Bieg Mikołajkowy - Grand Prix Trójmiasta #1
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
301 Kocoń Monika Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Sobieszewskie Gwiazdy ;) opłacono BM
302 Marzec Beata Toruń Nordic Walking 8 km Idziemy bez Ryzyka
303 Kubicki Leszek Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
304 Kaszczyk Weronika Gdansk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
305 Saldana Cristian Gdansk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
306 Gałek Iwona Gałek Silno Nordic Walking 8 km opłacono BM
307 Olejko Radosław Gdańsk Nordic Walking 8 km Step by Step Trójmiasto opłacono BM
308 Rujner klara Bydgoszcz Nordic Walking 8 km opłacono BM
309 Buczkowski Damian Władysławowo Bieg przełajowy 8 km Biegamy Razem Władysławowo opłacono BM
310 Strzelecka Anna Żukowo Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
311 Waśkiewicz Sebastian Lipno Bieg przełajowy 8 km
312 Zajc Anna Gdańsk Nordic Walking 8 km opłacono BM
313 Stradomski Roman Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
314 Butowska Katarzyna Starogard Gdański Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
315 Jachimowicz Magdalena Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
316 Sibik Beata Lębork Nordic Walking 8 km Lęborskie Lwy opłacono BM
317 Toboła Michał Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Szybki Skład opłacono BM
318 Chudziński Andrzej Elbląg Nordic Walking 8 km K S Elbląskie Włócz-Kije opłacono BM
319 Szymak Ewelina Barniewice Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
320 Ossowska Małgorzata Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Kobiety w biegu opłacono BM
321 Poznachowska Milena Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
322 Dalkowska Joanna Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
323 Dziwosz Paweł Malbork Bieg przełajowy 8 km BEZTLENOWI MALBORK opłacono BM
324 Salamon Tomasz Kraków Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
325 Balcerzak Dorota Inowrocław Bieg przełajowy 8 km BBL Inowrocław opłacono BM
326 Smarszcz Grażyna Lębork Nordic Walking 8 km LĘBORSKIE LWY opłacono BM
327 Smarszcz Wiesław Lębork Nordic Walking 8 km LĘBORSKIE LWY opłacono BM
328 Malicki Marcin Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Żeglarski Jeziorak opłacono BM
329 Spisak Katarzyna Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
330 Bandurski Jacek SOPOT Bieg przełajowy 8 km opłacono
331 Garus Wiktor Wejherowo Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
332 Podgórski Łukasz Kętrzyn Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
333 Krupińska Irena Gołubie Nordic Walking 8 km opłacono BM
334 Niewczas Marzena Gołubie Nordic Walking 8 km opłacono BM
335 Niewczas Bartłomiej Kowale Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
336 ZAWISZEWSKI PIOTR GDAŃSK Bieg przełajowy 8 km 7 PBOT opłacono BM
337 Żbikowski Ryszard Toruń Nordic Walking 8 km Toruń idziemy bez Ryzyka
338 Gadamska-Kabata Paulina Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
339 Sorn Łukasz Gdynia Nordic Walking 8 km Face Nordic Walking Team/Elite Team opłacono BM
340 Modrzyńska Magdalena Elbląg Nordic Walking 8 km opłacono BM
341 Szczesny Leszek Gdansk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
342 Modrzyński Przemysław Elbląg Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
343 Hoppe Anna Gdańsk Bieg przełajowy 8 km LOTOS Running Team
344 Pirski Adam Gdańsk Bieg przełajowy 8 km
345 Pirska Beata Gdańsk Bieg przełajowy 8 km
346 Wyrzykowski Andrzej Gdańsk Bieg przełajowy 8 km 7 PBOT/GB 65 opłacono BM
347 Rydlewicz Justyna Tuchom Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
348 Kocoń Eugeniusz Gdańsk Wyspa Sobieszewska Bieg przełajowy 8 km Rada Dzielnicy Wyspa Sobieszewska opłacono BM
349 Filipiak Aleksandra Gdańsk Nordic Walking 8 km
350 Hiller Gabriela Gdynia Bieg przełajowy 8 km O-SOWA BIEGA opłacono BM
