Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
201 | Plińska Michalina | Bolszewo | Polska | Bieg przełajowy 8 km | MTB - Małe Trójmiasto Biega | opłacono BM |
202 | Plieth Jerzy | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
203 | Plich Dariusz | Przodkowo | Polska | Bieg przełajowy 8 km | VWolfGarage | opłacono BM |
204 | Pisarzak Marta | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
205 | Pirski Adam | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | ||
206 | Pirska Beata | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | ||
207 | Piotrowska Joanna | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Kontener Formy | opłacono BM |
208 | Pietrzak Kamil | Borowiec | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Biegowa Rodzinka | opłacono BM |
209 | Pieper Agnieszka | Lębork | Polska | Bieg przełajowy 8 km | KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK | opłacono BM |
210 | Piekunko Adrianna | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Wild Team | opłacono BM |
211 | Piaskowski Tomasz | Elbląg | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
212 | Pęśko Michał | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | ||
213 | Pawłowska Anna | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Decathlon Przymorze Team | opłacono BM |
214 | Pasierbska Ewa | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
215 | pasiek krzysztof | gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Wild Team | opłacono BM |
216 | Pasek Patrycja | Koszalin | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Klub Biegowy Jantar Świeszyno | opłacono BM |
217 | Parandyk Adam | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg przełajowy 8 km | 49 Baza Lotnicza | opłacono BM |
218 | Paprocki Paweł | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
219 | Papkiewicz Paweł | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
220 | PAPKE IZABELA | GDAŃSK | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
221 | Panimasz Joanna | Elbląg | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
222 | Panek Renata | Hel | Polska | Nordic Walking 8 km | opłacono BM | |
223 | Panek Klaudia | Gdańsk | Polska | Nordic Walking 8 km | opłacono BM | |
224 | Panek Aneta | Gdynia | Polska | Nordic Walking 8 km | Step by Step Trójmiasto | opłacono BM |
225 | Ostrochalska Aleksandra | Gościcino | Polska | Nordic Walking 8 km | Polipack Team Gwe | opłacono |
226 | Ossowski Waldemar | Żukowo | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
227 | Ossowski Mateusz | GDYNIA | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
228 | Ossowski Jakub | Elbląg | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Pułk Wsparcia Dowodzenia DWD PW | opłacono BM |
229 | Ossowska Małgorzata | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Kobiety w biegu | opłacono BM |
230 | Olszewski Piotr Olszewski | Leźno | Polska | Nordic Walking 8 km | opłacono BM | |
231 | Olszewska Klaudia | Sopot | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
232 | Olejko Radosław | Gdańsk | Polska | Nordic Walking 8 km | Step by Step Trójmiasto | opłacono BM |
233 | Olejarczyk Piotr | Elbląg | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
234 | Olejarczyk Daniel | Łęgowo | Polska | Nordic Walking 8 km | opłacono BM | |
235 | Olejarczyk Agata | Łęgowo | Polska | Nordic Walking 8 km | opłacono BM | |
236 | Okrzesik-Frąckowiak Izabela | Wieleń | Polska | Nordic Walking 8 km | KS Metraco Polkowice | opłacono BM |
237 | Okoński Piotr | Grudziadz | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
238 | Odya Katarzyna | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
239 | Oberzig-Zasada Magdalena Oberzig-Zasada | Władysławowo | Polska | Nordic Walking 8 km | opłacono BM | |
240 | Oberzig Tomasz | Reda | Polska | Bieg przełajowy 8 km | ST RUNNERS | opłacono BM |
241 | Oberzig Łukasz | Wejherowo | Polska | Bieg przełajowy 8 km | MTB - Małe Trójmiasto Biega | opłacono BM |
242 | Nowakowska Anna Nowakowska | Kowale | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
243 | Nowak Beata | Gdańsk | Polska | Nordic Walking 8 km | STEP BY STEP TRÓJMIASTO | opłacono BM |
244 | NOWAK Andrzej | GDAŃSK | Polska | Bieg przełajowy 8 km | 7 PBOT | |
245 | NOWACKI BARTOSZ | GDAŃSK | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
246 | Niewińska Beata | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Elite Team | |
247 | Niewczas Marzena | Gołubie | Polska | Nordic Walking 8 km | opłacono BM | |
248 | Niewczas Bartłomiej | Kowale | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
249 | Niemiec Mariola | Gdynia | Polska | Nordic Walking 8 km | ||
