Bieg Mikołajkowy - Grand Prix Trójmiasta #1
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
#1512WingedHearts
1 Ciesielski Maciej Gdynia Bieg przełajowy 8 km #1512WingedHearts opłacono BM
#1512WingedHearts/Toruń - Idziemy bez Ryzyka
2 Ciesielski Jan Toruń Nordic Walking 8 km #1512WingedHearts/Toruń - Idziemy bez Ryzyka opłacono BM
3 Ciesielska Renata Toruń Nordic Walking 8 km #1512WingedHearts/Toruń - Idziemy bez Ryzyka opłacono BM
4 Ciesielski Jerzy Poznań Nordic Walking 8 km #1512WingedHearts/Toruń - Idziemy bez Ryzyka opłacono BM
#BBKTS
5 Sikorska Agnieszką Gdynia Bieg przełajowy 8 km #BBKTS opłacono BM
#jedzieszgruby
6 Sienkiewcz Michał Gdańsk Bieg przełajowy 8 km #jedzieszgruby opłacono BM
. ELITE TEAM
7 ŁĘCKI JAN GDYNIA Nordic Walking 8 km . ELITE TEAM opłacono BM
3miejskie kolorowe biegaczki
8 Golasz Halina Gdańsk Bieg przełajowy 8 km 3miejskie kolorowe biegaczki opłacono BM
7 PBOT
9 ZAWISZEWSKI PIOTR GDAŃSK Bieg przełajowy 8 km 7 PBOT opłacono BM
10 NOWAK Andrzej GDAŃSK Bieg przełajowy 8 km 7 PBOT
7 PBOT/GB 65
11 Wyrzykowski Andrzej Gdańsk Bieg przełajowy 8 km 7 PBOT/GB 65 opłacono BM
7 Pomorska Brygada Obrony Terytorialnej
12 Szymańska Katarzyna Gdańsk Bieg przełajowy 8 km 7 Pomorska Brygada Obrony Terytorialnej opłacono BM
17 LO Gdynia
13 Brodecka Małgorzata Gdynia Bieg przełajowy 8 km 17 LO Gdynia opłacono BM
49 Baza Lotnicza
14 Parandyk Adam Pruszcz Gdański Bieg przełajowy 8 km 49 Baza Lotnicza opłacono BM
ACTIV EAGLES PRO
15 Niemiec Marek Gdynia Bieg przełajowy 8 km ACTIV EAGLES PRO
ASE Gdańsk Eko-Konsult
16 Frączek Rafał Gdańsk Bieg przełajowy 8 km ASE Gdańsk Eko-Konsult opłacono
ATLAS RUNNING TEAM
17 LULIS ZBIGNIEW GDAŃSK Bieg przełajowy 8 km ATLAS RUNNING TEAM opłacono BM
Akademia Marynarki Wojennej
18 Sawicki Bartosz Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Akademia Marynarki Wojennej opłacono BM
Akademia Sztuk Walk SENSHI
19 Przybyszewski Kamil Mława Bieg przełajowy 8 km Akademia Sztuk Walk SENSHI opłacono BM
Athletics Nysa
20 Bednarski Łukasz Nysa Bieg przełajowy 8 km Athletics Nysa opłacono BM
BBKTS
21 Küchler Paweł Gdynia Bieg przełajowy 8 km BBKTS opłacono BM
BBL Inowrocław
22 Balcerzak Dorota Inowrocław Bieg przełajowy 8 km BBL Inowrocław opłacono BM
BCT TEAM
23 Zawisza Dariusz Gdańsk Bieg przełajowy 8 km BCT TEAM opłacono BM
BEZTLENOWI MALBORK
24 Dziwosz Paweł Malbork Bieg przełajowy 8 km BEZTLENOWI MALBORK opłacono BM
BHMW_Gdynia
25 Sobków Adam Gdynia Bieg przełajowy 8 km BHMW_Gdynia opłacono BM
BiegaMy
26 Wolfram Dawid Gdynia Bieg przełajowy 8 km BiegaMy opłacono BM
Biega ZiE
27 Popowska Magdalena Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Biega ZiE opłacono BM
Biegamy Razem Władysławowo
28 Kobierzyński Paweł Władysławowo Bieg przełajowy 8 km Biegamy Razem Władysławowo opłacono BM
29 Buczkowski Damian Władysławowo Bieg przełajowy 8 km Biegamy Razem Władysławowo opłacono BM
30 Lesner Dariusz Puck Bieg przełajowy 8 km Biegamy Razem Władysławowo
Biegowa Rodzinka
31 Pietrzak Kamil Borowiec Bieg przełajowy 8 km Biegowa Rodzinka opłacono BM
BigYellowFoot Adventure Team
32 Tatarewicz Arkadiusz Gdańsk Nordic Walking 8 km BigYellowFoot Adventure Team opłacono BM
BigYellowFoot AdventureTeam
33 Biegański Bogumił Gdynia Bieg przełajowy 8 km BigYellowFoot AdventureTeam opłacono BM
BraveRunners OCR
34 Szczesny Damian Babi Dół Bieg przełajowy 8 km BraveRunners OCR opłacono BM
CZERNIA TEAM
35 Czernia Jerzy Straszyn Bieg przełajowy 8 km CZERNIA TEAM opłacono BM
36 CZERNIA MICHALINA STRASZYN Bieg przełajowy 8 km CZERNIA TEAM opłacono BM
Castilla
37 Robles José Gdansk Bieg przełajowy 8 km Castilla opłacono BM
CompleXsports Triathlon TEAM
38 Dobosz Michal Gdynia Bieg przełajowy 8 km CompleXsports Triathlon TEAM opłacono BM
CrossElite
39 Abryszyńska Karolina Tczew Bieg przełajowy 8 km CrossElite
40 Szoska Sławomir Tczew Bieg przełajowy 8 km CrossElite opłacono BM
41 Zakrzewski Jakub Starogard Gdański Bieg przełajowy 8 km CrossElite opłacono BM
42 TARKOWSKI DAWID PRUSZCZ GDANSKI Bieg przełajowy 8 km CrossElite opłacono BM
43 Szulc Arkadiusz Tczew Bieg przełajowy 8 km CrossElite opłacono BM
44 Szulc Monika Tczew Bieg przełajowy 8 km CrossElite opłacono BM
DCT Drużyna biegowa
45 Shevchyshyn Andrii Gdansk Bieg przełajowy 8 km DCT Drużyna biegowa opłacono BM
Daleko Jeszcze
46 Bisko Karolina Gdynia Bieg przełajowy 8 km Daleko Jeszcze opłacono BM
Danfoss Tuchom
47 Cybula Paweł Kazimierz Bieg przełajowy 8 km Danfoss Tuchom
Deaf team
48 Litewska Joanna Juszkowo Nordic Walking 8 km Deaf team opłacono BM
Decathlon Przymorze Team
49 Rombalska Julia Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Decathlon Przymorze Team opłacono BM
50 Kopeć Klaudia Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Decathlon Przymorze Team opłacono BM
51 Janka Renata Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Decathlon Przymorze Team opłacono BM
52 Gabrel Paulina Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Decathlon Przymorze Team opłacono BM
53 Zalewski Przemysław Rumia Bieg przełajowy 8 km Decathlon Przymorze Team opłacono BM
54 Pawłowska Anna Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Decathlon Przymorze Team opłacono BM
55 Tarasiewicz Justyna Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Decathlon Przymorze Team opłacono BM
DiverseExtremeTeam
56 Wydrowska Elżbieta Gdańsk Bieg przełajowy 8 km DiverseExtremeTeam opłacono BM
57 Zastawny Krzysztof Gdańsk Bieg przełajowy 8 km DiverseExtremeTeam opłacono BM
Drutex
58 Janiszewski Marek Bytów Bieg przełajowy 8 km Drutex
Dynatrace
