Bieg Mikołajkowy - Grand Prix Trójmiasta #1
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Skierska Patrycja Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
2 Ćwikowski Kamil Augustów Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
3 Szczesny Damian Babi Dół Bieg przełajowy 8 km BraveRunners OCR opłacono BM
4 Zientkiewicz Aga Banino Nordic Walking 8 km Elite Team opłacono
5 Zientkiewicz Witold Banino Nordic Walking 8 km Elite Team opłacono
6 Selewski Marcin Banino Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
7 Adamska Justyna Banino Nordic Walking 8 km TRIM opłacono BM
8 Szymak Ewelina Barniewice Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
9 KRĘGIELEWSKI MIROSŁAW BOJANO Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
10 Plińska Michalina Bolszewo Bieg przełajowy 8 km MTB - Małe Trójmiasto Biega opłacono BM
11 Kopczyńska Irena Borkowo Nordic Walking 8 km Elite Team opłacono BM
12 Bartoszewicz Marta Borkowo Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
13 Pietrzak Kamil Borowiec Bieg przełajowy 8 km Biegowa Rodzinka opłacono BM
14 Prusinowski Michał Braniewo Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
15 Tarasiewicz Ryszard Braniewo Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
16 Miłecka Edyta Bronowo Nordic Walking 8 km opłacono BM
17 Sarek Barbara Bronowo Nordic Walking 8 km opłacono BM
18 Krzoska Dorota Brusy Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
19 Przybylska Karolina Bydgoszcz Bieg przełajowy 8 km Orlen Running Team opłacono BM
20 Rujner klara Bydgoszcz Nordic Walking 8 km opłacono BM
21 Feld Maciej Bydgoszcz Bieg przełajowy 8 km Santander Runners Team opłacono BM
22 Małkińska-Bięga Dorota Bydgoszcz Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
23 BĄKOWSKI DAWID BĄKOWSKI BYDGOSZCZ Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
24 Muerau-Nowicka Hanna Bytów Bieg przełajowy 8 km KB GOCH BYTÓW opłacono BM
25 Nawrocka Bogumiła chojnice Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
26 Jancy Anita Czarne Błoto Nordic Walking 8 km Toruń- Idziemy bez Ryzyka opłacono BM
27 Mielczarek Agnieszka Człuchów Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
28 Modrzyński Przemysław Elbląg Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
29 Chudziński Andrzej Elbląg Nordic Walking 8 km K S Elbląskie Włócz-Kije opłacono BM
30 Piaskowski Tomasz Elbląg Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
31 Modrzyńska Magdalena Elbląg Nordic Walking 8 km opłacono BM
32 Ossowski Jakub Elbląg Bieg przełajowy 8 km Pułk Wsparcia Dowodzenia DWD PW opłacono BM
33 Panimasz Joanna Elbląg Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
34 Olejarczyk Piotr Elbląg Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
35 Bal Sebastian Elbląg Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
36 Kostrzewa-cembor Urszula Gdansk Bieg przełajowy 8 km UKS ŻABIANKA GDAŃSK opłacono BM
37 Robles José Gdansk Bieg przełajowy 8 km Castilla opłacono BM
38 Szczesny Leszek Gdansk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
39 Bulatova Galyna Gdansk Bieg przełajowy 8 km GetResponse Warriors opłacono BM
40 Shevchyshyn Andrii Gdansk Bieg przełajowy 8 km DCT Drużyna biegowa opłacono BM
41 Gumowski Marcin Gdansk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
42 Mazurek Monika Gdansk Bieg przełajowy 8 km Jaguar FIT opłacono BM
43 Uszacka Malgosia Uszacka GDANSK Bieg przełajowy 8 km Jaguar Fit opłacono BM
44 Lupińska Karina Gdansk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
45 Żuchowski Sebastian Gdansk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
46 Torbicz Piotr Gdansk Bieg przełajowy 8 km Thales opłacono BM
47 Saldana Cristian Gdansk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
48 Kaszczyk Weronika Gdansk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
49 Krajdocha Izabela Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
50 Kątnik Leszek Gdańsk Nordic Walking 8 km Dziadkowy Klub Sportowy opłacono BM
