Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hinc Iwona | Żukowo-Borkowo | Polska | Nordic Walking 8 km | Face Nordic Walking Team | opłacono BM |
2 | Kutniewska Maria | Żukowo | Polska | Nordic Walking 8 km | Face Nordic Walking Team | opłacono BM |
3 | Ossowski Waldemar | Żukowo | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
4 | Strzelecka Anna | Żukowo | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
5 | Reszka Mirek | Żukowo | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
6 | Formella Martyna | Żukowo | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Wild Team | opłacono BM |
7 | Cieślak Bartosz | Żelistrzewo | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
8 | Kołodziej Rafał | Zakopane | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
9 | Twardowska Justyna | Wyspa Sobieszewska | Polska | Nordic Walking 8 km | Sobieszewskie Gwiazdy ;) | opłacono BM |
10 | Oberzig-Zasada Magdalena Oberzig-Zasada | Władysławowo | Polska | Nordic Walking 8 km | opłacono BM | |
11 | Kobierzyński Paweł | Władysławowo | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono BM |
12 | Buczkowski Damian | Władysławowo | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono BM |
13 | Kozdemba Krzysztof | Wiślinka | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Wiślinka Team | opłacono BM |
14 | Okrzesik-Frąckowiak Izabela | Wieleń | Polska | Nordic Walking 8 km | KS Metraco Polkowice | opłacono BM |
15 | Frąckowiak Roman | Wieleń | Polska | Nordic Walking 8 km | KS Metraco Polkowice | opłacono BM |
16 | Dmowska Agnieszka | Wejherowo | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
17 | Dmowski Robert | Wejherowo | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
18 | sztygiel Joanna | Wejherowo | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Porta Active Team | opłacono BM |
19 | sztygiel Maciej | Wejherowo | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Porta Active Team | |
20 | Schwann Mirosław | Wejherowo | Polska | Nordic Walking 8 km | opłacono BM | |
21 | Jarzębiński Piotr | Wejherowo | Polska | Bieg przełajowy 8 km | GWE Wejherowo | opłacono BM |
22 | Labudda Katarzyna | Wejherowo | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
23 | Garus Wiktor | Wejherowo | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
24 | Mitroszonek Sebastian | Wejherowo | Polska | Bieg przełajowy 8 km | MTB - Małe Trójmiasto Biega | opłacono BM |
25 | Damaszke Heft Patrycja | Wejherowo | Polska | Bieg przełajowy 8 km | MTB - Małe Trójmiasto Biega | opłacono BM |
26 | Oberzig Łukasz | Wejherowo | Polska | Bieg przełajowy 8 km | MTB - Małe Trójmiasto Biega | opłacono BM |
27 | ŚWITAŁA MARCIN | WEJHEROWO | Polska | Bieg przełajowy 8 km | MTB | opłacono BM |
28 | Arentewicz Michał | Wąbrzeźno | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
29 | Majewski Radosław | Wąbrzeźno | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
30 | Dudek Mariusz | Wąbrzeźno | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
31 | KUDUK PATRYCJA | WARCZ | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
32 | Richert Danuta | Tuchom | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Motywatornia Team | opłacono BM |
33 | Richert Henryk | Tuchom | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Motywatornia Team | opłacono BM |
34 | Rydlewicz Justyna | Tuchom | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
35 | Krygowski Tomasz | Tuchola | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
36 | Fierek Bernadeta Fierek | Tuchola | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
37 | Mudzińska Dorota | Trąbki Wielkie | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
38 | Jaromin Zofia | Trąbki Wielkie | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
39 | Sekuła Karolina | Toruń | Polska | Nordic Walking 8 km | Toruń - Idziemy Bez Ryzyka | opłacono BM |
40 | Ciesielski Jan | Toruń | Polska | Nordic Walking 8 km | #1512WingedHearts/Toruń - Idziemy bez Ryzyka | opłacono BM |
41 | Ciesielska Renata | Toruń | Polska | Nordic Walking 8 km | #1512WingedHearts/Toruń - Idziemy bez Ryzyka | opłacono BM |
42 | Gauden Piotr | Toruń | Polska | Nordic Walking 8 km | Toruń - Idziemy bez Ryzyka | opłacono BM |
43 | Bachanek Katarzyna | Toruń | Polska | Nordic Walking 8 km | Toruń - Idziemy bez Ryzyka | opłacono BM |
44 | Mórawski Sławomir Mórawski | Toruń | Polska | Nordic Walking 8 km | Toruń idziemy bez RYZYKA | opłacono BM |
45 | Żbikowski Ryszard | Toruń | Polska | Nordic Walking 8 km | Toruń idziemy bez Ryzyka | |
46 | Mórawska Zdzisława | Toruń | Polska | Nordic Walking 8 km | Toruń idziemy bez RYZYKA | opłacono BM |
47 | Marzec Beata | Toruń | Polska | Nordic Walking 8 km | Idziemy bez Ryzyka | |
48 | Pobłocka Lucyna | Tczew | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
