Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
401 | Sułek Grzegorz | Rzeszów | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Jeppesen | opłacono BM |
402 | Milewska Weronika | Sąpolno | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
403 | Holk-Łebiński Mateusz | Sierakowice | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
404 | Gałek Iwona Gałek | Silno | Polska | Nordic Walking 8 km | opłacono BM | |
405 | bucholc sandra | skarszewy | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
406 | Adamowicz Agnieszka | Sopot | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
407 | Olszewska Klaudia | Sopot | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
408 | Mielczarek Justyna | Sopot | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
409 | Zmarzly Darek | Sopot | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
410 | WASILEWSKI ARKADIUSZ | SOPOT | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
411 | KOWALSKI ANDRZEJ | SOPOT | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
412 | Rokicka-Hebel Magdalena | Sopot | Polska | Nordic Walking 8 km | opłacono BM | |
413 | Bandurski Jacek | SOPOT | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono | |
414 | Gdaniec Anna | Starogard Gdański | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
415 | Kaczyński Daniel | Starogard Gdański | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Morsy Zblewo | opłacono BM |
416 | Butowska Katarzyna | Starogard Gdański | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
417 | Zakrzewski Jakub | Starogard Gdański | Polska | Bieg przełajowy 8 km | CrossElite | opłacono BM |
418 | Krzysztofiak Marek | Steblewo | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Grupa Trójmiasto | opłacono BM |
419 | Sidorowicz Anna | Stogi | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
420 | Czernia Jerzy | Straszyn | Polska | Bieg przełajowy 8 km | CZERNIA TEAM | opłacono BM |
421 | CZERNIA MICHALINA | STRASZYN | Polska | Bieg przełajowy 8 km | CZERNIA TEAM | opłacono BM |
422 | Jarzabek Agnieszka | Straszyn | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Orto-klinika | opłacono BM |
423 | Tur-Bonisławska Grażyna | Straszyn | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
424 | HALMAN GABRIELA | SULMIN | Polska | Nordic Walking 8 km | opłacono BM | |
425 | Jarzabek Maciej | Sytraszyn | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Orto-klinika | opłacono BM |
426 | Moczulska Urszula | Szczecin | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
427 | Sodnomgombo Alimaa | Szczecin | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
428 | Korner Ewa | Sztum | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
429 | KOŁPAK JAN | Sztum | Polska | Nordic Walking 8 km | ZANTYR LKS | opłacono BM |
430 | Polański Marcin | Sztutowo | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Generat ze Sztutowa | opłacono BM |
431 | Maciak Joanna | Szydłowo | Polska | Nordic Walking 8 km | opłacono | |
432 | Zawacki Daniel | Tczew | Polska | Bieg przełajowy 8 km | PatMat | opłacono BM |
433 | Babiński Sebastian | Tczew | Polska | Bieg przełajowy 8 km | PatMat | opłacono BM |
434 | Pobłocka Lucyna | Tczew | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
435 | Szoska Sławomir | Tczew | Polska | Bieg przełajowy 8 km | CrossElite | opłacono BM |
436 | Szulc Arkadiusz | Tczew | Polska | Bieg przełajowy 8 km | CrossElite | opłacono BM |
437 | Szulc Monika | Tczew | Polska | Bieg przełajowy 8 km | CrossElite | opłacono BM |
438 | Kulpa Agnieszka | Tczew | Polska | Nordic Walking 8 km | opłacono BM | |
439 | Sekuła Karolina | Toruń | Polska | Nordic Walking 8 km | Toruń - Idziemy Bez Ryzyka | opłacono BM |
440 | Ciesielski Jan | Toruń | Polska | Nordic Walking 8 km | #1512WingedHearts/Toruń - Idziemy bez Ryzyka | opłacono BM |
441 | Ciesielska Renata | Toruń | Polska | Nordic Walking 8 km | #1512WingedHearts/Toruń - Idziemy bez Ryzyka | opłacono BM |
442 | Gauden Piotr | Toruń | Polska | Nordic Walking 8 km | Toruń - Idziemy bez Ryzyka | opłacono BM |
