Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
#1512WingedHearts | |||||||||
1 | Ciesielski Maciej | Gdynia | Bieg przełajowy 8 km | #1512WingedHearts | opłacono BM | ||||
#1512WingedHearts/Toruń - Idziemy bez Ryzyka | |||||||||
2 | Ciesielski Jan | Toruń | Nordic Walking 8 km | #1512WingedHearts/Toruń - Idziemy bez Ryzyka | opłacono BM | ||||
3 | Ciesielska Renata | Toruń | Nordic Walking 8 km | #1512WingedHearts/Toruń - Idziemy bez Ryzyka | opłacono BM | ||||
4 | Ciesielski Jerzy | Poznań | Nordic Walking 8 km | #1512WingedHearts/Toruń - Idziemy bez Ryzyka | opłacono BM | ||||
#BBKTS | |||||||||
5 | Sikorska Agnieszką | Gdynia | Bieg przełajowy 8 km | #BBKTS | opłacono BM | ||||
#jedzieszgruby | |||||||||
6 | Sienkiewcz Michał | Gdańsk | Bieg przełajowy 8 km | #jedzieszgruby | opłacono BM | ||||
. ELITE TEAM | |||||||||
7 | ŁĘCKI JAN | GDYNIA | Nordic Walking 8 km | . ELITE TEAM | opłacono BM | ||||
3miejskie kolorowe biegaczki | |||||||||
8 | Golasz Halina | Gdańsk | Bieg przełajowy 8 km | 3miejskie kolorowe biegaczki | opłacono BM | ||||
7 PBOT | |||||||||
9 | ZAWISZEWSKI PIOTR | GDAŃSK | Bieg przełajowy 8 km | 7 PBOT | opłacono BM | ||||
10 | NOWAK Andrzej | GDAŃSK | Bieg przełajowy 8 km | 7 PBOT | |||||
7 PBOT/GB 65 | |||||||||
11 | Wyrzykowski Andrzej | Gdańsk | Bieg przełajowy 8 km | 7 PBOT/GB 65 | opłacono BM | ||||
7 Pomorska Brygada Obrony Terytorialnej | |||||||||
12 | Szymańska Katarzyna | Gdańsk | Bieg przełajowy 8 km | 7 Pomorska Brygada Obrony Terytorialnej | opłacono BM | ||||
17 LO Gdynia | |||||||||
13 | Brodecka Małgorzata | Gdynia | Bieg przełajowy 8 km | 17 LO Gdynia | opłacono BM | ||||
49 Baza Lotnicza | |||||||||
14 | Parandyk Adam | Pruszcz Gdański | Bieg przełajowy 8 km | 49 Baza Lotnicza | opłacono BM | ||||
ACTIV EAGLES PRO | |||||||||
15 | Niemiec Marek | Gdynia | Bieg przełajowy 8 km | ACTIV EAGLES PRO | |||||
ASE Gdańsk Eko-Konsult | |||||||||
16 | Frączek Rafał | Gdańsk | Bieg przełajowy 8 km | ASE Gdańsk Eko-Konsult | opłacono | ||||
ATLAS RUNNING TEAM | |||||||||
17 | LULIS ZBIGNIEW | GDAŃSK | Bieg przełajowy 8 km | ATLAS RUNNING TEAM | opłacono BM | ||||
Akademia Marynarki Wojennej | |||||||||
18 | Sawicki Bartosz | Gdańsk | Bieg przełajowy 8 km | Akademia Marynarki Wojennej | opłacono BM | ||||
Akademia Sztuk Walk SENSHI | |||||||||
19 | Przybyszewski Kamil | Mława | Bieg przełajowy 8 km | Akademia Sztuk Walk SENSHI | opłacono BM | ||||
Athletics Nysa | |||||||||
20 | Bednarski Łukasz | Nysa | Bieg przełajowy 8 km | Athletics Nysa | opłacono BM | ||||
BBKTS | |||||||||
21 | Küchler Paweł | Gdynia | Bieg przełajowy 8 km | BBKTS | opłacono BM | ||||
BBL Inowrocław | |||||||||
22 | Balcerzak Dorota | Inowrocław | Bieg przełajowy 8 km | BBL Inowrocław | opłacono BM | ||||
BCT TEAM | |||||||||
23 | Zawisza Dariusz | Gdańsk | Bieg przełajowy 8 km | BCT TEAM | opłacono BM | ||||
BEZTLENOWI MALBORK | |||||||||
24 | Dziwosz Paweł | Malbork | Bieg przełajowy 8 km | BEZTLENOWI MALBORK | opłacono BM | ||||
BHMW_Gdynia | |||||||||
25 | Sobków Adam | Gdynia | Bieg przełajowy 8 km | BHMW_Gdynia | opłacono BM | ||||
BiegaMy | |||||||||
26 | Wolfram Dawid | Gdynia | Bieg przełajowy 8 km | BiegaMy | opłacono BM | ||||
Biega ZiE | |||||||||
27 | Popowska Magdalena | Gdańsk | Bieg przełajowy 8 km | Biega ZiE | opłacono BM | ||||
Biegamy Razem Władysławowo | |||||||||
28 | Kobierzyński Paweł | Władysławowo | Bieg przełajowy 8 km | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono BM | ||||
29 | Buczkowski Damian | Władysławowo | Bieg przełajowy 8 km | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono BM | ||||
30 | Lesner Dariusz | Puck | Bieg przełajowy 8 km | Biegamy Razem Władysławowo | |||||
Biegowa Rodzinka | |||||||||
31 | Pietrzak Kamil | Borowiec | Bieg przełajowy 8 km | Biegowa Rodzinka | opłacono BM | ||||
BigYellowFoot Adventure Team | |||||||||
32 | Tatarewicz Arkadiusz | Gdańsk | Nordic Walking 8 km | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono BM | ||||
BigYellowFoot AdventureTeam | |||||||||
33 | Biegański Bogumił | Gdynia | Bieg przełajowy 8 km | BigYellowFoot AdventureTeam | opłacono BM | ||||
BraveRunners OCR | |||||||||
34 | Szczesny Damian | Babi Dół | Bieg przełajowy 8 km | BraveRunners OCR | opłacono BM | ||||
CZERNIA TEAM | |||||||||
35 | Czernia Jerzy | Straszyn | Bieg przełajowy 8 km | CZERNIA TEAM | opłacono BM | ||||
36 | CZERNIA MICHALINA | STRASZYN | Bieg przełajowy 8 km | CZERNIA TEAM | opłacono BM | ||||
Castilla | |||||||||
37 | Robles José | Gdansk | Bieg przełajowy 8 km | Castilla | opłacono BM | ||||
CompleXsports Triathlon TEAM | |||||||||
38 | Dobosz Michal | Gdynia | Bieg przełajowy 8 km | CompleXsports Triathlon TEAM | opłacono BM | ||||
CrossElite | |||||||||
39 | Abryszyńska Karolina | Tczew | Bieg przełajowy 8 km | CrossElite | |||||
40 | Szoska Sławomir | Tczew | Bieg przełajowy 8 km | CrossElite | opłacono BM | ||||
41 | Zakrzewski Jakub | Starogard Gdański | Bieg przełajowy 8 km | CrossElite | opłacono BM | ||||
42 | TARKOWSKI DAWID | PRUSZCZ GDANSKI | Bieg przełajowy 8 km | CrossElite | opłacono BM | ||||
43 | Szulc Arkadiusz | Tczew | Bieg przełajowy 8 km | CrossElite | opłacono BM | ||||
44 | Szulc Monika | Tczew | Bieg przełajowy 8 km | CrossElite | opłacono BM | ||||
DCT Drużyna biegowa | |||||||||
45 | Shevchyshyn Andrii | Gdansk | Bieg przełajowy 8 km | DCT Drużyna biegowa | opłacono BM | ||||
Daleko Jeszcze | |||||||||
46 | Bisko Karolina | Gdynia | Bieg przełajowy 8 km | Daleko Jeszcze | opłacono BM | ||||
Danfoss Tuchom | |||||||||
47 | Cybula Paweł | Kazimierz | Bieg przełajowy 8 km | Danfoss Tuchom | |||||
Deaf team | |||||||||
48 | Litewska Joanna | Juszkowo | Nordic Walking 8 km | Deaf team | opłacono BM | ||||
Decathlon Przymorze Team | |||||||||
49 | Janka Renata | Gdańsk | Bieg przełajowy 8 km | Decathlon Przymorze Team | opłacono BM | ||||
50 | Gabrel Paulina | Gdańsk | Bieg przełajowy 8 km | Decathlon Przymorze Team | opłacono BM | ||||
51 | Zalewski Przemysław | Rumia | Bieg przełajowy 8 km | Decathlon Przymorze Team | opłacono BM | ||||
52 | Pawłowska Anna | Gdańsk | Bieg przełajowy 8 km | Decathlon Przymorze Team | opłacono BM | ||||
53 | Tarasiewicz Justyna | Gdańsk | Bieg przełajowy 8 km | Decathlon Przymorze Team | opłacono BM | ||||
54 | Rombalska Julia | Gdańsk | Bieg przełajowy 8 km | Decathlon Przymorze Team | opłacono BM | ||||
55 | Kopeć Klaudia | Gdańsk | Bieg przełajowy 8 km | Decathlon Przymorze Team | opłacono BM | ||||
DiverseExtremeTeam | |||||||||
56 | Wydrowska Elżbieta | Gdańsk | Bieg przełajowy 8 km | DiverseExtremeTeam | opłacono BM | ||||
