IV Bieg Stefana Czarnieckiego w Tykocinie

IV edycja Biegu Stefana Czarnieckiego w Tykocinie odbędzie się 27 lipca 2019. Malownicza trasa biegu liczyć będzie 10 km. Limit miejsc wynosi 200 zawodników.

TERMIN I MIEJSCE BIEGU
1. Bieg odbędzie się 27 lipca 2019 r. (sobota) w Tykocinie.
2. Start Biegu nastąpi o godzinie 17:00.
3. Biuro Zawodów umiejscowione będzie obok Pomnika Stefana Czarnieckiego (centrum Tykocina).
4. Start i meta znajdować się będą na Stadionie Miejskim w Tykocinie (w odległości ok. 300 metrów od Pomnika Stefana Czarnieckiego).
5. Długość trasy wynosi 10km.

DODATKOWA KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA
Podczas biegu będzie prowadzona klasyfikacja drużynowa. Zgłoszenie drużyny odbywa się na stronie www.elektronicznezapisy.pl. Każda drużyna składa się z pięciu zawodników. Podczas rejestracji należy podać lub wybrać nazwę klubu/drużyny w pozycji "STARTUJĘ W DRUŻYNIE". Należy upewnić się, że nazwa drużyny wpisana jest identycznie, dlatego zaleca się wybranie drużyny z systemu jeśli została już zgłoszona przez pierwszego zawodnika.  
Wygrywają trzy najszybsze drużyny (sumowane będą czasy pięciu pierwszych zawodników z drużyny).

ZBIÓRKA NA RZECZ FUNDACJI
W trakcie trwania imprezy sportowej będzie można wesprzeć Fundację ,,Pomóż Im’’ Hospicjum dla Dzieci w Białymstoku. Z opłaty startowej każdego uczestnika zostanie przekazana kwota 10zł na rzecz fundacji. Dodatkowo na Placu Czarnieckiego będzie można spotkać Wolontariuszy z Fundacji „Pomóż Im” ze specjalnie oznakowanymi i zabezpieczonymi puszkami.

Wyświetleń: 16860

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