Bieg Mikołajkowy - Grand Prix Trójmiasta #1

Bieg 8 km

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x
1 192 OSSOWSKI JAKUB M 1 M 0-29 1 ELBLĄG PUŁK WSPARCIA DOWODZENIA DWD PW 8km 0:30:35 15.69 [km/h] 0:03:49 [min/km]
2 315 WENT JAKUB M 2 M 30-39 1 ŁEBA 8km 0:30:41 15.64 [km/h] 0:03:50 [min/km]
3 175 MRÓWKA MICHAŁ M 3 M 30-39 2 GDAŃSK MAJATEAM 8km 0:30:47 15.59 [km/h] 0:03:51 [min/km]
4 517 KOPCZYŃSKI SZYMON M 4 M 0-29 2 WĘGORZYN TEAM KOPEĆ 8km 0:30:55 15.53 [km/h] 0:03:52 [min/km]
5 499 WAŚKIEWICZ SEBASTIAN M 5 M 30-39 3 LIPNO 8km 0:31:02 15.47 [km/h] 0:03:53 [min/km]
6 250 SHEVCHYSHYN ANDRII M 6 M 30-39 4 GDANSK DCT DRUŻYNA BIEGOWA 8km 0:31:05 15.44 [km/h] 0:03:53 [min/km]
7 516 DANIELKIEWICZ TOMASZ M 7 M 30-39 5 OSLO XRUNNERS 8km 0:31:33 15.21 [km/h] 0:03:57 [min/km]
8 38 CIESIELSKI MACIEJ M 8 M 0-29 3 GDYNIA #1512WINGEDHEARTS 8km 0:31:40 15.16 [km/h] 0:03:58 [min/km]
9 490 JANISZEWSKI MAREK M 9 M 30-39 6 BYTÓW DRUTEX 8km 0:32:18 14.86 [km/h] 0:04:02 [min/km]
10 484 TATROCKI DANIEL M 10 M 40-49 1 GDYNIA RUN FOREST RUN 8km 0:32:25 14.81 [km/h] 0:04:03 [min/km]
11 193 OSSOWSKI MATEUSZ M 11 M 0-29 4 GDYNIA 8km 0:32:31 14.76 [km/h] 0:04:04 [min/km]
12 485 PREJC MIKOŁAJ M 12 M 0-29 5 KOLECZKOWO LKS ZORZA GDYNIA 8km 0:32:41 14.69 [km/h] 0:04:05 [min/km]
13 238 RZĄDCA MARCIN M 13 M 40-49 2 KWIDZYN TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 8km 0:32:47 14.64 [km/h] 0:04:06 [min/km]
14 58 DZIWOSZ PAWEŁ M 14 M 30-39 7 MALBORK BEZTLENOWI MALBORK 8km 0:33:01 14.54 [km/h] 0:04:08 [min/km]
15 56 DUDEK MARIUSZ M 15 M 50-59 1 WĄBRZEŹNO 8km 0:33:08 14.49 [km/h] 0:04:09 [min/km]
16 78 GRĄŻAWSKI PIOTR M 16 M 50-59 2 GDYNIA GRĄ BIEGIEM ROWEREM 8km 0:33:28 14.34 [km/h] 0:04:11 [min/km]
17 254 SIOMA GRZEGORZ M 17 M 30-39 8 GDYNIA WITOMINO 8km 0:34:33 13.89 [km/h] 0:04:19 [min/km]
18 492 SATKIEWICZ PIOTR M 18 M 0-29 6 PASŁĘK 8km 0:34:37 13.87 [km/h] 0:04:20 [min/km]
19 502 SZCZEPAŃSKI LESZEK M 19 M 30-39 9 KWIDZYN TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 8km 0:34:54 13.75 [km/h] 0:04:22 [min/km]
20 494 HENDRICH RAFAŁ M 20 M 40-49 3 SIERAKOWICE 8km 0:34:58 13.73 [km/h] 0:04:22 [min/km]
21 519 KAMIONKA MATEUSZ M 21 M 0-29 7 CHOJNICE 8km 0:35:00 13.71 [km/h] 0:04:23 [min/km]
22 39 CIEŚLAK BARTOSZ M 22 M 40-49 4 ŻELISTRZEWO 8km 0:35:00 13.71 [km/h] 0:04:23 [min/km]
23 87 HOLK-ŁEBIŃSKI MATEUSZ M 23 M 30-39 10 SIERAKOWICE 8km 0:35:12 13.64 [km/h] 0:04:24 [min/km]
24 337 ZASTAWNY KRZYSZTOF M 24 M 30-39 11 GDAŃSK DIVERSEEXTREMETEAM 8km 0:35:14 13.62 [km/h] 0:04:24 [min/km]
25 110 KOBIERZYŃSKI PAWEŁ M 25 M 30-39 12 WŁADYSŁAWOWO BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO 8km 0:35:22 13.57 [km/h] 0:04:25 [min/km]
26 515 TRAPKOWSKI PRZEMYSŁAW M 26 M 30-39 13 GDANSK XRUNNERS.PL 8km 0:35:35 13.49 [km/h] 0:04:27 [min/km]
27 339 ZAWISZA DARIUSZ M 27 M 40-49 5 GDAŃSK BCT TEAM 8km 0:35:35 13.49 [km/h] 0:04:27 [min/km]
28 301 TORBICZ PIOTR M 28 M 40-49 6 GDANSK THALES 8km 0:35:38 13.47 [km/h] 0:04:27 [min/km]
29 11 BABEROWSKI MAREK M 29 M 50-59 3 GDAŃSK 8km 0:35:41 13.45 [km/h] 0:04:28 [min/km]
30 306 TUWALSKA MAŁGORZATA K 1 K 40-49 1 GDAŃSK LKS ZANTYR SZTUM 8km 0:35:52 13.38 [km/h] 0:04:29 [min/km]
31 486 KOCOŃ WOJCIECH M 30 M 40-49 7 GDAŃSK 8km 0:35:53 13.38 [km/h] 0:04:29 [min/km]
32 274 SUŁEK GRZEGORZ M 31 M 30-39 14 RZESZÓW JEPPESEN 8km 0:35:53 13.38 [km/h] 0:04:29 [min/km]
33 511 HINZ RAFAŁ M 32 M 40-49 8 RUMIA HINZ TEAM 8km 0:35:55 13.36 [km/h] 0:04:29 [min/km]
34 63 FLISSIKOWSKI MICHAŁ M 33 M 0-29 8 NOWA WIEŚ RZECZNA NIEMIŁOŚĆ 8km 0:35:56 13.36 [km/h] 0:04:30 [min/km]
35 231 ROKITA MARIUSZ M 34 M 40-49 9 GDYNIA ROCKYRUN 8km 0:36:02 13.32 [km/h] 0:04:30 [min/km]
36 311 WAŁDOWSKI DOMINIK M 35 M 40-49 10 GDAŃSK WYSPA SOBIESZEWSKA XRUNNERS 8km 0:36:04 13.31 [km/h] 0:04:31 [min/km]
37 74 GŁOMBIOWSKA ZUZANNA K 2 K 0-29 1 GDYNIA RUNPASSION.PL TEAM 8km 0:36:06 13.30 [km/h] 0:04:31 [min/km]
38 323 WOLFRAM DAWID M 36 M 30-39 15 GDYNIA BIEGAMY 8km 0:36:09 13.28 [km/h] 0:04:31 [min/km]
39 114 KOŁODZIEJ RAFAŁ M 37 M 0-29 9 ZAKOPANE 8km 0:36:10 13.27 [km/h] 0:04:31 [min/km]
40 334 ZAKRZEWSKI JAKUB M 38 M 30-39 16 STAROGARD GDAŃSKI CROSSELITE 8km 0:36:13 13.25 [km/h] 0:04:32 [min/km]
41 237 RZĄDCA GRZEGORZ M 39 M 30-39 17 PRUSZCZ GDAŃSKI TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 8km 0:36:29 13.16 [km/h] 0:04:34 [min/km]
42 299 TARKOWSKI DAWID M 40 M 30-39 18 PRUSZCZ GDANSKI CROSSELITE 8km 0:36:51 13.03 [km/h] 0:04:36 [min/km]
43 488 STYCZYŃSKI DARIUSZ M 41 M 40-49 11 GDAŃSK 8km 0:36:54 13.01 [km/h] 0:04:37 [min/km]
44 148 LISOWSKI TOMASZ M 42 M 40-49 12 GDAŃSK DYNATRACE 8km 0:37:12 12.90 [km/h] 0:04:39 [min/km]
45 117 KOPEĆ IGOR M 43 M 40-49 13 GDYNIA 8km 0:37:14 12.89 [km/h] 0:04:39 [min/km]
46 248 SELEWSKI MARCIN M 44 M 0-29 10 BANINO 8km 0:37:18 12.87 [km/h] 0:04:40 [min/km]
47 128 KRĘGIELEWSKI MIROSŁAW M 45 M 50-59 4 BOJANO 8km 0:37:29 12.81 [km/h] 0:04:41 [min/km]
48 119 KORALEWSKI MARIUSZ M 46 M 30-39 19 KWIDZYN TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 8km 0:37:37 12.76 [km/h] 0:04:42 [min/km]
49 278 SZCZESNY LESZEK M 47 M 30-39 20 GDANSK 8km 0:37:47 12.70 [km/h] 0:04:43 [min/km]
50 83 HEJZNER ARKADIUSZ M 48 M 30-39 21 GDAŃSK 8km 0:37:48 12.70 [km/h] 0:04:44 [min/km]
51 218 PROKOPIUK JAROSŁAW M 49 M 50-59 5 GDYNIA PROCAR GDYNIA 8km 0:37:49 12.69 [km/h] 0:04:44 [min/km]
52 314 WĄSIK KRZYSZTOF M 50 M 40-49 14 MALBORK DĄBROWSKI TEAM 8km 0:37:52 12.68 [km/h] 0:04:44 [min/km]
53 269 STOSIK ARTUR M 51 M 50-59 6 PĄCZEWO STRAŻ MIEJSKA STAROGARD GDAŃSKI 8km 0:37:52 12.68 [km/h] 0:04:44 [min/km]