57 | Zastawny Krzysztof | Gdańsk | Bieg przełajowy 8 km | DiverseExtremeTeam | opłacono BM | ||||
Drutex | |||||||||
58 | Janiszewski Marek | Bytów | Bieg przełajowy 8 km | Drutex | |||||
Dynatrace | |||||||||
59 | Lisowski Tomasz | Gdańsk | Bieg przełajowy 8 km | Dynatrace | opłacono BM | ||||
Dziadkowy Klub Sportowy | |||||||||
60 | Kątnik Leszek | Gdańsk | Nordic Walking 8 km | Dziadkowy Klub Sportowy | opłacono BM | ||||
Dąbrowski Team | |||||||||
61 | Wąsik Krzysztof | Malbork | Bieg przełajowy 8 km | Dąbrowski Team | opłacono BM | ||||
E 70 | |||||||||
62 | Kulczycki Jan | GDAŃSK | Nordic Walking 8 km | E 70 | opłacono BM | ||||
ElektroniczneZapisy.pl Team | |||||||||
63 | Walczak Krzysztof | Gdynia | Bieg przełajowy 8 km | ElektroniczneZapisy.pl Team | |||||
Elite Team | |||||||||
64 | Niewińska Beata | Gdańsk | Bieg przełajowy 8 km | Elite Team | |||||
65 | Grykałowska Monika | Gdańsk | Nordic Walking 8 km | Elite Team | opłacono BM | ||||
66 | Maziarka Beata | GDAŃSK | Nordic Walking 8 km | Elite Team | opłacono BM | ||||
67 | Przybylska Aleksandra | Gdynia | Nordic Walking 8 km | Elite Team | opłacono BM | ||||
68 | Kopczyńska Irena | Borkowo | Nordic Walking 8 km | Elite Team | opłacono BM | ||||
69 | Zientkiewicz Aga | Banino | Nordic Walking 8 km | Elite Team | opłacono | ||||
70 | Zientkiewicz Witold | Banino | Nordic Walking 8 km | Elite Team | opłacono | ||||
71 | LIPIŃSKA IWONA | GDAŃSK | Nordic Walking 8 km | Elite Team | opłacono BM | ||||
72 | Badocha-Duda Małgorzata | Gdańsk | Nordic Walking 8 km | Elite Team | opłacono | ||||
73 | Koncewicz Aneta | Gdynia | Nordic Walking 8 km | Elite Team | opłacono | ||||
74 | Błaszczyk Karolina | Gdańsk | Nordic Walking 8 km | Elite Team | opłacono | ||||
75 | Mogiłka Aleksander | Gdynia | Nordic Walking 8 km | Elite Team | opłacono | ||||
Elite Team Gdynia | |||||||||
76 | Koncewicz Marek | Gdynia | Nordic Walking 8 km | Elite Team Gdynia | opłacono | ||||
Face Nordic Walking Team | |||||||||
77 | Hinc Iwona | Żukowo-Borkowo | Nordic Walking 8 km | Face Nordic Walking Team | opłacono BM | ||||
Face Nordic Walking Team | |||||||||
78 | Kutniewska Maria | Żukowo | Nordic Walking 8 km | Face Nordic Walking Team | opłacono BM | ||||
79 | Stańczak Grażyna | GDAŃSK | Nordic Walking 8 km | Face Nordic Walking Team | opłacono BM | ||||
80 | Stańczak Ryszard | GDAŃSK | Nordic Walking 8 km | Face Nordic Walking Team | opłacono BM | ||||
81 | Bartosiewicz Włodzimierz | Gdańsk | Nordic Walking 8 km | Face Nordic Walking Team | opłacono BM | ||||
Face Nordic Walking Team/Elite Team | |||||||||
82 | Sorn Łukasz | Gdynia | Nordic Walking 8 km | Face Nordic Walking Team/Elite Team | opłacono BM | ||||
FitnessFitback | |||||||||
83 | Witkowska Katarzyna | Gdańsk | Bieg przełajowy 8 km | FitnessFitback | opłacono BM | ||||
84 | Korpal Anna | Gdańsk | Bieg przełajowy 8 km | FitnessFitback | opłacono BM | ||||
85 | Kurpiewski Krzysztof | Gdańsk | Nordic Walking 8 km | FitnessFitback | opłacono BM | ||||
86 | Hechliński Tomasz | Gdańsk | Nordic Walking 8 km | FitnessFitback | opłacono BM | ||||
Fitness fitback | |||||||||
87 | Szczypior Gabriela | Gdańsk | Nordic Walking 8 km | Fitness fitback | opłacono BM | ||||
88 | Lubocka Elżbieta | Gdańsk | Nordic Walking 8 km | Fitness fitback | opłacono BM | ||||
GR3miasto | |||||||||
89 | Jankowski Maciej | Gdynia | Bieg przełajowy 8 km | GR3miasto | |||||
GWE Wejherowo | |||||||||
90 | Jarzębiński Piotr | Wejherowo | Bieg przełajowy 8 km | GWE Wejherowo | opłacono BM | ||||
Gdańskie Autobusy I Tramwaje | |||||||||
91 | Zieńczuk Piotr | Gdańsk | Bieg przełajowy 8 km | Gdańskie Autobusy I Tramwaje | opłacono BM | ||||
Gdańskie Wody Aktywują | |||||||||
92 | Wolska Marta | Gdańsk | Bieg przełajowy 8 km | Gdańskie Wody Aktywują | opłacono | ||||
93 | Zieliński Jacek | Gdańsk | Nordic Walking 8 km | Gdańskie Wody Aktywują | opłacono | ||||
94 | Rauland Małgorzata | Gdańsk | Nordic Walking 8 km | Gdańskie Wody Aktywują | opłacono | ||||
95 | Szot Andrzej | Gdańsk | Nordic Walking 8 km | Gdańskie Wody Aktywują | opłacono | ||||
96 | Gmerek Piotr | Gdańsk | Nordic Walking 8 km | Gdańskie Wody Aktywują | opłacono | ||||
97 | Chyliński Andrzej | Gdańsk | Nordic Walking 8 km | Gdańskie Wody Aktywują | opłacono | ||||
Generat ze Sztutowa | |||||||||
98 | Polański Marcin | Sztutowo | Bieg przełajowy 8 km | Generat ze Sztutowa | opłacono BM | ||||
GetResponse Warriors | |||||||||
99 | Bulatova Galyna | Gdansk | Bieg przełajowy 8 km | GetResponse Warriors | opłacono BM | ||||
100 | Fijałkowska Anna | Gdańsk | Bieg przełajowy 8 km | GetResponse Warriors | |||||
Grupa Trójmiasto | |||||||||
101 | Krzysztofiak Marek | Steblewo | Bieg przełajowy 8 km | Grupa Trójmiasto | opłacono BM | ||||
Grupa biegowa MRT/ MOTYWATORNIA TEAM | |||||||||
102 | ZDANKO DOROTA | GDYNIA | Bieg przełajowy 8 km | Grupa biegowa MRT/ MOTYWATORNIA TEAM | |||||
Grą biegiem rowerem | |||||||||
103 | Grążawski Piotr | Gdynia | Bieg przełajowy 8 km | Grą biegiem rowerem | opłacono BM | ||||
Helskie Morsy | |||||||||
104 | Hermann Alexandra | Hel | Nordic Walking 8 km | Helskie Morsy | opłacono BM | ||||
Idziemy bez Ryzyka | |||||||||
105 | Marzec Beata | Toruń | Nordic Walking 8 km | Idziemy bez Ryzyka | |||||
Invicta Power Team | |||||||||
106 | Giedrojć Kamil | Gdańsk | Bieg przełajowy 8 km | Invicta Power Team | opłacono BM | ||||
107 | Engelberg Łukasz | Gdańsk | Bieg przełajowy 8 km | Invicta Power Team | opłacono BM | ||||
108 | Krzyżański Bartłomiej | Gdańsk | Bieg przełajowy 8 km | Invicta Power Team | opłacono BM | ||||
109 | Milewczyk Agnieszka | Gdańsk | Nordic Walking 8 km | Invicta Power Team | opłacono BM | ||||
JARBUD | |||||||||
110 | Czoska Przemysław | Gdynia | Bieg przełajowy 8 km | JARBUD | opłacono BM | ||||
111 | Górniak Jarosław | Pogórze | Bieg przełajowy 8 km | JARBUD | opłacono BM | ||||
Jaguar FIT | |||||||||
112 | Azarczyk Maciej | Gdańsk | Bieg przełajowy 8 km | Jaguar FIT | opłacono BM | ||||
113 | Braun-Azarczyk Patrycja | Gdańsk | Bieg przełajowy 8 km | Jaguar FIT | opłacono BM | ||||
114 | RORZKOWSKI Artur | Gdańsk | Bieg przełajowy 8 km | Jaguar FIT | opłacono BM | ||||
115 | RORZKOWSKA Anna | Gdańsk | Bieg przełajowy 8 km | Jaguar FIT | opłacono BM | ||||
116 | BĄK MARTA | GDAŃSK | Bieg przełajowy 8 km | Jaguar FIT | opłacono BM | ||||
117 | Mazurek Monika | Gdansk | Bieg przełajowy 8 km | Jaguar FIT | opłacono BM | ||||
118 | Kosiorek Patrycja | Gdańsk | Bieg przełajowy 8 km | Jaguar FIT | opłacono BM | ||||
Jaguar Fit | |||||||||
119 | Uszacka Malgosia Uszacka | GDANSK | Bieg przełajowy 8 km | Jaguar Fit | opłacono BM | ||||
