II Biegowe Grand Prix Kociewia: XVII Piknik Sportowy ,,Marsz po zdrowie" Wilcza Dycha - Bieg Open na 10 km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Szarko Maciej Elbląg Bieg (10 km) opłacono on-line
2 Stolarów Agnieszka Malbork Bieg (10 km) opłacono on-line
3 Noga Grzegorz Skórcz Bieg (10 km) Ruliński Running Team opłacono on-line
4 Jarząbek Bartłomiej Karsin Bieg (10 km) GardenFlora MTB Team opłacono on-line
5 Klejna Wiesława Zblewo Bieg (10 km) KS Sokół Zblewo opłacono on-line
6 Klejna Dawid Zblewo Bieg (10 km) KS Sokół Zblewo opłacono on-line
7 Niemczyk Mateusz Starogard Gdański Bieg (10 km) LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża opłacono on-line
8 Śrutkowski Sylwester Sztum Bieg (10 km) opłacono on-line
9 Ruchlewicz Natalia Sztum Bieg (10 km) opłacono on-line
10 Serocki Adam Elblag Bieg (10 km) Drużyna Pierścienia opłacono on-line
11 Znarowska Bożena Elblag Bieg (10 km) Drużyna Pierścienia opłacono on-line
12 Tuwalski Sławomir Grabowiec Bieg (10 km) opłacono on-line
13 Tuwalska Elżbieta Gdańsk Bieg (10 km) LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
14 Czaja Marta Osieczna Bieg (10 km) opłacono on-line
15 Połeć Arkadiusz Gdynia Bieg (10 km) opłacono on-line
16 Czaja Zuzanna Osieczna Bieg (10 km) opłacono on-line
17 Stosik Artur Pączewo Bieg (10 km) opłacono on-line
18 RYCHTER WIESŁAW ELBLĄG Bieg (10 km) Mistrz Polski w duatlonie 2019 opłacono on-line
19 Streng Dawid Starogard Gdański Bieg (10 km) TRI STAROGARD GDAŃSKI opłacono on-line
20 Wójcik-Wicka Weronika Starogard Gdański Bieg (10 km) KKB Starogard Gd. opłacono on-line
21 Tymiński Krzysztof Gdańsk Bieg (10 km) opłacono on-line
22 Tocha Zbigniew Skórcz Bieg (10 km) Aktywni Kociewiacy opłacono on-line
23 Szarmach Anna Lubichowo Bieg (10 km) Szarmach Team opłacono on-line
24 Grucza Grzegorz Nowy Staw Bieg (10 km) Biegam dla Zdrowia opłacono on-line
25 Bok Piotr Wiele Bieg (10 km) opłacono on-line
26 Kozłowski Krzysztof Śliwice Bieg (10 km) opłacono on-line
27 Garska Joanna Bytów Bieg (10 km) Świat płytek u Kryspina opłacono on-line
28 Garski Kryspin Bytów Bieg (10 km) Świat płytek u Kryspina opłacono on-line
29 Rudnik Jerzy Chojnice Bieg (10 km) florian chojnice opłacono on-line
30 Kurkowski Marek Starogard Gdański Bieg (10 km) STAROGARD GDAŃSKI opłacono on-line
31 Szmaglińska Karolina Florian Chojnice Bieg (10 km) Florian Chojnice opłacono on-line
32 Szczypior Marcin Zblewo Bieg (10 km) KS Sokół Zblewo opłacono on-line
33 Czapiewski Paweł Osówko Bieg (10 km) MKS Chojniczanka 1930 S. A. opłacono on-line
34 Glaza Przemysław Osieczna Bieg (10 km) Uniwersytet Gdański opłacono on-line
35 Glaza Henryk Osieczna Bieg (10 km) opłacono on-line
36 Cyron Bogumił Śliwice Bieg (10 km) Biegające Śliwice opłacono on-line
37 Sowiński Błażej Osie Bieg (10 km) opłacono on-line
38 Sowiński Łukasz Osie Bieg (10 km) Ekstremalny Tata opłacono on-line
39 Grobelny Tomasz Starogard Gd. Bieg (10 km) BBL Starogard Gd. opłacono on-line
40 Grefka Stefan Łąg Bieg (10 km) BBL Czersk opłacono on-line
41 Dywel Bogdan Łąg Bieg (10 km) BBL Czersk opłacono on-line
42 Garski Dawid Bytów Bieg (10 km) MLKS Baszta Bytów opłacono on-line
43 Dembowski Mariusz Lidzbark Bieg (10 km) H+H Polska opłacono on-line
44 Kunz Mieczysław Klaniny / Toruń Bieg (10 km) opłacono on-line
45 Szczygelski Adam Osieczna Bieg (10 km) Osieczna opłacono on-line
46 Czapiewska Grażyna Lubichowo Bieg (10 km) opłacono on-line
47 Czaja Leszek STAROGARD GDAŃSKI Bieg (10 km) TRI STAROGARD GDAŃSKI opłacono on-line
48 Trapp Tomasz Starogard Gdański Bieg (10 km) Beniaminek 03 Starogard Gdański opłacono on-line
49 Błaszczuk Grzegorz Mikołajki Pomorskie Bieg (10 km) opłacono on-line
50 Jarzyński Dariusz Starogard Gdański Bieg (10 km) Oracze z Kociewia opłacono on-line
51 Żardecki Dawid Starogard Gdański Bieg (10 km) Aktywni Kociewiacy opłacono on-line
52 Dzierliński Paweł Świecie Bieg (10 km) The Runners Świecie opłacono on-line
53 Klin Anna Skórcz Bieg (10 km) KS Sokół Zblewo opłacono on-line
54 Konieczka michał Osie Bieg (10 km) opłacono on-line
55 Dagga Dawid Rywałd Bieg (10 km) opłacono on-line
56 Grzonka Kamila Bytonia Bieg (10 km) KS Sokół Zblewo opłacono on-line
57 Stosik Stanisław Osieczna Bieg (10 km) Osieczna opłacono on-line
58 Trygalska Paulina Pinczyn Bieg (10 km) KS Sokół Zblewo opłacono on-line
59 Majkowski Tomasz Skórcz Bieg (10 km) Aktywni Kociewiacy opłacono on-line
60 wesiora mariusz drzycim Bieg (10 km) biegam bo chce opłacono on-line
61 Zaborowska Beata Drzycim Bieg (10 km) biegam bo lubię opłacono on-line
62 Banach Tomasz Grudziądz Bieg (10 km) opłacono on-line
63 Śmistek Paweł Starogard Gdański Bieg (10 km) Ślęzak Team opłacono on-line
64 Lenkiewicz Andrzej Bądki Bieg (10 km) opłacono on-line
65 Kruszyńska Agnieszka M I Ł O B Ą D Z Bieg (10 km) opłacono on-line
66 Loose Bartosz Zblewo Bieg (10 km) KS Sokół Zblewo opłacono on-line
67 Szymczak-pastwa Magdalena Osieczna Bieg (10 km) opłacono on-line
68 Wnuk Stanisław Wielki Klincz Bieg (10 km) Maratończyk Wielki Klincz opłacono on-line
69 Dudziak Mateusz Tczew Bieg (10 km) Dovista Activ Team / Gwiazdeczka Tczew opłacono on-line
70 Maszka Beata Osieczna Bieg (10 km) opłacono on-line
71 Wysocki Jan Osieczna Bieg (10 km) Kociewski Klub Biegacza Starogard Gdański. opłacono on-line
72 Demirski Marek Demirski Śliwice Bieg (10 km) Biegające Śliwice opłacono on-line


Wyświetleń: 3653

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