54 245 SAWOSTIANIK ANNA K 3 K 0-29 2 GDAŃSK SEASIDE BEAUTY STUDIO 8km 0:38:11 12.57 [km/h] 0:04:46 [min/km]
55 509 SZUSZKIEWICZ SEBASTIAN M 52 M 30-39 22 LĘBORK 8km 0:38:12 12.57 [km/h] 0:04:47 [min/km]
56 329 WYRZYKOWSKI ANDRZEJ M 53 M 50-59 7 GDAŃSK 7 PBOT/GB 65 8km 0:38:17 12.54 [km/h] 0:04:47 [min/km]
57 4 ANDRYSZAK WOJCIECH M 54 M 40-49 15 GDAŃSK 8km 0:38:20 12.52 [km/h] 0:04:48 [min/km]
58 202 PASIERBSKA EWA K 4 K 0-29 3 GDAŃSK 8km 0:38:21 12.52 [km/h] 0:04:48 [min/km]
59 60 FELD MACIEJ M 55 M 60-69 1 BYDGOSZCZ SANTANDER RUNNERS TEAM 8km 0:38:33 12.45 [km/h] 0:04:49 [min/km]
60 101 KACZYŃSKI DANIEL M 56 M 30-39 23 STAROGARD GDAŃSKI MORSY ZBLEWO 8km 0:38:34 12.45 [km/h] 0:04:49 [min/km]
61 222 PRZYBYSZEWSKI KAMIL M 57 M 0-29 11 MŁAWA AKADEMIA SZTUK WALK SENSHI 8km 0:38:37 12.43 [km/h] 0:04:50 [min/km]
62 37 BUKOWSKA KATARZYNA K 5 K 30-39 1 STAROGARD GDAŃSKI 8km 0:38:39 12.42 [km/h] 0:04:50 [min/km]
63 265 STAŃCO MARIOLA K 6 K 30-39 2 RUMIA 8km 0:38:49 12.37 [km/h] 0:04:51 [min/km]
64 307 URBANIAK MAREK M 58 M 40-49 16 GDAŃSK 8km 0:38:57 12.32 [km/h] 0:04:52 [min/km]
65 241 SALAMON TOMASZ M 59 M 30-39 24 KRAKÓW 8km 0:39:08 12.27 [km/h] 0:04:54 [min/km]
66 330 ZADKA KRZYSZTOF M 60 M 30-39 25 GDYNIA 8km 0:39:13 12.24 [km/h] 0:04:54 [min/km]
67 232 ROMASZKIEWICZ PIOTR M 61 M 40-49 17 MIŁOCIN KUJAWSCY RUNNERS 8km 0:39:16 12.22 [km/h] 0:04:55 [min/km]
68 48 ĆWIKOWSKI KAMIL M 62 M 0-29 12 AUGUSTÓW 8km 0:39:18 12.21 [km/h] 0:04:55 [min/km]
69 503 WIWATOWSKA DAGMARA K 7 K 30-39 3 STRASZYN 8km 0:39:19 12.21 [km/h] 0:04:55 [min/km]
70 3 ADAMOWICZ AGNIESZKA K 8 K 40-49 2 SOPOT 8km 0:39:27 12.17 [km/h] 0:04:56 [min/km]
71 130 KRYGOWSKI TOMASZ M 63 M 40-49 18 TUCHOLA 8km 0:39:28 12.16 [km/h] 0:04:56 [min/km]
72 302 TRZEBIATOWSKA KINGA K 9 K 0-29 4 ŁUPAWA 8km 0:39:35 12.13 [km/h] 0:04:57 [min/km]
73 139 KWIATEK MACIEK M 64 M 0-29 13 MIŁAKOWO 8km 0:39:43 12.09 [km/h] 0:04:58 [min/km]
74 501 KOWALEWSKA MAŁGORZATA K 10 K 40-49 3 BANINO 8km 0:39:56 12.02 [km/h] 0:05:00 [min/km]
75 149 LULIS ZBIGNIEW M 65 M 60-69 2 GDAŃSK ATLAS RUNNING TEAM 8km 0:40:07 11.97 [km/h] 0:05:01 [min/km]
76 178 MUZA JOANNA K 11 K 30-39 4 GDAŃSK 8km 0:40:25 11.88 [km/h] 0:05:03 [min/km]
77 54 DOBOSZ MICHAL M 66 M 40-49 19 GDYNIA COMPLEXSPORTS TRIATHLON TEAM 8km 0:40:33 11.84 [km/h] 0:05:04 [min/km]
78 170 MILEWSKA WERONIKA K 12 K 0-29 5 SĄPOLNO 8km 0:40:34 11.83 [km/h] 0:05:04 [min/km]
79 188 OKOŃSKI PIOTR M 67 M 40-49 20 GRUDZIADZ 8km 0:40:36 11.82 [km/h] 0:05:05 [min/km]
80 216 POPOWSKA MAGDALENA K 13 K 40-49 4 GDAŃSK BIEGA ZIE 8km 0:40:37 11.82 [km/h] 0:05:05 [min/km]
81 294 ŚWITAŁA MARCIN M 68 M 40-49 21 WEJHEROWO MTB 8km 0:40:40 11.80 [km/h] 0:05:05 [min/km]
82 127 KRAUZE ŁUKASZ M 69 M 30-39 26 GDYNIA 8km 0:40:49 11.76 [km/h] 0:05:06 [min/km]
83 304 TUNIEWICZ TOMASZ M 70 M 40-49 22 PASŁĘK TEAM MUSTANG PASŁĘK 8km 0:40:52 11.75 [km/h] 0:05:07 [min/km]
84 505 CHICA LORENZO IGNACIO M 71 M 30-39 27 GDANSK RCD ESPANYOL 8km 0:41:15 11.64 [km/h] 0:05:09 [min/km]
85 13 BAL SEBASTIAN M 72 M 40-49 23 ELBLĄG 8km 0:41:19 11.62 [km/h] 0:05:10 [min/km]
86 341 ZDROJEWSKA KATARZYNA K 14 K 30-39 5 GDAŃSK 8km 0:41:37 11.53 [km/h] 0:05:12 [min/km]
87 55 DRAGAN KAROL M 73 M 40-49 24 GDYNIA 8km 0:41:49 11.48 [km/h] 0:05:14 [min/km]
88 152 ŁOSIŃSKI DAMIAN M 74 M 30-39 28 GDAŃSK LOTOS RUNNING TEAM 8km 0:41:54 11.46 [km/h] 0:05:14 [min/km]
89 46 CZERWIŃSKI MARCIN M 75 M 30-39 29 GDAŃSK 8km 0:41:56 11.45 [km/h] 0:05:15 [min/km]
90 258 SOBKÓW ADAM M 76 M 50-59 8 GDYNIA BHMW_GDYNIA 8km 0:41:57 11.44 [km/h] 0:05:15 [min/km]
91 273 SULARZ WOJCIECH M 77 M 50-59 9 GDYNIA SOOLASHOWE TRUCHTANIE 8km 0:42:03 11.41 [km/h] 0:05:15 [min/km]
92 105 KASZUBOWSKA-TEOFILAK JUSTYNA K 15 K 30-39 6 RUMIA NORDA ACTIVE TEAM 8km 0:42:12 11.37 [km/h] 0:05:17 [min/km]
93 322 WOJDYŁO DANIEL M 78 M 40-49 25 LUBISZEWO 8km 0:42:13 11.37 [km/h] 0:05:17 [min/km]
94 59 ENGELBERG ŁUKASZ M 79 M 30-39 30 GDAŃSK INVICTA POWER TEAM 8km 0:42:13 11.37 [km/h] 0:05:17 [min/km]
95 508 HEBA PIOTR M 80 M 30-39 31 GDANSK 8km 0:42:22 11.33 [km/h] 0:05:18 [min/km]
96 181 NIEDOSTATKIEWICZ MACIEJ M 81 M 50-59 10 GDYNIA MORSKA BAZA SZKOLENIOWA 8km 0:42:23 11.33 [km/h] 0:05:18 [min/km]
97 345 ŻUCHOWSKI SEBASTIAN M 82 M 40-49 26 GDANSK 8km 0:42:33 11.28 [km/h] 0:05:19 [min/km]
98 296 TABAKA WALDEMAR M 83 M 40-49 27 NOWA WIEŚ LĘBORSKA 8km 0:42:44 11.23 [km/h] 0:05:21 [min/km]
99 493 LATECKA MARTYNA K 16 K 0-29 6 ELBLĄG AZS POLITECHNIKA GDAŃSKA 8km 0:42:49 11.21 [km/h] 0:05:21 [min/km]
100 244 SAWICKI BARTOSZ M 84 M 0-29 14 GDAŃSK AKADEMIA MARYNARKI WOJENNEJ 8km 0:42:49 11.21 [km/h] 0:05:21 [min/km]
101 496 RUTKOWSKI MARCIN M 85 M 40-49 28 GDANSK 7PBOT 8km 0:42:50 11.21 [km/h] 0:05:21 [min/km]
102 514 NADOLSKI KRZYSZTOF M 86 M 40-49 29 GDANSK XRUNNERS.PL 8km 0:42:51 11.20 [km/h] 0:05:21 [min/km]
103 512 ROZWARSKI DOMINIK M 87 M 0-29 15 SWIECIE 8km 0:42:51 11.20 [km/h] 0:05:21 [min/km]
104 81 GUTOWSKI MICHAŁ M 88 M 30-39 32 GDYNIA 8km 0:43:04 11.15 [km/h] 0:05:23 [min/km]
105 182 NIEWCZAS BARTŁOMIEJ M 89 M 0-29 16 KOWALE 8km 0:43:06 11.14 [km/h] 0:05:23 [min/km]
106 113 KOCOŃ MONIKA K 17 K 30-39 7 GDAŃSK SOBIESZEWSKIE GWIAZDY ;) 8km 0:43:09 11.12 [km/h] 0:05:24 [min/km]
107 310 WAŁDOWSKA ANNA K 18 K 30-39 8 GDAŃSK WYSPA SOBIESZEWSKA XRUNNERS 8km 0:43:12 11.11 [km/h] 0:05:24 [min/km]
108 89 JACHIMOWICZ MAGDALENA K 19 K 0-29 7 GDAŃSK 8km 0:43:15 11.10 [km/h] 0:05:24 [min/km]
109 207 PIETRZAK KAMIL M 90 M 30-39 33 BOROWIEC BIEGOWA RODZINKA 8km 0:43:17 11.09 [km/h] 0:05:25 [min/km]
110 162 MATYSZEWSKI JAROSŁAW M 91 M 50-59 11 GDAŃSK 8km 0:43:17 11.09 [km/h] 0:05:25 [min/km]