59 Lisowski Tomasz Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Dynatrace opłacono BM
Dziadkowy Klub Sportowy
60 Kątnik Leszek Gdańsk Nordic Walking 8 km Dziadkowy Klub Sportowy opłacono BM
Dąbrowski Team
61 Wąsik Krzysztof Malbork Bieg przełajowy 8 km Dąbrowski Team opłacono BM
E 70
62 Kulczycki Jan GDAŃSK Nordic Walking 8 km E 70 opłacono BM
ElektroniczneZapisy.pl Team
63 Walczak Krzysztof Gdynia Bieg przełajowy 8 km ElektroniczneZapisy.pl Team
Elite Team
64 Niewińska Beata Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Elite Team
65 Przybylska Aleksandra Gdynia Nordic Walking 8 km Elite Team opłacono BM
66 Kopczyńska Irena Borkowo Nordic Walking 8 km Elite Team opłacono BM
67 Zientkiewicz Aga Banino Nordic Walking 8 km Elite Team opłacono
68 Zientkiewicz Witold Banino Nordic Walking 8 km Elite Team opłacono
69 Grykałowska Monika Gdańsk Nordic Walking 8 km Elite Team opłacono BM
70 Maziarka Beata GDAŃSK Nordic Walking 8 km Elite Team opłacono BM
71 LIPIŃSKA IWONA GDAŃSK Nordic Walking 8 km Elite Team opłacono BM
72 Badocha-Duda Małgorzata Gdańsk Nordic Walking 8 km Elite Team opłacono
73 Koncewicz Aneta Gdynia Nordic Walking 8 km Elite Team opłacono
74 Błaszczyk Karolina Gdańsk Nordic Walking 8 km Elite Team opłacono
75 Mogiłka Aleksander Gdynia Nordic Walking 8 km Elite Team opłacono
Elite Team Gdynia
76 Koncewicz Marek Gdynia Nordic Walking 8 km Elite Team Gdynia opłacono
Face Nordic Walking Team
77 Hinc Iwona Żukowo-Borkowo Nordic Walking 8 km Face Nordic Walking Team opłacono BM
Face Nordic Walking Team
78 Kutniewska Maria Żukowo Nordic Walking 8 km Face Nordic Walking Team opłacono BM
79 Stańczak Grażyna GDAŃSK Nordic Walking 8 km Face Nordic Walking Team opłacono BM
80 Stańczak Ryszard GDAŃSK Nordic Walking 8 km Face Nordic Walking Team opłacono BM
81 Bartosiewicz Włodzimierz Gdańsk Nordic Walking 8 km Face Nordic Walking Team opłacono BM
Face Nordic Walking Team/Elite Team
82 Sorn Łukasz Gdynia Nordic Walking 8 km Face Nordic Walking Team/Elite Team opłacono BM
FitnessFitback
83 Witkowska Katarzyna Gdańsk Bieg przełajowy 8 km FitnessFitback opłacono BM
84 Korpal Anna Gdańsk Bieg przełajowy 8 km FitnessFitback opłacono BM
85 Kurpiewski Krzysztof Gdańsk Nordic Walking 8 km FitnessFitback opłacono BM
86 Hechliński Tomasz Gdańsk Nordic Walking 8 km FitnessFitback opłacono BM
Fitness fitback
87 Szczypior Gabriela Gdańsk Nordic Walking 8 km Fitness fitback opłacono BM
88 Lubocka Elżbieta Gdańsk Nordic Walking 8 km Fitness fitback opłacono BM
GR3miasto
89 Jankowski Maciej Gdynia Bieg przełajowy 8 km GR3miasto
GWE Wejherowo
90 Jarzębiński Piotr Wejherowo Bieg przełajowy 8 km GWE Wejherowo opłacono BM
Gdańskie Autobusy I Tramwaje
91 Zieńczuk Piotr Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Gdańskie Autobusy I Tramwaje opłacono BM
Gdańskie Wody Aktywują
92 Wolska Marta Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Gdańskie Wody Aktywują opłacono
93 Zieliński Jacek Gdańsk Nordic Walking 8 km Gdańskie Wody Aktywują opłacono
94 Rauland Małgorzata Gdańsk Nordic Walking 8 km Gdańskie Wody Aktywują opłacono
95 Szot Andrzej Gdańsk Nordic Walking 8 km Gdańskie Wody Aktywują opłacono
96 Gmerek Piotr Gdańsk Nordic Walking 8 km Gdańskie Wody Aktywują opłacono
97 Chyliński Andrzej Gdańsk Nordic Walking 8 km Gdańskie Wody Aktywują opłacono
Generat ze Sztutowa
98 Polański Marcin Sztutowo Bieg przełajowy 8 km Generat ze Sztutowa opłacono BM
GetResponse Warriors
99 Bulatova Galyna Gdansk Bieg przełajowy 8 km GetResponse Warriors opłacono BM
100 Fijałkowska Anna Gdańsk Bieg przełajowy 8 km GetResponse Warriors
Grupa Trójmiasto
101 Krzysztofiak Marek Steblewo Bieg przełajowy 8 km Grupa Trójmiasto opłacono BM
Grupa biegowa MRT/ MOTYWATORNIA TEAM
102 ZDANKO DOROTA GDYNIA Bieg przełajowy 8 km Grupa biegowa MRT/ MOTYWATORNIA TEAM
Grą biegiem rowerem
103 Grążawski Piotr Gdynia Bieg przełajowy 8 km Grą biegiem rowerem opłacono BM
Helskie Morsy
104 Hermann Alexandra Hel Nordic Walking 8 km Helskie Morsy opłacono BM
Idziemy bez Ryzyka
105 Marzec Beata Toruń Nordic Walking 8 km Idziemy bez Ryzyka
Invicta Power Team
106 Giedrojć Kamil Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Invicta Power Team opłacono BM
107 Engelberg Łukasz Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Invicta Power Team opłacono BM
108 Krzyżański Bartłomiej Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Invicta Power Team opłacono BM
109 Milewczyk Agnieszka Gdańsk Nordic Walking 8 km Invicta Power Team opłacono BM
JARBUD
110 Czoska Przemysław Gdynia Bieg przełajowy 8 km JARBUD opłacono BM
111 Górniak Jarosław Pogórze Bieg przełajowy 8 km JARBUD opłacono BM
Jaguar FIT
112 Azarczyk Maciej Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Jaguar FIT opłacono BM
113 Braun-Azarczyk Patrycja Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Jaguar FIT opłacono BM
114 RORZKOWSKI Artur Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Jaguar FIT opłacono BM
115 RORZKOWSKA Anna Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Jaguar FIT opłacono BM
116 BĄK MARTA GDAŃSK Bieg przełajowy 8 km Jaguar FIT opłacono BM
117 Mazurek Monika Gdansk Bieg przełajowy 8 km Jaguar FIT opłacono BM
118 Kosiorek Patrycja Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Jaguar FIT opłacono BM
Jaguar Fit
119 Uszacka Malgosia Uszacka GDANSK Bieg przełajowy 8 km Jaguar Fit opłacono BM
Jeppesen
120 Sułek Grzegorz Rzeszów Bieg przełajowy 8 km Jeppesen opłacono BM
KB GOCH BYTÓW
121 Muerau-Nowicka Hanna Bytów Bieg przełajowy 8 km KB GOCH BYTÓW opłacono BM
KIJOWY FOLK
122 NADOLNA ALICJA MALBORK Bieg przełajowy 8 km KIJOWY FOLK opłacono BM
KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK
123 Pieper Agnieszka Lębork Bieg przełajowy 8 km KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK opłacono BM
KRAM TEAM
124 Stachórko Krzysztof Pasłęk Nordic Walking 8 km KRAM TEAM
KREATIVSPORT LEBORK
125 Konkol Andrzej Lębork Nordic Walking 8 km KREATIVSPORT LEBORK opłacono BM
K S Elbląskie Włócz-Kije
126 Chudziński Andrzej Elbląg Nordic Walking 8 km K S Elbląskie Włócz-Kije opłacono BM
KS Metraco Polkowice
127 Okrzesik-Frąckowiak Izabela Wieleń Nordic Walking 8 km KS Metraco Polkowice opłacono BM
128 Frąckowiak Roman Wieleń Nordic Walking 8 km KS Metraco Polkowice opłacono BM
Keep Calm And Run
129 Stykuć Dariusz Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Keep Calm And Run opłacono BM
Klub Biegowy Jantar Świeszyno
130 Pasek Patrycja Koszalin Bieg przełajowy 8 km Klub Biegowy Jantar Świeszyno opłacono BM
Kobiety w biegu
131 Ossowska Małgorzata Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Kobiety w biegu opłacono BM
Kontener Formy
132 Piotrowska Joanna Gdynia Bieg przełajowy 8 km Kontener Formy opłacono BM
Kujawscy Runners
133 Romaszkiewicz Piotr Miłocin Bieg przełajowy 8 km Kujawscy Runners opłacono BM
LKS Błękitni Żeglce
134 Karczewski Grzegorz Hel Bieg przełajowy 8 km LKS Błękitni Żeglce opłacono BM
LKS Zantyr Sztum
135 Tuwalska Małgorzata Gdańsk Bieg przełajowy 8 km LKS Zantyr Sztum opłacono BM
LOTOS Running Team
136 Łosiński Damian Gdańsk Bieg przełajowy 8 km LOTOS Running Team opłacono BM
LOTOS Running Team
137 Szymańska Izabela Gdańsk Bieg przełajowy 8 km LOTOS Running Team opłacono BM
138 Hoppe Anna Gdańsk Bieg przełajowy 8 km LOTOS Running Team
LUK-CONNECT RACING TEAM
139 Meyer Łukasz Luzino Bieg przełajowy 8 km LUK-CONNECT RACING TEAM opłacono BM
140 Stelmach Łukasz Luzino Bieg przełajowy 8 km LUK-CONNECT RACING TEAM opłacono BM
LĘBORSKIE LWY
141 Smarszcz Wiesław Lębork Nordic Walking 8 km LĘBORSKIE LWY opłacono BM
142 Smarszcz Grażyna Lębork Nordic Walking 8 km LĘBORSKIE LWY opłacono BM
Lęborskie Lwy
143 Szymanowska Anna Lębork Nordic Walking 8 km Lęborskie Lwy opłacono BM
144 Bikowska Gabriela Lębork Nordic Walking 8 km Lęborskie Lwy opłacono BM
145 Szymanowski Eugeniusz Lębork Nordic Walking 8 km Lęborskie Lwy opłacono BM
146 Sibik Beata Lębork Nordic Walking 8 km Lęborskie Lwy opłacono BM
147 Sawa Helena Lębork Nordic Walking 8 km Lęborskie Lwy opłacono
MAJS
148 Kulas Czesława Pruszcz Gdański Nordic Walking 8 km MAJS opłacono BM
MAJS
149 Kulas Jerzy Pruszcz Gdański Nordic Walking 8 km MAJS opłacono BM
MTB
150 ŚWITAŁA MARCIN WEJHEROWO Bieg przełajowy 8 km MTB opłacono BM
MTB - Małe Trójmiasto Biega
151 Plińska Michalina Bolszewo Bieg przełajowy 8 km MTB - Małe Trójmiasto Biega opłacono BM
152 Mitroszonek Sebastian Wejherowo Bieg przełajowy 8 km MTB - Małe Trójmiasto Biega opłacono BM
153 Damaszke Heft Patrycja Wejherowo Bieg przełajowy 8 km MTB - Małe Trójmiasto Biega opłacono BM
154 Oberzig Łukasz Wejherowo Bieg przełajowy 8 km MTB - Małe Trójmiasto Biega opłacono BM
MajaTeam
155 Mrówka Michał GDAŃSK Bieg przełajowy 8 km MajaTeam opłacono BM
Mama w Trójmieście
156 Hryń-Morawska Elżbieta Gdynia Bieg przełajowy 8 km Mama w Trójmieście opłacono BM
Małe Lwy
157 Semkło Hanna Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Małe Lwy opłacono BM
Morska Baza Szkoleniowa
158 Niedostatkiewicz Maciej Gdynia Bieg przełajowy 8 km Morska Baza Szkoleniowa opłacono BM
Morsy Zblewo
159 Kaczyński Daniel Starogard Gdański Bieg przełajowy 8 km Morsy Zblewo opłacono BM
Motywatornia Team
160 Richert Danuta Tuchom Bieg przełajowy 8 km Motywatornia Team opłacono BM
161 Richert Henryk Tuchom Bieg przełajowy 8 km Motywatornia Team opłacono BM
162 Zajk Alicja Gdynia Bieg przełajowy 8 km Motywatornia Team opłacono BM
163 Zajk Piotr Gdynia Bieg przełajowy 8 km Motywatornia Team opłacono BM
Niemiłość
164 Flissikowski Michał Nowa Wieś Rzeczna Bieg przełajowy 8 km Niemiłość opłacono BM
Norda Active Team
165 Kaszubowska-Teofilak Justyna Rumia Bieg przełajowy 8 km Norda Active Team opłacono BM
Nordic Walking Pasłęk
166 Chojnicka Joanna Pasłęk Nordic Walking 8 km Nordic Walking Pasłęk opłacono BM
167 Bujnicki Marcin Pasłęk Nordic Walking 8 km Nordic Walking Pasłęk opłacono BM
168 Bujnicka Magdalena Pasłęk Nordic Walking 8 km Nordic Walking Pasłęk opłacono BM
O-SOWA BIEGA
169 Hiller Gabriela Gdynia Bieg przełajowy 8 km O-SOWA BIEGA opłacono BM
OPEC Gdynia
170 Rosa Bogumiła Gdynia Nordic Walking 8 km OPEC Gdynia opłacono BM
Orlen Running Team
171 Przybylska Karolina Bydgoszcz Bieg przełajowy 8 km Orlen Running Team opłacono BM
Orto-klinika
172 Jarzabek Maciej Sytraszyn Bieg przełajowy 8 km Orto-klinika opłacono BM
173 Jarzabek Agnieszka Straszyn Bieg przełajowy 8 km Orto-klinika opłacono BM
POLIPACK TEAM GWE
174 Lejkowska Mirela Gościcino Nordic Walking 8 km POLIPACK TEAM GWE opłacono
175 Naczk Wiktoria Gościcino Nordic Walking 8 km POLIPACK TEAM GWE opłacono
176 Naczk Leonard Gościcino Nordic Walking 8 km POLIPACK TEAM GWE opłacono
PROCAR Gdynia
177 Prokopiuk Jarosław Gdynia Bieg przełajowy 8 km PROCAR Gdynia opłacono BM
PWS
178 Łaszkiewicz Marcin Gdynia Nordic Walking 8 km PWS opłacono BM
PatMat
179 Zawacki Daniel Tczew Bieg przełajowy 8 km PatMat opłacono BM
180 Babiński Sebastian Tczew Bieg przełajowy 8 km PatMat opłacono BM
Polipack Team Gwe
181 Brzezik Jarosław Gościcino Bieg przełajowy 8 km Polipack Team Gwe opłacono
182 Brzezik Ilona Gościcino Bieg przełajowy 8 km Polipack Team Gwe opłacono
183 Drewa Marian Gościcino Nordic Walking 8 km Polipack Team Gwe opłacono
