Bieg Mikołajkowy - Grand Prix Trójmiasta #1
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
301 Ossowska Małgorzata Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Kobiety w biegu opłacono BM
302 Ossowski Jakub Elbląg Bieg przełajowy 8 km Pułk Wsparcia Dowodzenia DWD PW opłacono BM
303 Ossowski Mateusz GDYNIA Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
304 Ossowski Waldemar Żukowo Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
305 Ostrochalska Aleksandra Gościcino Nordic Walking 8 km Polipack Team Gwe opłacono
306 Panek Aneta Gdynia Nordic Walking 8 km Step by Step Trójmiasto opłacono BM
307 Panek Klaudia Gdańsk Nordic Walking 8 km opłacono BM
308 Panek Renata Hel Nordic Walking 8 km opłacono BM
309 Panimasz Joanna Elbląg Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
310 PAPKE IZABELA GDAŃSK Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
311 Papkiewicz Paweł Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
312 Paprocki Paweł Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
313 Parandyk Adam Pruszcz Gdański Bieg przełajowy 8 km 49 Baza Lotnicza opłacono BM
314 Pasek Patrycja Koszalin Bieg przełajowy 8 km Klub Biegowy Jantar Świeszyno opłacono BM
315 pasiek krzysztof gdańsk Bieg przełajowy 8 km Wild Team opłacono BM
316 Pasierbska Ewa Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
317 Pawłowska Anna Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Decathlon Przymorze Team opłacono BM
318 Pęśko Michał Gdańsk Bieg przełajowy 8 km
319 Piaskowski Tomasz Elbląg Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
320 Piekunko Adrianna Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Wild Team opłacono BM
321 Pieper Agnieszka Lębork Bieg przełajowy 8 km KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK opłacono BM
322 Pietrzak Kamil Borowiec Bieg przełajowy 8 km Biegowa Rodzinka opłacono BM
323 Piotrowska Joanna Gdynia Bieg przełajowy 8 km Kontener Formy opłacono BM
324 Pirska Beata Gdańsk Bieg przełajowy 8 km
325 Pirski Adam Gdańsk Bieg przełajowy 8 km
326 Pisarzak Marta Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
327 Plich Dariusz Przodkowo Bieg przełajowy 8 km VWolfGarage opłacono BM
328 Plieth Jerzy Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
329 Plińska Michalina Bolszewo Bieg przełajowy 8 km MTB - Małe Trójmiasto Biega opłacono BM
330 Pluta Bożena Gdynia Nordic Walking 8 km opłacono BM
331 Pobłocka Lucyna Tczew Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
332 Podgórski Łukasz Kętrzyn Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
333 Polański Marcin Sztutowo Bieg przełajowy 8 km Generat ze Sztutowa opłacono BM
334 Polis Marzena Gdańsk Nordic Walking 8 km STEP BY STEP TRÓJMIASTO opłacono BM
335 Ponka Barbara Gościcino Nordic Walking 8 km Polipack Team Gwe opłacono
336 Ponka Radosław Gościcino Nordic Walking 8 km Polipack Team Gwe opłacono
337 Popowska Magdalena Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Biega ZiE opłacono BM
338 Poznachowska Milena Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
339 Prokopiuk Jarosław Gdynia Bieg przełajowy 8 km PROCAR Gdynia opłacono BM
340 Prusinowski Michał Braniewo Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
341 Przybylska Aleksandra Gdynia Nordic Walking 8 km Elite Team opłacono BM
342 Przybylska Karolina Bydgoszcz Bieg przełajowy 8 km Orlen Running Team opłacono BM
343 Przybysz Monika Gdańsk Bieg przełajowy 8 km RUSZ DUPKĘ opłacono BM
344 Przybyszewski Kamil Mława Bieg przełajowy 8 km Akademia Sztuk Walk SENSHI opłacono BM
345 Pytel Przemysław HEL Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
346 Radecka Ilona Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
347 Raniewicz Jarek Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
348 Rauland Małgorzata Gdańsk Nordic Walking 8 km Gdańskie Wody Aktywują opłacono
349 Reszka Mirek Żukowo Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