111 338 ZAWACKI DANIEL M 92 M 0-29 17 TCZEW PATMAT 8km 0:43:19 11.08 [km/h] 0:05:25 [min/km]
112 112 KOCOŃ EUGENIUSZ M 93 M 60-69 3 GDAŃSK WYSPA SOBIESZEWSKA RADA DZIELNICY WYSPA SOBIESZEWSKA 8km 0:43:22 11.07 [km/h] 0:05:25 [min/km]
113 98 JARZĘBIŃSKI PIOTR M 94 M 30-39 34 WEJHEROWO GWE WEJHEROWO 8km 0:43:22 11.07 [km/h] 0:05:25 [min/km]
114 27 BOYKE ELIZA K 20 K 0-29 8 LĘBORK 8km 0:43:31 11.03 [km/h] 0:05:26 [min/km]
115 495 IMIANOWSKI ŁUKASZ M 95 M 40-49 30 PRUSZCZ GD TUMBO TEAM 8km 0:43:35 11.01 [km/h] 0:05:27 [min/km]
116 228 RICHERT HENRYK M 96 M 40-49 31 TUCHOM MOTYWATORNIA TEAM 8km 0:43:35 11.01 [km/h] 0:05:27 [min/km]
117 70 GAŁKA GRZEGORZ M 97 M 40-49 32 GDAŃSK 8km 0:43:43 10.98 [km/h] 0:05:28 [min/km]
118 21 BIAŁA BEATA K 21 K 50-59 1 GDAŃSK 8km 0:43:57 10.92 [km/h] 0:05:30 [min/km]
119 109 KNAK MAGDALENA K 22 K 0-29 9 GRUDZIĄDZ 8km 0:43:59 10.91 [km/h] 0:05:30 [min/km]
120 500 POCHOPIEŃ MIRA K 23 K 30-39 9 GDANSK NATANA-ŁĄCZYNASBIEGANIE 8km 0:44:01 10.90 [km/h] 0:05:30 [min/km]
121 336 ZALEWSKI PRZEMYSŁAW M 98 M 0-29 18 RUMIA DECATHLON PRZYMORZE TEAM 8km 0:44:01 10.90 [km/h] 0:05:30 [min/km]
122 230 ROBLES JOSÉ M 99 M 30-39 35 GDANSK CASTILLA 8km 0:44:05 10.89 [km/h] 0:05:31 [min/km]
123 197 PAPKIEWICZ PAWEŁ M 100 M 0-29 19 GDAŃSK 8km 0:44:11 10.86 [km/h] 0:05:31 [min/km]
124 69 GADAMSKA-KABATA PAULINA K 24 K 30-39 10 GDAŃSK 8km 0:44:14 10.85 [km/h] 0:05:32 [min/km]
125 320 WITTMANN MARCIN M 101 M 40-49 33 GDYNIA 8km 0:44:15 10.85 [km/h] 0:05:32 [min/km]
126 66 FRĄCZEK RAFAŁ M 102 M 40-49 34 GDAŃSK ASE GDAŃSK EKO-KONSULT 8km 0:44:24 10.81 [km/h] 0:05:33 [min/km]
127 47 CZOSKA PRZEMYSŁAW M 103 M 30-39 36 GDYNIA JARBUD 8km 0:44:34 10.77 [km/h] 0:05:34 [min/km]
128 77 GRABOWSKA MARZENA K 25 K 50-59 2 GDAŃSK 8km 0:44:34 10.77 [km/h] 0:05:34 [min/km]
129 135 KÜCHLER PAWEŁ M 104 M 0-29 20 GDYNIA BBKTS 8km 0:44:37 10.76 [km/h] 0:05:35 [min/km]
130 76 GÓRNIAK JAROSŁAW M 105 M 30-39 37 POGÓRZE JARBUD 8km 0:44:43 10.73 [km/h] 0:05:35 [min/km]
131 227 RICHERT DANUTA K 26 K 40-49 5 TUCHOM MOTYWATORNIA TEAM 8km 0:44:45 10.73 [km/h] 0:05:36 [min/km]
132 284 SZTYBOR JOANNA K 27 K 40-49 6 GDAŃSK 8km 0:44:50 10.71 [km/h] 0:05:36 [min/km]
133 90 JAKUBEK ZBIGNIEW ZIBI M 106 M 40-49 35 GDAŃSK 8km 0:44:50 10.71 [km/h] 0:05:36 [min/km]
134 497 MIELCZAREK JUSTYNA K 28 K 40-49 7 SOPOT 8km 0:44:56 10.68 [km/h] 0:05:37 [min/km]
135 189 OLEJARCZYK PIOTR M 107 M 60-69 4 ELBLĄG 8km 0:45:03 10.65 [km/h] 0:05:38 [min/km]
136 24 BOGALECKI MAREK M 108 M 60-69 5 GDAŃSK SAFE SPORT TEAM 8km 0:45:10 10.63 [km/h] 0:05:39 [min/km]
137 43 CZEREPANIAK EWA K 29 K 0-29 10 GDAŃSK 8km 0:45:15 10.61 [km/h] 0:05:39 [min/km]
138 91 JANKA RENATA K 30 K 0-29 11 GDAŃSK DECATHLON PRZYMORZE TEAM 8km 0:45:17 10.60 [km/h] 0:05:40 [min/km]
139 328 WYDROWSKA ELŻBIETA K 31 K 30-39 11 GDAŃSK DIVERSEEXTREMETEAM 8km 0:45:19 10.59 [km/h] 0:05:40 [min/km]
140 132 KRZYSZTOFIAK MAREK M 109 M 60-69 6 STEBLEWO GRUPA TRÓJMIASTO 8km 0:45:27 10.56 [km/h] 0:05:41 [min/km]
141 156 MAJEWSKI RADOSŁAW M 110 M 0-29 21 WĄBRZEŹNO 8km 0:45:30 10.55 [km/h] 0:05:41 [min/km]
142 88 HRYŃ-MORAWSKA ELŻBIETA K 32 K 40-49 8 GDYNIA MAMA W TRÓJMIEŚCIE 8km 0:45:32 10.54 [km/h] 0:05:42 [min/km]
143 131 KRZOSKA DOROTA K 33 K 40-49 9 BRUSY 8km 0:45:39 10.51 [km/h] 0:05:42 [min/km]
144 298 TARASIEWICZ RYSZARD M 111 M 60-69 7 BRANIEWO 8km 0:45:39 10.51 [km/h] 0:05:42 [min/km]
145 229 RINC MAŁGORZATA K 34 K 30-39 12 GDYNIA 8km 0:45:41 10.51 [km/h] 0:05:43 [min/km]
146 107 KLEKOTKO ANNA K 35 K 30-39 13 GDYNIA TRIEAGLES 8km 0:45:48 10.48 [km/h] 0:05:44 [min/km]
147 129 KRUK MATEUSZ M 112 M 30-39 38 GDAŃSK 8km 0:45:59 10.44 [km/h] 0:05:45 [min/km]
148 67 FRYCZKE MACIEJ M 113 M 30-39 39 GDAŃSK T-MOBILE SPORT TEAM 8km 0:46:01 10.43 [km/h] 0:05:45 [min/km]
149 103 KARPIŃSKI ZBIGNIEW M 114 M 50-59 12 GDAŃSK 8km 0:46:02 10.43 [km/h] 0:05:45 [min/km]
150 62 FILIPOWICZ TOMASZ M 115 M 40-49 36 GDAŃSK STOWARZYSZENIE PRZYJACIÓŁ WYSPY SOBIESZEWSKIEJ 8km 0:46:04 10.42 [km/h] 0:05:46 [min/km]
151 9 AZARCZYK MACIEJ M 116 M 40-49 37 GDAŃSK JAGUAR FIT 8km 0:46:04 10.42 [km/h] 0:05:46 [min/km]
152 331 ZAJK ALICJA K 36 K 50-59 3 GDYNIA MOTYWATORNIA TEAM 8km 0:46:09 10.40 [km/h] 0:05:46 [min/km]
153 160 MARCZUK EWA K 37 K 30-39 14 RUMIA 8km 0:46:11 10.39 [km/h] 0:05:46 [min/km]
154 246 SEKUŁA JACEK M 117 M 50-59 13 KĄPINO 8km 0:46:13 10.39 [km/h] 0:05:47 [min/km]
155 72 GDANIEC ANNA K 38 K 40-49 10 STAROGARD GDAŃSKI 8km 0:46:31 10.32 [km/h] 0:05:49 [min/km]
156 19 BEDNARSKI ŁUKASZ M 118 M 0-29 22 NYSA ATHLETICS NYSA 8km 0:46:43 10.27 [km/h] 0:05:50 [min/km]
157 159 MAŁKIŃSKA-BIĘGA DOROTA K 39 K 30-39 15 BYDGOSZCZ 8km 0:46:45 10.27 [km/h] 0:05:51 [min/km]
158 18 BĄKOWSKI DAWID M 119 M 30-39 40 BYDGOSZCZ 8km 0:46:45 10.27 [km/h] 0:05:51 [min/km]
159 262 SPISAK KATARZYNA K 40 K 30-39 16 GDAŃSK 8km 0:46:48 10.26 [km/h] 0:05:51 [min/km]
160 498 MIELCZAREK AGNIESZKA K 41 K 30-39 17 CZŁUCHÓW 8km 0:46:52 10.24 [km/h] 0:05:52 [min/km]
161 111 KOBYLIŃSKA AGNIESZKA K 42 K 30-39 18 GDAŃSK 8km 0:46:54 10.23 [km/h] 0:05:52 [min/km]
162 31 BRZEZIK ILONA K 43 K 30-39 19 GOŚCICINO POLIPACK TEAM GWE 8km 0:46:57 10.22 [km/h] 0:05:52 [min/km]
163 303 TUNIEWICZ AGNIESZKA K 44 K 40-49 11 PASŁĘK TEAM MUSTANG PASŁĘK 8km 0:46:59 10.22 [km/h] 0:05:52 [min/km]
164 68 GABREL PAULINA K 45 K 0-29 12 GDAŃSK DECATHLON PRZYMORZE TEAM 8km 0:47:04 10.20 [km/h] 0:05:53 [min/km]
165 106 KĘDZIA EDYTA K 46 K 40-49 12 GDAŃSK 8km 0:47:15 10.16 [km/h] 0:05:54 [min/km]
166 507 KOWIESZKO EWA K 47 K 0-29 13 GDYNIA 8km 0:47:18 10.15 [km/h] 0:05:55 [min/km]