184 Ponka Barbara Gościcino Nordic Walking 8 km Polipack Team Gwe opłacono
185 Ponka Radosław Gościcino Nordic Walking 8 km Polipack Team Gwe opłacono
186 Królikowska Krystyna Gościcino Nordic Walking 8 km Polipack Team Gwe opłacono
187 Wendt Jarosław Gościcino Nordic Walking 8 km Polipack Team Gwe opłacono
188 Wawrzyniak Anna Gościcino Nordic Walking 8 km Polipack Team Gwe opłacono
189 Jankowski Mateusz Gościcino Nordic Walking 8 km Polipack Team Gwe opłacono
190 Marczyński Adam Gościcino Nordic Walking 8 km Polipack Team Gwe opłacono
191 Ostrochalska Aleksandra Gościcino Nordic Walking 8 km Polipack Team Gwe opłacono
Politechnika Gdańska
192 Duda Aleksandra Gdańsk Nordic Walking 8 km Politechnika Gdańska
Porta Active Team
193 sztygiel Joanna Wejherowo Bieg przełajowy 8 km Porta Active Team opłacono BM
194 sztygiel Maciej Wejherowo Bieg przełajowy 8 km Porta Active Team
Psychofanki
195 Frankowska Justyna Kartuzy Bieg przełajowy 8 km Psychofanki opłacono BM
Pułk Wsparcia Dowodzenia DWD PW
196 Ossowski Jakub Elbląg Bieg przełajowy 8 km Pułk Wsparcia Dowodzenia DWD PW opłacono BM
Quo Vadis
197 jankowski marek gdańsk Bieg przełajowy 8 km Quo Vadis opłacono BM
RUN FOR IT
198 Kwidziński Paweł Kębłowo Bieg przełajowy 8 km RUN FOR IT opłacono BM
RUSZ DUPKĘ
199 Przybysz Monika Gdańsk Bieg przełajowy 8 km RUSZ DUPKĘ opłacono BM
200 Kaczmarek Magdalena Gdańsk Bieg przełajowy 8 km RUSZ DUPKĘ opłacono BM
Rada Dzielnicy Wyspa Sobieszewska
201 Kocoń Eugeniusz Gdańsk Wyspa Sobieszewska Bieg przełajowy 8 km Rada Dzielnicy Wyspa Sobieszewska opłacono BM
RockyRUN
202 Rokita Mariusz Gdynia Bieg przełajowy 8 km RockyRUN opłacono BM
Run Beach Morning
203 Leliwa Sylwia Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Run Beach Morning opłacono BM
204 Stasinski Rafal Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Run Beach Morning
Runpassion.pl Team
205 Głombiowska Zuzanna Gdynia Bieg przełajowy 8 km Runpassion.pl Team opłacono BM
SHOW MUST GO ON - Pruszcz Biega
206 Hinc Stanisław Kowale Bieg przełajowy 8 km SHOW MUST GO ON - Pruszcz Biega opłacono BM
STEP BY STEP TRÓJMIASTO
207 Nowak Beata Gdańsk Nordic Walking 8 km STEP BY STEP TRÓJMIASTO opłacono BM
208 KUSIAK Włodzimierz GDAŃSK Nordic Walking 8 km STEP BY STEP TRÓJMIASTO opłacono BM
STEP BY STEP TRÓJMIASTO
209 Polis Marzena Gdańsk Nordic Walking 8 km STEP BY STEP TRÓJMIASTO opłacono BM
ST RUNNERS
210 Oberzig Tomasz Reda Bieg przełajowy 8 km ST RUNNERS opłacono BM
Safe Sport Team
211 Bogalecki Marek Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Safe Sport Team opłacono BM
Santander Runners Team
212 Feld Maciej Bydgoszcz Bieg przełajowy 8 km Santander Runners Team opłacono BM
Seaside Beauty studio
213 Sawostianik Anna Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Seaside Beauty studio opłacono BM
Sobieszewskie Gwiazdy ;)
214 Kocoń Monika Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Sobieszewskie Gwiazdy ;) opłacono BM
215 Twardowska Justyna Wyspa Sobieszewska Nordic Walking 8 km Sobieszewskie Gwiazdy ;) opłacono BM
Sobieszewskiej Gwiazdy
216 Sidorko-Filipowicz Joanna Gdańsk Nordic Walking 8 km Sobieszewskiej Gwiazdy opłacono BM
Soolashowe Truchtanie
217 Sularz Wojciech Gdynia Bieg przełajowy 8 km Soolashowe Truchtanie opłacono BM
Step by Step Trójmiasto
218 Góra Beata Gdańsk Nordic Walking 8 km Step by Step Trójmiasto opłacono BM
219 Gomółka-Bigus Monika Gdynia Nordic Walking 8 km Step by Step Trójmiasto opłacono BM
220 Panek Aneta Gdynia Nordic Walking 8 km Step by Step Trójmiasto opłacono BM
221 Olejko Radosław Gdańsk Nordic Walking 8 km Step by Step Trójmiasto opłacono BM
Stowarzyszenie Przyjaciół Wyspy Sobieszewskiej
222 Filipowicz Tomasz Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Stowarzyszenie Przyjaciół Wyspy Sobieszewskiej opłacono BM
Straż Miejska Starogard Gdański
223 Stosik Artur Pączewo Bieg przełajowy 8 km Straż Miejska Starogard Gdański opłacono BM
Szybki Skład
224 Toboła Michał Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Szybki Skład opłacono BM
T-Mobile Sport Team
225 Fryczke Maciej Gdańsk Bieg przełajowy 8 km T-Mobile Sport Team opłacono BM
TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN
226 Koralewski Mariusz Kwidzyn Bieg przełajowy 8 km TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN opłacono BM
227 Rządca Grzegorz Pruszcz Gdański Bieg przełajowy 8 km TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN opłacono BM
TRIM
228 Adamska Justyna Banino Nordic Walking 8 km TRIM opłacono BM
TRIMAMA TEAM
229 SYREWICZ MAŁGORZATA GDAŃSK Nordic Walking 8 km TRIMAMA TEAM opłacono BM
TeDe RUN
230 SZULC Tomasz Gdańsk Bieg przełajowy 8 km TeDe RUN opłacono BM
231 Hirsz Dorota Gdańsk Nordic Walking 8 km TeDe RUN opłacono BM
Team Mustang Pasłęk
232 Tuniewicz Tomasz Pasłęk Bieg przełajowy 8 km Team Mustang Pasłęk opłacono BM
233 Tuniewicz Agnieszka Pasłęk Bieg przełajowy 8 km Team Mustang Pasłęk opłacono BM
Thales
234 Torbicz Piotr Gdansk Bieg przełajowy 8 km Thales opłacono BM
Thunder Runner -Team
235 Wiloch Radoslaw Gdansk Bieg przełajowy 8 km Thunder Runner -Team
Toruń - Idziemy Bez Ryzyka
236 Sekuła Karolina Toruń Nordic Walking 8 km Toruń - Idziemy Bez Ryzyka opłacono BM
Toruń- Idziemy bez Ryzyka
237 Jancy Anita Czarne Błoto Nordic Walking 8 km Toruń- Idziemy bez Ryzyka opłacono BM
Toruń - Idziemy bez Ryzyka
238 Gauden Piotr Toruń Nordic Walking 8 km Toruń - Idziemy bez Ryzyka opłacono BM
239 Bachanek Katarzyna Toruń Nordic Walking 8 km Toruń - Idziemy bez Ryzyka opłacono BM
Toruń idziemy bez RYZYKA