Jeppesen | |||||||||
120 | Sułek Grzegorz | Rzeszów | Bieg przełajowy 8 km | Jeppesen | opłacono BM | ||||
KB GOCH BYTÓW | |||||||||
121 | Muerau-Nowicka Hanna | Bytów | Bieg przełajowy 8 km | KB GOCH BYTÓW | opłacono BM | ||||
KIJOWY FOLK | |||||||||
122 | NADOLNA ALICJA | MALBORK | Bieg przełajowy 8 km | KIJOWY FOLK | opłacono BM | ||||
KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK | |||||||||
123 | Pieper Agnieszka | Lębork | Bieg przełajowy 8 km | KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK | opłacono BM | ||||
KRAM TEAM | |||||||||
124 | Stachórko Krzysztof | Pasłęk | Nordic Walking 8 km | KRAM TEAM | |||||
KREATIVSPORT LEBORK | |||||||||
125 | Konkol Andrzej | Lębork | Nordic Walking 8 km | KREATIVSPORT LEBORK | opłacono BM | ||||
K S Elbląskie Włócz-Kije | |||||||||
126 | Chudziński Andrzej | Elbląg | Nordic Walking 8 km | K S Elbląskie Włócz-Kije | opłacono BM | ||||
KS Metraco Polkowice | |||||||||
127 | Okrzesik-Frąckowiak Izabela | Wieleń | Nordic Walking 8 km | KS Metraco Polkowice | opłacono BM | ||||
128 | Frąckowiak Roman | Wieleń | Nordic Walking 8 km | KS Metraco Polkowice | opłacono BM | ||||
Keep Calm And Run | |||||||||
129 | Stykuć Dariusz | Gdańsk | Bieg przełajowy 8 km | Keep Calm And Run | opłacono BM | ||||
Klub Biegowy Jantar Świeszyno | |||||||||
130 | Pasek Patrycja | Koszalin | Bieg przełajowy 8 km | Klub Biegowy Jantar Świeszyno | opłacono BM | ||||
Kobiety w biegu | |||||||||
131 | Ossowska Małgorzata | Gdańsk | Bieg przełajowy 8 km | Kobiety w biegu | opłacono BM | ||||
Kontener Formy | |||||||||
132 | Piotrowska Joanna | Gdynia | Bieg przełajowy 8 km | Kontener Formy | opłacono BM | ||||
Kujawscy Runners | |||||||||
133 | Romaszkiewicz Piotr | Miłocin | Bieg przełajowy 8 km | Kujawscy Runners | opłacono BM | ||||
LKS Błękitni Żeglce | |||||||||
134 | Karczewski Grzegorz | Hel | Bieg przełajowy 8 km | LKS Błękitni Żeglce | opłacono BM | ||||
LKS Zantyr Sztum | |||||||||
135 | Tuwalska Małgorzata | Gdańsk | Bieg przełajowy 8 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono BM | ||||
LOTOS Running Team | |||||||||
136 | Łosiński Damian | Gdańsk | Bieg przełajowy 8 km | LOTOS Running Team | opłacono BM | ||||
LOTOS Running Team | |||||||||
137 | Szymańska Izabela | Gdańsk | Bieg przełajowy 8 km | LOTOS Running Team | opłacono BM | ||||
138 | Hoppe Anna | Gdańsk | Bieg przełajowy 8 km | LOTOS Running Team | |||||
LUK-CONNECT RACING TEAM | |||||||||
139 | Meyer Łukasz | Luzino | Bieg przełajowy 8 km | LUK-CONNECT RACING TEAM | opłacono BM | ||||
140 | Stelmach Łukasz | Luzino | Bieg przełajowy 8 km | LUK-CONNECT RACING TEAM | opłacono BM | ||||
LĘBORSKIE LWY | |||||||||
141 | Smarszcz Wiesław | Lębork | Nordic Walking 8 km | LĘBORSKIE LWY | opłacono BM | ||||
142 | Smarszcz Grażyna | Lębork | Nordic Walking 8 km | LĘBORSKIE LWY | opłacono BM | ||||
Lęborskie Lwy | |||||||||
143 | Sibik Beata | Lębork | Nordic Walking 8 km | Lęborskie Lwy | opłacono BM | ||||
144 | Szymanowska Anna | Lębork | Nordic Walking 8 km | Lęborskie Lwy | opłacono BM | ||||
145 | Bikowska Gabriela | Lębork | Nordic Walking 8 km | Lęborskie Lwy | opłacono BM | ||||
146 | Szymanowski Eugeniusz | Lębork | Nordic Walking 8 km | Lęborskie Lwy | opłacono BM | ||||
147 | Sawa Helena | Lębork | Nordic Walking 8 km | Lęborskie Lwy | opłacono | ||||
MAJS | |||||||||
148 | Kulas Czesława | Pruszcz Gdański | Nordic Walking 8 km | MAJS | opłacono BM | ||||
MAJS | |||||||||
149 | Kulas Jerzy | Pruszcz Gdański | Nordic Walking 8 km | MAJS | opłacono BM | ||||
MTB | |||||||||
150 | ŚWITAŁA MARCIN | WEJHEROWO | Bieg przełajowy 8 km | MTB | opłacono BM | ||||
MTB - Małe Trójmiasto Biega | |||||||||
151 | Plińska Michalina | Bolszewo | Bieg przełajowy 8 km | MTB - Małe Trójmiasto Biega | opłacono BM | ||||
152 | Mitroszonek Sebastian | Wejherowo | Bieg przełajowy 8 km | MTB - Małe Trójmiasto Biega | opłacono BM | ||||
153 | Damaszke Heft Patrycja | Wejherowo | Bieg przełajowy 8 km | MTB - Małe Trójmiasto Biega | opłacono BM | ||||
154 | Oberzig Łukasz | Wejherowo | Bieg przełajowy 8 km | MTB - Małe Trójmiasto Biega | opłacono BM | ||||
MajaTeam | |||||||||
155 | Mrówka Michał | GDAŃSK | Bieg przełajowy 8 km | MajaTeam | opłacono BM | ||||
Mama w Trójmieście | |||||||||
156 | Hryń-Morawska Elżbieta | Gdynia | Bieg przełajowy 8 km | Mama w Trójmieście | opłacono BM | ||||
Małe Lwy | |||||||||
157 | Semkło Hanna | Gdańsk | Bieg przełajowy 8 km | Małe Lwy | opłacono BM | ||||
Morska Baza Szkoleniowa | |||||||||
158 | Niedostatkiewicz Maciej | Gdynia | Bieg przełajowy 8 km | Morska Baza Szkoleniowa | opłacono BM | ||||
Morsy Zblewo | |||||||||
159 | Kaczyński Daniel | Starogard Gdański | Bieg przełajowy 8 km | Morsy Zblewo | opłacono BM | ||||
Motywatornia Team | |||||||||
160 | Richert Danuta | Tuchom | Bieg przełajowy 8 km | Motywatornia Team | opłacono BM | ||||
161 | Richert Henryk | Tuchom | Bieg przełajowy 8 km | Motywatornia Team | opłacono BM | ||||
162 | Zajk Alicja | Gdynia | Bieg przełajowy 8 km | Motywatornia Team | opłacono BM | ||||
163 | Zajk Piotr | Gdynia | Bieg przełajowy 8 km | Motywatornia Team | opłacono BM | ||||
Niemiłość | |||||||||
164 | Flissikowski Michał | Nowa Wieś Rzeczna | Bieg przełajowy 8 km | Niemiłość | opłacono BM | ||||
Norda Active Team | |||||||||
165 | Kaszubowska-Teofilak Justyna | Rumia | Bieg przełajowy 8 km | Norda Active Team | opłacono BM | ||||
Nordic Walking Pasłęk | |||||||||
166 | Chojnicka Joanna | Pasłęk | Nordic Walking 8 km | Nordic Walking Pasłęk | opłacono BM | ||||
167 | Bujnicki Marcin | Pasłęk | Nordic Walking 8 km | Nordic Walking Pasłęk | opłacono BM | ||||
168 | Bujnicka Magdalena | Pasłęk | Nordic Walking 8 km | Nordic Walking Pasłęk | opłacono BM | ||||
O-SOWA BIEGA | |||||||||
169 | Hiller Gabriela | Gdynia | Bieg przełajowy 8 km | O-SOWA BIEGA | opłacono BM | ||||
OPEC Gdynia | |||||||||
170 | Rosa Bogumiła | Gdynia | Nordic Walking 8 km | OPEC Gdynia | opłacono BM | ||||
Orlen Running Team | |||||||||
171 | Przybylska Karolina | Bydgoszcz | Bieg przełajowy 8 km | Orlen Running Team | opłacono BM | ||||
Orto-klinika | |||||||||
172 | Jarzabek Maciej | Sytraszyn | Bieg przełajowy 8 km | Orto-klinika | opłacono BM | ||||
173 | Jarzabek Agnieszka | Straszyn | Bieg przełajowy 8 km | Orto-klinika | opłacono BM | ||||
POLIPACK TEAM GWE | |||||||||
174 | Lejkowska Mirela | Gościcino | Nordic Walking 8 km | POLIPACK TEAM GWE | opłacono | ||||
175 | Naczk Wiktoria | Gościcino | Nordic Walking 8 km | POLIPACK TEAM GWE | opłacono | ||||
176 | Naczk Leonard | Gościcino | Nordic Walking 8 km | POLIPACK TEAM GWE | opłacono | ||||
