II Biegowe Grand Prix Kociewia: XVII Piknik Sportowy ,,Marsz po zdrowie" Wilcza Dycha - Bieg Open na 10 km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Dembowski Mariusz Lidzbark Bieg (10 km) H+H Polska 40.00 PLN
2 Kruszyńska Barbara Tczew Bieg (10 km) Biegający Tczew 40.00 PLN
3 Kunz Mieczysław Klaniny / Toruń Bieg (10 km) 40.00 PLN
4 Szczygelski Adam Osieczna Bieg (10 km) Osieczna opłacono on-line
5 Czapiewska Grażyna Lubichowo Bieg (10 km) opłacono on-line
6 Czaja Leszek STAROGARD GDAŃSKI Bieg (10 km) TRI STAROGARD GDAŃSKI opłacono on-line
7 Trapp Tomasz Starogard Gdański Bieg (10 km) Beniaminek 03 Starogard Gdański opłacono on-line
8 Błaszczuk Grzegorz Mikołajki Pomorskie Bieg (10 km) opłacono on-line
9 Jarzyński Dariusz Starogard Gdański Bieg (10 km) Oracze z Kociewia opłacono on-line
10 Żardecki Dawid Starogard Gdański Bieg (10 km) Aktywni Kociewiacy opłacono on-line
11 Dzierliński Paweł Świecie Bieg (10 km) The Runners Świecie opłacono on-line
12 Klin Anna Skórcz Bieg (10 km) KS Sokół Zblewo opłacono on-line
13 Konieczka michał Osie Bieg (10 km) opłacono on-line
14 Dagga Dawid Rywałd Bieg (10 km) opłacono on-line
15 Grzonka Kamila Bytonia Bieg (10 km) KS Sokół Zblewo opłacono on-line
16 Stosik Stanisław Osieczna Bieg (10 km) Osieczna opłacono on-line
17 KOCH KAROLINA KOCH Osieczna Bieg (10 km) 40.00 PLN
18 Trygalska Paulina Pinczyn Bieg (10 km) KS Sokół Zblewo opłacono on-line
19 Łącka Katarzyna Osieczna Bieg (10 km) 40.00 PLN
20 Majkowski Tomasz Skórcz Bieg (10 km) Aktywni Kociewiacy opłacono on-line
21 Wojciechowski Sebastian Szlachta Bieg (10 km) Drzewiarz Szlachta 40.00 PLN
22 wesiora mariusz drzycim Bieg (10 km) biegam bo chce opłacono on-line
23 Zaborowska Beata Drzycim Bieg (10 km) biegam bo lubię opłacono on-line
24 Banach Tomasz Grudziądz Bieg (10 km) opłacono on-line
25 Śmistek Paweł Starogard Gdański Bieg (10 km) Ślęzak Team opłacono on-line
26 Lenkiewicz Andrzej Bądki Bieg (10 km) opłacono on-line
27 Kruszyńska Agnieszka M I Ł O B Ą D Z Bieg (10 km) opłacono on-line
28 Loose Bartosz Zblewo Bieg (10 km) KS Sokół Zblewo opłacono on-line
29 Szymczak-pastwa Magdalena Osieczna Bieg (10 km) opłacono on-line
30 Wnuk Stanisław Wielki Klincz Bieg (10 km) Maratończyk Wielki Klincz opłacono on-line
31 Dudziak Mateusz Tczew Bieg (10 km) Dovista Activ Team / Gwiazdeczka Tczew 40.00 PLN
32 Maszka Beata Osieczna Bieg (10 km) opłacono on-line
33 Wysocki Jan Osieczna Bieg (10 km) Kociewski Klub Biegacza Starogard Gdański. opłacono on-line
34 Demirski Marek Demirski Śliwice Bieg (10 km) Biegające Śliwice opłacono on-line


Wyświetleń: 1097

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