Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
201 | Antczak Klaudia | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
202 | PAPKE IZABELA | GDAŃSK | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
203 | Krajdocha Izabela | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
204 | Kwidziński Wojciech | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
205 | NOWACKI BARTOSZ | GDAŃSK | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
206 | kwitek Magdalena kwitek | pruszcz gdanski | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
207 | Borkowska Magdalena | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
208 | Borkowski Bartłomiej | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
209 | Jarosz Marzena | Gdańsk | Polska | Nordic Walking 8 km | opłacono BM | |
210 | Wisniewska Patrycja | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
211 | Rychert Marta | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | ||
212 | Rozwarski Dominik | Swiecie | Polska | Bieg przełajowy 8 km | ||
213 | Mirek Emilia | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
214 | Radecka Ilona | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
215 | BĄKOWSKI DAWID BĄKOWSKI | BYDGOSZCZ | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
216 | Lewczuk Justyna | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | ||
217 | Adamowicz Agnieszka | Sopot | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
218 | Pluta Bożena | Gdynia | Polska | Nordic Walking 8 km | opłacono BM | |
219 | Boyke Eliza | Lębork | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
220 | Stanek Dariusz | Lubowidz | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
221 | Czerepaniak Ewa | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
222 | Krzoska Dorota | Brusy | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
223 | Karpiński Zbigniew | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
224 | Olszewska Klaudia | Sopot | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
225 | Reszka Mirek | Żukowo | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
226 | Stawkowska Natalia | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
227 | Stawkowski Michał | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
228 | Magas Kasia | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
229 | Plieth Jerzy | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
230 | Bartoszewicz Marta | Borkowo | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
231 | Sidorowicz Anna | Stogi | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
232 | KUDUK PATRYCJA | WARCZ | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
233 | Krasińska Angelika | Gdańsk | Polska | Nordic Walking 8 km | opłacono BM | |
234 | Tarasiewicz Ryszard | Braniewo | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
235 | Hiska Anna | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
236 | Czechowska Karolina | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
237 | Lisowska Joanna | Gdańsk | Polska | Nordic Walking 8 km | opłacono BM | |
238 | Kazyaka Józef | Gdynia | Polska | Nordic Walking 8 km | opłacono BM | |
239 | Wolny Marcin | Rotmanka | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
240 | Wolny Małgorzata | Rotmanka | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
241 | Stępniewska Marzena | Gdańsk | Polska | Nordic Walking 8 km | opłacono BM | |
242 | Sodnomgombo Alimaa | Szczecin | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
243 | MUZA JOANNA | GDAŃSK | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
244 | Pisarzak Marta | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
245 | Karpińska Katarzyna | Gdynia | Polska | Nordic Walking 8 km | opłacono BM | |
246 | Świtońska Aleksandra | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
247 | Wiśniewska Natalia Wiśniewska | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
248 | Korner Ewa | Sztum | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
249 | Panimasz Joanna | Elbląg | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
250 | Paprocki Paweł | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
251 | Żuchowski Sebastian | Gdansk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
252 | Konrad Justyna | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
253 | Nowakowska Anna Nowakowska | Kowale | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
254 | Czerwińska Paulina | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | ||
255 | Gryziecka Monika | Łódź | Polska | Nordic Walking 8 km | opłacono BM | |