PROCAR Gdynia | |||||||||
177 | Prokopiuk Jarosław | Gdynia | Bieg przełajowy 8 km | PROCAR Gdynia | opłacono BM | ||||
PWS | |||||||||
178 | Łaszkiewicz Marcin | Gdynia | Nordic Walking 8 km | PWS | opłacono BM | ||||
PatMat | |||||||||
179 | Zawacki Daniel | Tczew | Bieg przełajowy 8 km | PatMat | opłacono BM | ||||
180 | Babiński Sebastian | Tczew | Bieg przełajowy 8 km | PatMat | opłacono BM | ||||
Polipack Team Gwe | |||||||||
181 | Brzezik Jarosław | Gościcino | Bieg przełajowy 8 km | Polipack Team Gwe | opłacono | ||||
182 | Brzezik Ilona | Gościcino | Bieg przełajowy 8 km | Polipack Team Gwe | opłacono | ||||
183 | Drewa Marian | Gościcino | Nordic Walking 8 km | Polipack Team Gwe | opłacono | ||||
184 | Ponka Barbara | Gościcino | Nordic Walking 8 km | Polipack Team Gwe | opłacono | ||||
185 | Ponka Radosław | Gościcino | Nordic Walking 8 km | Polipack Team Gwe | opłacono | ||||
186 | Królikowska Krystyna | Gościcino | Nordic Walking 8 km | Polipack Team Gwe | opłacono | ||||
187 | Wendt Jarosław | Gościcino | Nordic Walking 8 km | Polipack Team Gwe | opłacono | ||||
188 | Wawrzyniak Anna | Gościcino | Nordic Walking 8 km | Polipack Team Gwe | opłacono | ||||
189 | Jankowski Mateusz | Gościcino | Nordic Walking 8 km | Polipack Team Gwe | opłacono | ||||
190 | Marczyński Adam | Gościcino | Nordic Walking 8 km | Polipack Team Gwe | opłacono | ||||
191 | Ostrochalska Aleksandra | Gościcino | Nordic Walking 8 km | Polipack Team Gwe | opłacono | ||||
Politechnika Gdańska | |||||||||
192 | Duda Aleksandra | Gdańsk | Nordic Walking 8 km | Politechnika Gdańska | |||||
Porta Active Team | |||||||||
193 | sztygiel Joanna | Wejherowo | Bieg przełajowy 8 km | Porta Active Team | opłacono BM | ||||
194 | sztygiel Maciej | Wejherowo | Bieg przełajowy 8 km | Porta Active Team | |||||
Psychofanki | |||||||||
195 | Frankowska Justyna | Kartuzy | Bieg przełajowy 8 km | Psychofanki | opłacono BM | ||||
Pułk Wsparcia Dowodzenia DWD PW | |||||||||
196 | Ossowski Jakub | Elbląg | Bieg przełajowy 8 km | Pułk Wsparcia Dowodzenia DWD PW | opłacono BM | ||||
Quo Vadis | |||||||||
197 | jankowski marek | gdańsk | Bieg przełajowy 8 km | Quo Vadis | opłacono BM | ||||
RUN FOR IT | |||||||||
198 | Kwidziński Paweł | Kębłowo | Bieg przełajowy 8 km | RUN FOR IT | opłacono BM | ||||
RUSZ DUPKĘ | |||||||||
199 | Przybysz Monika | Gdańsk | Bieg przełajowy 8 km | RUSZ DUPKĘ | opłacono BM | ||||
200 | Kaczmarek Magdalena | Gdańsk | Bieg przełajowy 8 km | RUSZ DUPKĘ | opłacono BM | ||||
Rada Dzielnicy Wyspa Sobieszewska | |||||||||
201 | Kocoń Eugeniusz | Gdańsk Wyspa Sobieszewska | Bieg przełajowy 8 km | Rada Dzielnicy Wyspa Sobieszewska | opłacono BM | ||||
RockyRUN | |||||||||
202 | Rokita Mariusz | Gdynia | Bieg przełajowy 8 km | RockyRUN | opłacono BM | ||||
Run Beach Morning | |||||||||
203 | Leliwa Sylwia | Gdańsk | Bieg przełajowy 8 km | Run Beach Morning | opłacono BM | ||||
204 | Stasinski Rafal | Gdańsk | Bieg przełajowy 8 km | Run Beach Morning | |||||
Runpassion.pl Team | |||||||||
205 | Głombiowska Zuzanna | Gdynia | Bieg przełajowy 8 km | Runpassion.pl Team | opłacono BM | ||||
SHOW MUST GO ON - Pruszcz Biega | |||||||||
206 | Hinc Stanisław | Kowale | Bieg przełajowy 8 km | SHOW MUST GO ON - Pruszcz Biega | opłacono BM | ||||
STEP BY STEP TRÓJMIASTO | |||||||||
207 | Nowak Beata | Gdańsk | Nordic Walking 8 km | STEP BY STEP TRÓJMIASTO | opłacono BM | ||||
208 | KUSIAK Włodzimierz | GDAŃSK | Nordic Walking 8 km | STEP BY STEP TRÓJMIASTO | opłacono BM | ||||
STEP BY STEP TRÓJMIASTO | |||||||||
209 | Polis Marzena | Gdańsk | Nordic Walking 8 km | STEP BY STEP TRÓJMIASTO | opłacono BM | ||||
ST RUNNERS | |||||||||
210 | Oberzig Tomasz | Reda | Bieg przełajowy 8 km | ST RUNNERS | opłacono BM | ||||
Safe Sport Team | |||||||||
211 | Bogalecki Marek | Gdańsk | Bieg przełajowy 8 km | Safe Sport Team | opłacono BM | ||||
Santander Runners Team | |||||||||
212 | Feld Maciej | Bydgoszcz | Bieg przełajowy 8 km | Santander Runners Team | opłacono BM | ||||
Seaside Beauty studio | |||||||||
213 | Sawostianik Anna | Gdańsk | Bieg przełajowy 8 km | Seaside Beauty studio | opłacono BM | ||||
Sobieszewskie Gwiazdy ;) | |||||||||
214 | Kocoń Monika | Gdańsk | Bieg przełajowy 8 km | Sobieszewskie Gwiazdy ;) | opłacono BM | ||||
215 | Twardowska Justyna | Wyspa Sobieszewska | Nordic Walking 8 km | Sobieszewskie Gwiazdy ;) | opłacono BM | ||||
Sobieszewskiej Gwiazdy | |||||||||
216 | Sidorko-Filipowicz Joanna | Gdańsk | Nordic Walking 8 km | Sobieszewskiej Gwiazdy | opłacono BM | ||||
Soolashowe Truchtanie | |||||||||
217 | Sularz Wojciech | Gdynia | Bieg przełajowy 8 km | Soolashowe Truchtanie | opłacono BM | ||||
Step by Step Trójmiasto | |||||||||
218 | Olejko Radosław | Gdańsk | Nordic Walking 8 km | Step by Step Trójmiasto | opłacono BM | ||||
219 | Góra Beata | Gdańsk | Nordic Walking 8 km | Step by Step Trójmiasto | opłacono BM | ||||
220 | Gomółka-Bigus Monika | Gdynia | Nordic Walking 8 km | Step by Step Trójmiasto | opłacono BM | ||||
221 | Panek Aneta | Gdynia | Nordic Walking 8 km | Step by Step Trójmiasto | opłacono BM | ||||
Stowarzyszenie Przyjaciół Wyspy Sobieszewskiej | |||||||||
222 | Filipowicz Tomasz | Gdańsk | Bieg przełajowy 8 km | Stowarzyszenie Przyjaciół Wyspy Sobieszewskiej | opłacono BM | ||||
Straż Miejska Starogard Gdański | |||||||||
223 | Stosik Artur | Pączewo | Bieg przełajowy 8 km | Straż Miejska Starogard Gdański | opłacono BM | ||||
Szybki Skład | |||||||||
224 | Toboła Michał | Gdańsk | Bieg przełajowy 8 km | Szybki Skład | opłacono BM | ||||
T-Mobile Sport Team | |||||||||
225 | Fryczke Maciej | Gdańsk | Bieg przełajowy 8 km | T-Mobile Sport Team | opłacono BM | ||||
TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | |||||||||
226 | Koralewski Mariusz | Kwidzyn | Bieg przełajowy 8 km | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | opłacono BM | ||||
227 | Rządca Grzegorz | Pruszcz Gdański | Bieg przełajowy 8 km | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | opłacono BM | ||||
TRIM | |||||||||
228 | Adamska Justyna | Banino | Nordic Walking 8 km | TRIM | opłacono BM | ||||
TRIMAMA TEAM | |||||||||
229 | SYREWICZ MAŁGORZATA | GDAŃSK | Nordic Walking 8 km | TRIMAMA TEAM | opłacono BM | ||||
TeDe RUN | |||||||||
230 | SZULC Tomasz | Gdańsk | Bieg przełajowy 8 km | TeDe RUN | opłacono BM | ||||
231 | Hirsz Dorota | Gdańsk | Nordic Walking 8 km | TeDe RUN | opłacono BM | ||||
Team Mustang Pasłęk | |||||||||
232 | Tuniewicz Tomasz | Pasłęk | Bieg przełajowy 8 km | Team Mustang Pasłęk | opłacono BM | ||||