167 233 ROMBALSKA JULIA K 48 K 0-29 14 GDAŃSK DECATHLON PRZYMORZE TEAM 8km 0:47:23 10.13 [km/h] 0:05:55 [min/km]
168 270 STRADOMSKI ROMAN M 120 M 40-49 38 GDAŃSK 8km 0:47:24 10.13 [km/h] 0:05:56 [min/km]
169 235 RORZKOWSKI ARTUR M 121 M 40-49 39 GDAŃSK JAGUAR FIT 8km 0:47:42 10.06 [km/h] 0:05:58 [min/km]
170 259 SOCHA DOROTA K 49 K 30-39 20 GDYNIA 8km 0:47:43 10.06 [km/h] 0:05:58 [min/km]
171 133 KRZYŻAŃSKI BARTŁOMIEJ M 122 M 0-29 23 GDAŃSK INVICTA POWER TEAM 8km 0:47:46 10.05 [km/h] 0:05:58 [min/km]
172 125 KOZDEMBA KRZYSZTOF M 123 M 50-59 14 WIŚLINKA WIŚLINKA TEAM 8km 0:47:56 10.01 [km/h] 0:06:00 [min/km]
173 6 ANTCZAK KLAUDIA K 50 K 0-29 15 GDAŃSK 8km 0:48:01 10.00 [km/h] 0:06:00 [min/km]
174 65 FRANKOWSKA JUSTYNA K 51 K 30-39 21 KARTUZY PSYCHOFANKI 8km 0:48:09 9.97 [km/h] 0:06:01 [min/km]
175 97 JARZABEK MACIEJ M 124 M 40-49 40 SYTRASZYN ORTO-KLINIKA 8km 0:48:09 9.97 [km/h] 0:06:01 [min/km]
176 184 NOWAKOWSKA ANNA K 52 K 40-49 13 KOWALE 8km 0:48:11 9.96 [km/h] 0:06:01 [min/km]
177 234 RORZKOWSKA ANNA K 53 K 30-39 22 GDAŃSK JAGUAR FIT 8km 0:48:11 9.96 [km/h] 0:06:01 [min/km]
178 288 SZULC TOMASZ M 125 M 50-59 15 GDAŃSK TEDE RUN 8km 0:48:14 9.95 [km/h] 0:06:02 [min/km]
179 309 USZACKA MALGOSIA K 54 K 30-39 23 GDANSK JAGUAR FIT 8km 0:48:16 9.94 [km/h] 0:06:02 [min/km]
180 102 KARCZEWSKI GRZEGORZ M 126 M 50-59 16 HEL LKS BŁĘKITNI ŻEGLCE 8km 0:48:22 9.92 [km/h] 0:06:03 [min/km]
181 138 KURAJK PAWEŁ M 127 M 30-39 41 MICHALIN KORONKI 8km 0:48:25 9.91 [km/h] 0:06:03 [min/km]
182 198 PAPROCKI PAWEŁ M 128 M 30-39 42 GDAŃSK 8km 0:48:28 9.90 [km/h] 0:06:04 [min/km]
183 199 PARANDYK ADAM M 129 M 40-49 41 PRUSZCZ GDAŃSKI 49 BAZA LOTNICZA 8km 0:48:30 9.90 [km/h] 0:06:04 [min/km]
184 123 KOSTRZEWA-CEMBOR URSZULA K 55 K 60+ 1 GDANSK UKS ŻABIANKA GDAŃSK 8km 0:48:40 9.86 [km/h] 0:06:05 [min/km]
185 204 PIASKOWSKI TOMASZ M 130 M 40-49 42 ELBLĄG 8km 0:48:43 9.85 [km/h] 0:06:05 [min/km]
186 513 KORZENIOWSKI PRZEMYSŁAW M 131 M 50-59 17 GDANSK 8km 0:48:45 9.85 [km/h] 0:06:06 [min/km]
187 344 ŻELAZEK MARTA K 56 K 0-29 16 KARCZEMKI 8km 0:48:46 9.84 [km/h] 0:06:06 [min/km]
188 252 SIENKIEWCZ MICHAŁ M 132 M 30-39 43 GDAŃSK #JEDZIESZGRUBY 8km 0:48:53 9.82 [km/h] 0:06:07 [min/km]
189 520 BASSA ADRIAN M 133 M 0-29 24 GDYNIA 8km 0:49:06 9.78 [km/h] 0:06:08 [min/km]
190 44 CZERNIA JERZY M 134 M 50-59 18 STRASZYN CZERNIA TEAM 8km 0:49:11 9.76 [km/h] 0:06:09 [min/km]
191 96 JARZABEK AGNIESZKA K 57 K 30-39 24 STRASZYN ORTO-KLINIKA 8km 0:49:12 9.76 [km/h] 0:06:09 [min/km]
192 20 BEGINSKI SŁAWOMIR M 135 M 40-49 43 KOWOLE 8km 0:49:16 9.74 [km/h] 0:06:10 [min/km]
193 84 HILLER GABRIELA K 58 K 40-49 14 GDYNIA O-SOWA BIEGA 8km 0:49:18 9.74 [km/h] 0:06:10 [min/km]
194 1 JACHOWICZ DARIUSZ M 136 M 50-59 19 GDYNIA 8km 0:49:18 9.74 [km/h] 0:06:10 [min/km]
195 174 MODRZYŃSKI PRZEMYSŁAW M 137 M 50-59 20 ELBLĄG 8km 0:49:20 9.73 [km/h] 0:06:10 [min/km]
196 220 PRZYBYLSKA KAROLINA K 59 K 30-39 25 BYDGOSZCZ ORLEN RUNNING TEAM 8km 0:49:20 9.73 [km/h] 0:06:10 [min/km]
197 287 SZULC MONIKA K 60 K 40-49 15 TCZEW CROSSELITE 8km 0:49:21 9.73 [km/h] 0:06:10 [min/km]
198 286 SZULC ARKADIUSZ M 138 M 40-49 44 TCZEW CROSSELITE 8km 0:49:22 9.72 [km/h] 0:06:10 [min/km]
199 143 LABUDDA KATARZYNA K 61 K 40-49 16 WEJHEROWO 8km 0:49:37 9.67 [km/h] 0:06:12 [min/km]
200 116 KONRAD JUSTYNA K 62 K 0-29 17 GDYNIA 8km 0:49:42 9.66 [km/h] 0:06:13 [min/km]
201 8 ARENTEWICZ MICHAŁ M 139 M 0-29 25 WĄBRZEŹNO 8km 0:49:45 9.65 [km/h] 0:06:13 [min/km]
202 190 OLSZEWSKA KLAUDIA K 63 K 0-29 18 SOPOT 8km 0:49:53 9.62 [km/h] 0:06:14 [min/km]
203 142 KWITEK MAGDALENA K 64 K 40-49 17 PRUSZCZ GDANSKI 8km 0:49:56 9.61 [km/h] 0:06:15 [min/km]
204 263 STANEK DARIUSZ M 140 M 30-39 44 LUBOWIDZ 8km 0:49:56 9.61 [km/h] 0:06:15 [min/km]
205 57 DYBUK AGNIESZKA K 65 K 40-49 18 GDAŃSK 8km 0:49:58 9.61 [km/h] 0:06:15 [min/km]
206 290 SZYMAK EWELINA K 66 K 40-49 19 BARNIEWICE 8km 0:49:59 9.60 [km/h] 0:06:15 [min/km]
207 243 SAŁATA DOROTA K 67 K 30-39 26 GDAŃSK 8km 0:50:11 9.56 [km/h] 0:06:16 [min/km]
208 285 SZTYGIEL JOANNA K 68 K 30-39 27 WEJHEROWO PORTA ACTIVE TEAM 8km 0:50:16 9.55 [km/h] 0:06:17 [min/km]
209 343 ZMARZLY DAREK M 141 M 50-59 21 SOPOT 8km 0:50:25 9.52 [km/h] 0:06:18 [min/km]
210 300 TOBOŁA MICHAŁ M 142 M 40-49 45 GDAŃSK SZYBKI SKŁAD 8km 0:50:29 9.51 [km/h] 0:06:19 [min/km]
211 7 ARENDT AGNIESZKA K 69 K 40-49 20 GDAŃSK ŻARTA WATAHA 8km 0:50:37 9.48 [km/h] 0:06:20 [min/km]
212 85 HINC STANISŁAW M 143 M 40-49 46 KOWALE SHOW MUST GO ON - PRUSZCZ BIEGA 8km 0:50:39 9.48 [km/h] 0:06:20 [min/km]
213 276 SZABŁOWICZ PIOTR M 144 M 40-49 47 GDAŃSK 8km 0:50:57 9.42 [km/h] 0:06:22 [min/km]
214 32 BRZEZIK JAROSŁAW M 145 M 30-39 45 GOŚCICINO POLIPACK TEAM GWE 8km 0:51:03 9.40 [km/h] 0:06:23 [min/km]
215 251 SIDOROWICZ ANNA K 70 K 60+ 2 STOGI 8km 0:51:03 9.40 [km/h] 0:06:23 [min/km]
216 161 MARJAŃSKA AGATA K 71 K 40-49 21 GDAŃSK 8km 0:51:18 9.36 [km/h] 0:06:25 [min/km]
217 225 RANIEWICZ JAREK M 146 M 30-39 46 GDAŃSK 8km 0:51:32 9.31 [km/h] 0:06:27 [min/km]
218 163 MAZUREK MONIKA K 72 K 40-49 22 GDANSK JAGUAR FIT 8km 0:51:33 9.31 [km/h] 0:06:27 [min/km]
219 122 KOSIOREK PATRYCJA K 73 K 30-39 28 GDAŃSK JAGUAR FIT 8km 0:51:34 9.31 [km/h] 0:06:27 [min/km]
220 41 CZECHLEWSKA IWONA K 74 K 30-39 29 GDAŃSK 8km 0:51:39 9.29 [km/h] 0:06:27 [min/km]
221 79 GRZEGOREK MAŁGORZATA K 75 K 30-39 30 GDAŃSK 8km 0:51:41 9.29 [km/h] 0:06:28 [min/km]
222 120 KORNER EWA K 76 K 0-29 19 SZTUM 8km 0:51:43 9.28 [km/h] 0:06:28 [min/km]
223 14 BALCERZAK DOROTA K 77 K 50-59 4 INOWROCŁAW BBL INOWROCŁAW 8km 0:51:43 9.28 [km/h] 0:06:28 [min/km]
224 158 MALICKI MARCIN M 147 M 30-39 47 GDAŃSK ŻEGLARSKI JEZIORAK 8km 0:51:47 9.27 [km/h] 0:06:28 [min/km]
