Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Garska Joanna | Bytów | Polska | Bieg (10 km) | Świat płytek u Kryspina | opłacono on-line |
2 | Streng Dawid | Starogard Gdański | Polska | Bieg (10 km) | TRI STAROGARD GDAŃSKI | opłacono on-line |
3 | Wójcik-Wicka Weronika | Starogard Gdański | Polska | Bieg (10 km) | KKB Starogard Gd. | opłacono on-line |
4 | Tymiński Krzysztof | Gdańsk | Polska | Bieg (10 km) | opłacono on-line | |
5 | Tocha Zbigniew | Skórcz | Polska | Bieg (10 km) | Aktywni Kociewiacy | opłacono on-line |
6 | Szarmach Anna | Lubichowo | Polska | Bieg (10 km) | Szarmach Team | opłacono on-line |
7 | Grucza Grzegorz | Nowy Staw | Polska | Bieg (10 km) | Biegam dla Zdrowia | opłacono on-line |
8 | Bok Piotr | Wiele | Polska | Bieg (10 km) | opłacono on-line | |
9 | Kozłowski Krzysztof | Śliwice | Polska | Bieg (10 km) | opłacono on-line | |
10 | RYCHTER WIESŁAW | ELBLĄG | Polska | Bieg (10 km) | Mistrz Polski w duatlonie 2019 | opłacono on-line |
11 | Garski Kryspin | Bytów | Polska | Bieg (10 km) | Świat płytek u Kryspina | opłacono on-line |
12 | Rudnik Jerzy | Chojnice | Polska | Bieg (10 km) | florian chojnice | opłacono on-line |
13 | Kurkowski Marek | Starogard Gdański | Polska | Bieg (10 km) | STAROGARD GDAŃSKI | opłacono on-line |
14 | Szmaglińska Karolina | Florian Chojnice | Polska | Bieg (10 km) | Florian Chojnice | opłacono on-line |
15 | Szczypior Marcin | Zblewo | Polska | Bieg (10 km) | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
16 | Czapiewski Paweł | Osówko | Polska | Bieg (10 km) | MKS Chojniczanka 1930 S. A. | opłacono on-line |
17 | Glaza Przemysław | Osieczna | Polska | Bieg (10 km) | Uniwersytet Gdański | opłacono on-line |
18 | Glaza Henryk | Osieczna | Polska | Bieg (10 km) | opłacono on-line | |
19 | Ruchlewicz Natalia | Sztum | Polska | Bieg (10 km) | opłacono on-line | |
20 | Szarko Maciej | Elbląg | Polska | Bieg (10 km) | opłacono on-line | |
21 | Stolarów Agnieszka | Malbork | Polska | Bieg (10 km) | opłacono on-line | |
22 | Noga Grzegorz | Skórcz | Polska | Bieg (10 km) | Ruliński Running Team | opłacono on-line |
23 | Jarząbek Bartłomiej | Karsin | Polska | Bieg (10 km) | GardenFlora MTB Team | opłacono on-line |
24 | Klejna Wiesława | Zblewo | Polska | Bieg (10 km) | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
25 | Klejna Dawid | Zblewo | Polska | Bieg (10 km) | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
26 | Niemczyk Mateusz | Starogard Gdański | Polska | Bieg (10 km) | LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża | opłacono on-line |
27 | Śrutkowski Sylwester | Sztum | Polska | Bieg (10 km) | opłacono on-line | |
28 | Cyron Bogumił | Śliwice | Polska | Bieg (10 km) | Biegające Śliwice | opłacono on-line |
29 | Serocki Adam | Elblag | Polska | Bieg (10 km) | Drużyna Pierścienia | opłacono on-line |
30 | Znarowska Bożena | Elblag | Polska | Bieg (10 km) | Drużyna Pierścienia | opłacono on-line |
31 | Tuwalski Sławomir | Grabowiec | Polska | Bieg (10 km) | opłacono on-line | |
32 | Tuwalska Elżbieta | Gdańsk | Polska | Bieg (10 km) | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
33 | Czaja Marta | Osieczna | Polska | Bieg (10 km) | opłacono on-line | |
34 | Połeć Arkadiusz | Gdynia | Polska | Bieg (10 km) | opłacono on-line | |
35 | Czaja Zuzanna | Osieczna | Polska | Bieg (10 km) | opłacono on-line | |
36 | Stosik Artur | Pączewo | Polska | Bieg (10 km) | opłacono on-line | |
