Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Malicki Marcin | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Żeglarski Jeziorak | opłacono BM |
2 | Arendt Agnieszka Arendt | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Żarta Wataha | opłacono BM |
3 | KOŁPAK JAN | Sztum | Polska | Nordic Walking 8 km | ZANTYR LKS | opłacono BM |
4 | Szymański Stefan Bolesław | Kieźliny | Polska | Nordic Walking 8 km | XV Koło PZERiI Dywity | opłacono BM |
5 | Wałdowski Dominik | Gdańsk Wyspa Sobieszewska | Polska | Bieg przełajowy 8 km | xRunners | opłacono BM |
6 | Wałdowska Anna | Gdańsk Wyspa Sobieszewska | Polska | Bieg przełajowy 8 km | xRunners | opłacono BM |
7 | Sioma Grzegorz | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Witomino | opłacono BM |
8 | Kozdemba Krzysztof | Wiślinka | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Wiślinka Team | opłacono BM |
9 | Dąbrowska Daria | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Wild Team | opłacono BM |
10 | Śmigaj Sebastian | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Wild Team | opłacono BM |
11 | Formella Martyna | Żukowo | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Wild Team | opłacono BM |
12 | Piekunko Adrianna | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Wild Team | opłacono BM |
13 | Macioch Martyna | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Wild Team | opłacono BM |
14 | pasiek krzysztof | gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Wild Team | opłacono BM |
15 | Habaj Piotr | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Wataha łączy nas bieganie | opłacono BM |
16 | Plich Dariusz | Przodkowo | Polska | Bieg przełajowy 8 km | VWolfGarage | opłacono BM |
17 | Łapiński Paweł | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Vege Runners | opłacono BM |
18 | Kostrzewa-cembor Urszula | Gdansk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | UKS ŻABIANKA GDAŃSK | opłacono BM |
19 | SYREWICZ MAŁGORZATA | GDAŃSK | Polska | Nordic Walking 8 km | TRIMAMA TEAM | opłacono BM |
20 | Adamska Justyna | Banino | Polska | Nordic Walking 8 km | TRIM | opłacono BM |
21 | Klekotko Anna | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | TriEagles | opłacono BM |
22 | Baberowska Jolanta | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Trec Team | opłacono BM |
23 | Rządca Marcin Rządca | Kwidzyn | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Traktor team gmina kwidzyn | opłacono BM |
24 | Rządca Grzegorz | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg przełajowy 8 km | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | opłacono BM |
25 | Koralewski Mariusz | Kwidzyn | Polska | Bieg przełajowy 8 km | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | opłacono BM |
26 | Jancy Anita | Czarne Błoto | Polska | Nordic Walking 8 km | Toruń- Idziemy bez Ryzyka | opłacono BM |
27 | Mórawski Sławomir Mórawski | Toruń | Polska | Nordic Walking 8 km | Toruń idziemy bez RYZYKA | opłacono BM |
28 | Mórawska Zdzisława | Toruń | Polska | Nordic Walking 8 km | Toruń idziemy bez RYZYKA | opłacono BM |
29 | Sekuła Karolina | Toruń | Polska | Nordic Walking 8 km | Toruń - Idziemy Bez Ryzyka | opłacono BM |
30 | Gauden Piotr | Toruń | Polska | Nordic Walking 8 km | Toruń - Idziemy bez Ryzyka | opłacono BM |
31 | Bachanek Katarzyna | Toruń | Polska | Nordic Walking 8 km | Toruń - Idziemy bez Ryzyka | opłacono BM |
32 | Torbicz Piotr | Gdansk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Thales | opłacono BM |
33 | Hirsz Dorota | Gdańsk | Polska | Nordic Walking 8 km | TeDe RUN | opłacono BM |