225 305 TUR-BONISŁAWSKA GRAŻYNA K 78 K 40-49 23 STRASZYN 8km 0:51:47 9.27 [km/h] 0:06:28 [min/km]
226 22 BIEGAŃSKI BOGUMIŁ M 148 M 30-39 48 GDYNIA BIGYELLOWFOOT ADVENTURETEAM 8km 0:51:50 9.26 [km/h] 0:06:29 [min/km]
227 253 SIKORSKA AGNIESZKA K 79 K 30-39 31 GDYNIA #BBKTS 8km 0:51:53 9.25 [km/h] 0:06:29 [min/km]
228 212 PLIŃSKA MICHALINA K 80 K 30-39 32 BOLSZEWO MTB - MAŁE TRÓJMIASTO BIEGA 8km 0:51:55 9.25 [km/h] 0:06:29 [min/km]
229 185 OBERZIG ŁUKASZ M 149 M 30-39 49 WEJHEROWO MTB - MAŁE TRÓJMIASTO BIEGA 8km 0:51:56 9.24 [km/h] 0:06:30 [min/km]
230 49 DALKOWSKA JOANNA K 81 K 40-49 24 GDAŃSK 8km 0:51:59 9.23 [km/h] 0:06:30 [min/km]
231 172 MITROSZONEK SEBASTIAN M 150 M 0-29 26 WEJHEROWO MTB - MAŁE TRÓJMIASTO BIEGA 8km 0:52:00 9.23 [km/h] 0:06:30 [min/km]
232 151 ŁAPIŃSKI PAWEŁ M 151 M 30-39 50 GDAŃSK VEGE RUNNERS 8km 0:52:04 9.22 [km/h] 0:06:31 [min/km]
233 71 GARUS WIKTOR M 152 M 40-49 48 WEJHEROWO 8km 0:52:21 9.17 [km/h] 0:06:33 [min/km]
234 333 ZAKRZEWSKA AGNIESZKA K 82 K 40-49 25 MALBORK 8km 0:52:31 9.14 [km/h] 0:06:34 [min/km]
235 140 KWIDZIŃSKI PAWEŁ M 153 M 30-39 51 KĘBŁOWO RUN FOR IT 8km 0:52:33 9.13 [km/h] 0:06:34 [min/km]
236 179 NADOLNA ALICJA K 83 K 30-39 33 MALBORK KIJOWY FOLK 8km 0:52:33 9.13 [km/h] 0:06:34 [min/km]
237 236 RYDLEWICZ JUSTYNA K 84 K 30-39 34 TUCHOM 8km 0:52:33 9.13 [km/h] 0:06:34 [min/km]
238 5 ANGER DONATA K 85 K 0-29 20 LIDZBARK 8km 0:52:39 9.12 [km/h] 0:06:35 [min/km]
239 28 BRASZKA MAGDALENA K 86 K 30-39 35 GDYNIA 8km 0:52:55 9.07 [km/h] 0:06:37 [min/km]
240 224 RADECKA ILONA K 87 K 30-39 36 GDAŃSK 8km 0:52:56 9.07 [km/h] 0:06:37 [min/km]
241 171 MIREK EMILIA K 88 K 30-39 37 GDAŃSK 8km 0:52:56 9.07 [km/h] 0:06:37 [min/km]
242 208 PIOTROWSKA JOANNA K 89 K 40-49 26 GDYNIA KONTENER FORMY 8km 0:53:01 9.05 [km/h] 0:06:38 [min/km]
243 317 WISNIEWSKA PATRYCJA K 90 K 0-29 21 GDYNIA 8km 0:53:11 9.03 [km/h] 0:06:39 [min/km]
244 118 KOPEĆ KLAUDIA K 91 K 0-29 22 GDAŃSK DECATHLON PRZYMORZE TEAM 8km 0:53:13 9.02 [km/h] 0:06:39 [min/km]
245 10 BABEROWSKA JOLANTA K 92 K 40-49 27 GDAŃSK TREC TEAM 8km 0:53:15 9.01 [km/h] 0:06:39 [min/km]
246 316 WERBOWA MALWINA K 93 K 30-39 38 KOWALE 8km 0:53:18 9.01 [km/h] 0:06:40 [min/km]
247 150 LUPIŃSKA KARINA K 94 K 40-49 28 GDANSK 8km 0:53:28 8.98 [km/h] 0:06:41 [min/km]
248 267 STAWKOWSKI MICHAŁ M 154 M 40-49 49 GDAŃSK 8km 0:53:39 8.95 [km/h] 0:06:42 [min/km]
249 226 RESZKA MIREK M 155 M 50-59 22 ŻUKOWO 8km 0:53:40 8.94 [km/h] 0:06:43 [min/km]
250 154 MAGAS KASIA K 95 K 30-39 39 GDAŃSK 8km 0:53:41 8.94 [km/h] 0:06:43 [min/km]
251 266 STAWKOWSKA NATALIA K 96 K 30-39 40 GDAŃSK 8km 0:53:41 8.94 [km/h] 0:06:43 [min/km]
252 211 PLIETH JERZY M 156 M 70-79 1 GDAŃSK 8km 0:53:47 8.92 [km/h] 0:06:43 [min/km]
253 223 PYTEL PRZEMYSŁAW M 157 M 40-49 50 HEL 8km 0:53:50 8.92 [km/h] 0:06:44 [min/km]
254 282 SZPONER MARIUSZ M 158 M 50-59 23 POGÓRZE 8km 0:54:02 8.88 [km/h] 0:06:45 [min/km]
255 141 KWIDZIŃSKI WOJCIECH M 159 M 50-59 24 GDAŃSK 8km 0:54:09 8.86 [km/h] 0:06:46 [min/km]
256 283 SZPYRA EDWARD M 160 M 70-79 2 GDYNIA 8km 0:54:09 8.86 [km/h] 0:06:46 [min/km]
257 12 BABIŃSKI SEBASTIAN M 161 M 0-29 27 TCZEW PATMAT 8km 0:54:13 8.85 [km/h] 0:06:47 [min/km]
258 173 MOCZULSKA URSZULA K 97 K 30-39 41 SZCZECIN 8km 0:54:15 8.85 [km/h] 0:06:47 [min/km]
259 217 POZNACHOWSKA MILENA K 98 K 40-49 29 GDAŃSK 8km 0:54:20 8.83 [km/h] 0:06:48 [min/km]
260 75 GOLASZ HALINA K 99 K 50-59 5 GDAŃSK 3MIEJSKIE KOLOROWE BIEGACZKI 8km 0:54:31 8.80 [km/h] 0:06:49 [min/km]
261 144 LADMANN ŁUKASZ M 162 M 0-29 28 RUMIA 8km 0:54:33 8.80 [km/h] 0:06:49 [min/km]
262 61 FIEREK BERNADETA K 100 K 50-59 6 TUCHOLA 8km 0:54:34 8.80 [km/h] 0:06:49 [min/km]
263 73 GIEDROJĆ KAMIL M 163 M 30-39 52 GDAŃSK INVICTA POWER TEAM 8km 0:54:38 8.79 [km/h] 0:06:50 [min/km]
264 100 KACZMAREK MAGDALENA K 101 K 40-49 30 GDAŃSK RUSZ DUPKĘ 8km 0:54:40 8.78 [km/h] 0:06:50 [min/km]
265 25 BORKOWSKA MAGDALENA K 102 K 40-49 31 GDAŃSK 8km 0:54:45 8.77 [km/h] 0:06:51 [min/km]
266 272 STYKUĆ DARIUSZ M 164 M 30-39 53 GDAŃSK KEEP CALM AND RUN 8km 0:54:49 8.76 [km/h] 0:06:51 [min/km]
267 40 CZAPA MAGDALENA K 103 K 40-49 32 GDAŃSK 8km 0:54:57 8.74 [km/h] 0:06:52 [min/km]
268 249 SEMKŁO HANNA K 104 K 30-39 42 GDAŃSK MAŁE LWY 8km 0:55:00 8.73 [km/h] 0:06:53 [min/km]
269 45 CZERNIA MICHALINA K 105 K 0-29 23 STRASZYN CZERNIA TEAM 8km 0:55:02 8.72 [km/h] 0:06:53 [min/km]
270 264 STANISZEWSKI JACEK M 165 M 50-59 25 GDYNIA 8km 0:55:03 8.72 [km/h] 0:06:53 [min/km]
271 261 SOKOLOWSKA ANNA K 106 K 30-39 43 GDYNIA 8km 0:55:06 8.71 [km/h] 0:06:53 [min/km]
272 289 SZUPIENKO TOMASZ M 166 M 40-49 51 GDAŃSK 8km 0:55:13 8.69 [km/h] 0:06:54 [min/km]
273 137 KURAJK MARIAN M 167 M 60-69 8 GDAŃSK 8km 0:55:25 8.66 [km/h] 0:06:56 [min/km]
274 26 BORKOWSKI BARTŁOMIEJ M 168 M 40-49 52 GDAŃSK 8km 0:55:30 8.65 [km/h] 0:06:56 [min/km]
275 271 STRZELECKA ANNA K 107 K 30-39 44 ŻUKOWO 8km 0:56:15 8.53 [km/h] 0:07:02 [min/km]
276 279 SZCZĘSNY TADEUSZ M 169 M 60-69 9 GDAŃSK 8km 0:56:18 8.53 [km/h] 0:07:02 [min/km]
277 108 KMERA RAFAŁ M 170 M 40-49 53 GDAŃSK 8km 0:56:18 8.53 [km/h] 0:07:02 [min/km]
278 308 URBAŃSKI PIOTR M 171 M 0-29 29 GDYNIA 8km 0:56:22 8.52 [km/h] 0:07:03 [min/km]
279 30 BRODECKA MAŁGORZATA K 108 K 30-39 45 GDYNIA 17 LO GDYNIA 8km 0:56:52 8.44 [km/h] 0:07:07 [min/km]
280 295 ŚWITOŃSKA ALEKSANDRA K 109 K 40-49 33 GDYNIA 8km 0:57:00 8.42 [km/h] 0:07:08 [min/km]
281 2 ABRAMIK MARIA K 110 K 40-49 34 GDAŃSK 8km 0:57:40 8.32 [km/h] 0:07:13 [min/km]
282 312 WASILEWSKI ARKADIUSZ M 172 M 40-49 54 SOPOT 8km 0:57:41 8.32 [km/h] 0:07:13 [min/km]
