Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
101 | Golasz Halina | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | 3miejskie kolorowe biegaczki | opłacono BM |
102 | Gomółka-Bigus Monika | Gdynia | Polska | Nordic Walking 8 km | Step by Step Trójmiasto | opłacono BM |
103 | Góra Beata | Gdańsk | Polska | Nordic Walking 8 km | Step by Step Trójmiasto | opłacono BM |
104 | Górniak Jarosław | Pogórze | Polska | Bieg przełajowy 8 km | JARBUD | opłacono BM |
105 | Grabowska Marzena | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
106 | Grążawski Piotr | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Grą biegiem rowerem | opłacono BM |
107 | Grykałowska Monika | Gdańsk | Polska | Nordic Walking 8 km | Elite Team | opłacono BM |
108 | Gryziecka Monika | Łódź | Polska | Nordic Walking 8 km | opłacono BM | |
109 | Grzegorek Małgorzata | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
110 | Gumowski Marcin | Gdansk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
111 | Gutowski Michał | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
112 | Głombiowska Zuzanna | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Runpassion.pl Team | opłacono BM |
113 | Habaj Piotr | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Wataha łączy nas bieganie | opłacono BM |
114 | HALMAN GABRIELA | SULMIN | Polska | Nordic Walking 8 km | opłacono BM | |
115 | Hechliński Tomasz | Gdańsk | Polska | Nordic Walking 8 km | FitnessFitback | opłacono BM |
116 | Hejzner Arkadiusz Hejzner | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
117 | Hermann Alexandra | Hel | Polska | Nordic Walking 8 km | Helskie Morsy | opłacono BM |
118 | Hiller Gabriela | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | O-SOWA BIEGA | opłacono BM |
119 | Hinc Iwona | Żukowo-Borkowo | Polska | Nordic Walking 8 km | Face Nordic Walking Team | opłacono BM |
120 | Hinc Stanisław | Kowale | Polska | Bieg przełajowy 8 km | SHOW MUST GO ON - Pruszcz Biega | opłacono BM |
121 | Hirsz Dorota | Gdańsk | Polska | Nordic Walking 8 km | TeDe RUN | opłacono BM |
122 | Hiska Anna | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
123 | Holk-Łebiński Mateusz | Sierakowice | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
124 | Hryń-Morawska Elżbieta | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Mama w Trójmieście | opłacono BM |
125 | Jabłońska Sylwia | Malbork | Polska | Nordic Walking 8 km | opłacono BM | |
126 | Jachimowicz Magdalena | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
127 | Jakubek Zbigniew Zibi | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
128 | Jancy Anita | Czarne Błoto | Polska | Nordic Walking 8 km | Toruń- Idziemy bez Ryzyka | opłacono BM |
129 | Janka Renata | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Decathlon Przymorze Team | opłacono BM |
130 | Jankowska Sylwia | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
131 | jankowski marek | gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Quo Vadis | opłacono BM |
132 | Jankowski Mateusz | Gościcino | Polska | Nordic Walking 8 km | Polipack Team Gwe | opłacono |
133 | Jarnut Agnieszka | Pogórze | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
134 | Jaromin Zofia | Trąbki Wielkie | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
135 | Jarosz Marzena | Gdańsk | Polska | Nordic Walking 8 km | opłacono BM | |
136 | Jarzabek Agnieszka | Straszyn | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Orto-klinika | opłacono BM |
137 | Jarzabek Maciej | Sytraszyn | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Orto-klinika | opłacono BM |
138 | Jarzębiński Piotr | Wejherowo | Polska | Bieg przełajowy 8 km | GWE Wejherowo | opłacono BM |
139 | Jasionowska Małgorzata | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
140 | Kaczmarek Magdalena | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | RUSZ DUPKĘ | opłacono BM |
141 | Kaczyński Daniel | Starogard Gdański | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Morsy Zblewo | opłacono BM |
142 | Karczewski Grzegorz | Hel | Polska | Bieg przełajowy 8 km | LKS Błękitni Żeglce | opłacono BM |
143 | Karpińska Katarzyna | Gdynia | Polska | Nordic Walking 8 km | opłacono BM | |
144 | Karpiński Zbigniew | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
145 | Kaszczyk Weronika | Gdansk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
146 | Kaszubowska-Teofilak Justyna | Rumia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Norda Active Team | opłacono BM |
147 | Kątnik Leszek | Gdańsk | Polska | Nordic Walking 8 km | Dziadkowy Klub Sportowy | opłacono BM |
148 | Kazyaka Józef | Gdynia | Polska | Nordic Walking 8 km | opłacono BM | |
149 | Kędzia Edyta | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
