg | Start | 3athlete | odwołano | ||||
8! | |||||||||
3 | Korczak Edyta | Gdańsk | Start | 8! | odwołano | ||||
Akademia Marynarki Wojennej | |||||||||
4 | Tusk Paweł | Gdynia | Start | Akademia Marynarki Wojennej | odwołano | ||||
BEZTLENOWI MALBORK | |||||||||
5 | Klawikowski Jakub | Malbork | Start | BEZTLENOWI MALBORK | odwołano | ||||
6 | KULIK GRZEGORZ KULIK | MALBORK | Start | BEZTLENOWI MALBORK | odwołano | ||||
Dream Tri Team | |||||||||
7 | Zając Maciej | Gdańsk | Start | Dream Tri Team | odwołano | ||||
Enea Bydgoszcz Triathlon Team | |||||||||
8 | Kubiński Jakub | Bydgoszcz | Start | Enea Bydgoszcz Triathlon Team | odwołano | ||||
F3Team | |||||||||
9 | Kwiatkowski Grzegorz | Gdańsk | Start | F3Team | odwołano | ||||
GRUPA WODNA | |||||||||
10 | Trudnowski Marcin | Elbląg | Start | GRUPA WODNA | odwołano | ||||
Goswimrun.pl | |||||||||
11 | Śliwiński Jacek | Tczew | Start | Goswimrun.pl | odwołano | ||||
Grupa Malbork | |||||||||
12 | Dylert Arkadiusz | Malbork | Start | Grupa Malbork | odwołano | ||||
Kwidzyn Biega | |||||||||
13 | Łusiak-Olszewska Justyna | Kwidzyn | Start | Kwidzyn Biega | odwołano | ||||
LKS ,,Zantyr'' Sztum | |||||||||
14 | KRAWIEC ANDRZEJ | SZTUM | Start | LKS ,,Zantyr'' Sztum | odwołano | ||||
15 | Nowosielski Piotr | Sztum | Start | LKS ,,Zantyr'' Sztum | odwołano | ||||
LKS Polonia Bytoń | |||||||||
16 | Dzierżawski Michał | Grupa | Start | LKS Polonia Bytoń | odwołano | ||||
LKS Zantyr Sztum | |||||||||
17 | Treć Leon | Sztum | Start | LKS Zantyr Sztum | odwołano | ||||
18 | Treć Paweł | Sztum | Start | LKS Zantyr Sztum | odwołano | ||||
LPP team | |||||||||
19 | Strzelecka Aleksandra | Gdańsk | Start | LPP team | odwołano | ||||
PASJA CZYNI WOLNYM / BIURO OBSŁUGI FIRM PIO-MAR s.c. | |||||||||
20 | Mróz Marek | Malbork | Start | PASJA CZYNI WOLNYM / BIURO OBSŁUGI FIRM PIO-MAR s.c. | odwołano | ||||
Sopocki Klub Żeglarski | |||||||||
21 | Kalinowska Natalia Damroka | Gdynia | Start | Sopocki Klub Żeglarski | odwołano | ||||
Spartanie Dzieciom | |||||||||
22 | Zych Dawid | Elbląg | Start | Spartanie Dzieciom | odwołano | ||||
Sztumskie Smoki | |||||||||
23 | SZYMAŃSKI PIOTR | SZTUM | Start | Sztumskie Smoki | odwołano | ||||
TRIBA Bosir Barcin | |||||||||
24 | Muszyński Robert Muszyński | Barcin | Start | TRIBA Bosir Barcin | odwołano | ||||
TRI NEGU | |||||||||
25 | Najmowicz Paweł | Olsztyn | Start | TRI NEGU | odwołano | ||||
26 | Kłuba Sławomir | Morąg | Start | TRI NEGU | odwołano | ||||
Traktor team gm kwidzyn | |||||||||
27 | Hapke Tomasz | Wilkowo | Start | Traktor team gm kwidzyn | odwołano | ||||
YojasTriathlonTeam | |||||||||
28 | Kwiatkowski Irek | Sztum | Start | YojasTriathlonTeam | odwołano | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
29 | Wisniewski Piotr | Gdansk | Start | odwołano | |||||
30 | Staniszewska Joanna | Gdańsk | Start | odwołano | |||||
31 | Alicki Paweł | Gdańsk | Start | odwołano | |||||
32 | Sikora Joanna | Gdańsk | Start | odwołano | |||||
33 | Wnuk Karolina | Sztum | Start | odwołano | |||||
34 | Wnuk Jakub | Sztum | Start | odwołano | |||||
35 | Ziniewicz Łukasz | Malbork | Start | odwołano | |||||
36 | Skutkiewicz Joanna | Trójmiasto | Start | odwołano | |||||
37 | skrzynski patryk | Malbork | Start | odwołano | |||||
38 | Ścisłowski Rafał | Parpary | Start | odwołano |
Wyświetleń: 3776