34 | SZULC Tomasz | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | TeDe RUN | opłacono BM |
35 | Tuniewicz Tomasz | Pasłęk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Team Mustang Pasłęk | opłacono BM |
36 | Tuniewicz Agnieszka | Pasłęk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Team Mustang Pasłęk | opłacono BM |
37 | Fryczke Maciej | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | T-Mobile Sport Team | opłacono BM |
38 | Toboła Michał | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Szybki Skład | opłacono BM |
39 | Stosik Artur | Pączewo | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Straż Miejska Starogard Gdański | opłacono BM |
40 | Filipowicz Tomasz | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Stowarzyszenie Przyjaciół Wyspy Sobieszewskiej | opłacono BM |
41 | Olejko Radosław | Gdańsk | Polska | Nordic Walking 8 km | Step by Step Trójmiasto | opłacono BM |
42 | Góra Beata | Gdańsk | Polska | Nordic Walking 8 km | Step by Step Trójmiasto | opłacono BM |
43 | Nowak Beata | Gdańsk | Polska | Nordic Walking 8 km | STEP BY STEP TRÓJMIASTO | opłacono BM |
44 | Polis Marzena | Gdańsk | Polska | Nordic Walking 8 km | STEP BY STEP TRÓJMIASTO | opłacono BM |
45 | Gomółka-Bigus Monika | Gdynia | Polska | Nordic Walking 8 km | Step by Step Trójmiasto | opłacono BM |
46 | Panek Aneta | Gdynia | Polska | Nordic Walking 8 km | Step by Step Trójmiasto | opłacono BM |
47 | KUSIAK Włodzimierz | GDAŃSK | Polska | Nordic Walking 8 km | STEP BY STEP TRÓJMIASTO | opłacono BM |
48 | Oberzig Tomasz | Reda | Polska | Bieg przełajowy 8 km | ST RUNNERS | opłacono BM |
49 | Sularz Wojciech | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Soolashowe Truchtanie | opłacono BM |
50 | Sidorko-Filipowicz Joanna | Gdańsk | Polska | Nordic Walking 8 km | Sobieszewskiej Gwiazdy | opłacono BM |
51 | Twardowska Justyna | Wyspa Sobieszewska | Polska | Nordic Walking 8 km | Sobieszewskie Gwiazdy ;) | opłacono BM |
52 | Kocoń Monika | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Sobieszewskie Gwiazdy ;) | opłacono BM |
53 | Hinc Stanisław | Kowale | Polska | Bieg przełajowy 8 km | SHOW MUST GO ON - Pruszcz Biega | opłacono BM |
54 | Sawostianik Anna | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Seaside Beauty studio | opłacono BM |
55 | Feld Maciej | Bydgoszcz | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Santander Runners Team | opłacono BM |
56 | Bogalecki Marek | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Safe Sport Team | opłacono BM |
57 | Przybysz Monika | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | RUSZ DUPKĘ | opłacono BM |
58 | Kaczmarek Magdalena | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | RUSZ DUPKĘ | opłacono BM |
59 | Głombiowska Zuzanna | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Runpassion.pl Team | opłacono BM |
60 | Kwidziński Paweł | Kębłowo | Polska | Bieg przełajowy 8 km | RUN FOR IT | opłacono BM |
61 | Leliwa Sylwia | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Run Beach Morning | opłacono BM |
62 | Rokita Mariusz | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | RockyRUN | opłacono BM |
63 | Kocoń Eugeniusz | Gdańsk Wyspa Sobieszewska | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Rada Dzielnicy Wyspa Sobieszewska | opłacono BM |
64 | jankowski marek | gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Quo Vadis | opłacono BM |
65 | Łaszkiewicz Marcin | Gdynia | Polska | Nordic Walking 8 km | PWS | opłacono BM |
66 | Ossowski Jakub | Elbląg | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Pułk Wsparcia Dowodzenia DWD PW | opłacono BM |
