Bieg Mikołajkowy - Grand Prix Trójmiasta #1
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
401 Kobierzyński Paweł Władysławowo Bieg przełajowy 8 km Biegamy Razem Władysławowo opłacono BM
402 Wasiluk Krystian Gdynia Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
403 Abramik Maria Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
404 Macioch Martyna Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Wild Team opłacono BM
405 Szpyra Edward Gdynia Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
406 Abryszyńska Karolina Tczew Bieg przełajowy 8 km CrossElite
407 Szczesny Damian Babi Dół Bieg przełajowy 8 km BraveRunners OCR opłacono BM
408 Habaj Piotr Gdynia Bieg przełajowy 8 km Wataha łączy nas bieganie opłacono BM
409 Gołata Agnieszka Dąbrowa Chełmińska Bieg przełajowy 8 km Wilcza Wataha
410 Gołata Wojciech Dąbrowa Chełmińska Bieg przełajowy 8 km Wilcza Wataha
411 Mórawski Sławomir Mórawski Toruń Nordic Walking 8 km Toruń idziemy bez RYZYKA opłacono BM
412 Matyszewski Jarosław Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
413 Rokicka-Hebel Magdalena Sopot Nordic Walking 8 km opłacono BM
414 Sadowska Ewa Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
415 Ladmann Łukasz Rumia Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
416 Stańczak Ryszard GDAŃSK Nordic Walking 8 km Face Nordic Walking Team opłacono BM
417 Stańczak Grażyna GDAŃSK Nordic Walking 8 km Face Nordic Walking Team opłacono BM
418 Spisak Dobrawa Kowale Nordic Walking 8 km
419 Szczodrowska Dorota Pruszcz Gdański Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
420 Oberzig-Zasada Magdalena Oberzig-Zasada Władysławowo Nordic Walking 8 km opłacono BM
421 Oberzig Tomasz Reda Bieg przełajowy 8 km ST RUNNERS opłacono BM
422 Sprengel Magda Borkowo Nordic Walking 8 km
423 Sarek Barbara Bronowo Nordic Walking 8 km opłacono BM
424 Niemiec Mariola Gdynia Nordic Walking 8 km
425 Hejzner Arkadiusz Hejzner Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
426 Miłecka Edyta Bronowo Nordic Walking 8 km opłacono BM
427 KOWALSKI ANDRZEJ SOPOT Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
428 Sobczak Edyta Gdynia Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
429 WITTMANN Marcin Gdynia Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
430 Piekunko Adrianna Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Wild Team opłacono BM
431 Golasz Halina Gdańsk Bieg przełajowy 8 km 3miejskie kolorowe biegaczki opłacono BM
432 Stańco Mariola Rumia Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
433 Kaszubowska-Teofilak Justyna Rumia Bieg przełajowy 8 km Norda Active Team opłacono BM
434 Bisko Karolina Gdynia Bieg przełajowy 8 km Daleko Jeszcze opłacono BM
435 Richert Henryk Tuchom Bieg przełajowy 8 km Motywatornia Team opłacono BM
436 Richert Danuta Tuchom Bieg przełajowy 8 km Motywatornia Team opłacono BM
437 Burzyński Tomasz Gdynia Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
438 Popowska Magdalena Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Biega ZiE opłacono BM
439 Urbaniak Marek Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
440 Gumowski Marcin Gdansk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
441 Sularz Wojciech Gdynia Bieg przełajowy 8 km Soolashowe Truchtanie opłacono BM
442 Karlinskiy Anna Borkowo Bieg przełajowy 8 km
443 Mudzińska Dorota Trąbki Wielkie Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
444 Białk Roman Gdańsk Nordic Walking 8 km opłacono BM
445 Szymanowska Anna Lębork Nordic Walking 8 km Lęborskie Lwy opłacono BM
446 Tur-Bonisławska Grażyna Straszyn Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
447 Kurpiewski Krzysztof Gdańsk Nordic Walking 8 km FitnessFitback opłacono BM
448 Meyer Łukasz Luzino Bieg przełajowy 8 km LUK-CONNECT RACING TEAM opłacono BM
449 LULIS ZBIGNIEW GDAŃSK Bieg przełajowy 8 km ATLAS RUNNING TEAM opłacono BM
450 Mikulski Feliks Przywidz Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
451 Mikulski Arkadiusz Przywidz Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
