Bieg Mikołajkowy - Grand Prix Trójmiasta #1
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Jankowski Maciej Gdynia Bieg przełajowy 8 km GR3miasto
2 Janiszewski Marek Bytów Bieg przełajowy 8 km Drutex
3 Weiland Karina Weiland Sopot Bieg przełajowy 8 km
4 Hendrich Rafał Sierakowice Bieg przełajowy 8 km
5 Szuszkiewicz Sebastian Lębork Bieg przełajowy 8 km
6 Stachórko Krzysztof Pasłęk Nordic Walking 8 km KRAM TEAM
7 Duda Aleksandra Gdańsk Nordic Walking 8 km Politechnika Gdańska
8 Marczuk Marcin Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Wakacje Na Wyspie
9 Budzyńska Elżbieta Słupsk Bieg przełajowy 8 km
10 Malinowska Monika Gdańsk Bieg przełajowy 8 km
11 Lipińska Grażyna Skorzewo Nordic Walking 8 km
12 Czerwińska Paulina Gdańsk Bieg przełajowy 8 km
13 Stasinski Rafal Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Run Beach Morning
14 Lewczuk Justyna Gdańsk Bieg przełajowy 8 km
15 Rozwarski Dominik Swiecie Bieg przełajowy 8 km
16 Rychert Marta Gdańsk Bieg przełajowy 8 km
17 NOWAK Andrzej GDAŃSK Bieg przełajowy 8 km 7 PBOT
18 Cybula Paweł Kazimierz Bieg przełajowy 8 km Danfoss Tuchom
19 Skowrońska Grażyna gdansk Nordic Walking 8 km
20 Skowroński Piotr gdansk Nordic Walking 8 km
21 ZDANKO DOROTA GDYNIA Bieg przełajowy 8 km Grupa biegowa MRT/ MOTYWATORNIA TEAM
22 Skwarło Paweł Gdańsk Bieg przełajowy 8 km
23 Skwarło Dorota Gdańsk Bieg przełajowy 8 km
24 Michalak Magdalena Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Żarta Wataha
25 Pęśko Michał Gdańsk Bieg przełajowy 8 km
26 Specht Magdalena Rumia Bieg przełajowy 8 km
27 szczepański leszek Kwidzyn Bieg przełajowy 8 km Traktor Team Gmina Kwidzyn
28 Niewińska Beata Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Elite Team
29 Lesner Dariusz Puck Bieg przełajowy 8 km Biegamy Razem Władysławowo
30 Marzec Beata Toruń Nordic Walking 8 km Idziemy bez Ryzyka
31 Waśkiewicz Sebastian Lipno Bieg przełajowy 8 km
32 Żbikowski Ryszard Toruń Nordic Walking 8 km Toruń idziemy bez Ryzyka
33 Hoppe Anna Gdańsk Bieg przełajowy 8 km LOTOS Running Team
34 Pirski Adam Gdańsk Bieg przełajowy 8 km
35 Pirska Beata Gdańsk Bieg przełajowy 8 km
36 Filipiak Aleksandra Gdańsk Nordic Walking 8 km
37 Węgrzyn- Kucharek Joanna Małgosia Gdańsk Bieg przełajowy 8 km
38 Wiloch Radoslaw Gdansk Bieg przełajowy 8 km Thunder Runner -Team
39 Fijałkowska Anna Gdańsk Bieg przełajowy 8 km GetResponse Warriors
40 Abryszyńska Karolina Tczew Bieg przełajowy 8 km CrossElite
41 Gołata Agnieszka Dąbrowa Chełmińska Bieg przełajowy 8 km Wilcza Wataha
42 Gołata Wojciech Dąbrowa Chełmińska Bieg przełajowy 8 km Wilcza Wataha
43 Spisak Dobrawa Kowale Nordic Walking 8 km
44 Sprengel Magda Borkowo Nordic Walking 8 km
45 Niemiec Mariola Gdynia Nordic Walking 8 km
46 Karlinskiy Anna Borkowo Bieg przełajowy 8 km
47 Szpilman Katarzyna Gdynia Nordic Walking 8 km
48 Tesmer Wojciech Gdynia Bieg przełajowy 8 km
49 sztygiel Maciej Wejherowo Bieg przełajowy 8 km Porta Active Team
50 Rudek Małgorzata Rumia Bieg przełajowy 8 km
51 Niemiec Marek Gdynia Bieg przełajowy 8 km ACTIV EAGLES PRO
52 Mroczkowska Joanna Kwidzyn Bieg przełajowy 8 km
53 Walczak Krzysztof Gdynia Bieg przełajowy 8 km ElektroniczneZapisy.pl Team


Wyświetleń: 21082

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