Bieg Mikołajkowy - Grand Prix Trójmiasta #1
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
101 Prokopiuk Jarosław Gdynia Bieg przełajowy 8 km PROCAR Gdynia opłacono BM
102 Wiloch Radoslaw Gdansk Bieg przełajowy 8 km Thunder Runner -Team
103 Mikołajczuk Paweł Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
104 Socha Dorota Gdynia Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
105 Sokolowska Anna Gdynia Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
106 Olejarczyk Piotr Elbląg Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
107 Krygowski Tomasz Tuchola Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
108 Jarzębiński Piotr Wejherowo Bieg przełajowy 8 km GWE Wejherowo opłacono BM
109 Niedostatkiewicz Maciej Gdynia Bieg przełajowy 8 km Morska Baza Szkoleniowa opłacono BM
110 Wydrowska Elżbieta Gdańsk Bieg przełajowy 8 km DiverseExtremeTeam opłacono BM
111 Zastawny Krzysztof Gdańsk Bieg przełajowy 8 km DiverseExtremeTeam opłacono BM
112 Labudda Katarzyna Wejherowo Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
113 Swiderska Magda Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
114 Pasierbska Ewa Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
115 Łapiński Paweł Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Vege Runners opłacono BM
116 Sawicki Bartosz Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Akademia Marynarki Wojennej opłacono BM
117 Selewski Marcin Banino Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
118 pasiek krzysztof gdańsk Bieg przełajowy 8 km Wild Team opłacono BM
119 Feld Maciej Bydgoszcz Bieg przełajowy 8 km Santander Runners Team opłacono BM
120 Gałka Grzegorz Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
121 Sobków Adam Gdynia Bieg przełajowy 8 km BHMW_Gdynia opłacono BM
122 Zawacki Daniel Tczew Bieg przełajowy 8 km PatMat opłacono BM
123 Jaromin Zofia Trąbki Wielkie Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
124 Węgrzyn- Kucharek Joanna Małgosia Gdańsk Bieg przełajowy 8 km
125 STANISZEWSKI JACEK GDYNIA Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
126 Zalewska Elżbieta Gniewino Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
127 Jasionowska Małgorzata Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
128 Odya Katarzyna Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
129 Babiński Sebastian Tczew Bieg przełajowy 8 km PatMat opłacono BM
130 Żelazek Marta Karczemki Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
131 Ossowski Waldemar Żukowo Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
132 Hiller Gabriela Gdynia Bieg przełajowy 8 km O-SOWA BIEGA opłacono BM
133 Kocoń Eugeniusz Gdańsk Wyspa Sobieszewska Bieg przełajowy 8 km Rada Dzielnicy Wyspa Sobieszewska opłacono BM
134 Rydlewicz Justyna Tuchom Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
135 Wyrzykowski Andrzej Gdańsk Bieg przełajowy 8 km 7 PBOT/GB 65 opłacono BM
136 Pirska Beata Gdańsk Bieg przełajowy 8 km
137 Pirski Adam Gdańsk Bieg przełajowy 8 km
138 Hoppe Anna Gdańsk Bieg przełajowy 8 km LOTOS Running Team
139 Modrzyński Przemysław Elbląg Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
140 Szczesny Leszek Gdansk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
141 Gadamska-Kabata Paulina Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
142 ZAWISZEWSKI PIOTR GDAŃSK Bieg przełajowy 8 km 7 PBOT opłacono BM
143 Niewczas Bartłomiej Kowale Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
144 Podgórski Łukasz Kętrzyn Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
145 Garus Wiktor Wejherowo Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
146 Bandurski Jacek SOPOT Bieg przełajowy 8 km opłacono
147 Spisak Katarzyna Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
148 Malicki Marcin Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Żeglarski Jeziorak opłacono BM
149 Balcerzak Dorota Inowrocław Bieg przełajowy 8 km BBL Inowrocław opłacono BM
150 Salamon Tomasz Kraków Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
151 Dziwosz Paweł Malbork Bieg przełajowy 8 km BEZTLENOWI MALBORK opłacono BM
152 Dalkowska Joanna Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
153 Poznachowska Milena Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
154 Ossowska Małgorzata Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Kobiety w biegu opłacono BM
155 Szymak Ewelina Barniewice Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
156 Toboła Michał Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Szybki Skład opłacono BM
157 Jachimowicz Magdalena Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
158 Butowska Katarzyna Starogard Gdański Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
159 Stradomski Roman Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
160 Waśkiewicz Sebastian Lipno Bieg przełajowy 8 km
161 Strzelecka Anna Żukowo Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
162 Buczkowski Damian Władysławowo Bieg przełajowy 8 km Biegamy Razem Władysławowo opłacono BM
163 Saldana Cristian Gdansk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
164 Kaszczyk Weronika Gdansk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
165 Kubicki Leszek Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
166 Kocoń Monika Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Sobieszewskie Gwiazdy ;) opłacono BM
167 Filipowicz Tomasz Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Stowarzyszenie Przyjaciół Wyspy Sobieszewskiej opłacono BM
168 Czechlewska Iwona Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
169 Beginski Sławomir Kowole Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
170 Rządca Marcin Rządca Kwidzyn Bieg przełajowy 8 km Traktor team gmina kwidzyn opłacono BM
171 Lesner Dariusz Puck Bieg przełajowy 8 km Biegamy Razem Władysławowo
172 Niewińska Beata Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Elite Team
173 Zadka Krzysztof Gdynia Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
174 Kruk Mateusz Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
175 Pobłocka Lucyna Tczew Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
176 Korpal Anna Gdańsk Bieg przełajowy 8 km FitnessFitback opłacono BM
177 Lupińska Karina Gdansk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
178 szczepański leszek Kwidzyn Bieg przełajowy 8 km Traktor Team Gmina Kwidzyn
179 Specht Magdalena Rumia Bieg przełajowy 8 km
180 ZAKRZEWSKA AGNIESZKA malbork Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
181 Sioma Grzegorz Gdynia Bieg przełajowy 8 km Witomino opłacono BM
182 Bednarski Łukasz Nysa Bieg przełajowy 8 km Athletics Nysa opłacono BM
183 kobylińska agnieszka Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
184 Brodecka Małgorzata Gdynia Bieg przełajowy 8 km 17 LO Gdynia opłacono BM
185 Przybylska Karolina Bydgoszcz Bieg przełajowy 8 km Orlen Running Team opłacono BM
186 Kozdemba Krzysztof Wiślinka Bieg przełajowy 8 km Wiślinka Team opłacono BM
187 Wojdyło Daniel Lubiszewo Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
188 Wojdylo Anna Lubiszewo Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
189 Kmera Rafał Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
190 Pęśko Michał Gdańsk Bieg przełajowy 8 km
191 Ćwikowski Kamil Augustów Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
192 Anger Donata Lidzbark Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
193 Urbański Piotr Gdynia Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
194 KRĘGIELEWSKI MIROSŁAW BOJANO Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
195 Łosiński Damian Gdańsk Bieg przełajowy 8 km LOTOS Running Team opłacono BM
196 Czernia Jerzy Straszyn Bieg przełajowy 8 km CZERNIA TEAM opłacono BM
197 CZERNIA MICHALINA STRASZYN Bieg przełajowy 8 km CZERNIA TEAM opłacono BM
198 Sztybor Joanna Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
199 Jakubek Zbigniew Zibi Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
200 Makowska Izabela Gdynia Bieg przełajowy 8 km opłacono BM


Wyświetleń: 21663

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