Biegiem rzeki gRUNt w mieście
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Waleriańczk Kamil Piotrkowice Biegiem rzeki gRUNt w mieście Bieg 10 km opłacono
2 Gniewkowski Janusz Konin Biegiem rzeki gRUNt w mieście Bieg 10 km JS4150 Konin opłacono
3 Ciesielski Krzysztof 62-200 Gniezno Biegiem rzegi gRUNt w mieście Nordic Walking 6 km FAST WALKER opłacono
4 Kałek Krzysztof Koło Biegiem rzeki gRUNt w mieście Bieg 10 km Koło Biega opłacono
5 Szczap Agnieszka Konin Biegiem rzegi gRUNt w mieście Nordic Walking 6 km opłacono
6 Szumińska Irena Golina Biegiem rzeki gRUNt w mieście Bieg 10 km KB WARTKO
7 Pawełczak Andrzej Stare Miasto Biegiem rzeki gRUNt w mieście Bieg 10 km
8 Wanat Wioletta Konin Biegiem rzegi gRUNt w mieście Nordic Walking 6 km STOWARZYSZENIE UCZĄCYCH SIĘ "DOCENDO DISCIMUS" opłacono
9 Piotrowska Beata Konin Biegiem rzegi gRUNt w mieście Nordic Walking 6 km opłacono
10 Piaskowski Piotr Konin Biegiem rzegi gRUNt w mieście Nordic Walking 6 km opłacono
11 Leszczyński Piotr PŁOCK Biegiem rzegi gRUNt w mieście Nordic Walking 6 km
12 Brzychcy Wioletta Konin Biegiem rzeki gRUNt w mieście Bieg 10 km opłacono
13 Marciniak Jacek Konin Biegiem rzeki gRUNt w mieście Bieg 10 km opłacono
14 Pilarski Jacek Konin Biegiem rzeki gRUNt w mieście Bieg 10 km Aktywni Konin opłacono
15 Jankowski Arkadiusz Konin Biegiem rzeki gRUNt w mieście Bieg 10 km KB WARTKO opłacono
16 Kwiatkowska Ania Stare Miasto Biegiem rzeki gRUNt w mieście Bieg 10 km Prawnik w Biegu opłacono
17 Sypniewski Szymon Konin Biegiem rzegi gRUNt w mieście Nordic Walking 6 km Geberit Team opłacono
18 Nowak Wojciech Konin Biegiem rzeki gRUNt w mieście Bieg 10 km Tri Not To Die opłacono
19 Przewoska Paulina Konin Biegiem rzeki gRUNt w mieście Bieg 10 km Prawnik w Biegu opłacono
20 Nowak Michał Warszawa Biegiem rzeki gRUNt w mieście Bieg 10 km opłacono
21 Śliwicki Tomasz Konin Biegiem rzeki gRUNt w mieście Bieg 10 km TRITON TEAM KONN
22 Smolarz Mateusz Tuliszków Biegiem rzeki gRUNt w mieście Bieg 10 km opłacono
23 Majewski Kamil Kawnice Biegiem rzeki gRUNt w mieście Bieg 10 km opłacono
24 Kubiak Ola Konin Biegiem rzegi gRUNt w mieście Nordic Walking 6 km opłacono
25 Juszczak Karolina Rzgów Biegiem rzeki gRUNt w mieście Bieg 10 km opłacono
26 Krygier Rafał Żychlin Biegiem rzeki gRUNt w mieście Bieg 10 km NZOZ Gemini
27 Ignaczak Marcin Żychlin Biegiem rzeki gRUNt w mieście Bieg 10 km IFB Broker opłacono
28 Dzięgielewski Waldemar Tuliszków Biegiem rzeki gRUNt w mieście Bieg 10 km opłacono
29 Pajęcki Adam Pajęcki KOWAL Biegiem rzegi gRUNt w mieście Nordic Walking 6 km Parakulos Kowal opłacono
30 Jasnowski Dominik Cisew Biegiem rzeki gRUNt w mieście Bieg 10 km opłacono
31 Walczak Dawid Konin Biegiem rzeki gRUNt w mieście Bieg 10 km Geberit Team opłacono
32 Baranowski Romuald Płock Biegiem rzegi gRUNt w mieście Nordic Walking 6 km Biegam W Sfetsze opłacono
33 Kantanista Arkadiusz Konin Biegiem rzeki gRUNt w mieście Bieg 10 km Geberit Team opłacono
34 Tylak Grażyna Konin Biegiem rzegi gRUNt w mieście Nordic Walking 6 km opłacono
35 Grabarek Karol Bolesławów Biegiem rzeki gRUNt w mieście Bieg 10 km KS BOLESŁAWÓW opłacono
36 Kulai Taras Lwow Biegiem rzeki gRUNt w mieście Bieg 10 km SC Ultra
37 Glegocińska Joanna Sułocin Towarzystwo Biegiem rzegi gRUNt w mieście Nordic Walking 6 km Biegam W Sfetsze
38 Więckowski Janusz Sułocin Towarzystwo Biegiem rzegi gRUNt w mieście Nordic Walking 6 km Biegam W Sfetsze
39 Szymczak Piotr Branno Biegiem rzeki gRUNt w mieście Bieg 10 km opłacono
40 Walczak Łukasz Konin Biegiem rzeki gRUNt w mieście Bieg 10 km Byle do przoduQ opłacono
41 Wiśniewski Robert Konin Biegiem rzeki gRUNt w mieście Bieg 10 km KB WARTKO opłacono
42 Szparagowski Bartosz Konin Biegiem rzeki gRUNt w mieście Bieg 10 km Husaria Race Team
43 Walichnowska Monika Konin Biegiem rzeki gRUNt w mieście Bieg 10 km Dyskwalifikacja Konin opłacono
44 Walczak Lidia Konin Biegiem rzeki gRUNt w mieście Bieg 10 km Geberit Team opłacono
45 ZIÓŁKOWSKI MIECZYSŁAW JANIKOWO Biegiem rzeki gRUNt w mieście Bieg 10 km zgubiłem sponsora opłacono
46 Starska Ewa Płock Biegiem rzegi gRUNt w mieście Nordic Walking 6 km
47 Chrapkowska Beata Plock Biegiem rzegi gRUNt w mieście Nordic Walking 6 km
48 Burna Iweta Płock Biegiem rzegi gRUNt w mieście Nordic Walking 6 km Biegam W Sfetsze
49 RADOMSKI Marcin Płock Biegiem rzegi gRUNt w mieście Nordic Walking 6 km Biegam W Sfetsze
50 Wiśny Michał Słupca Biegiem rzeki gRUNt w mieście Bieg 10 km opłacono
51 GUZEK JACEK NOWY TOMYSL Biegiem rzegi gRUNt w mieście Nordic Walking 6 km


Wyświetleń: 2693

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