233 | Tuniewicz Agnieszka | Pasłęk | Bieg przełajowy 8 km | Team Mustang Pasłęk | opłacono BM | ||||
Thales | |||||||||
234 | Torbicz Piotr | Gdansk | Bieg przełajowy 8 km | Thales | opłacono BM | ||||
Thunder Runner -Team | |||||||||
235 | Wiloch Radoslaw | Gdansk | Bieg przełajowy 8 km | Thunder Runner -Team | |||||
Toruń - Idziemy Bez Ryzyka | |||||||||
236 | Sekuła Karolina | Toruń | Nordic Walking 8 km | Toruń - Idziemy Bez Ryzyka | opłacono BM | ||||
Toruń - Idziemy bez Ryzyka | |||||||||
237 | Gauden Piotr | Toruń | Nordic Walking 8 km | Toruń - Idziemy bez Ryzyka | opłacono BM | ||||
238 | Bachanek Katarzyna | Toruń | Nordic Walking 8 km | Toruń - Idziemy bez Ryzyka | opłacono BM | ||||
Toruń- Idziemy bez Ryzyka | |||||||||
239 | Jancy Anita | Czarne Błoto | Nordic Walking 8 km | Toruń- Idziemy bez Ryzyka | opłacono BM | ||||
Toruń idziemy bez RYZYKA | |||||||||
240 | Mórawski Sławomir Mórawski | Toruń | Nordic Walking 8 km | Toruń idziemy bez RYZYKA | opłacono BM | ||||
241 | Mórawska Zdzisława | Toruń | Nordic Walking 8 km | Toruń idziemy bez RYZYKA | opłacono BM | ||||
Toruń idziemy bez Ryzyka | |||||||||
242 | Żbikowski Ryszard | Toruń | Nordic Walking 8 km | Toruń idziemy bez Ryzyka | |||||
Traktor Team Gmina Kwidzyn | |||||||||
243 | szczepański leszek | Kwidzyn | Bieg przełajowy 8 km | Traktor Team Gmina Kwidzyn | |||||
Traktor team gmina kwidzyn | |||||||||
244 | Rządca Marcin Rządca | Kwidzyn | Bieg przełajowy 8 km | Traktor team gmina kwidzyn | opłacono BM | ||||
Trec Team | |||||||||
245 | Baberowska Jolanta | Gdańsk | Bieg przełajowy 8 km | Trec Team | opłacono BM | ||||
TriEagles | |||||||||
246 | Klekotko Anna | Gdynia | Bieg przełajowy 8 km | TriEagles | opłacono BM | ||||
UKS ŻABIANKA GDAŃSK | |||||||||
247 | Kostrzewa-cembor Urszula | Gdansk | Bieg przełajowy 8 km | UKS ŻABIANKA GDAŃSK | opłacono BM | ||||
VWolfGarage | |||||||||
248 | Plich Dariusz | Przodkowo | Bieg przełajowy 8 km | VWolfGarage | opłacono BM | ||||
Vege Runners | |||||||||
249 | Łapiński Paweł | Gdańsk | Bieg przełajowy 8 km | Vege Runners | opłacono BM | ||||
Wakacje Na Wyspie | |||||||||
250 | Marczuk Marcin | Gdańsk | Bieg przełajowy 8 km | Wakacje Na Wyspie | |||||
Wataha łączy nas bieganie | |||||||||
251 | Habaj Piotr | Gdynia | Bieg przełajowy 8 km | Wataha łączy nas bieganie | opłacono BM | ||||
Wilcza Wataha | |||||||||
252 | Gołata Wojciech | Dąbrowa Chełmińska | Bieg przełajowy 8 km | Wilcza Wataha | |||||
253 | Gołata Agnieszka | Dąbrowa Chełmińska | Bieg przełajowy 8 km | Wilcza Wataha | |||||
Wild Team | |||||||||
254 | Piekunko Adrianna | Gdańsk | Bieg przełajowy 8 km | Wild Team | opłacono BM | ||||
255 | Macioch Martyna | Gdańsk | Bieg przełajowy 8 km | Wild Team | opłacono BM | ||||
256 | pasiek krzysztof | gdańsk | Bieg przełajowy 8 km | Wild Team | opłacono BM | ||||
257 | Dąbrowska Daria | Gdańsk | Bieg przełajowy 8 km | Wild Team | opłacono BM | ||||
258 | Śmigaj Sebastian | Gdańsk | Bieg przełajowy 8 km | Wild Team | opłacono BM | ||||
259 | Formella Martyna | Żukowo | Bieg przełajowy 8 km | Wild Team | opłacono BM | ||||
Witomino | |||||||||
260 | Sioma Grzegorz | Gdynia | Bieg przełajowy 8 km | Witomino | opłacono BM | ||||
Wiślinka Team | |||||||||
261 | Kozdemba Krzysztof | Wiślinka | Bieg przełajowy 8 km | Wiślinka Team | opłacono BM | ||||
XV Koło PZERiI Dywity | |||||||||
262 | Szymański Stefan Bolesław | Kieźliny | Nordic Walking 8 km | XV Koło PZERiI Dywity | opłacono BM | ||||
ZANTYR LKS | |||||||||
263 | KOŁPAK JAN | Sztum | Nordic Walking 8 km | ZANTYR LKS | opłacono BM | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
264 | Konrad Justyna | Gdynia | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
265 | Nowakowska Anna Nowakowska | Kowale | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
266 | Czerwińska Paulina | Gdańsk | Bieg przełajowy 8 km | ||||||
267 | Szabłowicz Piotr | Gdańsk | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
268 | Mielczarek Agnieszka | Człuchów | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
269 | Pytel Przemysław | HEL | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
270 | Skwiot Agnieszka | Gdańsk | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
271 | Malinowska Monika | Gdańsk | Bieg przełajowy 8 km | ||||||
272 | Milewska Weronika | Sąpolno | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
273 | Kwiatek Maciek | Miłakowo | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
274 | Sałata Dorota | Gdańsk | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
275 | Budzyńska Elżbieta | Słupsk | Bieg przełajowy 8 km | ||||||
276 | Sekuła Zuzanna | Kąpino | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
277 | Cieślak Bartosz | Żelistrzewo | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
278 | Braszka Magdalena | Gdynia | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
279 | Lipińska Joanna | Rumia | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
280 | Moczulska Urszula | Szczecin | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
281 | Tabaka Waldemar | Nowa Wieś Lęborska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
282 | Szuszkiewicz Sebastian | Lębork | Bieg przełajowy 8 km | ||||||
283 | Krauze Łukasz | Gdynia | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
284 | Kołodziej Rafał | Zakopane | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
285 | Kędzia Edyta | Gdańsk | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
286 | Hendrich Rafał | Sierakowice | Bieg przełajowy 8 km | ||||||
287 | Weiland Karina Weiland | Sopot | Bieg przełajowy 8 km | ||||||
288 | Szczęsny Tadeusz | Gdańsk | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
289 | Zdrojewska Katarzyna | Gdańsk | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
290 | Rinc Małgorzata | Gdynia | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
291 | went Jakub | Łeba | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
292 | Knak Magdalena | Grudziądz | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
293 | Andryszak Wojciech | Gdańsk | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
294 | Bal Sebastian | Elbląg | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
295 | Jankowska Sylwia | Gdańsk | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
296 | Lipińska Justyna | Gdańsk | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
297 | Piaskowski Tomasz | Elbląg | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
298 | Dmowska Agnieszka | Wejherowo | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
299 | Dmowski Robert | Wejherowo | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
