Bieg Mikołajkowy - Grand Prix Trójmiasta #1
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
201 NOWACKI BARTOSZ GDAŃSK Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
202 Kwidziński Wojciech Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
203 Krajdocha Izabela Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
204 PAPKE IZABELA GDAŃSK Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
205 Antczak Klaudia Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
206 Sierant Anna Kowale-Gdańsk Nordic Walking 8 km opłacono BM
207 Szupienko Tomasz Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
208 Zajk Piotr Gdynia Bieg przełajowy 8 km Motywatornia Team opłacono BM
209 Zajk Alicja Gdynia Bieg przełajowy 8 km Motywatornia Team opłacono BM
210 Pasek Patrycja Koszalin Bieg przełajowy 8 km Klub Biegowy Jantar Świeszyno opłacono BM
211 Fierek Bernadeta Fierek Tuchola Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
212 Ossowski Jakub Elbląg Bieg przełajowy 8 km Pułk Wsparcia Dowodzenia DWD PW opłacono BM
213 Papkiewicz Paweł Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
214 Żukowska Alicja Gdańsk Nordic Walking 8 km opłacono BM
215 Sekuła Jacek Kąpino Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
216 Szoska Sławomir Tczew Bieg przełajowy 8 km CrossElite opłacono BM
217 Marczuk Ewa Rumia Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
218 Baberowski Marek Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
219 Małkińska-Bięga Dorota Bydgoszcz Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
220 Majewski Radosław Wąbrzeźno Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
221 Arentewicz Michał Wąbrzeźno Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
222 SZULC Tomasz Gdańsk Bieg przełajowy 8 km TeDe RUN opłacono BM
223 Hirsz Dorota Gdańsk Nordic Walking 8 km TeDe RUN opłacono BM
224 Baberowska Jolanta Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Trec Team opłacono BM
225 Biegański Bogumił Gdynia Bieg przełajowy 8 km BigYellowFoot AdventureTeam opłacono BM
226 Grzegorek Małgorzata Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
227 Skierska Patrycja Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
228 Rządca Grzegorz Pruszcz Gdański Bieg przełajowy 8 km TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN opłacono BM
229 Nawrocka Bogumiła chojnice Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
230 Werbowa Malwina kowale Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
231 Trzebiatowska Kinga Łupawa Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
232 Śmigaj Sebastian Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Wild Team opłacono BM
233 Dąbrowska Daria Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Wild Team opłacono BM
234 Prusinowski Michał Braniewo Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
235 Makowska Izabela Gdynia Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
236 Jakubek Zbigniew Zibi Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
237 Sztybor Joanna Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
238 CZERNIA MICHALINA STRASZYN Bieg przełajowy 8 km CZERNIA TEAM opłacono BM
239 Czernia Jerzy Straszyn Bieg przełajowy 8 km CZERNIA TEAM opłacono BM
240 Łosiński Damian Gdańsk Bieg przełajowy 8 km LOTOS Running Team opłacono BM
241 KRĘGIELEWSKI MIROSŁAW BOJANO Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
242 Urbański Piotr Gdynia Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
243 Suchomska Małgosia Gdańsk Nordic Walking 8 km opłacono BM
244 Anger Donata Lidzbark Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
245 Sobolewska Monika Pisz Nordic Walking 8 km opłacono BM
246 Sobolewski Wojciech Pisz Nordic Walking 8 km opłacono BM
247 Łaszkiewicz Marcin Gdynia Nordic Walking 8 km PWS opłacono BM
248 Ćwikowski Kamil Augustów Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
249 Kmera Rafał Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
250 Wojdylo Anna Lubiszewo Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
251 Wojdyło Daniel Lubiszewo Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
252 Kozdemba Krzysztof Wiślinka Bieg przełajowy 8 km Wiślinka Team opłacono BM
253 Przybylska Karolina Bydgoszcz Bieg przełajowy 8 km Orlen Running Team opłacono BM
254 Brodecka Małgorzata Gdynia Bieg przełajowy 8 km 17 LO Gdynia opłacono BM
255 Łozińska Wioletta Połczyn-Zdrój Nordic Walking 8 km opłacono BM
256 kobylińska agnieszka Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
257 Bednarski Łukasz Nysa Bieg przełajowy 8 km Athletics Nysa opłacono BM
258 Sioma Grzegorz Gdynia Bieg przełajowy 8 km Witomino opłacono BM
259 ZAKRZEWSKA AGNIESZKA malbork Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
260 ŁĘCKI JAN GDYNIA Nordic Walking 8 km . ELITE TEAM opłacono BM
261 Lupińska Karina Gdansk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
262 Korpal Anna Gdańsk Bieg przełajowy 8 km FitnessFitback opłacono BM
263 Kiersnowski Henryk Gdańsk Nordic Walking 8 km opłacono BM
264 Pobłocka Lucyna Tczew Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
265 Kruk Mateusz Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
266 Zadka Krzysztof Gdynia Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
267 Rządca Marcin Rządca Kwidzyn Bieg przełajowy 8 km Traktor team gmina kwidzyn opłacono BM
268 Beginski Sławomir Kowole Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
269 Czechlewska Iwona Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
270 Adamska Justyna Banino Nordic Walking 8 km TRIM opłacono BM
271 Filipowicz Tomasz Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Stowarzyszenie Przyjaciół Wyspy Sobieszewskiej opłacono BM
272 Kocoń Monika Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Sobieszewskie Gwiazdy ;) opłacono BM
273 Kubicki Leszek Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
274 Kaszczyk Weronika Gdansk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
275 Saldana Cristian Gdansk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
276 Gałek Iwona Gałek Silno Nordic Walking 8 km opłacono BM
277 Olejko Radosław Gdańsk Nordic Walking 8 km Step by Step Trójmiasto opłacono BM
278 Rujner klara Bydgoszcz Nordic Walking 8 km opłacono BM
279 Buczkowski Damian Władysławowo Bieg przełajowy 8 km Biegamy Razem Władysławowo opłacono BM
280 Strzelecka Anna Żukowo Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
281 Zajc Anna Gdańsk Nordic Walking 8 km opłacono BM
282 Stradomski Roman Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
283 Butowska Katarzyna Starogard Gdański Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
284 Jachimowicz Magdalena Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
285 Sibik Beata Lębork Nordic Walking 8 km Lęborskie Lwy opłacono BM
286 Toboła Michał Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Szybki Skład opłacono BM
287 Chudziński Andrzej Elbląg Nordic Walking 8 km K S Elbląskie Włócz-Kije opłacono BM
288 Szymak Ewelina Barniewice Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
289 Ossowska Małgorzata Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Kobiety w biegu opłacono BM
290 Poznachowska Milena Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
291 Dalkowska Joanna Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
292 Dziwosz Paweł Malbork Bieg przełajowy 8 km BEZTLENOWI MALBORK opłacono BM
293 Salamon Tomasz Kraków Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
294 Balcerzak Dorota Inowrocław Bieg przełajowy 8 km BBL Inowrocław opłacono BM
295 Smarszcz Grażyna Lębork Nordic Walking 8 km LĘBORSKIE LWY opłacono BM
296 Smarszcz Wiesław Lębork Nordic Walking 8 km LĘBORSKIE LWY opłacono BM
297 Malicki Marcin Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Żeglarski Jeziorak opłacono BM
298 Spisak Katarzyna Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
299 Bandurski Jacek SOPOT Bieg przełajowy 8 km opłacono
300 Garus Wiktor Wejherowo Bieg przełajowy 8 km opłacono BM


Wyświetleń: 21579

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