Bieg Mikołajkowy - Grand Prix Trójmiasta #1
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
301 Podgórski Łukasz Kętrzyn Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
302 Krupińska Irena Gołubie Nordic Walking 8 km opłacono BM
303 Niewczas Marzena Gołubie Nordic Walking 8 km opłacono BM
304 Niewczas Bartłomiej Kowale Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
305 ZAWISZEWSKI PIOTR GDAŃSK Bieg przełajowy 8 km 7 PBOT opłacono BM
306 Gadamska-Kabata Paulina Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
307 Sorn Łukasz Gdynia Nordic Walking 8 km Face Nordic Walking Team/Elite Team opłacono BM
308 Modrzyńska Magdalena Elbląg Nordic Walking 8 km opłacono BM
309 Szczesny Leszek Gdansk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
310 Modrzyński Przemysław Elbląg Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
311 Wyrzykowski Andrzej Gdańsk Bieg przełajowy 8 km 7 PBOT/GB 65 opłacono BM
312 Rydlewicz Justyna Tuchom Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
313 Kocoń Eugeniusz Gdańsk Wyspa Sobieszewska Bieg przełajowy 8 km Rada Dzielnicy Wyspa Sobieszewska opłacono BM
314 Hiller Gabriela Gdynia Bieg przełajowy 8 km O-SOWA BIEGA opłacono BM
315 Ossowski Waldemar Żukowo Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
316 Żelazek Marta Karczemki Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
317 Babiński Sebastian Tczew Bieg przełajowy 8 km PatMat opłacono BM
318 Odya Katarzyna Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
319 Jasionowska Małgorzata Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
320 Zalewska Elżbieta Gniewino Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
321 STANISZEWSKI JACEK GDYNIA Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
322 KUSIAK Włodzimierz GDAŃSK Nordic Walking 8 km STEP BY STEP TRÓJMIASTO opłacono BM
323 Kulczycki Jan GDAŃSK Nordic Walking 8 km E 70 opłacono BM
324 Jaromin Zofia Trąbki Wielkie Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
325 Zawacki Daniel Tczew Bieg przełajowy 8 km PatMat opłacono BM
326 Sobków Adam Gdynia Bieg przełajowy 8 km BHMW_Gdynia opłacono BM
327 Gałka Grzegorz Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
328 Feld Maciej Bydgoszcz Bieg przełajowy 8 km Santander Runners Team opłacono BM
329 pasiek krzysztof gdańsk Bieg przełajowy 8 km Wild Team opłacono BM
330 Selewski Marcin Banino Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
331 Sawicki Bartosz Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Akademia Marynarki Wojennej opłacono BM
332 biezumow alekander Gdynia Nordic Walking 8 km opłacono BM
333 biezumow dorota Gdynia Nordic Walking 8 km opłacono BM
334 Szymanowski Eugeniusz Lębork Nordic Walking 8 km Lęborskie Lwy opłacono BM
335 Bikowska Gabriela Lębork Nordic Walking 8 km Lęborskie Lwy opłacono BM
336 Łapiński Paweł Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Vege Runners opłacono BM
337 Maciak Joanna Szydłowo Nordic Walking 8 km opłacono
338 Pasierbska Ewa Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
339 Swiderska Magda Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
340 Labudda Katarzyna Wejherowo Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
341 Litewska Joanna Juszkowo Nordic Walking 8 km Deaf team opłacono BM
342 Olejarczyk Daniel Łęgowo Nordic Walking 8 km opłacono BM
343 Olejarczyk Agata Łęgowo Nordic Walking 8 km opłacono BM
344 Zastawny Krzysztof Gdańsk Bieg przełajowy 8 km DiverseExtremeTeam opłacono BM
345 Wydrowska Elżbieta Gdańsk Bieg przełajowy 8 km DiverseExtremeTeam opłacono BM
346 Niedostatkiewicz Maciej Gdynia Bieg przełajowy 8 km Morska Baza Szkoleniowa opłacono BM
347 Jarzębiński Piotr Wejherowo Bieg przełajowy 8 km GWE Wejherowo opłacono BM
348 Krygowski Tomasz Tuchola Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
349 Frąckowiak Roman Wieleń Nordic Walking 8 km KS Metraco Polkowice opłacono BM
350 Okrzesik-Frąckowiak Izabela Wieleń Nordic Walking 8 km KS Metraco Polkowice opłacono BM