443 | Bachanek Katarzyna | Toruń | Polska | Nordic Walking 8 km | Toruń - Idziemy bez Ryzyka | opłacono BM |
444 | Mórawski Sławomir Mórawski | Toruń | Polska | Nordic Walking 8 km | Toruń idziemy bez RYZYKA | opłacono BM |
445 | Mórawska Zdzisława | Toruń | Polska | Nordic Walking 8 km | Toruń idziemy bez RYZYKA | opłacono BM |
446 | Mudzińska Dorota | Trąbki Wielkie | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
447 | Jaromin Zofia | Trąbki Wielkie | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
448 | Krygowski Tomasz | Tuchola | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
449 | Fierek Bernadeta Fierek | Tuchola | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
450 | Richert Danuta | Tuchom | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Motywatornia Team | opłacono BM |
451 | Richert Henryk | Tuchom | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Motywatornia Team | opłacono BM |
452 | Rydlewicz Justyna | Tuchom | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
453 | KUDUK PATRYCJA | WARCZ | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
454 | Arentewicz Michał | Wąbrzeźno | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
455 | Majewski Radosław | Wąbrzeźno | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
456 | Dudek Mariusz | Wąbrzeźno | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
457 | Dmowska Agnieszka | Wejherowo | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
458 | Dmowski Robert | Wejherowo | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
459 | sztygiel Joanna | Wejherowo | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Porta Active Team | opłacono BM |
460 | Schwann Mirosław | Wejherowo | Polska | Nordic Walking 8 km | opłacono BM | |
461 | Jarzębiński Piotr | Wejherowo | Polska | Bieg przełajowy 8 km | GWE Wejherowo | opłacono BM |
462 | Labudda Katarzyna | Wejherowo | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
463 | Garus Wiktor | Wejherowo | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
464 | Mitroszonek Sebastian | Wejherowo | Polska | Bieg przełajowy 8 km | MTB - Małe Trójmiasto Biega | opłacono BM |
465 | Damaszke Heft Patrycja | Wejherowo | Polska | Bieg przełajowy 8 km | MTB - Małe Trójmiasto Biega | opłacono BM |
466 | Oberzig Łukasz | Wejherowo | Polska | Bieg przełajowy 8 km | MTB - Małe Trójmiasto Biega | opłacono BM |
467 | ŚWITAŁA MARCIN | WEJHEROWO | Polska | Bieg przełajowy 8 km | MTB | opłacono BM |
468 | Okrzesik-Frąckowiak Izabela | Wieleń | Polska | Nordic Walking 8 km | KS Metraco Polkowice | opłacono BM |
469 | Frąckowiak Roman | Wieleń | Polska | Nordic Walking 8 km | KS Metraco Polkowice | opłacono BM |
470 | Kozdemba Krzysztof | Wiślinka | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Wiślinka Team | opłacono BM |
471 | Buczkowski Damian | Władysławowo | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono BM |
472 | Oberzig-Zasada Magdalena Oberzig-Zasada | Władysławowo | Polska | Nordic Walking 8 km | opłacono BM | |
473 | Kobierzyński Paweł | Władysławowo | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono BM |
474 | Twardowska Justyna | Wyspa Sobieszewska | Polska | Nordic Walking 8 km | Sobieszewskie Gwiazdy ;) | opłacono BM |
475 | Kołodziej Rafał | Zakopane | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
476 | Cieślak Bartosz | Żelistrzewo | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
477 | Kutniewska Maria | Żukowo | Polska | Nordic Walking 8 km | Face Nordic Walking Team | opłacono BM |
478 | Ossowski Waldemar | Żukowo | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
479 | Strzelecka Anna | Żukowo | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
480 | Reszka Mirek | Żukowo | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
481 | Formella Martyna | Żukowo | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Wild Team | opłacono BM |
482 | Hinc Iwona | Żukowo-Borkowo | Polska | Nordic Walking 8 km | Face Nordic Walking Team | opłacono BM |
Wyświetleń: 28069