300 | Mroczkowska Joanna | Kwidzyn | Bieg przełajowy 8 km | ||||||
301 | Jarnut Agnieszka | Pogórze | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
302 | Dudek Mariusz | Wąbrzeźno | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
303 | Rudek Małgorzata | Rumia | Bieg przełajowy 8 km | ||||||
304 | Gdaniec Anna | Starogard Gdański | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
305 | Kopeć Igor | Gdynia | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
306 | Mielczarek Justyna | Sopot | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
307 | Czapa Magdalena | Gdańsk | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
308 | bucholc sandra | skarszewy | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
309 | Dybuk Agnieszka | Gdańsk | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
310 | Czerwiński Marcin | Gdańsk | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
311 | Rzezak Aleksandra | Reda | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
312 | Dragan Karol | Gdynia | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
313 | Kurajk Marian | Gdańsk | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
314 | Kurajk Paweł | Michalin Koronki | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
315 | Zmarzly Darek | Sopot | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
316 | Marjańska Agata | Gdańsk | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
317 | Komorowska Anita | Gdynia | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
318 | Szponer Mariusz | Pogórze | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
319 | Ossowski Mateusz | GDYNIA | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
320 | Holk-Łebiński Mateusz | Sierakowice | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
321 | Grabowska Marzena | Gdańsk | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
322 | Tesmer Wojciech | Gdynia | Bieg przełajowy 8 km | ||||||
323 | Woźniak Joanna | Pruszcz Gdański | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
324 | Biała Beata | Gdańsk | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
325 | Okoński Piotr | Grudziadz | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
326 | Raniewicz Jarek | Gdańsk | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
327 | WASILEWSKI ARKADIUSZ | SOPOT | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
328 | Mikulski Arkadiusz | Przywidz | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
329 | Mikulski Feliks | Przywidz | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
330 | Tur-Bonisławska Grażyna | Straszyn | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
331 | Mudzińska Dorota | Trąbki Wielkie | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
332 | Karlinskiy Anna | Borkowo | Bieg przełajowy 8 km | ||||||
333 | Gumowski Marcin | Gdansk | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
334 | Urbaniak Marek | Gdańsk | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
335 | Burzyński Tomasz | Gdynia | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
336 | Stańco Mariola | Rumia | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
337 | WITTMANN Marcin | Gdynia | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
338 | Sobczak Edyta | Gdynia | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
339 | KOWALSKI ANDRZEJ | SOPOT | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
340 | Hejzner Arkadiusz Hejzner | Gdańsk | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
341 | Szczodrowska Dorota | Pruszcz Gdański | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
342 | Ladmann Łukasz | Rumia | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
343 | Sadowska Ewa | Gdańsk | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
344 | Matyszewski Jarosław | Gdańsk | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
345 | Szpyra Edward | Gdynia | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
346 | Abramik Maria | Gdańsk | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
347 | Wasiluk Krystian | Gdynia | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
348 | Majewski Pawel | Gdynia | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
349 | Gutowski Michał | Gdynia | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
350 | Mikołajczuk Paweł | Gdańsk | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
351 | Socha Dorota | Gdynia | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
352 | Sokolowska Anna | Gdynia | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
353 | Olejarczyk Piotr | Elbląg | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
354 | Krygowski Tomasz | Tuchola | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
355 | Labudda Katarzyna | Wejherowo | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
356 | Swiderska Magda | Gdańsk | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
357 | Pasierbska Ewa | Gdańsk | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
358 | Selewski Marcin | Banino | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
359 | Gałka Grzegorz | Gdańsk | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
360 | Jaromin Zofia | Trąbki Wielkie | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
361 | Węgrzyn- Kucharek Joanna Małgosia | Gdańsk | Bieg przełajowy 8 km | ||||||
362 | STANISZEWSKI JACEK | GDYNIA | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
363 | Zalewska Elżbieta | Gniewino | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
364 | Jasionowska Małgorzata | Gdańsk | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
365 | Odya Katarzyna | Gdańsk | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
366 | Żelazek Marta | Karczemki | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
367 | Ossowski Waldemar | Żukowo | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
368 | Rydlewicz Justyna | Tuchom | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
369 | Pirska Beata | Gdańsk | Bieg przełajowy 8 km | ||||||
370 | Pirski Adam | Gdańsk | Bieg przełajowy 8 km | ||||||
371 | Modrzyński Przemysław | Elbląg | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
372 | Szczesny Leszek | Gdansk | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
373 | Gadamska-Kabata Paulina | Gdańsk | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
374 | Niewczas Bartłomiej | Kowale | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
375 | Podgórski Łukasz | Kętrzyn | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
376 | Garus Wiktor | Wejherowo | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