452 WASILEWSKI ARKADIUSZ SOPOT Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
453 Bulatova Galyna Gdansk Bieg przełajowy 8 km GetResponse Warriors opłacono BM
454 Raniewicz Jarek Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
455 Przybyszewski Kamil Mława Bieg przełajowy 8 km Akademia Sztuk Walk SENSHI opłacono BM
456 Miłkowska Jolanta Gdynia Nordic Walking 8 km team deaf opłacono BM
457 Okoński Piotr Grudziadz Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
458 Szpilman Katarzyna Gdynia Nordic Walking 8 km
459 Bachanek Katarzyna Toruń Nordic Walking 8 km Toruń - Idziemy bez Ryzyka opłacono BM
460 Parandyk Adam Pruszcz Gdański Bieg przełajowy 8 km 49 Baza Lotnicza opłacono BM
461 Gauden Piotr Toruń Nordic Walking 8 km Toruń - Idziemy bez Ryzyka opłacono BM
462 Fryczke Maciej Gdańsk Bieg przełajowy 8 km T-Mobile Sport Team opłacono BM
463 Hinc Stanisław Kowale Bieg przełajowy 8 km SHOW MUST GO ON - Pruszcz Biega opłacono BM
464 Jancy Anita Czarne Błoto Nordic Walking 8 km Toruń- Idziemy bez Ryzyka opłacono BM
465 Rosa Bogumiła Gdynia Nordic Walking 8 km OPEC Gdynia opłacono BM
466 Biała Beata Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
467 Kostrzewa-cembor Urszula Gdansk Bieg przełajowy 8 km UKS ŻABIANKA GDAŃSK opłacono BM
468 Panek Aneta Gdynia Nordic Walking 8 km Step by Step Trójmiasto opłacono BM
469 Gomółka-Bigus Monika Gdynia Nordic Walking 8 km Step by Step Trójmiasto opłacono BM
470 Schwann Mirosław Wejherowo Nordic Walking 8 km opłacono BM
471 Witkowska Katarzyna Gdańsk Bieg przełajowy 8 km FitnessFitback opłacono BM
472 Kutniewska Maria Żukowo Nordic Walking 8 km Face Nordic Walking Team opłacono BM
473 Hinc Iwona Żukowo-Borkowo Nordic Walking 8 km Face Nordic Walking Team opłacono BM
474 SYREWICZ MAŁGORZATA GDAŃSK Nordic Walking 8 km TRIMAMA TEAM opłacono BM
475 Woźniak Joanna Pruszcz Gdański Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
476 Tesmer Wojciech Gdynia Bieg przełajowy 8 km
477 Kopczyńska Irena Borkowo Nordic Walking 8 km Elite Team opłacono BM
478 Konkol Andrzej Lębork Nordic Walking 8 km KREATIVSPORT LEBORK opłacono BM
479 Grabowska Marzena Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
480 Ciesielski Jerzy Poznań Nordic Walking 8 km #1512WingedHearts/Toruń - Idziemy bez Ryzyka opłacono BM
481 Ciesielska Renata Toruń Nordic Walking 8 km #1512WingedHearts/Toruń - Idziemy bez Ryzyka opłacono BM
482 Ciesielski Jan Toruń Nordic Walking 8 km #1512WingedHearts/Toruń - Idziemy bez Ryzyka opłacono BM
483 Ciesielski Maciej Gdynia Bieg przełajowy 8 km #1512WingedHearts opłacono BM
484 Arendt Agnieszka Arendt Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Żarta Wataha opłacono BM
485 Sekuła Karolina Toruń Nordic Walking 8 km Toruń - Idziemy Bez Ryzyka opłacono BM
486 Polis Marzena Gdańsk Nordic Walking 8 km STEP BY STEP TRÓJMIASTO opłacono BM
487 KOŁPAK JAN Sztum Nordic Walking 8 km ZANTYR LKS opłacono BM
488 Koralewski Mariusz Kwidzyn Bieg przełajowy 8 km TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN opłacono BM
489 Wolfram Dawid Gdynia Bieg przełajowy 8 km BiegaMy opłacono BM
490 Rokita Mariusz Gdynia Bieg przełajowy 8 km RockyRUN opłacono BM
491 Holk-Łebiński Mateusz Sierakowice Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
492 Karczewski Grzegorz Hel Bieg przełajowy 8 km LKS Błękitni Żeglce opłacono BM
493 Kaczyński Daniel Starogard Gdański Bieg przełajowy 8 km Morsy Zblewo opłacono BM
494 Kaczmarek Magdalena Gdańsk Bieg przełajowy 8 km RUSZ DUPKĘ opłacono BM
495 Nowak Beata Gdańsk Nordic Walking 8 km STEP BY STEP TRÓJMIASTO opłacono BM
496 Przybysz Monika Gdańsk Bieg przełajowy 8 km RUSZ DUPKĘ opłacono BM
497 Ossowski Mateusz GDYNIA Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
498 sztygiel Maciej Wejherowo Bieg przełajowy 8 km Porta Active Team
499 Szponer Mariusz Pogórze Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
500 Komorowska Anita Gdynia Bieg przełajowy 8 km opłacono BM


Wyświetleń: 21085

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