240 Mórawski Sławomir Mórawski Toruń Nordic Walking 8 km Toruń idziemy bez RYZYKA opłacono BM
241 Mórawska Zdzisława Toruń Nordic Walking 8 km Toruń idziemy bez RYZYKA opłacono BM
Toruń idziemy bez Ryzyka
242 Żbikowski Ryszard Toruń Nordic Walking 8 km Toruń idziemy bez Ryzyka
Traktor Team Gmina Kwidzyn
243 szczepański leszek Kwidzyn Bieg przełajowy 8 km Traktor Team Gmina Kwidzyn
Traktor team gmina kwidzyn
244 Rządca Marcin Rządca Kwidzyn Bieg przełajowy 8 km Traktor team gmina kwidzyn opłacono BM
Trec Team
245 Baberowska Jolanta Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Trec Team opłacono BM
TriEagles
246 Klekotko Anna Gdynia Bieg przełajowy 8 km TriEagles opłacono BM
UKS ŻABIANKA GDAŃSK
247 Kostrzewa-cembor Urszula Gdansk Bieg przełajowy 8 km UKS ŻABIANKA GDAŃSK opłacono BM
VWolfGarage
248 Plich Dariusz Przodkowo Bieg przełajowy 8 km VWolfGarage opłacono BM
Vege Runners
249 Łapiński Paweł Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Vege Runners opłacono BM
Wakacje Na Wyspie
250 Marczuk Marcin Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Wakacje Na Wyspie
Wataha łączy nas bieganie
251 Habaj Piotr Gdynia Bieg przełajowy 8 km Wataha łączy nas bieganie opłacono BM
Wilcza Wataha
252 Gołata Wojciech Dąbrowa Chełmińska Bieg przełajowy 8 km Wilcza Wataha
253 Gołata Agnieszka Dąbrowa Chełmińska Bieg przełajowy 8 km Wilcza Wataha
Wild Team
254 Piekunko Adrianna Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Wild Team opłacono BM
255 Macioch Martyna Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Wild Team opłacono BM
256 pasiek krzysztof gdańsk Bieg przełajowy 8 km Wild Team opłacono BM
257 Dąbrowska Daria Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Wild Team opłacono BM
258 Śmigaj Sebastian Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Wild Team opłacono BM
259 Formella Martyna Żukowo Bieg przełajowy 8 km Wild Team opłacono BM
Witomino
260 Sioma Grzegorz Gdynia Bieg przełajowy 8 km Witomino opłacono BM
Wiślinka Team
261 Kozdemba Krzysztof Wiślinka Bieg przełajowy 8 km Wiślinka Team opłacono BM
XV Koło PZERiI Dywity
262 Szymański Stefan Bolesław Kieźliny Nordic Walking 8 km XV Koło PZERiI Dywity opłacono BM
ZANTYR LKS
263 KOŁPAK JAN Sztum Nordic Walking 8 km ZANTYR LKS opłacono BM
_BRAK NAZWY_
264 Dmowska Agnieszka Wejherowo Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
265 Dmowski Robert Wejherowo Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
266 Mroczkowska Joanna Kwidzyn Bieg przełajowy 8 km
267 Jarnut Agnieszka Pogórze Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
268 Dudek Mariusz Wąbrzeźno Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
269 Rudek Małgorzata Rumia Bieg przełajowy 8 km
270 Gdaniec Anna Starogard Gdański Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
271 Kopeć Igor Gdynia Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
272 Mielczarek Justyna Sopot Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
273 Czapa Magdalena Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
274 bucholc sandra skarszewy Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
275 Dybuk Agnieszka Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
276 Czerwiński Marcin Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
277 Rzezak Aleksandra Reda Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
278 Dragan Karol Gdynia Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
279 Kurajk Marian Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
280 Kurajk Paweł Michalin Koronki Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
281 Zmarzly Darek Sopot Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
282 Marjańska Agata Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
283 Komorowska Anita Gdynia Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
284 Szponer Mariusz Pogórze Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
285 Ossowski Mateusz GDYNIA Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
286 Holk-Łebiński Mateusz Sierakowice Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
287 Grabowska Marzena Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
288 Tesmer Wojciech Gdynia Bieg przełajowy 8 km
289 Woźniak Joanna Pruszcz Gdański Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
290 Biała Beata Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
291 Okoński Piotr Grudziadz Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
292 Raniewicz Jarek Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
293 WASILEWSKI ARKADIUSZ SOPOT Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
294 Mikulski Arkadiusz Przywidz Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
295 Mikulski Feliks Przywidz Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
296 Tur-Bonisławska Grażyna Straszyn Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
297 Mudzińska Dorota Trąbki Wielkie Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
298 Karlinskiy Anna Borkowo Bieg przełajowy 8 km
299 Gumowski Marcin Gdansk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
300 Urbaniak Marek Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
301 Burzyński Tomasz Gdynia Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
302 Stańco Mariola Rumia Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
303 WITTMANN Marcin Gdynia Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
304 Sobczak Edyta Gdynia Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
305 KOWALSKI ANDRZEJ SOPOT Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
306 Hejzner Arkadiusz Hejzner Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