350 Richert Danuta Tuchom Bieg przełajowy 8 km Motywatornia Team opłacono BM
351 Richert Henryk Tuchom Bieg przełajowy 8 km Motywatornia Team opłacono BM
352 Rinc Małgorzata Gdynia Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
353 Robles José Gdansk Bieg przełajowy 8 km Castilla opłacono BM
354 Rokicka-Hebel Magdalena Sopot Nordic Walking 8 km opłacono BM
355 Rokita Mariusz Gdynia Bieg przełajowy 8 km RockyRUN opłacono BM
356 Romaszkiewicz Marta Miłocin Nordic Walking 8 km opłacono BM
357 Romaszkiewicz Piotr Miłocin Bieg przełajowy 8 km Kujawscy Runners opłacono BM
358 Rombalska Julia Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Decathlon Przymorze Team opłacono BM
359 RORZKOWSKA Anna Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Jaguar FIT opłacono BM
360 RORZKOWSKI Artur Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Jaguar FIT opłacono BM
361 Rosa Bogumiła Gdynia Nordic Walking 8 km OPEC Gdynia opłacono BM
362 Rozwarski Dominik Swiecie Bieg przełajowy 8 km
363 Rudek Małgorzata Rumia Bieg przełajowy 8 km
364 Rujner klara Bydgoszcz Nordic Walking 8 km opłacono BM
365 Rychert Marta Gdańsk Bieg przełajowy 8 km
366 Rydlewicz Justyna Tuchom Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
367 Rządca Grzegorz Pruszcz Gdański Bieg przełajowy 8 km TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN opłacono BM
368 Rządca Marcin Rządca Kwidzyn Bieg przełajowy 8 km Traktor team gmina kwidzyn opłacono BM
369 Rzezak Aleksandra Reda Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
370 Sadowska Dorota Gdańsk Nordic Walking 8 km opłacono BM
371 Sadowska Ewa Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
372 Salamon Tomasz Kraków Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
373 Saldana Cristian Gdansk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
374 Sarek Barbara Bronowo Nordic Walking 8 km opłacono BM
375 Sawa Helena Lębork Nordic Walking 8 km Lęborskie Lwy opłacono
376 Sawicki Bartosz Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Akademia Marynarki Wojennej opłacono BM
377 Sawostianik Anna Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Seaside Beauty studio opłacono BM
378 Sałata Dorota Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
379 Schwann Mirosław Wejherowo Nordic Walking 8 km opłacono BM
380 Sekuła Jacek Kąpino Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
381 Sekuła Karolina Toruń Nordic Walking 8 km Toruń - Idziemy Bez Ryzyka opłacono BM
382 Sekuła Zuzanna Kąpino Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
383 Selewski Marcin Banino Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
384 Semkło Hanna Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Małe Lwy opłacono BM
385 Shevchyshyn Andrii Gdansk Bieg przełajowy 8 km DCT Drużyna biegowa opłacono BM
386 Sibik Beata Lębork Nordic Walking 8 km Lęborskie Lwy opłacono BM
387 Sidorko-Filipowicz Joanna Gdańsk Nordic Walking 8 km Sobieszewskiej Gwiazdy opłacono BM
388 Sidorowicz Anna Stogi Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
389 Sienkiewcz Michał Gdańsk Bieg przełajowy 8 km #jedzieszgruby opłacono BM
390 Sierant Anna Kowale-Gdańsk Nordic Walking 8 km opłacono BM
391 Sikorska Agnieszką Gdynia Bieg przełajowy 8 km #BBKTS opłacono BM
392 Sioma Grzegorz Gdynia Bieg przełajowy 8 km Witomino opłacono BM
393 Skierska Patrycja Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
394 Skowrońska Grażyna gdansk Nordic Walking 8 km
395 Skowroński Piotr gdansk Nordic Walking 8 km
396 Skwarło Dorota Gdańsk Bieg przełajowy 8 km
397 Skwarło Paweł Gdańsk Bieg przełajowy 8 km
398 Skwiot Agnieszka Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
399 Smarszcz Grażyna Lębork Nordic Walking 8 km LĘBORSKIE LWY opłacono BM
400 Smarszcz Wiesław Lębork Nordic Walking 8 km LĘBORSKIE LWY opłacono BM


Wyświetleń: 21578

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