Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marciniak Jacek | Konin | Polska | Biegiem rzeki gRUNt w mieście Bieg 10 km | opłacono | |
2 | Tylak Grażyna | Konin | Polska | Biegiem rzegi gRUNt w mieście Nordic Walking 6 km | opłacono | |
3 | Jasnowski Dominik | Cisew | Polska | Biegiem rzeki gRUNt w mieście Bieg 10 km | opłacono | |
4 | Dzięgielewski Waldemar | Tuliszków | Polska | Biegiem rzeki gRUNt w mieście Bieg 10 km | opłacono | |
5 | Juszczak Karolina | Rzgów | Polska | Biegiem rzeki gRUNt w mieście Bieg 10 km | opłacono | |
6 | Kubiak Ola | Konin | Polska | Biegiem rzegi gRUNt w mieście Nordic Walking 6 km | opłacono | |
7 | Majewski Kamil | Kawnice | Polska | Biegiem rzeki gRUNt w mieście Bieg 10 km | opłacono | |
8 | Smolarz Mateusz | Tuliszków | Polska | Biegiem rzeki gRUNt w mieście Bieg 10 km | opłacono | |
9 | Nowak Michał | Warszawa | Polska | Biegiem rzeki gRUNt w mieście Bieg 10 km | opłacono | |
10 | Wiśny Michał | Słupca | Polska | Biegiem rzeki gRUNt w mieście Bieg 10 km | opłacono | |
11 | Brzychcy Wioletta | Konin | Polska | Biegiem rzeki gRUNt w mieście Bieg 10 km | opłacono | |
12 | Leszczyński Piotr | PŁOCK | Polska | Biegiem rzegi gRUNt w mieście Nordic Walking 6 km | ||
13 | Piaskowski Piotr | Konin | Polska | Biegiem rzegi gRUNt w mieście Nordic Walking 6 km | opłacono | |
14 | Piotrowska Beata | Konin | Polska | Biegiem rzegi gRUNt w mieście Nordic Walking 6 km | opłacono | |
15 | Pawełczak Andrzej | Stare Miasto | Polska | Biegiem rzeki gRUNt w mieście Bieg 10 km | ||
16 | Szczap Agnieszka | Konin | Polska | Biegiem rzegi gRUNt w mieście Nordic Walking 6 km | opłacono | |
17 | Waleriańczk Kamil | Piotrkowice | Polska | Biegiem rzeki gRUNt w mieście Bieg 10 km | opłacono | |
18 | GUZEK JACEK | NOWY TOMYSL | Polska | Biegiem rzegi gRUNt w mieście Nordic Walking 6 km | ||
19 | Chrapkowska Beata | Plock | Polska | Biegiem rzegi gRUNt w mieście Nordic Walking 6 km | ||
20 | Starska Ewa | Płock | Polska | Biegiem rzegi gRUNt w mieście Nordic Walking 6 km | ||
21 | Szymczak Piotr | Branno | Polska | Biegiem rzeki gRUNt w mieście Bieg 10 km | opłacono | |
22 | Pilarski Jacek | Konin | Polska | Biegiem rzeki gRUNt w mieście Bieg 10 km | Aktywni Konin | opłacono |
23 | Baranowski Romuald | Płock | Polska | Biegiem rzegi gRUNt w mieście Nordic Walking 6 km | Biegam W Sfetsze | opłacono |
24 | RADOMSKI Marcin | Płock | Polska | Biegiem rzegi gRUNt w mieście Nordic Walking 6 km | Biegam W Sfetsze | |
25 | Burna Iweta | Płock | Polska | Biegiem rzegi gRUNt w mieście Nordic Walking 6 km | Biegam W Sfetsze | |
26 | Glegocińska Joanna | Sułocin Towarzystwo | Polska | Biegiem rzegi gRUNt w mieście Nordic Walking 6 km | Biegam W Sfetsze | |
27 | Więckowski Janusz | Sułocin Towarzystwo | Polska | Biegiem rzegi gRUNt w mieście Nordic Walking 6 km | Biegam W Sfetsze | |