307 Szczodrowska Dorota Pruszcz Gdański Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
308 Ladmann Łukasz Rumia Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
309 Sadowska Ewa Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
310 Matyszewski Jarosław Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
311 Szpyra Edward Gdynia Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
312 Abramik Maria Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
313 Wasiluk Krystian Gdynia Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
314 Majewski Pawel Gdynia Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
315 Gutowski Michał Gdynia Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
316 Mikołajczuk Paweł Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
317 Socha Dorota Gdynia Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
318 Sokolowska Anna Gdynia Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
319 Olejarczyk Piotr Elbląg Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
320 Krygowski Tomasz Tuchola Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
321 Labudda Katarzyna Wejherowo Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
322 Swiderska Magda Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
323 Pasierbska Ewa Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
324 Selewski Marcin Banino Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
325 Gałka Grzegorz Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
326 Jaromin Zofia Trąbki Wielkie Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
327 Węgrzyn- Kucharek Joanna Małgosia Gdańsk Bieg przełajowy 8 km
328 STANISZEWSKI JACEK GDYNIA Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
329 Zalewska Elżbieta Gniewino Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
330 Jasionowska Małgorzata Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
331 Odya Katarzyna Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
332 Żelazek Marta Karczemki Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
333 Ossowski Waldemar Żukowo Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
334 Rydlewicz Justyna Tuchom Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
335 Pirska Beata Gdańsk Bieg przełajowy 8 km
336 Pirski Adam Gdańsk Bieg przełajowy 8 km
337 Modrzyński Przemysław Elbląg Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
338 Szczesny Leszek Gdansk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
339 Gadamska-Kabata Paulina Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
340 Niewczas Bartłomiej Kowale Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
341 Podgórski Łukasz Kętrzyn Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
342 Garus Wiktor Wejherowo Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
343 Bandurski Jacek SOPOT Bieg przełajowy 8 km opłacono
344 Spisak Katarzyna Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
345 Salamon Tomasz Kraków Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
346 Dalkowska Joanna Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
347 Poznachowska Milena Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
348 Szymak Ewelina Barniewice Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
349 Jachimowicz Magdalena Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
350 Butowska Katarzyna Starogard Gdański Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
351 Stradomski Roman Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
352 Waśkiewicz Sebastian Lipno Bieg przełajowy 8 km
353 Strzelecka Anna Żukowo Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
354 Saldana Cristian Gdansk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
355 Kaszczyk Weronika Gdansk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
356 Kubicki Leszek Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
357 Czechlewska Iwona Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
358 Beginski Sławomir Kowole Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
359 Zadka Krzysztof Gdynia Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
360 Kruk Mateusz Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
361 Pobłocka Lucyna Tczew Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
362 Lupińska Karina Gdansk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
363 Specht Magdalena Rumia Bieg przełajowy 8 km
364 ZAKRZEWSKA AGNIESZKA malbork Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
365 kobylińska agnieszka Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
366 Wojdyło Daniel Lubiszewo Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
367 Wojdylo Anna Lubiszewo Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
368 Kmera Rafał Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
369 Pęśko Michał Gdańsk Bieg przełajowy 8 km
370 Ćwikowski Kamil Augustów Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
371 Anger Donata Lidzbark Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
372 Urbański Piotr Gdynia Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
373 KRĘGIELEWSKI MIROSŁAW BOJANO Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
374 Sztybor Joanna Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
375 Jakubek Zbigniew Zibi Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
376 Makowska Izabela Gdynia Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
377 Prusinowski Michał Braniewo Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
378 Trzebiatowska Kinga Łupawa Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