283 134 KUBICKI LESZEK M 173 M 40-49 55 GDAŃSK 8km 0:57:47 8.31 [km/h] 0:07:13 [min/km]
284 340 ZAWISZEWSKI PIOTR M 174 M 60-69 10 GDAŃSK 7 PBOT 8km 0:57:50 8.30 [km/h] 0:07:14 [min/km]
285 292 SZYMAŃSKA KATARZYNA K 111 K 30-39 46 GDAŃSK 7 POMORSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ 8km 0:57:52 8.29 [km/h] 0:07:14 [min/km]
286 50 DAMASZKE HEFT PATRYCJA K 112 K 30-39 47 WEJHEROWO MTB - MAŁE TRÓJMIASTO BIEGA 8km 0:58:00 8.28 [km/h] 0:07:15 [min/km]
287 291 SZYMAŃSKA IZABELA K 113 K 30-39 48 GDAŃSK LOTOS RUNNING TEAM 8km 0:58:20 8.23 [km/h] 0:07:18 [min/km]
288 29 BRAUN-AZARCZYK PATRYCJA K 114 K 40-49 35 GDAŃSK JAGUAR FIT 8km 0:58:30 8.21 [km/h] 0:07:19 [min/km]
289 94 JARNUT AGNIESZKA K 115 K 40-49 36 POGÓRZE 8km 0:58:43 8.17 [km/h] 0:07:20 [min/km]
290 504 ŁASZKIEWICZ JULIA K 116 K 40-49 37 GDYNIA WATAHA 8km 0:58:47 8.17 [km/h] 0:07:21 [min/km]
291 157 MAKOWSKA IZABELA K 117 K 60+ 3 GDYNIA 8km 0:58:59 8.14 [km/h] 0:07:22 [min/km]
292 319 WITKOWSKA KATARZYNA K 118 K 40-49 38 GDAŃSK FITNESSFITBACK 8km 0:59:38 8.05 [km/h] 0:07:27 [min/km]
293 200 PASEK PATRYCJA K 119 K 0-29 24 KOSZALIN KLUB BIEGOWY JANTAR ŚWIESZYNO 8km 1:00:26 7.94 [km/h] 0:07:33 [min/km]
294 147 LIPIŃSKA JUSTYNA K 120 K 30-39 49 GDAŃSK 8km 1:00:29 7.94 [km/h] 0:07:34 [min/km]
295 327 WOŹNIAK JOANNA K 121 K 30-39 50 PRUSZCZ GDAŃSKI 8km 1:00:45 7.90 [km/h] 0:07:36 [min/km]
296 275 SWIDERSKA MAGDA K 122 K 40-49 39 GDAŃSK 8km 1:01:03 7.86 [km/h] 0:07:38 [min/km]
297 221 PRZYBYSZ MONIKA K 123 K 40-49 40 GDAŃSK RUSZ DUPKĘ 8km 1:01:04 7.86 [km/h] 0:07:38 [min/km]
298 256 SKWIOT AGNIESZKA K 124 K 30-39 51 GDAŃSK 8km 1:01:04 7.86 [km/h] 0:07:38 [min/km]
299 92 JANKOWSKA SYLWIA K 125 K 40-49 41 GDAŃSK 8km 1:01:40 7.78 [km/h] 0:07:43 [min/km]
300 187 ODYA KATARZYNA K 126 K 0-29 25 GDAŃSK 8km 1:02:07 7.73 [km/h] 0:07:46 [min/km]
301 240 SADOWSKA EWA K 127 K 30-39 52 GDAŃSK 8km 1:02:34 7.67 [km/h] 0:07:49 [min/km]
302 342 ZIEŃCZUK PIOTR M 175 M 40-49 56 GDAŃSK GDAŃSKIE AUTOBUSY I TRAMWAJE 8km 1:02:44 7.65 [km/h] 0:07:51 [min/km]
303 104 KASZCZYK WERONIKA K 128 K 0-29 26 GDANSK 8km 1:03:01 7.62 [km/h] 0:07:53 [min/km]
304 99 JASIONOWSKA MAŁGORZATA K 129 K 30-39 53 GDAŃSK 8km 1:03:06 7.61 [km/h] 0:07:53 [min/km]
305 213 POBŁOCKA LUCYNA K 130 K 40-49 42 TCZEW 8km 1:03:07 7.60 [km/h] 0:07:53 [min/km]
306 195 PANIMASZ JOANNA K 131 K 0-29 27 ELBLĄG 8km 1:05:22 7.34 [km/h] 0:08:10 [min/km]
307 203 PAWŁOWSKA ANNA K 132 K 0-29 28 GDAŃSK DECATHLON PRZYMORZE TEAM 8km 1:07:55 7.07 [km/h] 0:08:29 [min/km]
308 153 MACIOCH MARTYNA K 133 K 0-29 29 GDAŃSK WILD TEAM 8km 1:08:45 6.98 [km/h] 0:08:36 [min/km]
309 293 ŚMIGAJ SEBASTIAN M 176 M 0-29 30 GDAŃSK WILD TEAM 8km 1:08:46 6.98 [km/h] 0:08:36 [min/km]
310 201 PASIEK KRZYSZTOF M 177 M 0-29 31 GDAŃSK WILD TEAM 8km 1:09:32 6.90 [km/h] 0:08:42 [min/km]
311 205 PIEKUNKO ADRIANNA K 134 K 0-29 30 GDAŃSK WILD TEAM 8km 1:09:33 6.90 [km/h] 0:08:42 [min/km]
312 297 TARASIEWICZ JUSTYNA K 135 K 0-29 31 GDAŃSK DECATHLON PRZYMORZE TEAM 8km 1:10:49 6.78 [km/h] 0:08:51 [min/km]
313 15 BANDURSKI JACEK M 178 M 80+ 1 SOPOT 8km 1:33:13 5.15 [km/h] 0:11:39 [min/km]

Nordic Walking 8 km

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub KARA DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x
1 370 FRĄCKOWIAK ROMAN M 1 M 50-59 1 WIELEŃ KS METRACO POLKOWICE 8km NW 0:54:07 8.87 [km/h] 0:06:46 [min/km]
2 427 NACZK LEONARD M 2 M 40-49 1 GOŚCICINO POLIPACK TEAM GWE 8km NW 0:54:40 8.78 [km/h] 0:06:50 [min/km]
3 367 DREWA MARIAN M 3 M 60-69 1 GOŚCICINO POLIPACK TEAM GWE 8km NW 0:55:17 8.68 [km/h] 0:06:55 [min/km]
4 424 MOGIŁKA ALEKSANDER M 4 M 0-29 1 GDYNIA ELITE TEAM 8km NW 0:57:11 8.39 [km/h] 0:07:09 [min/km]
5 491 STACHÓRKO KRZYSZTOF M 5 M 40-49 2 PASŁĘK KRAM TEAM 8km NW 0:57:27 8.36 [km/h] 0:07:11 [min/km]
6 385 JANKOWSKI MATEUSZ M 6 M 0-29 2 GOŚCICINO POLIPACK TEAM GWE 8km NW 0:57:36 8.33 [km/h] 0:07:12 [min/km]
7 428 NACZK WIKTORIA K 1 K 0-29 1 GOŚCICINO POLIPACK TEAM GWE 8km NW 0:57:39 8.33 [km/h] 0:07:12 [min/km]
8 418 MARCZYŃSKI ADAM M 7 M 40-49 3 GOŚCICINO POLIPACK TEAM GWE 8km NW 0:57:49 8.30 [km/h] 0:07:14 [min/km]
9 398 KRÓLIKOWSKA KRYSTYNA K 2 K 40-49 1 GOŚCICINO POLIPACK TEAM GWE 8km NW 0:57:55 8.29 [km/h] 0:07:14 [min/km]
10 487 KOSTECKI WIESŁAW M 8 M 60-69 2 NOWY DWÓR MAZOWIECKI 8km NW 0:58:08 8.26 [km/h] 0:07:16 [min/km]
11 392 KONCEWICZ ANETA K 3 K 0-29 2 GDYNIA ELITE TEAM 8km NW 0:58:14 8.24 [km/h] 0:07:17 [min/km]
12 432 OKRZESIK-FRĄCKOWIAK IZABELA K 4 K 50-59 1 WIELEŃ KS METRACO POLKOWICE 8km NW 0:58:19 8.23 [km/h] 0:07:17 [min/km]
13 394 KONKOL ANDRZEJ M 9 M 60-69 3 LĘBORK KREATIVSPORT LEBORK 8km NW 0:58:32 8.20 [km/h] 0:07:19 [min/km]
14 364 CIESIELSKI JERZY M 10 M 0-29 3 POZNAŃ #1512WINGEDHEARTS/TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKA 8km NW 0:58:46 8.17 [km/h] 0:07:21 [min/km]
15 435 OLEJKO RADOSŁAW M 11 M 40-49 4 GDAŃSK STEP BY STEP TRÓJMIASTO 8km NW 0:59:00 8.14 [km/h] 0:07:23 [min/km]
16 460 SMARSZCZ WIESŁAW M 12 M 60-69 4 LĘBORK LĘBORSKIE LWY 8km NW 0:59:01 8.13 [km/h] 0:07:23 [min/km]
17 396 KOWALCZUK ROBERT M 13 M 50-59 2 GDAŃSK ELITE TEAM 8km NW 0:59:03 8.13 [km/h] 0:07:23 [min/km]
18 437 OSTROCHALSKA ALEKSANDRA K 5 K 40-49 2 GOŚCICINO POLIPACK TEAM GWE 8km NW 0:59:22 8.09 [km/h] 0:07:25 [min/km]
19 363 CIESIELSKI JAN M 14 M 40-49 5 TORUŃ #1512WINGEDHEARTS/TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKA 8km NW 0:59:33 8.06 [km/h] 0:07:27 [min/km]
20 349 BARTOSIEWICZ ŁUKASZ M 15 M 30-39 1 GDAŃSK 8km NW 0:59:47 8.03 [km/h] 0:07:28 [min/km]
21 471 SZYMANOWSKA ANNA K 6 K 60+ 1 LĘBORK LĘBORSKIE LWY 8km NW 0:59:55 8.01 [km/h] 0:07:29 [min/km]