51 Magas Kasia Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
52 Kwidziński Wojciech Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
53 Tuwalska Małgorzata Gdańsk Bieg przełajowy 8 km LKS Zantyr Sztum opłacono BM
54 Sadowska Dorota Gdańsk Nordic Walking 8 km opłacono BM
55 Nowak Beata Gdańsk Nordic Walking 8 km STEP BY STEP TRÓJMIASTO opłacono BM
56 pasiek krzysztof gdańsk Bieg przełajowy 8 km Wild Team opłacono BM
57 Hirsz Dorota Gdańsk Nordic Walking 8 km TeDe RUN opłacono BM
58 Kuncewicz Monika Gdańsk Nordic Walking 8 km opłacono BM
59 SZULC Tomasz Gdańsk Bieg przełajowy 8 km TeDe RUN opłacono BM
60 Złotowska Irena Gdańsk Nordic Walking 8 km opłacono BM
61 Sidorko-Filipowicz Joanna Gdańsk Nordic Walking 8 km Sobieszewskiej Gwiazdy opłacono BM
62 Łosiński Damian Gdańsk Bieg przełajowy 8 km LOTOS Running Team opłacono BM
63 Pawłowska Anna Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Decathlon Przymorze Team opłacono BM
64 Panek Klaudia Gdańsk Nordic Walking 8 km opłacono BM
65 Zawisza Dariusz Gdańsk Bieg przełajowy 8 km BCT TEAM opłacono BM
66 Giedrojć Kamil Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Invicta Power Team opłacono BM
67 Bartosiewicz Łukasz Gdańsk Nordic Walking 8 km opłacono BM
68 Grabowska Marzena Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
69 LULIS ZBIGNIEW GDAŃSK Bieg przełajowy 8 km ATLAS RUNNING TEAM opłacono BM
70 Olejko Radosław Gdańsk Nordic Walking 8 km Step by Step Trójmiasto opłacono BM
71 Janka Renata Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Decathlon Przymorze Team opłacono BM
72 Brylowska Grażyna Gdańsk Nordic Walking 8 km opłacono BM
73 Tarasiewicz Justyna Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Decathlon Przymorze Team opłacono BM
74 Czapa Magdalena Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
75 NOWACKI BARTOSZ GDAŃSK Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
76 Plieth Jerzy Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
77 Kubicki Leszek Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
78 Skwiot Agnieszka Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
79 Stańczak Grażyna GDAŃSK Nordic Walking 8 km Face Nordic Walking Team opłacono BM
80 Gadamska-Kabata Paulina Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
81 Jankowska Sylwia Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
82 Kaczmarek Magdalena Gdańsk Bieg przełajowy 8 km RUSZ DUPKĘ opłacono BM
83 Stańczak Ryszard GDAŃSK Nordic Walking 8 km Face Nordic Walking Team opłacono BM
84 Sałata Dorota Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
85 Zdrojewska Katarzyna Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
86 jankowski marek gdańsk Bieg przełajowy 8 km Quo Vadis opłacono BM
87 Szymańska Izabela Gdańsk Bieg przełajowy 8 km LOTOS Running Team opłacono BM
88 Szczypior Gabriela Gdańsk Nordic Walking 8 km Fitness fitback opłacono BM
89 Sienkiewcz Michał Gdańsk Bieg przełajowy 8 km #jedzieszgruby opłacono BM
90 Szot Andrzej Gdańsk Nordic Walking 8 km Gdańskie Wody Aktywują opłacono
91 Lubocka Elżbieta Gdańsk Nordic Walking 8 km Fitness fitback opłacono BM
92 Gmerek Piotr Gdańsk Nordic Walking 8 km Gdańskie Wody Aktywują opłacono
93 Lipińska Justyna Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
94 Chyliński Andrzej Gdańsk Nordic Walking 8 km Gdańskie Wody Aktywują opłacono
95 Wolska Marta Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Gdańskie Wody Aktywują opłacono
96 ZAWISZEWSKI PIOTR GDAŃSK Bieg przełajowy 8 km 7 PBOT opłacono BM
97 Zieńczuk Piotr Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Gdańskie Autobusy I Tramwaje opłacono BM
98 Kurpiewski Krzysztof Gdańsk Nordic Walking 8 km FitnessFitback opłacono BM
99 Grzegorek Małgorzata Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
100 Stykuć Dariusz Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Keep Calm And Run opłacono BM


Wyświetleń: 21558

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