379 Werbowa Malwina kowale Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
380 Nawrocka Bogumiła chojnice Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
381 Skierska Patrycja Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
382 Grzegorek Małgorzata Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
383 Arentewicz Michał Wąbrzeźno Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
384 Majewski Radosław Wąbrzeźno Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
385 Małkińska-Bięga Dorota Bydgoszcz Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
386 Baberowski Marek Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
387 Marczuk Ewa Rumia Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
388 Sekuła Jacek Kąpino Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
389 Skwarło Dorota Gdańsk Bieg przełajowy 8 km
390 Skwarło Paweł Gdańsk Bieg przełajowy 8 km
391 Papkiewicz Paweł Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
392 Fierek Bernadeta Fierek Tuchola Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
393 Szupienko Tomasz Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
394 Antczak Klaudia Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
395 PAPKE IZABELA GDAŃSK Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
396 Krajdocha Izabela Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
397 Kwidziński Wojciech Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
398 NOWACKI BARTOSZ GDAŃSK Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
399 kwitek Magdalena kwitek pruszcz gdanski Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
400 Borkowska Magdalena Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
401 Borkowski Bartłomiej Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
402 Wisniewska Patrycja Gdynia Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
403 Rychert Marta Gdańsk Bieg przełajowy 8 km
404 Rozwarski Dominik Swiecie Bieg przełajowy 8 km
405 Mirek Emilia Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
406 Radecka Ilona Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
407 BĄKOWSKI DAWID BĄKOWSKI BYDGOSZCZ Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
408 Lewczuk Justyna Gdańsk Bieg przełajowy 8 km
409 Adamowicz Agnieszka Sopot Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
410 Boyke Eliza Lębork Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
411 Stanek Dariusz Lubowidz Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
412 Czerepaniak Ewa Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
413 Krzoska Dorota Brusy Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
414 Karpiński Zbigniew Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
415 Olszewska Klaudia Sopot Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
416 Reszka Mirek Żukowo Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
417 Stawkowska Natalia Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
418 Stawkowski Michał Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
419 Magas Kasia Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
420 Plieth Jerzy Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
421 Bartoszewicz Marta Borkowo Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
422 Sidorowicz Anna Stogi Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
423 KUDUK PATRYCJA WARCZ Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
424 Tarasiewicz Ryszard Braniewo Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
425 Hiska Anna Pruszcz Gdański Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
426 Czechowska Karolina Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
427 Wolny Marcin Rotmanka Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
428 Wolny Małgorzata Rotmanka Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
429 Sodnomgombo Alimaa Szczecin Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
430 MUZA JOANNA GDAŃSK Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
431 Pisarzak Marta Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
432 Świtońska Aleksandra Gdynia Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
433 Wiśniewska Natalia Wiśniewska Gdynia Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
434 Korner Ewa Sztum Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
435 Panimasz Joanna Elbląg Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
436 Paprocki Paweł Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
437 Żuchowski Sebastian Gdansk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
438 Konrad Justyna Gdynia Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
439 Nowakowska Anna Nowakowska Kowale Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
440 Czerwińska Paulina Gdańsk Bieg przełajowy 8 km
441 Szabłowicz Piotr Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
442 Mielczarek Agnieszka Człuchów Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
443 Pytel Przemysław HEL Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
444 Skwiot Agnieszka Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
445 Malinowska Monika Gdańsk Bieg przełajowy 8 km
446 Milewska Weronika Sąpolno Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
447 Kwiatek Maciek Miłakowo Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
448 Sałata Dorota Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
449 Budzyńska Elżbieta Słupsk Bieg przełajowy 8 km
450 Sekuła Zuzanna Kąpino Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
451 Cieślak Bartosz Żelistrzewo Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