49 | Szoska Sławomir | Tczew | Polska | Bieg przełajowy 8 km | CrossElite | opłacono BM |
50 | Szulc Arkadiusz | Tczew | Polska | Bieg przełajowy 8 km | CrossElite | opłacono BM |
51 | Szulc Monika | Tczew | Polska | Bieg przełajowy 8 km | CrossElite | opłacono BM |
52 | Kulpa Agnieszka | Tczew | Polska | Nordic Walking 8 km | opłacono BM | |
53 | Abryszyńska Karolina | Tczew | Polska | Bieg przełajowy 8 km | CrossElite | |
54 | Zawacki Daniel | Tczew | Polska | Bieg przełajowy 8 km | PatMat | opłacono BM |
55 | Babiński Sebastian | Tczew | Polska | Bieg przełajowy 8 km | PatMat | opłacono BM |
56 | Maciak Joanna | Szydłowo | Polska | Nordic Walking 8 km | opłacono | |
57 | Polański Marcin | Sztutowo | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Generat ze Sztutowa | opłacono BM |
58 | Korner Ewa | Sztum | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
59 | KOŁPAK JAN | Sztum | Polska | Nordic Walking 8 km | ZANTYR LKS | opłacono BM |
60 | Sodnomgombo Alimaa | Szczecin | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
61 | Moczulska Urszula | Szczecin | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
62 | Jarzabek Maciej | Sytraszyn | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Orto-klinika | opłacono BM |
63 | Rozwarski Dominik | Swiecie | Polska | Bieg przełajowy 8 km | ||
64 | HALMAN GABRIELA | SULMIN | Polska | Nordic Walking 8 km | opłacono BM | |
65 | Tur-Bonisławska Grażyna | Straszyn | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
66 | Czernia Jerzy | Straszyn | Polska | Bieg przełajowy 8 km | CZERNIA TEAM | opłacono BM |
67 | CZERNIA MICHALINA | STRASZYN | Polska | Bieg przełajowy 8 km | CZERNIA TEAM | opłacono BM |
68 | Jarzabek Agnieszka | Straszyn | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Orto-klinika | opłacono BM |
69 | Sidorowicz Anna | Stogi | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
70 | Krzysztofiak Marek | Steblewo | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Grupa Trójmiasto | opłacono BM |
71 | Gdaniec Anna | Starogard Gdański | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
72 | Kaczyński Daniel | Starogard Gdański | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Morsy Zblewo | opłacono BM |
73 | Butowska Katarzyna | Starogard Gdański | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
74 | Zakrzewski Jakub | Starogard Gdański | Polska | Bieg przełajowy 8 km | CrossElite | opłacono BM |
75 | Adamowicz Agnieszka | Sopot | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
76 | Olszewska Klaudia | Sopot | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
77 | Weiland Karina Weiland | Sopot | Polska | Bieg przełajowy 8 km | ||
78 | Mielczarek Justyna | Sopot | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
79 | Zmarzly Darek | Sopot | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
80 | WASILEWSKI ARKADIUSZ | SOPOT | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
81 | KOWALSKI ANDRZEJ | SOPOT | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
82 | Rokicka-Hebel Magdalena | Sopot | Polska | Nordic Walking 8 km | opłacono BM | |
83 | Bandurski Jacek | SOPOT | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono | |
84 | Budzyńska Elżbieta | Słupsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | ||
85 | Lipińska Grażyna | Skorzewo | Polska | Nordic Walking 8 km | ||
86 | bucholc sandra | skarszewy | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
87 | Gałek Iwona Gałek | Silno | Polska | Nordic Walking 8 km | opłacono BM | |
88 | Hendrich Rafał | Sierakowice | Polska | Bieg przełajowy 8 km | ||
89 | Holk-Łebiński Mateusz | Sierakowice | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
90 | Milewska Weronika | Sąpolno | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
91 | Sułek Grzegorz | Rzeszów | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Jeppesen | opłacono BM |
92 | Rudek Małgorzata | Rumia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | ||
93 | Kaszubowska-Teofilak Justyna | Rumia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Norda Active Team | opłacono BM |
94 | Stańco Mariola | Rumia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
95 | Ladmann Łukasz | Rumia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
96 | Specht Magdalena | Rumia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | ||
97 | Marczuk Ewa | Rumia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
98 | Lipińska Joanna | Rumia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
99 | Zalewski Przemysław | Rumia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Decathlon Przymorze Team | opłacono BM |
100 | Wolny Marcin | Rotmanka | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM |
Wyświetleń: 27945