351 Ossowski Waldemar Żukowo Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
352 Żelazek Marta Karczemki Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
353 Babiński Sebastian Tczew Bieg przełajowy 8 km PatMat opłacono BM
354 Odya Katarzyna Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
355 Jasionowska Małgorzata Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
356 Zalewska Elżbieta Gniewino Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
357 STANISZEWSKI JACEK GDYNIA Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
358 KUSIAK Włodzimierz GDAŃSK Nordic Walking 8 km STEP BY STEP TRÓJMIASTO opłacono BM
359 Kulczycki Jan GDAŃSK Nordic Walking 8 km E 70 opłacono BM
360 Węgrzyn- Kucharek Joanna Małgosia Gdańsk Bieg przełajowy 8 km
361 Jaromin Zofia Trąbki Wielkie Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
362 Zawacki Daniel Tczew Bieg przełajowy 8 km PatMat opłacono BM
363 Sobków Adam Gdynia Bieg przełajowy 8 km BHMW_Gdynia opłacono BM
364 Gałka Grzegorz Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
365 Feld Maciej Bydgoszcz Bieg przełajowy 8 km Santander Runners Team opłacono BM
366 pasiek krzysztof gdańsk Bieg przełajowy 8 km Wild Team opłacono BM
367 Selewski Marcin Banino Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
368 Sawicki Bartosz Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Akademia Marynarki Wojennej opłacono BM
369 biezumow alekander Gdynia Nordic Walking 8 km opłacono BM
370 biezumow dorota Gdynia Nordic Walking 8 km opłacono BM
371 Szymanowski Eugeniusz Lębork Nordic Walking 8 km Lęborskie Lwy opłacono BM
372 Bikowska Gabriela Lębork Nordic Walking 8 km Lęborskie Lwy opłacono BM
373 Łapiński Paweł Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Vege Runners opłacono BM
374 Maciak Joanna Szydłowo Nordic Walking 8 km opłacono
375 Pasierbska Ewa Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
376 Swiderska Magda Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
377 Labudda Katarzyna Wejherowo Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
378 Litewska Joanna Juszkowo Nordic Walking 8 km Deaf team opłacono BM
379 Olejarczyk Daniel Łęgowo Nordic Walking 8 km opłacono BM
380 Olejarczyk Agata Łęgowo Nordic Walking 8 km opłacono BM
381 Zastawny Krzysztof Gdańsk Bieg przełajowy 8 km DiverseExtremeTeam opłacono BM
382 Wydrowska Elżbieta Gdańsk Bieg przełajowy 8 km DiverseExtremeTeam opłacono BM
383 Niedostatkiewicz Maciej Gdynia Bieg przełajowy 8 km Morska Baza Szkoleniowa opłacono BM
384 Jarzębiński Piotr Wejherowo Bieg przełajowy 8 km GWE Wejherowo opłacono BM
385 Krygowski Tomasz Tuchola Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
386 Frąckowiak Roman Wieleń Nordic Walking 8 km KS Metraco Polkowice opłacono BM
387 Okrzesik-Frąckowiak Izabela Wieleń Nordic Walking 8 km KS Metraco Polkowice opłacono BM
388 Olejarczyk Piotr Elbląg Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
389 Sokolowska Anna Gdynia Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
390 Socha Dorota Gdynia Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
391 Mikołajczuk Paweł Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
392 Wiloch Radoslaw Gdansk Bieg przełajowy 8 km Thunder Runner -Team
393 Prokopiuk Jarosław Gdynia Bieg przełajowy 8 km PROCAR Gdynia opłacono BM
394 Zientkiewicz Witold Banino Nordic Walking 8 km Elite Team opłacono
395 Zientkiewicz Aga Banino Nordic Walking 8 km Elite Team opłacono
396 Fijałkowska Anna Gdańsk Bieg przełajowy 8 km GetResponse Warriors
397 Tuwalska Małgorzata Gdańsk Bieg przełajowy 8 km LKS Zantyr Sztum opłacono BM
398 Gutowski Michał Gdynia Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
399 Dobosz Michal Gdynia Bieg przełajowy 8 km CompleXsports Triathlon TEAM opłacono BM
400 Majewski Pawel Gdynia Bieg przełajowy 8 km opłacono BM


Wyświetleń: 21084

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