Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rochewicz Aleksandra | Kurzętnik | Polska | Bieg rocznika 2005-2006-2007 1,5km | zamek kurzętnik | |
2 | Kowalski Maciej | malbork | Polska | Bieg rocznika 2005-2006-2007 1,5km | Radomno Biega | |
3 | Rochewicz Aleksandra | Kurzętnik | Polska | Bieg rocznika 2005-2006-2007 1,5km | Kurzętnik Biega | |
4 | Jeznach Patrycja | Kurzętnik | Polska | Bieg rocznika 2005-2006-2007 1,5km | Kurzętnik Biega | |
5 | Kozłowska Lena | Kurzętnik | Polska | Bieg rocznika 2005-2006-2007 1,5km | zamek kurzętnik | |
6 | Jeznach Patrycja | Kurzętnik | Polska | Bieg rocznika 2005-2006-2007 1,5km | zamek kurzętnik | |
7 | Skocki Piotr | Kurzętnik | Polska | Bieg rocznika 2005-2006-2007 1,5km | zamek kurzętnik | |
8 | Michalska Julia | Nowe Miasto Lubawskie | Polska | Bieg rocznika 2005-2006-2007 1,5km | - | |
9 | Ciegielska Rokasana | brzozie lubawskie | Polska | Bieg rocznika 2005-2006-2007 1,5km | zamek kurzętnik | |
10 | Kucińska Amelia | Tylice | Polska | Bieg rocznika 2002-2003-2004 2,2km | ||
11 | Ulińska Otylia | Krzemieniewo | Polska | Bieg rocznika 2002-2003-2004 2,2km | ||
12 | Krzemińska Wiktoria | Kurzętnik | Polska | Bieg rocznika 2008- i młodsi 600m | ||
13 | Kowalski Oliwier | malbork | Polska | Bieg rocznika 2008- i młodsi 600m | Radomno Biega | |
14 | Obrzanowski Igor | Zamość | Polska | Bieg rocznika 2008- i młodsi 600m | Juventus | |
15 | Falkowski Antek | Nowe Miasto Lubawskie | Polska | Bieg rocznika 2008- i młodsi 600m | - | |
16 | Zagórska Julia | Marzęcice | Polska | Bieg rocznika 2008- i młodsi 600m | ||
17 | Ciegielska Maja | brzozie lubawskie | Polska | Bieg rocznika 2008- i młodsi 600m | zamek kurzętnik | |
18 | Brodzińska Oliwia | Nielbark | Polska | Bieg rocznika 2008- i młodsi 600m | ||
19 | Kuciński Rafał | Tylice | Polska | Bieg z Jajem 4,5 km | Radomno Biega | opłacono |
20 | Maron Błażej | Lubawa | Polska | Bieg z Jajem 4,5 km | Lubawa Kocha Biegać | opłacono |
21 | Fałkowski Jarosław | Gardeja | Polska | Bieg z Jajem 4,5 km | Gmina Gardeja Biega | |
22 | Kaczmarski Paweł | Rybno | Polska | Bieg z Jajem 4,5 km | Crazy Runners Team Rybno | opłacono |
23 | Jamroży Dorota | Brodnica | Polska | Bieg z Jajem 4,5 km | ||
24 | kowalski marcin | malbork | Polska | Bieg z Jajem 4,5 km | Radomno Biega | |
25 | Kowalski Marcin | Malbork | Polska | Bieg z Jajem 4,5 km | Radomno Biega | opłacono |
26 | Pieczkowski Artur | Nowe Miasto lubawskie | Polska | Bieg z Jajem 4,5 km | Radomno Biega | opłacono |
27 | Hulewicz Marika | Radomno | Polska | Bieg z Jajem 4,5 km | Radomno Biega | |
28 | Babalski Krystian | Kurzętnik | Polska | Bieg z Jajem 4,5 km | Kurzętnik Biega | opłacono |
29 | Wojewoda Norbert | Iława | Polska | Bieg z Jajem 4,5 km | IŁAWA BIEGA | |
30 | Kirzeniewski Adrian | Kurzętnik | Polska | Bieg z Jajem 4,5 km | opłacono | |
31 | Szymański Jerzy | Kurzętnik | Polska | Bieg z Jajem 4,5 km | Kurzętnik Biega | |
32 | BISKUP Agnieszka | Jaromierz | Polska | Bieg z Jajem 4,5 km | Gmina Gardeja Biega | opłacono |
33 | Koliński Krzysztof | Gardeja | Polska | Bieg z Jajem 4,5 km | Gmina Gardeja Biega | |
34 | Perwenis Krzysztof | LUBAWA | Polska | Bieg z Jajem 4,5 km | #AktywnaLubawa | opłacono |
35 | Kozłowski Mateusz | Toruń | Polska | Bieg z Jajem 4,5 km | opłacono | |
36 | Wilczewska Martyna | Dębień | Polska | Bieg z Jajem 4,5 km | Biegam U KOLESI | opłacono |
37 | Skocki Bartłomiej | Lipowiec | Polska | Bieg z Jajem 4,5 km | opłacono | |
38 | Szymanski Dawid | Brodnica | Polska | Bieg z Jajem 4,5 km | opłacono | |
