Bieg Mikołajkowy - Grand Prix Trójmiasta #1
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Bar Julita Gdynia Bieg przełajowy 8 km Biega My 45.00 PLN
2 KRĘGIELEWSKI MIROSŁAW BOJANO Bieg przełajowy 8 km 45.00 PLN
3 Urbański Piotr Gdynia Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
4 Suchomska Małgosia Gdańsk Nordic Walking 8 km opłacono BM
5 Anger Donata Lidzbark Bieg przełajowy 8 km 45.00 PLN
6 Sobolewska Monika Pisz Nordic Walking 8 km opłacono BM
7 Sobolewski Wojciech Pisz Nordic Walking 8 km opłacono BM
8 Łaszkiewicz Marcin Gdynia Nordic Walking 8 km PWS opłacono BM
9 Ćwikowski Kamil Augustów Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
10 Pęśko Michał Gdańsk Bieg przełajowy 8 km 45.00 PLN
11 Kmera Rafał Gdańsk Bieg przełajowy 8 km 45.00 PLN
12 Wojdylo Anna Lubiszewo Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
13 Wojdyło Daniel Lubiszewo Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
14 Kozdemba Krzysztof Wiślinka Bieg przełajowy 8 km Wiślinka Team opłacono BM
15 Przybylska Karolina Bydgoszcz Bieg przełajowy 8 km Orlen Running Team opłacono BM
16 Brodecka Małgorzata Gdynia Bieg przełajowy 8 km 17 LO Gdynia opłacono BM
17 Łozińska Wioletta Połczyn-Zdrój Nordic Walking 8 km opłacono BM
18 kobylińska agnieszka Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
19 Bednarski Łukasz Nysa Bieg przełajowy 8 km Athletics Nysa opłacono BM
20 Sioma Grzegorz Gdynia Bieg przełajowy 8 km Witomino opłacono BM
21 ZAKRZEWSKA AGNIESZKA malbork Bieg przełajowy 8 km 45.00 PLN
22 Specht Magdalena Rumia Bieg przełajowy 8 km 45.00 PLN
23 szczepański leszek Kwidzyn Bieg przełajowy 8 km Traktor Team Gmina Kwidzyn 45.00 PLN
24 ŁĘCKI JAN GDYNIA Nordic Walking 8 km . ELITE TEAM 45.00 PLN
25 Lupińska Karina Gdansk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
26 Korpal Anna Gdańsk Bieg przełajowy 8 km FitnessFitback opłacono BM
27 Kiersnowski Henryk Gdańsk Nordic Walking 8 km opłacono BM
28 Pobłocka Lucyna Tczew Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
29 Kruk Mateusz Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
30 Zadka Krzysztof Gdynia Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
31 Niewińska Beata Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Elite Team 45.00 PLN
32 Lesner Dariusz Puck Bieg przełajowy 8 km Biegamy Razem Władysławowo 45.00 PLN
33 Rządca Marcin Rządca Kwidzyn Bieg przełajowy 8 km Traktor team gmina kwidzyn opłacono BM
34 Beginski Sławomir Kowole Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
35 Czechlewska Iwona Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
36 Adamska Justyna Banino Bieg przełajowy 8 km TRIM opłacono BM
37 Filipowicz Tomasz Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Stowarzyszenie Przyjaciół Wyspy Sobieszewskiej opłacono BM
38 Sidorko-Filipowicz Joanna Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Sobieszewskie Gwiazdy ;) opłacono BM
39 Marzec Beata Toruń Nordic Walking 8 km Idziemy bez Ryzyka 45.00 PLN
40 Kubicki Leszek Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
41 Kaszczyk Weronika Gdansk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
42 Saldana Cristian Gdansk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
43 Gałek Iwona Gałek Silno Nordic Walking 8 km opłacono BM
44 Olejko Radosław Gdańsk Nordic Walking 8 km Step by Step Trójmiasto opłacono BM
45 Rujner klara Bydgoszcz Nordic Walking 8 km opłacono BM
46 Buczkowski Damian Władysławowo Bieg przełajowy 8 km Biegamy Razem Władysławowo opłacono BM
47 Strzelecka Anna Żukowo Bieg przełajowy 8 km 45.00 PLN
48 Waśkiewicz Sebastian Lipno Bieg przełajowy 8 km 45.00 PLN
49 Zajc Anna Gdańsk Nordic Walking 8 km opłacono BM
50 Stradomski Roman Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
51 Butowska Katarzyna Starogard Gdański Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