452 Braszka Magdalena Gdynia Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
453 Lipińska Joanna Rumia Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
454 Moczulska Urszula Szczecin Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
455 Tabaka Waldemar Nowa Wieś Lęborska Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
456 Szuszkiewicz Sebastian Lębork Bieg przełajowy 8 km
457 Krauze Łukasz Gdynia Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
458 Kołodziej Rafał Zakopane Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
459 Kędzia Edyta Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
460 Hendrich Rafał Sierakowice Bieg przełajowy 8 km
461 Weiland Karina Weiland Sopot Bieg przełajowy 8 km
462 Szczęsny Tadeusz Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
463 Zdrojewska Katarzyna Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
464 Rinc Małgorzata Gdynia Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
465 went Jakub Łeba Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
466 Knak Magdalena Grudziądz Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
467 Andryszak Wojciech Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
468 Bal Sebastian Elbląg Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
469 Jankowska Sylwia Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
470 Lipińska Justyna Gdańsk Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
471 Piaskowski Tomasz Elbląg Bieg przełajowy 8 km opłacono BM
472 HALMAN GABRIELA SULMIN Nordic Walking 8 km opłacono BM
473 Romaszkiewicz Marta Miłocin Nordic Walking 8 km opłacono BM
474 Kuncewicz Monika Gdańsk Nordic Walking 8 km opłacono BM
475 Dybuk Jolanta Gdańsk Nordic Walking 8 km opłacono BM
476 Schwann Mirosław Wejherowo Nordic Walking 8 km opłacono BM
477 Szpilman Katarzyna Gdynia Nordic Walking 8 km
478 Białk Roman Gdańsk Nordic Walking 8 km opłacono BM
479 Miłecka Edyta Bronowo Nordic Walking 8 km opłacono BM
480 Niemiec Mariola Gdynia Nordic Walking 8 km
481 Sarek Barbara Bronowo Nordic Walking 8 km opłacono BM
482 Sprengel Magda Borkowo Nordic Walking 8 km
483 Oberzig-Zasada Magdalena Oberzig-Zasada Władysławowo Nordic Walking 8 km opłacono BM
484 Spisak Dobrawa Kowale Nordic Walking 8 km
485 Rokicka-Hebel Magdalena Sopot Nordic Walking 8 km opłacono BM
486 Olejarczyk Agata Łęgowo Nordic Walking 8 km opłacono BM
487 Olejarczyk Daniel Łęgowo Nordic Walking 8 km opłacono BM
488 Maciak Joanna Szydłowo Nordic Walking 8 km opłacono
489 biezumow dorota Gdynia Nordic Walking 8 km opłacono BM
490 biezumow alekander Gdynia Nordic Walking 8 km opłacono BM
491 Filipiak Aleksandra Gdańsk Nordic Walking 8 km
492 Modrzyńska Magdalena Elbląg Nordic Walking 8 km opłacono BM
493 Niewczas Marzena Gołubie Nordic Walking 8 km opłacono BM
494 Krupińska Irena Gołubie Nordic Walking 8 km opłacono BM
495 Zajc Anna Gdańsk Nordic Walking 8 km opłacono BM
496 Rujner klara Bydgoszcz Nordic Walking 8 km opłacono BM
497 Gałek Iwona Gałek Silno Nordic Walking 8 km opłacono BM
498 Kiersnowski Henryk Gdańsk Nordic Walking 8 km opłacono BM
499 Łozińska Wioletta Połczyn-Zdrój Nordic Walking 8 km opłacono BM
500 Sobolewski Wojciech Pisz Nordic Walking 8 km opłacono BM
501 Sobolewska Monika Pisz Nordic Walking 8 km opłacono BM
502 Suchomska Małgosia Gdańsk Nordic Walking 8 km opłacono BM
503 Żukowska Alicja Gdańsk Nordic Walking 8 km opłacono BM
504 Skowroński Piotr gdansk Nordic Walking 8 km
505 Skowrońska Grażyna gdansk Nordic Walking 8 km
506 Sierant Anna Kowale-Gdańsk Nordic Walking 8 km opłacono BM
507 Jarosz Marzena Gdańsk Nordic Walking 8 km opłacono BM
508 Pluta Bożena Gdynia Nordic Walking 8 km opłacono BM
509 Krasińska Angelika Gdańsk Nordic Walking 8 km opłacono BM
510 Lisowska Joanna Gdańsk Nordic Walking 8 km opłacono BM
511 Kazyaka Józef Gdynia Nordic Walking 8 km opłacono BM
512 Stępniewska Marzena Gdańsk Nordic Walking 8 km opłacono BM
513 Karpińska Katarzyna Gdynia Nordic Walking 8 km opłacono BM
514 Gryziecka Monika Łódź Nordic Walking 8 km opłacono BM
515 Lipińska Grażyna Skorzewo Nordic Walking 8 km
516 Kulpa Agnieszka Tczew Nordic Walking 8 km opłacono BM
517 Ciurkowska Agnieszka Pszczółki Nordic Walking 8 km opłacono BM
518 Łuczkiewicz Włodzimierz Gdańsk Nordic Walking 8 km opłacono BM
519 Jabłońska Sylwia Malbork Nordic Walking 8 km opłacono BM
520 Panek Renata Hel Nordic Walking 8 km opłacono BM
521 Złotowska Irena Gdańsk Nordic Walking 8 km opłacono BM
522 Panek Klaudia Gdańsk Nordic Walking 8 km opłacono BM
523 Brylowska Grażyna Gdańsk Nordic Walking 8 km opłacono BM
524 Olszewski Piotr Olszewski Leźno Nordic Walking 8 km opłacono BM
525 Eliasz Dawid Hel Nordic Walking 8 km opłacono BM
526 Dąderewicz Roman Gdańsk Nordic Walking 8 km opłacono BM
527 Sadowska Dorota Gdańsk Nordic Walking 8 km opłacono BM
528 Bartosiewicz Łukasz Gdańsk Nordic Walking 8 km opłacono BM
elite team
529 Kowalczuk Robert Gdańsk Nordic Walking 8 km elite team opłacono BM
team deaf
530 Miłkowska Jolanta Gdynia Nordic Walking 8 km team deaf opłacono BM
xRunners
531 Wałdowski Dominik Gdańsk Wyspa Sobieszewska Bieg przełajowy 8 km xRunners opłacono BM
532 Wałdowska Anna Gdańsk Wyspa Sobieszewska Bieg przełajowy 8 km xRunners opłacono BM
Żarta Wataha
533 Arendt Agnieszka Arendt Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Żarta Wataha opłacono BM
534 Michalak Magdalena Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Żarta Wataha
Żeglarski Jeziorak
535 Malicki Marcin Gdańsk Bieg przełajowy 8 km Żeglarski Jeziorak opłacono BM


Wyświetleń: 22981

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