250 | Niemiec Marek | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | ACTIV EAGLES PRO | |
251 | Niedostatkiewicz Maciej | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Morska Baza Szkoleniowa | opłacono BM |
252 | Nawrocka Bogumiła | chojnice | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
253 | NADOLNA ALICJA | MALBORK | Polska | Bieg przełajowy 8 km | KIJOWY FOLK | opłacono BM |
254 | Naczk Wiktoria | Gościcino | Polska | Nordic Walking 8 km | POLIPACK TEAM GWE | opłacono |
255 | Naczk Leonard | Gościcino | Polska | Nordic Walking 8 km | POLIPACK TEAM GWE | opłacono |
256 | MUZA JOANNA | GDAŃSK | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
257 | Muerau-Nowicka Hanna | Bytów | Polska | Bieg przełajowy 8 km | KB GOCH BYTÓW | opłacono BM |
258 | Mudzińska Dorota | Trąbki Wielkie | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
259 | Mrówka Michał | GDAŃSK | Polska | Bieg przełajowy 8 km | MajaTeam | opłacono BM |
260 | Mroczkowska Joanna | Kwidzyn | Polska | Bieg przełajowy 8 km | ||
261 | Mórawski Sławomir Mórawski | Toruń | Polska | Nordic Walking 8 km | Toruń idziemy bez RYZYKA | opłacono BM |
262 | Mórawska Zdzisława | Toruń | Polska | Nordic Walking 8 km | Toruń idziemy bez RYZYKA | opłacono BM |
263 | Mogiłka Aleksander | Gdynia | Polska | Nordic Walking 8 km | Elite Team | opłacono |
264 | Modrzyński Przemysław | Elbląg | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
265 | Modrzyńska Magdalena | Elbląg | Polska | Nordic Walking 8 km | opłacono BM | |
266 | Moczulska Urszula | Szczecin | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
267 | Mitroszonek Sebastian | Wejherowo | Polska | Bieg przełajowy 8 km | MTB - Małe Trójmiasto Biega | opłacono BM |
268 | Mirek Emilia | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
269 | Miłkowska Jolanta | Gdynia | Polska | Nordic Walking 8 km | team deaf | opłacono BM |
270 | Miłecka Edyta | Bronowo | Polska | Nordic Walking 8 km | opłacono BM | |
271 | Milewska Weronika | Sąpolno | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
272 | Milewczyk Agnieszka | Gdańsk | Polska | Nordic Walking 8 km | Invicta Power Team | opłacono BM |
273 | Mikulski Feliks | Przywidz | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
274 | Mikulski Arkadiusz | Przywidz | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
275 | Mikołajczuk Paweł | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
276 | Mielczarek Justyna | Sopot | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
277 | Mielczarek Agnieszka | Człuchów | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
278 | Michalak Magdalena | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Żarta Wataha | |
279 | Meyer Łukasz | Luzino | Polska | Bieg przełajowy 8 km | LUK-CONNECT RACING TEAM | opłacono BM |
280 | Mazurek Monika | Gdansk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Jaguar FIT | opłacono BM |
281 | Maziarka Beata | GDAŃSK | Polska | Nordic Walking 8 km | Elite Team | opłacono BM |
282 | Matyszewski Jarosław | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
283 | Marzec Beata | Toruń | Polska | Nordic Walking 8 km | Idziemy bez Ryzyka | |
284 | Marjańska Agata | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
285 | Marczyński Adam | Gościcino | Polska | Nordic Walking 8 km | Polipack Team Gwe | opłacono |
286 | Marczuk Marcin | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Wakacje Na Wyspie | |
287 | Marczuk Ewa | Rumia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
288 | Małkińska-Bięga Dorota | Bydgoszcz | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
289 | Malinowska Monika | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | ||
290 | Malicki Marcin | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Żeglarski Jeziorak | opłacono BM |
291 | Makowska Izabela | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
292 | Majewski Radosław | Wąbrzeźno | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
293 | Majewski Pawel | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
294 | Magas Kasia | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
295 | Macioch Martyna | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Wild Team | opłacono BM |
296 | Maciak Joanna | Szydłowo | Polska | Nordic Walking 8 km | opłacono | |
297 | Łuczkiewicz Włodzimierz | Gdańsk | Polska | Nordic Walking 8 km | opłacono BM | |
298 | Łozińska Wioletta | Połczyn-Zdrój | Polska | Nordic Walking 8 km | opłacono BM | |
299 | Łosiński Damian | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | LOTOS Running Team | opłacono BM |
300 | ŁĘCKI JAN | GDYNIA | Polska | Nordic Walking 8 km | . ELITE TEAM | opłacono BM |
Wyświetleń: 28007