Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
101 | Kocoń Monika | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Sobieszewskie Gwiazdy ;) | opłacono BM |
102 | Filipowicz Tomasz | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Stowarzyszenie Przyjaciół Wyspy Sobieszewskiej | opłacono BM |
103 | Czechlewska Iwona | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
104 | Kruk Mateusz | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
105 | Kiersnowski Henryk | Gdańsk | Polska | Nordic Walking 8 km | opłacono BM | |
106 | Korpal Anna | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | FitnessFitback | opłacono BM |
107 | kobylińska agnieszka | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
108 | Kmera Rafał | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
109 | Suchomska Małgosia | Gdańsk | Polska | Nordic Walking 8 km | opłacono BM | |
110 | Łosiński Damian | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | LOTOS Running Team | opłacono BM |
111 | Sztybor Joanna | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
112 | Jakubek Zbigniew Zibi | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
113 | Dąbrowska Daria | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Wild Team | opłacono BM |
114 | Śmigaj Sebastian | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Wild Team | opłacono BM |
115 | Grzegorek Małgorzata | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
116 | Baberowska Jolanta | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Trec Team | opłacono BM |
117 | Hirsz Dorota | Gdańsk | Polska | Nordic Walking 8 km | TeDe RUN | opłacono BM |
118 | SZULC Tomasz | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | TeDe RUN | opłacono BM |
119 | Baberowski Marek | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
120 | Żukowska Alicja | Gdańsk | Polska | Nordic Walking 8 km | opłacono BM | |
121 | Papkiewicz Paweł | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
122 | Szupienko Tomasz | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
123 | Antczak Klaudia | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
124 | PAPKE IZABELA | GDAŃSK | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
125 | Krajdocha Izabela | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
126 | Kwidziński Wojciech | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
127 | NOWACKI BARTOSZ | GDAŃSK | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
128 | Borkowska Magdalena | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
129 | Borkowski Bartłomiej | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
130 | Jarosz Marzena | Gdańsk | Polska | Nordic Walking 8 km | opłacono BM | |
131 | Mirek Emilia | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
132 | Azarczyk Maciej | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Jaguar FIT | opłacono BM |
133 | Braun-Azarczyk Patrycja | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Jaguar FIT | opłacono BM |
134 | Radecka Ilona | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
135 | RORZKOWSKI Artur | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Jaguar FIT | opłacono BM |
136 | RORZKOWSKA Anna | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Jaguar FIT | opłacono BM |
137 | BĄK MARTA | GDAŃSK | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Jaguar FIT | opłacono BM |
138 | Czerepaniak Ewa | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
139 | Karpiński Zbigniew | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
140 | Semkło Hanna | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Małe Lwy | opłacono BM |
141 | Stawkowska Natalia | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
142 | Stawkowski Michał | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
143 | Magas Kasia | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
144 | Plieth Jerzy | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
145 | Grykałowska Monika | Gdańsk | Polska | Nordic Walking 8 km | Elite Team | opłacono BM |
146 | Maziarka Beata | GDAŃSK | Polska | Nordic Walking 8 km | Elite Team | opłacono BM |
147 | Kosiorek Patrycja | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Jaguar FIT | opłacono BM |
148 | Krasińska Angelika | Gdańsk | Polska | Nordic Walking 8 km | opłacono BM | |
149 | Stykuć Dariusz | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Keep Calm And Run | opłacono BM |
150 | Czechowska Karolina | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
151 | Lisowski Tomasz | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Dynatrace | opłacono BM |