67 | Frankowska Justyna | Kartuzy | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Psychofanki | opłacono BM |
68 | Prokopiuk Jarosław | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | PROCAR Gdynia | opłacono BM |
69 | sztygiel Joanna | Wejherowo | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Porta Active Team | opłacono BM |
70 | Lejkowska Mirela | Gościcino | Polska | Nordic Walking 8 km | POLIPACK TEAM GWE | opłacono |
71 | Naczk Wiktoria | Gościcino | Polska | Nordic Walking 8 km | POLIPACK TEAM GWE | opłacono |
72 | Naczk Leonard | Gościcino | Polska | Nordic Walking 8 km | POLIPACK TEAM GWE | opłacono |
73 | Drewa Marian | Gościcino | Polska | Nordic Walking 8 km | Polipack Team Gwe | opłacono |
74 | Ponka Barbara | Gościcino | Polska | Nordic Walking 8 km | Polipack Team Gwe | opłacono |
75 | Ponka Radosław | Gościcino | Polska | Nordic Walking 8 km | Polipack Team Gwe | opłacono |
76 | Królikowska Krystyna | Gościcino | Polska | Nordic Walking 8 km | Polipack Team Gwe | opłacono |
77 | Wendt Jarosław | Gościcino | Polska | Nordic Walking 8 km | Polipack Team Gwe | opłacono |
78 | Wawrzyniak Anna | Gościcino | Polska | Nordic Walking 8 km | Polipack Team Gwe | opłacono |
79 | Jankowski Mateusz | Gościcino | Polska | Nordic Walking 8 km | Polipack Team Gwe | opłacono |
80 | Marczyński Adam | Gościcino | Polska | Nordic Walking 8 km | Polipack Team Gwe | opłacono |
81 | Brzezik Jarosław | Gościcino | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Polipack Team Gwe | opłacono |
82 | Brzezik Ilona | Gościcino | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Polipack Team Gwe | opłacono |
83 | Ostrochalska Aleksandra | Gościcino | Polska | Nordic Walking 8 km | Polipack Team Gwe | opłacono |
84 | Zawacki Daniel | Tczew | Polska | Bieg przełajowy 8 km | PatMat | opłacono BM |
85 | Babiński Sebastian | Tczew | Polska | Bieg przełajowy 8 km | PatMat | opłacono BM |
86 | Jarzabek Maciej | Sytraszyn | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Orto-klinika | opłacono BM |
87 | Jarzabek Agnieszka | Straszyn | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Orto-klinika | opłacono BM |
88 | Przybylska Karolina | Bydgoszcz | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Orlen Running Team | opłacono BM |
89 | Rosa Bogumiła | Gdynia | Polska | Nordic Walking 8 km | OPEC Gdynia | opłacono BM |
90 | Hiller Gabriela | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | O-SOWA BIEGA | opłacono BM |
91 | Chojnicka Joanna | Pasłęk | Polska | Nordic Walking 8 km | Nordic Walking Pasłęk | opłacono BM |
92 | Bujnicki Marcin | Pasłęk | Polska | Nordic Walking 8 km | Nordic Walking Pasłęk | opłacono BM |
93 | Bujnicka Magdalena | Pasłęk | Polska | Nordic Walking 8 km | Nordic Walking Pasłęk | opłacono BM |
94 | Kaszubowska-Teofilak Justyna | Rumia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Norda Active Team | opłacono BM |
95 | Flissikowski Michał | Nowa Wieś Rzeczna | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Niemiłość | opłacono BM |
96 | Plińska Michalina | Bolszewo | Polska | Bieg przełajowy 8 km | MTB - Małe Trójmiasto Biega | opłacono BM |
97 | Mitroszonek Sebastian | Wejherowo | Polska | Bieg przełajowy 8 km | MTB - Małe Trójmiasto Biega | opłacono BM |
98 | Damaszke Heft Patrycja | Wejherowo | Polska | Bieg przełajowy 8 km | MTB - Małe Trójmiasto Biega | opłacono BM |
99 | Oberzig Łukasz | Wejherowo | Polska | Bieg przełajowy 8 km | MTB - Małe Trójmiasto Biega | opłacono BM |
100 | ŚWITAŁA MARCIN | WEJHEROWO | Polska | Bieg przełajowy 8 km | MTB | opłacono BM |
Wyświetleń: 27937