Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
101 | Komorowska Anita | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
102 | Szponer Mariusz | Pogórze | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
103 | sztygiel Maciej | Wejherowo | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Porta Active Team | |
104 | Ossowski Mateusz | GDYNIA | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
105 | Przybysz Monika | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | RUSZ DUPKĘ | opłacono BM |
106 | Kaczmarek Magdalena | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | RUSZ DUPKĘ | opłacono BM |
107 | Kaczyński Daniel | Starogard Gdański | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Morsy Zblewo | opłacono BM |
108 | Karczewski Grzegorz | Hel | Polska | Bieg przełajowy 8 km | LKS Błękitni Żeglce | opłacono BM |
109 | Holk-Łebiński Mateusz | Sierakowice | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
110 | Rokita Mariusz | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | RockyRUN | opłacono BM |
111 | Wolfram Dawid | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | BiegaMy | opłacono BM |
112 | Koralewski Mariusz | Kwidzyn | Polska | Bieg przełajowy 8 km | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | opłacono BM |
113 | Arendt Agnieszka Arendt | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Żarta Wataha | opłacono BM |
114 | Ciesielski Maciej | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | #1512WingedHearts | opłacono BM |
115 | Grabowska Marzena | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
116 | Tesmer Wojciech | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | ||
117 | Woźniak Joanna | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
118 | Witkowska Katarzyna | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | FitnessFitback | opłacono BM |
119 | Kostrzewa-cembor Urszula | Gdansk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | UKS ŻABIANKA GDAŃSK | opłacono BM |
120 | Biała Beata | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
121 | Hinc Stanisław | Kowale | Polska | Bieg przełajowy 8 km | SHOW MUST GO ON - Pruszcz Biega | opłacono BM |
122 | Fryczke Maciej | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | T-Mobile Sport Team | opłacono BM |
123 | Parandyk Adam | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg przełajowy 8 km | 49 Baza Lotnicza | opłacono BM |
124 | Okoński Piotr | Grudziadz | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
125 | Przybyszewski Kamil | Mława | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Akademia Sztuk Walk SENSHI | opłacono BM |
126 | Raniewicz Jarek | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
127 | Bulatova Galyna | Gdansk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | GetResponse Warriors | opłacono BM |
128 | WASILEWSKI ARKADIUSZ | SOPOT | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
129 | Mikulski Arkadiusz | Przywidz | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
130 | Mikulski Feliks | Przywidz | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
131 | LULIS ZBIGNIEW | GDAŃSK | Polska | Bieg przełajowy 8 km | ATLAS RUNNING TEAM | opłacono BM |
132 | Meyer Łukasz | Luzino | Polska | Bieg przełajowy 8 km | LUK-CONNECT RACING TEAM | opłacono BM |
133 | Tur-Bonisławska Grażyna | Straszyn | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
134 | Mudzińska Dorota | Trąbki Wielkie | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
135 | Karlinskiy Anna | Borkowo | Polska | Bieg przełajowy 8 km | ||
136 | Sularz Wojciech | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Soolashowe Truchtanie | opłacono BM |
137 | Gumowski Marcin | Gdansk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
138 | Urbaniak Marek | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
139 | Popowska Magdalena | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Biega ZiE | opłacono BM |
140 | Burzyński Tomasz | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
141 | Richert Danuta | Tuchom | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Motywatornia Team | opłacono BM |
142 | Richert Henryk | Tuchom | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Motywatornia Team | opłacono BM |
143 | Bisko Karolina | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Daleko Jeszcze | opłacono BM |
144 | Kaszubowska-Teofilak Justyna | Rumia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Norda Active Team | opłacono BM |
145 | Stańco Mariola | Rumia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
146 | Golasz Halina | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | 3miejskie kolorowe biegaczki | opłacono BM |
147 | Piekunko Adrianna | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Wild Team | opłacono BM |
148 | WITTMANN Marcin | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
149 | Sobczak Edyta | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
150 | KOWALSKI ANDRZEJ | SOPOT | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
151 | Hejzner Arkadiusz Hejzner | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
152 | Oberzig Tomasz | Reda | Polska | Bieg przełajowy 8 km | ST RUNNERS | opłacono BM |
153 | Szczodrowska Dorota | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
154 | Ladmann Łukasz | Rumia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
155 | Sadowska Ewa | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
156 | Matyszewski Jarosław | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
157 | Gołata Wojciech | Dąbrowa Chełmińska | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Wilcza Wataha | |
158 | Gołata Agnieszka | Dąbrowa Chełmińska | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Wilcza Wataha | |
159 | Habaj Piotr | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Wataha łączy nas bieganie | opłacono BM |
160 | Szczesny Damian | Babi Dół | Polska | Bieg przełajowy 8 km | BraveRunners OCR | opłacono BM |
161 | Abryszyńska Karolina | Tczew | Polska | Bieg przełajowy 8 km | CrossElite | |
162 | Szpyra Edward | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
163 | Macioch Martyna | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Wild Team | opłacono BM |
164 | Abramik Maria | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
165 | Wasiluk Krystian | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
166 | Kobierzyński Paweł | Władysławowo | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono BM |
167 | Majewski Pawel | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
168 | Dobosz Michal | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | CompleXsports Triathlon TEAM | opłacono BM |
169 | Gutowski Michał | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
170 | Tuwalska Małgorzata | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono BM |
171 | Fijałkowska Anna | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | GetResponse Warriors | |
172 | Prokopiuk Jarosław | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | PROCAR Gdynia | opłacono BM |
173 | Wiloch Radoslaw | Gdansk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Thunder Runner -Team | |
174 | Mikołajczuk Paweł | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
175 | Socha Dorota | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
176 | Sokolowska Anna | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
177 | Olejarczyk Piotr | Elbląg | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
178 | Krygowski Tomasz | Tuchola | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
179 | Jarzębiński Piotr | Wejherowo | Polska | Bieg przełajowy 8 km | GWE Wejherowo | opłacono BM |
180 | Niedostatkiewicz Maciej | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Morska Baza Szkoleniowa | opłacono BM |
181 | Wydrowska Elżbieta | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | DiverseExtremeTeam | opłacono BM |
182 | Zastawny Krzysztof | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | DiverseExtremeTeam | opłacono BM |
183 | Labudda Katarzyna | Wejherowo | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
184 | Swiderska Magda | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
185 | Pasierbska Ewa | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
186 | Łapiński Paweł | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Vege Runners | opłacono BM |
187 | Sawicki Bartosz | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Akademia Marynarki Wojennej | opłacono BM |
188 | Selewski Marcin | Banino | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
189 | pasiek krzysztof | gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Wild Team | opłacono BM |
190 | Feld Maciej | Bydgoszcz | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Santander Runners Team | opłacono BM |
191 | Gałka Grzegorz | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
192 | Sobków Adam | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | BHMW_Gdynia | opłacono BM |
193 | Zawacki Daniel | Tczew | Polska | Bieg przełajowy 8 km | PatMat | opłacono BM |
194 | Jaromin Zofia | Trąbki Wielkie | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
195 | Węgrzyn- Kucharek Joanna Małgosia | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | ||
196 | STANISZEWSKI JACEK | GDYNIA | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
197 | Zalewska Elżbieta | Gniewino | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
198 | Jasionowska Małgorzata | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
199 | Odya Katarzyna | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
200 | Babiński Sebastian | Tczew | Polska | Bieg przełajowy 8 km | PatMat | opłacono BM |
Wyświetleń: 27916