377 | Bandurski Jacek | SOPOT | Bieg przełajowy 8 km | opłacono | |||||
378 | Spisak Katarzyna | Gdańsk | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
379 | Salamon Tomasz | Kraków | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
380 | Dalkowska Joanna | Gdańsk | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
381 | Poznachowska Milena | Gdańsk | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
382 | Szymak Ewelina | Barniewice | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
383 | Jachimowicz Magdalena | Gdańsk | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
384 | Butowska Katarzyna | Starogard Gdański | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
385 | Stradomski Roman | Gdańsk | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
386 | Waśkiewicz Sebastian | Lipno | Bieg przełajowy 8 km | ||||||
387 | Strzelecka Anna | Żukowo | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
388 | Saldana Cristian | Gdansk | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
389 | Kaszczyk Weronika | Gdansk | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
390 | Kubicki Leszek | Gdańsk | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
391 | Czechlewska Iwona | Gdańsk | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
392 | Beginski Sławomir | Kowole | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
393 | Zadka Krzysztof | Gdynia | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
394 | Kruk Mateusz | Gdańsk | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
395 | Pobłocka Lucyna | Tczew | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
396 | Lupińska Karina | Gdansk | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
397 | Specht Magdalena | Rumia | Bieg przełajowy 8 km | ||||||
398 | ZAKRZEWSKA AGNIESZKA | malbork | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
399 | kobylińska agnieszka | Gdańsk | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
400 | Wojdyło Daniel | Lubiszewo | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
401 | Wojdylo Anna | Lubiszewo | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
402 | Kmera Rafał | Gdańsk | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
403 | Pęśko Michał | Gdańsk | Bieg przełajowy 8 km | ||||||
404 | Ćwikowski Kamil | Augustów | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
405 | Anger Donata | Lidzbark | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
406 | Urbański Piotr | Gdynia | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
407 | KRĘGIELEWSKI MIROSŁAW | BOJANO | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
408 | Sztybor Joanna | Gdańsk | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
409 | Jakubek Zbigniew Zibi | Gdańsk | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
410 | Makowska Izabela | Gdynia | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
411 | Prusinowski Michał | Braniewo | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
412 | Trzebiatowska Kinga | Łupawa | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
413 | Werbowa Malwina | kowale | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
414 | Nawrocka Bogumiła | chojnice | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
415 | Skierska Patrycja | Gdańsk | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
416 | Grzegorek Małgorzata | Gdańsk | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
417 | Arentewicz Michał | Wąbrzeźno | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
418 | Majewski Radosław | Wąbrzeźno | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
419 | Małkińska-Bięga Dorota | Bydgoszcz | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
420 | Baberowski Marek | Gdańsk | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
421 | Marczuk Ewa | Rumia | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
422 | Sekuła Jacek | Kąpino | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
423 | Skwarło Dorota | Gdańsk | Bieg przełajowy 8 km | ||||||
424 | Skwarło Paweł | Gdańsk | Bieg przełajowy 8 km | ||||||
425 | Papkiewicz Paweł | Gdańsk | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
426 | Fierek Bernadeta Fierek | Tuchola | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
427 | Szupienko Tomasz | Gdańsk | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
428 | Antczak Klaudia | Gdańsk | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
429 | PAPKE IZABELA | GDAŃSK | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
430 | Krajdocha Izabela | Gdańsk | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
431 | Kwidziński Wojciech | Gdańsk | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
432 | NOWACKI BARTOSZ | GDAŃSK | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
433 | kwitek Magdalena kwitek | pruszcz gdanski | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
434 | Borkowska Magdalena | Gdańsk | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
435 | Borkowski Bartłomiej | Gdańsk | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
436 | Wisniewska Patrycja | Gdynia | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
437 | Rychert Marta | Gdańsk | Bieg przełajowy 8 km | ||||||
438 | Rozwarski Dominik | Swiecie | Bieg przełajowy 8 km | ||||||
439 | Mirek Emilia | Gdańsk | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
440 | Radecka Ilona | Gdańsk | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
441 | BĄKOWSKI DAWID BĄKOWSKI | BYDGOSZCZ | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
442 | Lewczuk Justyna | Gdańsk | Bieg przełajowy 8 km | ||||||
443 | Adamowicz Agnieszka | Sopot | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
444 | Boyke Eliza | Lębork | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
445 | Stanek Dariusz | Lubowidz | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
446 | Czerepaniak Ewa | Gdańsk | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
447 | Krzoska Dorota | Brusy | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
448 | Karpiński Zbigniew | Gdańsk | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
449 | Olszewska Klaudia | Sopot | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
450 | Reszka Mirek | Żukowo | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
451 | Stawkowska Natalia | Gdańsk | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
452 | Stawkowski Michał | Gdańsk | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
453 | Magas Kasia | Gdańsk | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
454 | Plieth Jerzy | Gdańsk | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