28 | Walczak Łukasz | Konin | Polska | Biegiem rzeki gRUNt w mieście Bieg 10 km | Byle do przoduQ | opłacono |
29 | Walichnowska Monika | Konin | Polska | Biegiem rzeki gRUNt w mieście Bieg 10 km | Dyskwalifikacja Konin | opłacono |
30 | Ciesielski Krzysztof | 62-200 Gniezno | Polska | Biegiem rzegi gRUNt w mieście Nordic Walking 6 km | FAST WALKER | opłacono |
31 | Sypniewski Szymon | Konin | Polska | Biegiem rzegi gRUNt w mieście Nordic Walking 6 km | Geberit Team | opłacono |
32 | Walczak Lidia | Konin | Polska | Biegiem rzeki gRUNt w mieście Bieg 10 km | Geberit Team | opłacono |
33 | Kantanista Arkadiusz | Konin | Polska | Biegiem rzeki gRUNt w mieście Bieg 10 km | Geberit Team | opłacono |
34 | Walczak Dawid | Konin | Polska | Biegiem rzeki gRUNt w mieście Bieg 10 km | Geberit Team | opłacono |
35 | Szparagowski Bartosz | Konin | Polska | Biegiem rzeki gRUNt w mieście Bieg 10 km | Husaria Race Team | |
36 | Ignaczak Marcin | Żychlin | Polska | Biegiem rzeki gRUNt w mieście Bieg 10 km | IFB Broker | opłacono |
37 | Gniewkowski Janusz | Konin | Polska | Biegiem rzeki gRUNt w mieście Bieg 10 km | JS4150 Konin | opłacono |
38 | Jankowski Arkadiusz | Konin | Polska | Biegiem rzeki gRUNt w mieście Bieg 10 km | KB WARTKO | opłacono |
39 | Wiśniewski Robert | Konin | Polska | Biegiem rzeki gRUNt w mieście Bieg 10 km | KB WARTKO | opłacono |
40 | Szumińska Irena | Golina | Polska | Biegiem rzeki gRUNt w mieście Bieg 10 km | KB WARTKO | |
41 | Kałek Krzysztof | Koło | Polska | Biegiem rzeki gRUNt w mieście Bieg 10 km | Koło Biega | opłacono |
42 | Grabarek Karol | Bolesławów | Polska | Biegiem rzeki gRUNt w mieście Bieg 10 km | KS BOLESŁAWÓW | opłacono |
43 | Krygier Rafał | Żychlin | Polska | Biegiem rzeki gRUNt w mieście Bieg 10 km | NZOZ Gemini | |
44 | Pajęcki Adam Pajęcki | KOWAL | Polska | Biegiem rzegi gRUNt w mieście Nordic Walking 6 km | Parakulos Kowal | opłacono |
45 | Przewoska Paulina | Konin | Polska | Biegiem rzeki gRUNt w mieście Bieg 10 km | Prawnik w Biegu | opłacono |
46 | Kwiatkowska Ania | Stare Miasto | Polska | Biegiem rzeki gRUNt w mieście Bieg 10 km | Prawnik w Biegu | opłacono |
47 | Kulai Taras | Lwow | Polska | Biegiem rzeki gRUNt w mieście Bieg 10 km | SC Ultra | |
48 | Wanat Wioletta | Konin | Polska | Biegiem rzegi gRUNt w mieście Nordic Walking 6 km | STOWARZYSZENIE UCZĄCYCH SIĘ "DOCENDO DISCIMUS" | opłacono |
49 | Nowak Wojciech | Konin | Polska | Biegiem rzeki gRUNt w mieście Bieg 10 km | Tri Not To Die | opłacono |
50 | Śliwicki Tomasz | Konin | Polska | Biegiem rzeki gRUNt w mieście Bieg 10 km | TRITON TEAM KONN | |
51 | ZIÓŁKOWSKI MIECZYSŁAW | JANIKOWO | Polska | Biegiem rzeki gRUNt w mieście Bieg 10 km | zgubiłem sponsora | opłacono |
Wyświetleń: 5609