150 | Kiersnowski Henryk | Gdańsk | Polska | Nordic Walking 8 km | opłacono BM | |
151 | Klekotko Anna | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | TriEagles | opłacono BM |
152 | Kmera Rafał | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
153 | Knak Magdalena | Grudziądz | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
154 | Kobierzyński Paweł | Władysławowo | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono BM |
155 | kobylińska agnieszka | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
156 | Kocoń Eugeniusz | Gdańsk Wyspa Sobieszewska | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Rada Dzielnicy Wyspa Sobieszewska | opłacono BM |
157 | Kocoń Monika | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Sobieszewskie Gwiazdy ;) | opłacono BM |
158 | Komorowska Anita | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
159 | Koncewicz Aneta | Gdynia | Polska | Nordic Walking 8 km | Elite Team | opłacono |
160 | Koncewicz Marek | Gdynia | Polska | Nordic Walking 8 km | Elite Team Gdynia | opłacono |
161 | Konkol Andrzej | Lębork | Polska | Nordic Walking 8 km | KREATIVSPORT LEBORK | opłacono BM |
162 | Konrad Justyna | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
163 | Kopczyńska Irena | Borkowo | Polska | Nordic Walking 8 km | Elite Team | opłacono BM |
164 | Kopeć Igor | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
165 | Kopeć Klaudia | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Decathlon Przymorze Team | opłacono BM |
166 | Koralewski Mariusz | Kwidzyn | Polska | Bieg przełajowy 8 km | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | opłacono BM |
167 | Korner Ewa | Sztum | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
168 | Korpal Anna | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | FitnessFitback | opłacono BM |
169 | Kosiorek Patrycja | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Jaguar FIT | opłacono BM |
170 | Kostrzewa-cembor Urszula | Gdansk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | UKS ŻABIANKA GDAŃSK | opłacono BM |
171 | Kowalczuk Robert | Gdańsk | Polska | Nordic Walking 8 km | elite team | opłacono BM |
172 | KOWALSKI ANDRZEJ | SOPOT | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
173 | Kozdemba Krzysztof | Wiślinka | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Wiślinka Team | opłacono BM |
174 | Kołodziej Rafał | Zakopane | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
175 | KOŁPAK JAN | Sztum | Polska | Nordic Walking 8 km | ZANTYR LKS | opłacono BM |
176 | Krajdocha Izabela | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
177 | Krasińska Angelika | Gdańsk | Polska | Nordic Walking 8 km | opłacono BM | |
178 | Krauze Łukasz | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
179 | KRĘGIELEWSKI MIROSŁAW | BOJANO | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
180 | Królikowska Krystyna | Gościcino | Polska | Nordic Walking 8 km | Polipack Team Gwe | opłacono |
181 | Kruk Mateusz | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
182 | Krupińska Irena | Gołubie | Polska | Nordic Walking 8 km | opłacono BM | |
183 | Krygowski Tomasz | Tuchola | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
184 | Krzoska Dorota | Brusy | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
185 | Krzysztofiak Marek | Steblewo | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Grupa Trójmiasto | opłacono BM |
186 | Krzyżański Bartłomiej | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Invicta Power Team | opłacono BM |
187 | Kubicki Leszek | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
188 | Küchler Paweł | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | BBKTS | opłacono BM |
189 | KUDUK PATRYCJA | WARCZ | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
190 | Kulas Czesława | Pruszcz Gdański | Polska | Nordic Walking 8 km | MAJS | opłacono BM |
191 | Kulas Jerzy | Pruszcz Gdański | Polska | Nordic Walking 8 km | MAJS | opłacono BM |
192 | Kulczycki Jan | GDAŃSK | Polska | Nordic Walking 8 km | E 70 | opłacono BM |
193 | Kulpa Agnieszka | Tczew | Polska | Nordic Walking 8 km | opłacono BM | |
194 | Kuncewicz Monika | Gdańsk | Polska | Nordic Walking 8 km | opłacono BM | |
195 | Kurajk Marian | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
196 | Kurajk Paweł | Michalin Koronki | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
197 | Kurpiewski Krzysztof | Gdańsk | Polska | Nordic Walking 8 km | FitnessFitback | opłacono BM |
198 | KUSIAK Włodzimierz | GDAŃSK | Polska | Nordic Walking 8 km | STEP BY STEP TRÓJMIASTO | opłacono BM |
199 | Kutniewska Maria | Żukowo | Polska | Nordic Walking 8 km | Face Nordic Walking Team | opłacono BM |
200 | Kwiatek Maciek | Miłakowo | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM |
Wyświetleń: 27912