22 473 SZYMAŃSKI STEFAN BOLESŁAW M 16 M 70+ 1 KIEŹLINY XV KOŁO PZERII DYWITY 8km NW 1:00:15 7.97 [km/h] 0:07:32 [min/km]
23 381 HINC IWONA K 7 K 40-49 3 ŻUKOWO-BORKOWO FACE NORDIC WALKING TEAM 8km NW 1:00:47 7.90 [km/h] 0:07:36 [min/km]
24 358 BUJNICKI MARCIN M 17 M 40-49 6 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 8km NW 1:00:55 7.88 [km/h] 0:07:37 [min/km]
25 470 SZOT ANDRZEJ M 18 M 30-39 2 GDAŃSK GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄ 8km NW 1:01:05 7.86 [km/h] 0:07:38 [min/km]
26 510 DUDA ALEKSANDRA K 8 K 0-29 3 GDAŃSK ELITE TEAM 8km NW 1:01:18 7.83 [km/h] 0:07:40 [min/km]
27 518 MARZEC BEATA K 9 K 40-49 4 TORUŃ IDZIEMY BEZ RYZYKA 8km NW 1:01:19 7.83 [km/h] 0:07:40 [min/km]
28 506 RESEMAN SYLWIA K 10 K 50-59 2 ŻUKOWO FACE NORDIC WALKING TEAM 8km NW 1:01:42 7.78 [km/h] 0:07:43 [min/km]
29 360 CHUDZIŃSKI ANDRZEJ M 19 M 70+ 2 ELBLĄG K S ELBLĄSKIE WŁÓCZ-KIJE 8km NW 1:02:03 7.74 [km/h] 0:07:45 [min/km]
30 404 KUNCEWICZ MONIKA K 11 K 40-49 5 GDAŃSK 8km NW 1:02:03 7.74 [km/h] 0:07:45 [min/km]
31 354 BIKOWSKA GABRIELA K 12 K 50-59 3 LĘBORK LĘBORSKIE LWY 8km NW 1:02:17 7.71 [km/h] 0:07:47 [min/km]
32 474 TATAREWICZ ARKADIUSZ M 20 M 40-49 7 GDAŃSK BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 8km NW 1:02:21 7.70 [km/h] 0:07:48 [min/km]
33 393 KONCEWICZ MAREK M 21 M 50-59 3 GDYNIA ELITE TEAM GDYNIA 8km NW 1:02:23 7.69 [km/h] 0:07:48 [min/km]
34 472 SZYMANOWSKI EUGENIUSZ M 22 M 60-69 5 LĘBORK LĘBORSKIE LWY 8km NW 1:02:25 7.69 [km/h] 0:07:48 [min/km]
35 350 BARTOSIEWICZ WŁODZIMIERZ M 23 M 60-69 6 GDAŃSK FACE NORDIC WALKING TEAM 8km NW 1:02:27 7.69 [km/h] 0:07:48 [min/km]
36 447 ROKICKA-HEBEL MAGDALENA K 13 K 40-49 6 SOPOT 8km NW 1:02:27 7.69 [km/h] 0:07:48 [min/km]
37 348 BADOCHA-DUDA MAŁGORZATA K 14 K 50-59 4 GDAŃSK ELITE TEAM 8km NW 1:02:33 7.67 [km/h] 0:07:49 [min/km]
38 417 MACIAK JOANNA K 15 K 30-39 1 SZYDŁOWO 8km NW 1:02:52 7.64 [km/h] 0:07:52 [min/km]
39 390 KIERSNOWSKI HENRYK M 24 M 70+ 3 GDAŃSK 8km NW 1:03:02 7.62 [km/h] 0:07:53 [min/km]
40 406 KUSIAK WŁODZIMIERZ M 25 M 70+ 4 GDAŃSK STEP BY STEP TRÓJMIASTO 8km NW 1:03:06 7.61 [km/h] 0:07:53 [min/km]
41 405 KURPIEWSKI KRZYSZTOF M 26 M 40-49 8 GDAŃSK FITNESSFITBACK 8km NW 1:03:19 7.58 [km/h] 0:07:55 [min/km]
42 369 ELIASZ DAWID M 27 M 0-29 4 HEL 8km NW 1:03:25 7.57 [km/h] 0:07:56 [min/km]
43 411 LITEWSKA JOANNA K 16 K 40-49 7 JUSZKOWO DEAF TEAM 8km NW 1:03:26 7.57 [km/h] 0:07:56 [min/km]
44 459 SMARSZCZ GRAŻYNA K 17 K 60+ 2 LĘBORK LĘBORSKIE LWY 8km NW 1:03:34 7.55 [km/h] 0:07:57 [min/km]
45 454 SCHWANN MIROSŁAW M 28 M 50-59 4 WEJHEROWO 8km NW 1:03:37 7.55 [km/h] 0:07:57 [min/km]
46 464 STAŃCZAK GRAŻYNA K 18 K 60+ 3 GDAŃSK FACE NORDIC WALKING TEAM 8km NW 1:03:59 7.50 [km/h] 0:08:00 [min/km]
47 445 PRZYBYLSKA ALEKSANDRA K 19 K 50-59 5 GDYNIA ELITE TEAM 8km NW 1:04:02 7.50 [km/h] 0:08:00 [min/km]
48 361 CHYLIŃSKI ANDRZEJ M 29 M 40-49 9 GDAŃSK GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄ 8km NW 1:04:04 7.49 [km/h] 0:08:01 [min/km]
49 444 PONKA RADOSŁAW M 30 M 40-49 10 GOŚCICINO POLIPACK TEAM GWE 8km NW 1:04:09 7.48 [km/h] 0:08:01 [min/km]
50 481 ZIENTKIEWICZ WITOLD M 31 M 50-59 5 BANINO ELITE TEAM 8km NW 1:04:12 7.48 [km/h] 0:08:02 [min/km]
51 476 WAWRZYNIAK ANNA K 20 K 40-49 8 GOŚCICINO POLIPACK TEAM GWE 8km NW 1:04:26 7.45 [km/h] 0:08:03 [min/km]
52 443 PONKA BARBARA K 21 K 40-49 9 GOŚCICINO POLIPACK TEAM GWE 8km NW 1:04:39 7.42 [km/h] 0:08:05 [min/km]
53 384 JANCY ANITA K 22 K 40-49 10 CZARNE BŁOTO TORUŃ- IDZIEMY BEZ RYZYKA 8km NW 1:04:46 7.41 [km/h] 0:08:06 [min/km]
54 357 BUJNICKA MAGDALENA K 23 K 0-29 4 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 8km NW 1:04:48 7.41 [km/h] 0:08:06 [min/km]
55 359 CHOJNICKA JOANNA K 24 K 40-49 11 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 8km NW 1:04:48 7.41 [km/h] 0:08:06 [min/km]
56 355 BŁASZCZYK KAROLINA K 25 K 40-49 12 GDAŃSK ELITE TEAM 8km NW 1:05:08 7.37 [km/h] 0:08:09 [min/km]
57 438 PANEK ANETA K 26 K 40-49 13 GDYNIA STEP BY STEP TRÓJMIASTO 8km NW 1:05:12 7.36 [km/h] 0:08:09 [min/km]
58 477 WENDT JAROSŁAW M 32 M 50-59 6 GOŚCICINO POLIPACK TEAM GWE 8km NW 1:05:21 7.35 [km/h] 0:08:10 [min/km]
59 379 HECHLIŃSKI TOMASZ M 33 M 50-59 7 GDAŃSK FITNESSFITBACK 8km NW 1:05:22 7.34 [km/h] 0:08:10 [min/km]
60 465 STAŃCZAK RYSZARD M 34 M 70+ 5 GDAŃSK FACE NORDIC WALKING TEAM 8km NW 1:05:55 7.28 [km/h] 0:08:14 [min/km]
61 456 SIBIK BEATA K 27 K 50-59 6 LĘBORK LĘBORSKIE LWY 8km NW 1:06:26 7.23 [km/h] 0:08:18 [min/km]
62 408 LEJKOWSKA MIRELA K 28 K 30-39 2 GOŚCICINO POLIPACK TEAM GWE 8km NW 1:06:43 7.19 [km/h] 0:08:20 [min/km]
63 389 KĄTNIK LESZEK M 35 M 60-69 7 GDAŃSK DZIADKOWY KLUB SPORTOWY 8km NW 1:06:47 7.19 [km/h] 0:08:21 [min/km]
64 362 CIESIELSKA RENATA K 29 K 40-49 14 TORUŃ #1512WINGEDHEARTS/TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKA 8km NW 1:06:55 7.17 [km/h] 0:08:22 [min/km]
65 346 ADAMSKA JUSTYNA K 30 K 40-49 15 BANINO TRIM 8km NW 1:06:59 7.17 [km/h] 0:08:22 [min/km]
66 407 KUTNIEWSKA MARIA K 31 K 60+ 4 ŻUKOWO FACE NORDIC WALKING TEAM 8km NW 1:07:01 7.16 [km/h] 0:08:23 [min/km]
67 401 KULAS JERZY M 36 M 60-69 8 PRUSZCZ GDAŃSKI MAJS 8km NW 1:07:05 7.16 [km/h] 0:08:23 [min/km]
68 382 HIRSZ DOROTA K 32 K 40-49 16 GDAŃSK TEDE RUN 8km NW 1:07:17 7.13 [km/h] 0:08:25 [min/km]
69 347 BACHANEK KATARZYNA K 33 K 50-59 7 TORUŃ TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKA 8km NW 1:07:18 7.13 [km/h] 0:08:25 [min/km]
70 388 KAZYAKA JÓZEF M 37 M 60-69 9 GDYNIA 8km NW 1:07:30 7.11 [km/h] 0:08:26 [min/km]