455 | Bartoszewicz Marta | Borkowo | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
456 | Sidorowicz Anna | Stogi | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
457 | KUDUK PATRYCJA | WARCZ | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
458 | Tarasiewicz Ryszard | Braniewo | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
459 | Hiska Anna | Pruszcz Gdański | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
460 | Czechowska Karolina | Gdańsk | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
461 | Wolny Marcin | Rotmanka | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
462 | Wolny Małgorzata | Rotmanka | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
463 | Sodnomgombo Alimaa | Szczecin | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
464 | MUZA JOANNA | GDAŃSK | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
465 | Pisarzak Marta | Gdańsk | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
466 | Świtońska Aleksandra | Gdynia | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
467 | Wiśniewska Natalia Wiśniewska | Gdynia | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
468 | Korner Ewa | Sztum | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
469 | Panimasz Joanna | Elbląg | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
470 | Paprocki Paweł | Gdańsk | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
471 | Żuchowski Sebastian | Gdansk | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |||||
472 | Krupińska Irena | Gołubie | Nordic Walking 8 km | opłacono BM | |||||
473 | Zajc Anna | Gdańsk | Nordic Walking 8 km | opłacono BM | |||||
474 | Rujner klara | Bydgoszcz | Nordic Walking 8 km | opłacono BM | |||||
475 | Gałek Iwona Gałek | Silno | Nordic Walking 8 km | opłacono BM | |||||
476 | Kiersnowski Henryk | Gdańsk | Nordic Walking 8 km | opłacono BM | |||||
477 | Łozińska Wioletta | Połczyn-Zdrój | Nordic Walking 8 km | opłacono BM | |||||
478 | Sobolewski Wojciech | Pisz | Nordic Walking 8 km | opłacono BM | |||||
479 | Sobolewska Monika | Pisz | Nordic Walking 8 km | opłacono BM | |||||
480 | Suchomska Małgosia | Gdańsk | Nordic Walking 8 km | opłacono BM | |||||
481 | Żukowska Alicja | Gdańsk | Nordic Walking 8 km | opłacono BM | |||||
482 | Skowroński Piotr | gdansk | Nordic Walking 8 km | ||||||
483 | Skowrońska Grażyna | gdansk | Nordic Walking 8 km | ||||||
484 | Sierant Anna | Kowale-Gdańsk | Nordic Walking 8 km | opłacono BM | |||||
485 | Jarosz Marzena | Gdańsk | Nordic Walking 8 km | opłacono BM | |||||
486 | Pluta Bożena | Gdynia | Nordic Walking 8 km | opłacono BM | |||||
487 | Krasińska Angelika | Gdańsk | Nordic Walking 8 km | opłacono BM | |||||
488 | Lisowska Joanna | Gdańsk | Nordic Walking 8 km | opłacono BM | |||||
489 | Kazyaka Józef | Gdynia | Nordic Walking 8 km | opłacono BM | |||||
490 | Stępniewska Marzena | Gdańsk | Nordic Walking 8 km | opłacono BM | |||||
491 | Karpińska Katarzyna | Gdynia | Nordic Walking 8 km | opłacono BM | |||||
492 | HALMAN GABRIELA | SULMIN | Nordic Walking 8 km | opłacono BM | |||||
493 | Romaszkiewicz Marta | Miłocin | Nordic Walking 8 km | opłacono BM | |||||
494 | Kuncewicz Monika | Gdańsk | Nordic Walking 8 km | opłacono BM | |||||
495 | Dybuk Jolanta | Gdańsk | Nordic Walking 8 km | opłacono BM | |||||
496 | Schwann Mirosław | Wejherowo | Nordic Walking 8 km | opłacono BM | |||||
497 | Szpilman Katarzyna | Gdynia | Nordic Walking 8 km | ||||||
498 | Białk Roman | Gdańsk | Nordic Walking 8 km | opłacono BM | |||||
499 | Miłecka Edyta | Bronowo | Nordic Walking 8 km | opłacono BM | |||||
500 | Niemiec Mariola | Gdynia | Nordic Walking 8 km | ||||||
501 | Sarek Barbara | Bronowo | Nordic Walking 8 km | opłacono BM | |||||
502 | Sprengel Magda | Borkowo | Nordic Walking 8 km | ||||||
503 | Oberzig-Zasada Magdalena Oberzig-Zasada | Władysławowo | Nordic Walking 8 km | opłacono BM | |||||
504 | Spisak Dobrawa | Kowale | Nordic Walking 8 km | ||||||
505 | Rokicka-Hebel Magdalena | Sopot | Nordic Walking 8 km | opłacono BM | |||||
506 | Olejarczyk Agata | Łęgowo | Nordic Walking 8 km | opłacono BM | |||||
507 | Olejarczyk Daniel | Łęgowo | Nordic Walking 8 km | opłacono BM | |||||
508 | Maciak Joanna | Szydłowo | Nordic Walking 8 km | opłacono | |||||
509 | biezumow dorota | Gdynia | Nordic Walking 8 km | opłacono BM | |||||
510 | biezumow alekander | Gdynia | Nordic Walking 8 km | opłacono BM | |||||
511 | Filipiak Aleksandra | Gdańsk | Nordic Walking 8 km | ||||||
512 | Modrzyńska Magdalena | Elbląg | Nordic Walking 8 km | opłacono BM | |||||
513 | Niewczas Marzena | Gołubie | Nordic Walking 8 km | opłacono BM | |||||
514 | Gryziecka Monika | Łódź | Nordic Walking 8 km | opłacono BM | |||||
515 | Lipińska Grażyna | Skorzewo | Nordic Walking 8 km | ||||||
516 | Kulpa Agnieszka | Tczew | Nordic Walking 8 km | opłacono BM | |||||
517 | Ciurkowska Agnieszka | Pszczółki | Nordic Walking 8 km | opłacono BM | |||||
518 | Łuczkiewicz Włodzimierz | Gdańsk | Nordic Walking 8 km | opłacono BM | |||||
519 | Jabłońska Sylwia | Malbork | Nordic Walking 8 km | opłacono BM | |||||
520 | Panek Renata | Hel | Nordic Walking 8 km | opłacono BM | |||||
521 | Złotowska Irena | Gdańsk | Nordic Walking 8 km | opłacono BM | |||||
522 | Panek Klaudia | Gdańsk | Nordic Walking 8 km | opłacono BM | |||||
523 | Brylowska Grażyna | Gdańsk | Nordic Walking 8 km | opłacono BM | |||||
524 | Olszewski Piotr Olszewski | Leźno | Nordic Walking 8 km | opłacono BM | |||||
525 | Eliasz Dawid | Hel | Nordic Walking 8 km | opłacono BM | |||||
526 | Dąderewicz Roman | Gdańsk | Nordic Walking 8 km | opłacono BM | |||||
527 | Sadowska Dorota | Gdańsk | Nordic Walking 8 km | opłacono BM | |||||
528 | Bartosiewicz Łukasz | Gdańsk | Nordic Walking 8 km | opłacono BM | |||||
elite team | |||||||||
529 | Kowalczuk Robert | Gdańsk | Nordic Walking 8 km | elite team | opłacono BM | ||||
team deaf | |||||||||
530 | Miłkowska Jolanta | Gdynia | Nordic Walking 8 km | team deaf | opłacono BM | ||||
xRunners | |||||||||
531 | Wałdowski Dominik | Gdańsk Wyspa Sobieszewska | Bieg przełajowy 8 km | xRunners | opłacono BM | ||||
532 | Wałdowska Anna | Gdańsk Wyspa Sobieszewska | Bieg przełajowy 8 km | xRunners | opłacono BM | ||||
Żarta Wataha | |||||||||
533 | Arendt Agnieszka Arendt | Gdańsk | Bieg przełajowy 8 km | Żarta Wataha | opłacono BM | ||||
534 | Michalak Magdalena | Gdańsk | Bieg przełajowy 8 km | Żarta Wataha | |||||
Żeglarski Jeziorak | |||||||||
535 | Malicki Marcin | Gdańsk | Bieg przełajowy 8 km | Żeglarski Jeziorak | opłacono BM |
Wyświetleń: 28012