351 Olejarczyk Piotr Elbląg Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
352 Sokolowska Anna Gdynia Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
353 Socha Dorota Gdynia Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
354 Mikołajczuk Paweł Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
355 Prokopiuk Jarosław Gdynia Bieg przełajowy 8 km PROCAR Gdynia opłacono BM
356 Zientkiewicz Witold Banino Nordic Walking 8 km Elite Team opłacono
357 Zientkiewicz Aga Banino Nordic Walking 8 km Elite Team opłacono
358 Tuwalska Małgorzata Gdańsk Bieg przełajowy 8 km LKS Zantyr Sztum opłacono BM
359 Gutowski Michał Gdynia Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
360 Dobosz Michal Gdynia Bieg przełajowy 8 km CompleXsports Triathlon TEAM opłacono BM
361 Majewski Pawel Gdynia Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
362 Kobierzyński Paweł Władysławowo Bieg przełajowy 8 km Biegamy Razem Władysławowo opłacono BM
363 Wasiluk Krystian Gdynia Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
364 Abramik Maria Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
365 Macioch Martyna Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Wild Team opłacono BM
366 Szpyra Edward Gdynia Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
367 Szczesny Damian Babi Dół Bieg przełajowy 8 km BraveRunners OCR opłacono BM
368 Habaj Piotr Gdynia Bieg przełajowy 8 km Wataha łączy nas bieganie opłacono BM
369 Mórawski Sławomir Mórawski Toruń Nordic Walking 8 km Toruń idziemy bez RYZYKA opłacono BM
370 Matyszewski Jarosław Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
371 Rokicka-Hebel Magdalena Sopot Nordic Walking 8 km opłacono BM
372 Sadowska Ewa Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
373 Ladmann Łukasz Rumia Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
374 Stańczak Ryszard GDAŃSK Nordic Walking 8 km Face Nordic Walking Team opłacono BM
375 Stańczak Grażyna GDAŃSK Nordic Walking 8 km Face Nordic Walking Team opłacono BM
376 Szczodrowska Dorota Pruszcz Gdański Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
377 Oberzig-Zasada Magdalena Oberzig-Zasada Władysławowo Nordic Walking 8 km opłacono BM
378 Oberzig Tomasz Reda Bieg przełajowy 8 km ST RUNNERS opłacono BM
379 Sarek Barbara Bronowo Nordic Walking 8 km opłacono BM
380 Hejzner Arkadiusz Hejzner Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
381 Miłecka Edyta Bronowo Nordic Walking 8 km opłacono BM
382 KOWALSKI ANDRZEJ SOPOT Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
383 Sobczak Edyta Gdynia Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
384 WITTMANN Marcin Gdynia Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
385 Piekunko Adrianna Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Wild Team opłacono BM
386 Golasz Halina Gdańsk Bieg przełajowy 8 km 3miejskie kolorowe biegaczki opłacono BM
387 Stańco Mariola Rumia Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
388 Kaszubowska-Teofilak Justyna Rumia Bieg przełajowy 8 km Norda Active Team opłacono BM
389 Bisko Karolina Gdynia Bieg przełajowy 8 km Daleko Jeszcze opłacono BM
390 Richert Henryk Tuchom Bieg przełajowy 8 km Motywatornia Team opłacono BM
391 Richert Danuta Tuchom Bieg przełajowy 8 km Motywatornia Team opłacono BM
392 Burzyński Tomasz Gdynia Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
393 Popowska Magdalena Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Biega ZiE opłacono BM
394 Urbaniak Marek Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
395 Gumowski Marcin Gdansk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
396 Sularz Wojciech Gdynia Bieg przełajowy 8 km Soolashowe Truchtanie opłacono BM
397 Mudzińska Dorota Trąbki Wielkie Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
398 Białk Roman Gdańsk Nordic Walking 8 km opłacono BM
399 Szymanowska Anna Lębork Nordic Walking 8 km Lęborskie Lwy opłacono BM
400 Tur-Bonisławska Grażyna Straszyn Bieg przełajowy 8 km opłacono BM


Wyświetleń: 21555

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