39 | Kawski Bartłomiej | Kisielice | Polska | Bieg z Jajem 4,5 km | opłacono | |
40 | Piotrowicz Ksymena | kurzętnik | Polska | Bieg z Jajem 4,5 km | Kurzętnik Biega | |
41 | krajnik Ryszard | Nowe Miasto Lubawskie | Polska | Bieg z Jajem 4,5 km | Kurzętnik Biega | |
42 | Pysiak Paweł | Linowiec | Polska | Bieg z Jajem 4,5 km | opłacono | |
43 | Laskowski Jarosław | Małe Bałówki | Polska | Bieg z Jajem 4,5 km | Kurzętnik Biega | |
44 | Wrońska Dorota | Lubawa | Polska | Bieg z Jajem 4,5 km | Lubawa Kocha Biegać, # Wawrzynteam | opłacono |
45 | CZEPEK ANDRZEJ | NOWE MIASTO LUBAWSKIE | Polska | Bieg z Jajem 4,5 km | opłacono | |
46 | Kołecki Michał | Iława | Polska | Bieg z Jajem 4,5 km | MiSiEk Runner / ULG | |
47 | murawski michał | stare błonowo | Polska | Bieg z Jajem 4,5 km | Gmina Gardeja Biega | |
48 | GÓRSKI RADEK | LUBAWA | Polska | Bieg z Jajem 4,5 km | Vege Runners | opłacono |
49 | Erdmańska Wiola | Wielkie Bałówki | Polska | Bieg z Jajem 4,5 km | opłacono | |
50 | Rucińska Ewa | Nowe Miasto Lubawskie | Polska | Bieg z Jajem 4,5 km | opłacono | |
51 | Czarnota Karol | Radomno | Polska | Bieg z Jajem 4,5 km | Radomno Biega | opłacono |
52 | Pokojski Jakub | Kurzętnik | Polska | Bieg z Jajem 4,5 km | opłacono | |
53 | Kopeć Krzysztof | Ciechanów | Polska | Bieg z Jajem 4,5 km | ||
54 | Liberacka Anna Liberacka | Lubawa | Polska | Bieg z Jajem 4,5 km | Lubawa kocha biegać | opłacono |
55 | Głębocki Arkadiusz | Nowe Miasto Lubawskie | Polska | Bieg z Jajem 4,5 km | opłacono | |
56 | Ziółkowska Katarzyna | Chełmża | Polska | Bieg z Jajem 4,5 km | opłacono | |
57 | Wasielewski Krzysztof | Rybno | Polska | Bieg z Jajem 4,5 km | Biegam U KOLESI | |
58 | Bielski Piotr | Radomno | Polska | Bieg z Jajem 4,5 km | Radomno Biega | opłacono |
59 | Ostrowska Monika | Brodnica | Polska | Bieg z Jajem 4,5 km | Szalone Brodnoczanki | opłacono |
60 | Knozowski Marcin | Lubawa | Polska | Bieg z Jajem 4,5 km | Aktywna Lubawa | |
61 | Głowiak Rafał | Lubawa | Polska | Bieg z Jajem 4,5 km | Razem Trenujemy Sport | |
62 | STAŃKO ROBERT | BRODNICA | Polska | Bieg z Jajem 4,5 km | NIENAWIDZĘ BIEGAĆ | opłacono |
63 | Pawłowski Mariusz | Marzęcice | Polska | Bieg z Jajem 4,5 km | Kurzętnik Biega | |
64 | Kotewicz Marta | Radomno | Polska | Bieg z Jajem 4,5 km | Radomno Biega | opłacono |
65 | Kotewicz Judyta | Radomno | Polska | Bieg z Jajem 4,5 km | Radomno Biega | opłacono |
66 | Pisarski Andrzej | Iława | Polska | Bieg z Jajem 4,5 km | opłacono | |
67 | Brodziński Michał | Nielbark | Polska | Bieg z Jajem 4,5 km | opłacono | |
68 | Wiśniewski Rafał | Iława | Polska | Bieg z Jajem 4,5 km | IŁAWA BIEGA | |
69 | Woźniewski Leszek | Tylice | Polska | Bieg z Jajem 4,5 km | ||
70 | Cabaj Artur | Kurzętnik | Polska | Bieg z Jajem 4,5 km | Amator | |
71 | Żuchowska Paulina | Krotoszyny | Polska | Bieg z Jajem 4,5 km | opłacono | |
72 | Łukaszewska Paulina | Radomno | Polska | Bieg z Jajem 4,5 km | Radomno Biega | opłacono |
73 | Stawicka Martyna | Brodnica | Polska | Bieg z Jajem 4,5 km | opłacono | |
74 | Kwiatkowski Wiesław | Franciszkowo Dolne | Polska | Bieg z Jajem 4,5 km | ||
75 | Kwiatkowska Wiktoria | Franciszkowo Dolne | Polska | Bieg z Jajem 4,5 km | IŁAWA BIEGA | |
76 | Chyła Monika | Grudziadz | Polska | Bieg z Jajem 4,5 km | ||
77 | ciura michał | iława | Polska | Bieg z Jajem 4,5 km | opłacono | |
78 | Kogut Szymon | Szafarnia | Polska | Bieg z Jajem 4,5 km | Kurzętnik Biega | |
79 | Kogut Sławomir | Szafarnia | Polska | Bieg z Jajem 4,5 km | Kurzętnik Biega | |
80 | Sadowska Kamila | LUBAWA | Polska | Bieg z Jajem 4,5 km | opłacono |
Wyświetleń: 6529