37 | Śmistek Paweł | Starogard Gdański | Polska | Bieg (10 km) | Ślęzak Team | opłacono on-line |
38 | Dagga Dawid | Rywałd | Polska | Bieg (10 km) | opłacono on-line | |
39 | Grzonka Kamila | Bytonia | Polska | Bieg (10 km) | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
40 | Stosik Stanisław | Osieczna | Polska | Bieg (10 km) | Osieczna | opłacono on-line |
41 | Trygalska Paulina | Pinczyn | Polska | Bieg (10 km) | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
42 | Majkowski Tomasz | Skórcz | Polska | Bieg (10 km) | Aktywni Kociewiacy | opłacono on-line |
43 | wesiora mariusz | drzycim | Polska | Bieg (10 km) | biegam bo chce | opłacono on-line |
44 | Zaborowska Beata | Drzycim | Polska | Bieg (10 km) | biegam bo lubię | opłacono on-line |
45 | Banach Tomasz | Grudziądz | Polska | Bieg (10 km) | opłacono on-line | |
46 | Konieczka michał | Osie | Polska | Bieg (10 km) | opłacono on-line | |
47 | Lenkiewicz Andrzej | Bądki | Polska | Bieg (10 km) | opłacono on-line | |
48 | Kruszyńska Agnieszka | M I Ł O B Ą D Z | Polska | Bieg (10 km) | opłacono on-line | |
49 | Loose Bartosz | Zblewo | Polska | Bieg (10 km) | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
50 | Szymczak-pastwa Magdalena | Osieczna | Polska | Bieg (10 km) | opłacono on-line | |
51 | Wnuk Stanisław | Wielki Klincz | Polska | Bieg (10 km) | Maratończyk Wielki Klincz | opłacono on-line |
52 | Dudziak Mateusz | Tczew | Polska | Bieg (10 km) | Dovista Activ Team / Gwiazdeczka Tczew | opłacono on-line |
53 | Maszka Beata | Osieczna | Polska | Bieg (10 km) | opłacono on-line | |
54 | Wysocki Jan | Osieczna | Polska | Bieg (10 km) | Kociewski Klub Biegacza Starogard Gdański. | opłacono on-line |
55 | Szczygelski Adam | Osieczna | Polska | Bieg (10 km) | Osieczna | opłacono on-line |
56 | Sowiński Błażej | Osie | Polska | Bieg (10 km) | opłacono on-line | |
57 | Sowiński Łukasz | Osie | Polska | Bieg (10 km) | Ekstremalny Tata | opłacono on-line |
58 | Grobelny Tomasz | Starogard Gd. | Polska | Bieg (10 km) | BBL Starogard Gd. | opłacono on-line |
59 | Grefka Stefan | Łąg | Polska | Bieg (10 km) | BBL Czersk | opłacono on-line |
60 | Dywel Bogdan | Łąg | Polska | Bieg (10 km) | BBL Czersk | opłacono on-line |
61 | Garski Dawid | Bytów | Polska | Bieg (10 km) | MLKS Baszta Bytów | opłacono on-line |
62 | Dembowski Mariusz | Lidzbark | Polska | Bieg (10 km) | H+H Polska | opłacono on-line |
63 | Kunz Mieczysław | Klaniny / Toruń | Polska | Bieg (10 km) | opłacono on-line | |
64 | Demirski Marek Demirski | Śliwice | Polska | Bieg (10 km) | Biegające Śliwice | opłacono on-line |
65 | Czapiewska Grażyna | Lubichowo | Polska | Bieg (10 km) | opłacono on-line | |
66 | Czaja Leszek | STAROGARD GDAŃSKI | Polska | Bieg (10 km) | TRI STAROGARD GDAŃSKI | opłacono on-line |
67 | Trapp Tomasz | Starogard Gdański | Polska | Bieg (10 km) | Beniaminek 03 Starogard Gdański | opłacono on-line |
68 | Błaszczuk Grzegorz | Mikołajki Pomorskie | Polska | Bieg (10 km) | opłacono on-line | |
69 | Jarzyński Dariusz | Starogard Gdański | Polska | Bieg (10 km) | Oracze z Kociewia | opłacono on-line |
70 | Żardecki Dawid | Starogard Gdański | Polska | Bieg (10 km) | Aktywni Kociewiacy | opłacono on-line |
71 | Dzierliński Paweł | Świecie | Polska | Bieg (10 km) | The Runners Świecie | opłacono on-line |
72 | Klin Anna | Skórcz | Polska | Bieg (10 km) | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
Wyświetleń: 5963