256 | Lipińska Grażyna | Skorzewo | Polska | Nordic Walking 8 km | ||
257 | Szabłowicz Piotr | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
258 | Mielczarek Agnieszka | Człuchów | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
259 | Pytel Przemysław | HEL | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
260 | Kulpa Agnieszka | Tczew | Polska | Nordic Walking 8 km | opłacono BM | |
261 | Skwiot Agnieszka | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
262 | Malinowska Monika | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | ||
263 | Milewska Weronika | Sąpolno | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
264 | Kwiatek Maciek | Miłakowo | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
265 | Ciurkowska Agnieszka | Pszczółki | Polska | Nordic Walking 8 km | opłacono BM | |
266 | Sibik Beata | Lębork | Polska | Nordic Walking 8 km | Lęborskie Lwy | opłacono BM |
267 | Sawa Helena | Lębork | Polska | Nordic Walking 8 km | Lęborskie Lwy | opłacono |
268 | Szymanowska Anna | Lębork | Polska | Nordic Walking 8 km | Lęborskie Lwy | opłacono BM |
269 | Bikowska Gabriela | Lębork | Polska | Nordic Walking 8 km | Lęborskie Lwy | opłacono BM |
270 | Szymanowski Eugeniusz | Lębork | Polska | Nordic Walking 8 km | Lęborskie Lwy | opłacono BM |
271 | Kulas Jerzy | Pruszcz Gdański | Polska | Nordic Walking 8 km | MAJS | opłacono BM |
272 | Miłkowska Jolanta | Gdynia | Polska | Nordic Walking 8 km | team deaf | opłacono BM |
273 | ŁĘCKI JAN | GDYNIA | Polska | Nordic Walking 8 km | . ELITE TEAM | opłacono BM |
274 | Ciesielski Maciej | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | #1512WingedHearts | opłacono BM |
275 | Ciesielski Jan | Toruń | Polska | Nordic Walking 8 km | #1512WingedHearts/Toruń - Idziemy bez Ryzyka | opłacono BM |
276 | Ciesielska Renata | Toruń | Polska | Nordic Walking 8 km | #1512WingedHearts/Toruń - Idziemy bez Ryzyka | opłacono BM |
277 | Ciesielski Jerzy | Poznań | Polska | Nordic Walking 8 km | #1512WingedHearts/Toruń - Idziemy bez Ryzyka | opłacono BM |
278 | Sikorska Agnieszką | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | #BBKTS | opłacono BM |
279 | Sienkiewcz Michał | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | #jedzieszgruby | opłacono BM |
280 | Brodecka Małgorzata | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | 17 LO Gdynia | opłacono BM |
281 | Golasz Halina | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | 3miejskie kolorowe biegaczki | opłacono BM |
282 | Parandyk Adam | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg przełajowy 8 km | 49 Baza Lotnicza | opłacono BM |
283 | ZAWISZEWSKI PIOTR | GDAŃSK | Polska | Bieg przełajowy 8 km | 7 PBOT | opłacono BM |
284 | NOWAK Andrzej | GDAŃSK | Polska | Bieg przełajowy 8 km | 7 PBOT | |
285 | Wyrzykowski Andrzej | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | 7 PBOT/GB 65 | opłacono BM |
286 | Szymańska Katarzyna | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | 7 Pomorska Brygada Obrony Terytorialnej | opłacono BM |
287 | Niemiec Marek | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | ACTIV EAGLES PRO | |
288 | Sawicki Bartosz | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Akademia Marynarki Wojennej | opłacono BM |
289 | Przybyszewski Kamil | Mława | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Akademia Sztuk Walk SENSHI | opłacono BM |
290 | Frączek Rafał | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | ASE Gdańsk Eko-Konsult | opłacono |
291 | Bednarski Łukasz | Nysa | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Athletics Nysa | opłacono BM |
292 | LULIS ZBIGNIEW | GDAŃSK | Polska | Bieg przełajowy 8 km | ATLAS RUNNING TEAM | opłacono BM |
293 | Küchler Paweł | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | BBKTS | opłacono BM |
294 | Balcerzak Dorota | Inowrocław | Polska | Bieg przełajowy 8 km | BBL Inowrocław | opłacono BM |
295 | Zawisza Dariusz | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | BCT TEAM | opłacono BM |
296 | Dziwosz Paweł | Malbork | Polska | Bieg przełajowy 8 km | BEZTLENOWI MALBORK | opłacono BM |
297 | Sobków Adam | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | BHMW_Gdynia | opłacono BM |
298 | Popowska Magdalena | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Biega ZiE | opłacono BM |
299 | Wolfram Dawid | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | BiegaMy | opłacono BM |
300 | Kobierzyński Paweł | Władysławowo | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono BM |
Wyświetleń: 27908