152 | Lisowska Joanna | Gdańsk | Polska | Nordic Walking 8 km | opłacono BM | |
153 | Stępniewska Marzena | Gdańsk | Polska | Nordic Walking 8 km | opłacono BM | |
154 | Leliwa Sylwia | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Run Beach Morning | opłacono BM |
155 | MUZA JOANNA | GDAŃSK | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
156 | Pisarzak Marta | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
157 | Rombalska Julia | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Decathlon Przymorze Team | opłacono BM |
158 | Paprocki Paweł | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
159 | Kopeć Klaudia | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Decathlon Przymorze Team | opłacono BM |
160 | Tatarewicz Arkadiusz | Gdańsk | Polska | Nordic Walking 8 km | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono BM |
161 | Milewczyk Agnieszka | Gdańsk | Polska | Nordic Walking 8 km | Invicta Power Team | opłacono BM |
162 | Szymańska Katarzyna | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | 7 Pomorska Brygada Obrony Terytorialnej | opłacono BM |
163 | Szabłowicz Piotr | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
164 | Skwiot Agnieszka | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
165 | Bartosiewicz Włodzimierz | Gdańsk | Polska | Nordic Walking 8 km | Face Nordic Walking Team | opłacono BM |
166 | LIPIŃSKA IWONA | GDAŃSK | Polska | Nordic Walking 8 km | Elite Team | opłacono BM |
167 | Szymańska Izabela | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | LOTOS Running Team | opłacono BM |
168 | Góra Beata | Gdańsk | Polska | Nordic Walking 8 km | Step by Step Trójmiasto | opłacono BM |
169 | Kuncewicz Monika | Gdańsk | Polska | Nordic Walking 8 km | opłacono BM | |
170 | Czapa Magdalena | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
171 | Dybuk Agnieszka | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
172 | Dybuk Jolanta | Gdańsk | Polska | Nordic Walking 8 km | opłacono BM | |
173 | Czerwiński Marcin | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
174 | Kurajk Marian | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
175 | Marjańska Agata | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
176 | Przybysz Monika | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | RUSZ DUPKĘ | opłacono BM |
177 | Nowak Beata | Gdańsk | Polska | Nordic Walking 8 km | STEP BY STEP TRÓJMIASTO | opłacono BM |
178 | Kaczmarek Magdalena | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | RUSZ DUPKĘ | opłacono BM |
179 | Polis Marzena | Gdańsk | Polska | Nordic Walking 8 km | STEP BY STEP TRÓJMIASTO | opłacono BM |
180 | Arendt Agnieszka Arendt | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Żarta Wataha | opłacono BM |
181 | Grabowska Marzena | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
182 | SYREWICZ MAŁGORZATA | GDAŃSK | Polska | Nordic Walking 8 km | TRIMAMA TEAM | opłacono BM |
183 | Witkowska Katarzyna | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | FitnessFitback | opłacono BM |
184 | Biała Beata | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
185 | Fryczke Maciej | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | T-Mobile Sport Team | opłacono BM |
186 | Raniewicz Jarek | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
187 | LULIS ZBIGNIEW | GDAŃSK | Polska | Bieg przełajowy 8 km | ATLAS RUNNING TEAM | opłacono BM |
188 | Kurpiewski Krzysztof | Gdańsk | Polska | Nordic Walking 8 km | FitnessFitback | opłacono BM |
189 | Białk Roman | Gdańsk | Polska | Nordic Walking 8 km | opłacono BM | |
190 | Urbaniak Marek | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
191 | Popowska Magdalena | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Biega ZiE | opłacono BM |
192 | Golasz Halina | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | 3miejskie kolorowe biegaczki | opłacono BM |
193 | Piekunko Adrianna | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Wild Team | opłacono BM |
194 | Hejzner Arkadiusz Hejzner | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
195 | Stańczak Grażyna | GDAŃSK | Polska | Nordic Walking 8 km | Face Nordic Walking Team | opłacono BM |
196 | Stańczak Ryszard | GDAŃSK | Polska | Nordic Walking 8 km | Face Nordic Walking Team | opłacono BM |
197 | Sadowska Ewa | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
198 | Matyszewski Jarosław | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
199 | Macioch Martyna | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Wild Team | opłacono BM |
200 | Abramik Maria | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM |
Wyświetleń: 28051