52 Jachimowicz Magdalena Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
53 Sibik Beata Lębork Nordic Walking 8 km Lęborskie Lwy opłacono BM
54 Toboła Michał Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Szybki Skład opłacono BM
55 Chudziński Andrzej Elbląg Nordic Walking 8 km K S Elbląskie Włócz-Kije opłacono BM
56 Szymak Ewelina Barniewice Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
57 Ossowska Małgorzata Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Kobiety w biegu opłacono BM
58 Poznachowska Milena Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
59 Dalkowska Joanna Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
60 Dziwosz Paweł Malbork Bieg przełajowy 8 km BEZTLENOWI MALBORK opłacono BM
61 Salamon Tomasz Kraków Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
62 Balcerzak Dorota Inowrocław Bieg przełajowy 8 km BBL Inowrocław opłacono BM
63 Smarszcz Grażyna Lębork Nordic Walking 8 km LĘBORSKIE LWY opłacono BM
64 Smarszcz Wiesław Lębork Nordic Walking 8 km LĘBORSKIE LWY opłacono BM
65 Malicki Marcin Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Żeglarski Jeziorak opłacono BM
66 Spisak Katarzyna Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
67 Bandurski Jacek SOPOT Bieg przełajowy 8 km 45.00 PLN
68 Garus Wiktor Wejherowo Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
69 Podgórski Łukasz Kętrzyn Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
70 Krupińska Irena Gołubie Nordic Walking 8 km 45.00 PLN
71 Niewczas Marzena Gołubie Nordic Walking 8 km 45.00 PLN
72 Niewczas Bartłomiej Kowale Bieg przełajowy 8 km 45.00 PLN
73 ZAWISZEWSKI PIOTR GDAŃSK Bieg przełajowy 8 km 7 PBOT opłacono BM
74 Żbikowski Ryszard Toruń Nordic Walking 8 km Toruń idziemy bez Ryzyka 45.00 PLN
75 Gadamska-Kabata Paulina Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
76 Sorn Łukasz Gdynia Nordic Walking 8 km Face Nordic Walking Team/Elite Team opłacono BM
77 Modrzyńska Magdalena Elbląg Nordic Walking 8 km opłacono BM
78 Szczesny Leszek Gdansk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
79 Modrzyński Przemysław Elbląg Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
80 Hoppe Anna Gdańsk Bieg przełajowy 8 km LOTOS Running Team 45.00 PLN
81 Pirski Adam Gdańsk Bieg przełajowy 8 km 45.00 PLN
82 Pirska Beata Gdańsk Bieg przełajowy 8 km 45.00 PLN
83 Wyrzykowski Andrzej Gdańsk Bieg przełajowy 8 km 7 PBOT/GB 65 opłacono BM
84 Rydlewicz Justyna Tuchom Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
85 Kocoń Eugeniusz Gdańsk Wyspa Sobieszewska Bieg przełajowy 8 km Rada Dzielnicy Wyspa Sobieszewska opłacono BM
86 Filipiak Aleksandra Gdańsk Nordic Walking 8 km 45.00 PLN
87 Hiller Gabriela Gdynia Bieg przełajowy 8 km O-SOWA BIEGA 45.00 PLN
88 Ossowski Waldemar Żukowo Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
89 Żelazek Marta Karczemki Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
90 Babiński Sebastian Tczew Bieg przełajowy 8 km PatMat opłacono BM
91 Odya Katarzyna Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
92 Jasionowska Małgorzata Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
93 Zalewska Elżbieta Gniewino Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
94 STANISZEWSKI JACEK GDYNIA Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
95 KUSIAK Włodzimierz GDAŃSK Nordic Walking 8 km STEP BY STEP TRÓJMIASTO opłacono BM
96 Kulczycki Jan GDAŃSK Nordic Walking 8 km E 70 opłacono BM
97 Węgrzyn- Kucharek Joanna Małgosia Gdańsk Bieg przełajowy 8 km 45.00 PLN
98 Jaromin Zofia Trąbki Wielkie Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
99 Zawacki Daniel Tczew Bieg przełajowy 8 km PatMat opłacono BM
100 Sobków Adam Gdynia Bieg przełajowy 8 km BHMW_Gdynia opłacono BM


Wyświetleń: 3595

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