Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Skierska Patrycja | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
2 | Ćwikowski Kamil | Augustów | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
3 | Szczesny Damian | Babi Dół | Polska | Bieg przełajowy 8 km | BraveRunners OCR | opłacono BM |
4 | Selewski Marcin | Banino | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
5 | Szymak Ewelina | Barniewice | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
6 | KRĘGIELEWSKI MIROSŁAW | BOJANO | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
7 | Plińska Michalina | Bolszewo | Polska | Bieg przełajowy 8 km | MTB - Małe Trójmiasto Biega | opłacono BM |
8 | Bartoszewicz Marta | Borkowo | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
9 | Karlinskiy Anna | Borkowo | Polska | Bieg przełajowy 8 km | ||
10 | Pietrzak Kamil | Borowiec | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Biegowa Rodzinka | opłacono BM |
11 | Tarasiewicz Ryszard | Braniewo | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
12 | Prusinowski Michał | Braniewo | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
13 | Krzoska Dorota | Brusy | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
14 | Małkińska-Bięga Dorota | Bydgoszcz | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
15 | BĄKOWSKI DAWID BĄKOWSKI | BYDGOSZCZ | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
16 | Feld Maciej | Bydgoszcz | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Santander Runners Team | opłacono BM |
17 | Przybylska Karolina | Bydgoszcz | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Orlen Running Team | opłacono BM |
18 | Janiszewski Marek | Bytów | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Drutex | |
19 | Muerau-Nowicka Hanna | Bytów | Polska | Bieg przełajowy 8 km | KB GOCH BYTÓW | opłacono BM |
20 | Nawrocka Bogumiła | chojnice | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
21 | Mielczarek Agnieszka | Człuchów | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
22 | Gołata Wojciech | Dąbrowa Chełmińska | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Wilcza Wataha | |
23 | Gołata Agnieszka | Dąbrowa Chełmińska | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Wilcza Wataha | |
24 | Olejarczyk Piotr | Elbląg | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
25 | Modrzyński Przemysław | Elbląg | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
26 | Ossowski Jakub | Elbląg | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Pułk Wsparcia Dowodzenia DWD PW | opłacono BM |
27 | Panimasz Joanna | Elbląg | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
28 | Bal Sebastian | Elbląg | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
29 | Piaskowski Tomasz | Elbląg | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
30 | Shevchyshyn Andrii | Gdansk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | DCT Drużyna biegowa | opłacono BM |
31 | Uszacka Malgosia Uszacka | GDANSK | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Jaguar Fit | opłacono BM |
32 | Mazurek Monika | Gdansk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Jaguar FIT | opłacono BM |
33 | Torbicz Piotr | Gdansk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Thales | opłacono BM |
34 | Żuchowski Sebastian | Gdansk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
35 | Robles José | Gdansk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Castilla | opłacono BM |
36 | Kostrzewa-cembor Urszula | Gdansk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | UKS ŻABIANKA GDAŃSK | opłacono BM |
37 | Bulatova Galyna | Gdansk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | GetResponse Warriors | opłacono BM |
38 | Gumowski Marcin | Gdansk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
39 | Wiloch Radoslaw | Gdansk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Thunder Runner -Team | |
40 | Szczesny Leszek | Gdansk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
41 | Saldana Cristian | Gdansk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
42 | Kaszczyk Weronika | Gdansk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
43 | Lupińska Karina | Gdansk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
44 | Szymańska Izabela | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | LOTOS Running Team | opłacono BM |
45 | Czapa Magdalena | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
46 | Dybuk Agnieszka | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
47 | Czerwiński Marcin | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
48 | Kurajk Marian | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
49 | Marjańska Agata | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
50 | Przybysz Monika | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | RUSZ DUPKĘ | opłacono BM |
51 | Kaczmarek Magdalena | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | RUSZ DUPKĘ | opłacono BM |
52 | Arendt Agnieszka Arendt | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Żarta Wataha | opłacono BM |
53 | Grabowska Marzena | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
54 | Witkowska Katarzyna | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | FitnessFitback | opłacono BM |
55 | Biała Beata | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
56 | Fryczke Maciej | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | T-Mobile Sport Team | opłacono BM |
57 | Raniewicz Jarek | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
58 | LULIS ZBIGNIEW | GDAŃSK | Polska | Bieg przełajowy 8 km | ATLAS RUNNING TEAM | opłacono BM |
59 | Urbaniak Marek | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
60 | Popowska Magdalena | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Biega ZiE | opłacono BM |
61 | Golasz Halina | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | 3miejskie kolorowe biegaczki | opłacono BM |
62 | Piekunko Adrianna | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Wild Team | opłacono BM |
63 | Hejzner Arkadiusz Hejzner | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
64 | Sadowska Ewa | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
65 | Matyszewski Jarosław | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
66 | Macioch Martyna | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Wild Team | opłacono BM |
67 | Abramik Maria | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
68 | Tuwalska Małgorzata | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono BM |
69 | Fijałkowska Anna | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | GetResponse Warriors | |
70 | Mikołajczuk Paweł | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
71 | Wydrowska Elżbieta | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | DiverseExtremeTeam | opłacono BM |
72 | Zastawny Krzysztof | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | DiverseExtremeTeam | opłacono BM |
73 | Swiderska Magda | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
74 | Pasierbska Ewa | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
75 | Łapiński Paweł | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Vege Runners | opłacono BM |
76 | Sawicki Bartosz | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Akademia Marynarki Wojennej | opłacono BM |
77 | pasiek krzysztof | gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Wild Team | opłacono BM |
78 | Gałka Grzegorz | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
79 | Węgrzyn- Kucharek Joanna Małgosia | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | ||
80 | Jasionowska Małgorzata | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
81 | Odya Katarzyna | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
82 | Wyrzykowski Andrzej | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | 7 PBOT/GB 65 | opłacono BM |
83 | Pirska Beata | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | ||
84 | Pirski Adam | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | ||
85 | Hoppe Anna | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | LOTOS Running Team | |
86 | Gadamska-Kabata Paulina | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
87 | ZAWISZEWSKI PIOTR | GDAŃSK | Polska | Bieg przełajowy 8 km | 7 PBOT | opłacono BM |
88 | Spisak Katarzyna | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
89 | Malicki Marcin | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Żeglarski Jeziorak | opłacono BM |
90 | Dalkowska Joanna | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
91 | Poznachowska Milena | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
92 | Ossowska Małgorzata | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Kobiety w biegu | opłacono BM |
93 | Toboła Michał | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Szybki Skład | opłacono BM |
94 | Jachimowicz Magdalena | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
95 | Stradomski Roman | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
96 | Kubicki Leszek | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
97 | Kocoń Monika | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Sobieszewskie Gwiazdy ;) | opłacono BM |
98 | Filipowicz Tomasz | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Stowarzyszenie Przyjaciół Wyspy Sobieszewskiej | opłacono BM |
99 | Czechlewska Iwona | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
100 | Niewińska Beata | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Elite Team |
Wyświetleń: 27939