71 413 ŁASZKIEWICZ MARCIN M 38 M 40-49 11 GDYNIA PWS 8km NW 1:08:00 7.06 [km/h] 0:08:30 [min/km]
72 414 ŁĘCKI JAN M 39 M 30-39 3 GDYNIA . ELITE TEAM 8km NW 1:08:03 7.05 [km/h] 0:08:30 [min/km]
73 373 GMEREK PIOTR M 40 M 30-39 4 GDAŃSK GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄ 1MIN 8km NW 1:08:41 6.99 [km/h] 0:08:35 [min/km]
74 386 JAROSZ MARZENA K 34 K 30-39 3 GDAŃSK 8km NW 1:09:45 6.88 [km/h] 0:08:43 [min/km]
75 479 ZIELIŃSKI JACEK M 41 M 60-69 10 GDAŃSK GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄ 8km NW 1:10:12 6.84 [km/h] 0:08:47 [min/km]
76 420 MILEWCZYK AGNIESZKA K 35 K 30-39 4 GDAŃSK INVICTA POWER TEAM 8km NW 1:10:23 6.82 [km/h] 0:08:48 [min/km]
77 450 RUJNER KLARA K 36 K 50-59 8 BYDGOSZCZ 8km NW 1:10:46 6.78 [km/h] 0:08:51 [min/km]
78 415 ŁOZIŃSKA WIOLETTA K 37 K 30-39 5 POŁCZYN-ZDRÓJ 8km NW 1:10:57 6.77 [km/h] 0:08:52 [min/km]
79 371 GAŁEK IWONA K 38 K 40-49 17 SILNO 8km NW 1:11:06 6.75 [km/h] 0:08:53 [min/km]
80 374 GOMÓŁKA-BIGUS MONIKA K 39 K 40-49 18 GDYNIA STEP BY STEP TRÓJMIASTO 8km NW 1:11:15 6.74 [km/h] 0:08:54 [min/km]
81 449 ROSA BOGUMIŁA K 40 K 60+ 5 GDYNIA OPEC GDYNIA 8km NW 1:12:10 6.65 [km/h] 0:09:01 [min/km]
82 409 LIPIŃSKA IWONA K 41 K 40-49 19 GDAŃSK ELITE TEAM 8km NW 1:12:14 6.65 [km/h] 0:09:02 [min/km]
83 376 GRYKAŁOWSKA MONIKA K 42 K 30-39 6 GDAŃSK ELITE TEAM 8km NW 1:12:33 6.62 [km/h] 0:09:04 [min/km]
84 421 MIŁECKA EDYTA K 43 K 40-49 20 BRONOWO 1MIN 8km NW 1:12:52 6.59 [km/h] 0:09:07 [min/km]
85 453 SAWA HELENA K 44 K 60+ 6 LĘBORK LĘBORSKIE LWY 8km NW 1:13:53 6.50 [km/h] 0:09:14 [min/km]
86 368 DYBUK JOLANTA K 45 K 60+ 7 GDAŃSK 8km NW 1:14:09 6.47 [km/h] 0:09:16 [min/km]
87 378 HALMAN GABRIELA K 46 K 50-59 9 SULMIN 8km NW 1:14:18 6.46 [km/h] 0:09:17 [min/km]
88 375 GÓRA BEATA K 47 K 40-49 21 GDAŃSK STEP BY STEP TRÓJMIASTO 8km NW 1:14:39 6.43 [km/h] 0:09:20 [min/km]
89 430 NOWAK BEATA K 48 K 50-59 10 GDAŃSK STEP BY STEP TRÓJMIASTO 8km NW 1:14:44 6.42 [km/h] 0:09:21 [min/km]
90 442 POLIS MARZENA K 49 K 50-59 11 GDAŃSK STEP BY STEP TRÓJMIASTO 8km NW 1:14:47 6.42 [km/h] 0:09:21 [min/km]
91 422 MIŁKOWSKA JOLANTA K 50 K 50-59 12 GDYNIA TEAM DEAF 8km NW 1:14:48 6.42 [km/h] 0:09:21 [min/km]
92 419 MAZIARKA BEATA K 51 K 50-59 13 GDAŃSK ELITE TEAM 8km NW 1:14:50 6.41 [km/h] 0:09:21 [min/km]
93 387 KARPIŃSKA KATARZYNA K 52 K 0-29 5 GDYNIA 8km NW 1:15:25 6.36 [km/h] 0:09:26 [min/km]
94 412 LUBOCKA ELŻBIETA K 53 K 50-59 14 GDAŃSK FITNESS FITBACK 8km NW 1:15:27 6.36 [km/h] 0:09:26 [min/km]
95 475 TWARDOWSKA JUSTYNA K 54 K 40-49 22 WYSPA SOBIESZEWSKA SOBIESZEWSKIE GWIAZDY ;) 8km NW 1:15:39 6.35 [km/h] 0:09:27 [min/km]
96 352 BIEZUMOW ALEKANDER M 42 M 30-39 5 GDYNIA 8km NW 1:15:43 6.34 [km/h] 0:09:28 [min/km]
97 452 SAREK BARBARA K 55 K 30-39 7 BRONOWO 1MIN 8km NW 1:16:31 6.27 [km/h] 0:09:34 [min/km]
98 480 ZIENTKIEWICZ AGA K 56 K 40-49 23 BANINO ELITE TEAM 8km NW 1:16:59 6.24 [km/h] 0:09:37 [min/km]
99 423 MODRZYŃSKA MAGDALENA K 57 K 50-59 15 ELBLĄG 8km NW 1:17:15 6.21 [km/h] 0:09:39 [min/km]
100 380 HERMANN ALEXANDRA K 58 K 40-49 24 HEL HELSKIE MORSY 8km NW 1:17:51 6.17 [km/h] 0:09:44 [min/km]
101 440 PANEK RENATA K 59 K 40-49 25 HEL 8km NW 1:17:56 6.16 [km/h] 0:09:45 [min/km]
102 439 PANEK KLAUDIA K 60 K 0-29 6 GDAŃSK 8km NW 1:18:00 6.15 [km/h] 0:09:45 [min/km]
103 366 DĄDEREWICZ ROMAN M 43 M 60-69 11 GDAŃSK 1MIN 8km NW 1:18:03 6.15 [km/h] 0:09:45 [min/km]
104 400 KULAS CZESŁAWA K 61 K 60+ 8 PRUSZCZ GDAŃSKI MAJS 8km NW 1:18:46 6.09 [km/h] 0:09:51 [min/km]
105 469 SZCZYPIOR GABRIELA K 62 K 50-59 16 GDAŃSK FITNESS FITBACK 8km NW 1:19:02 6.07 [km/h] 0:09:53 [min/km]
106 489 STYCZYŃSKA EWA K 63 K 40-49 26 GDAŃSK 8km NW 1:19:06 6.07 [km/h] 0:09:53 [min/km]
107 457 SIDORKO-FILIPOWICZ JOANNA K 64 K 40-49 27 GDAŃSK SOBIESZEWSKIEJ GWIAZDY 8km NW 1:19:08 6.07 [km/h] 0:09:54 [min/km]
108 416 ŁUCZKIEWICZ WŁODZIMIERZ M 44 M 70+ 6 GDAŃSK 8km NW 1:19:22 6.05 [km/h] 0:09:55 [min/km]
109 483 ŻUKOWSKA ALICJA K 65 K 40-49 28 GDAŃSK 8km NW 1:19:44 6.02 [km/h] 0:09:58 [min/km]
110 426 MÓRAWSKI SŁAWOMIR M 45 M 50-59 8 TORUŃ TORUŃ IDZIEMY BEZ RYZYKA 1MIN 8km NW 1:19:45 6.02 [km/h] 0:09:58 [min/km]
111 397 KRASIŃSKA ANGELIKA K 66 K 0-29 7 GDAŃSK 8km NW 1:20:02 6.00 [km/h] 0:10:00 [min/km]
112 425 MÓRAWSKA ZDZISŁAWA K 67 K 50-59 17 TORUŃ TORUŃ IDZIEMY BEZ RYZYKA 8km NW 1:20:09 5.99 [km/h] 0:10:01 [min/km]
113 434 OLEJARCZYK DANIEL M 46 M 30-39 6 ŁĘGOWO 8km NW 1:20:41 5.95 [km/h] 0:10:05 [min/km]
114 403 KULPA AGNIESZKA K 68 K 30-39 8 TCZEW 8km NW 1:20:48 5.94 [km/h] 0:10:06 [min/km]
115 383 JABŁOŃSKA SYLWIA K 69 K 30-39 9 MALBORK 8km NW 1:20:48 5.94 [km/h] 0:10:06 [min/km]
116 410 LISOWSKA JOANNA K 70 K 40-49 29 GDAŃSK 8km NW 1:21:15 5.91 [km/h] 0:10:09 [min/km]
117 446 RAULAND MAŁGORZATA K 71 K 40-49 30 GDAŃSK GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄ 8km NW 1:21:16 5.91 [km/h] 0:10:10 [min/km]
118 451 SADOWSKA DOROTA K 72 K 40-49 31 GDAŃSK 8km NW 1:21:30 5.89 [km/h] 0:10:11 [min/km]
119 468 SYREWICZ MAŁGORZATA K 73 K 40-49 32 GDAŃSK TRIMAMA TEAM 8km NW 1:21:40 5.88 [km/h] 0:10:13 [min/km]
120 356 BRYLOWSKA GRAŻYNA K 74 K 40-49 33 GDAŃSK 1MIN 8km NW 1:22:09 5.84 [km/h] 0:10:16 [min/km]
121 482 ZŁOTOWSKA IRENA K 75 K 60+ 9 GDAŃSK 8km NW 1:22:12 5.84 [km/h] 0:10:17 [min/km]
122 433 OLEJARCZYK AGATA K 76 K 40-49 34 ŁĘGOWO 8km NW 1:22:23 5.83 [km/h] 0:10:18 [min/km]
123 402 KULCZYCKI JAN M 47 M 70+ 7 GDAŃSK E 70 8km NW 1:23:03 5.78 [km/h] 0:10:23 [min/km]
124 353 BIEZUMOW DOROTA K 77 K 30-39 10 GDYNIA 8km NW 1:28:07 5.45 [km/h] 0:11:01 [min/km]
125 399 KRUPIŃSKA IRENA K 78 K 40-49 35 GOŁUBIE 8km NW 1:28:55 5.40 [km/h] 0:11:07 [min/km]
126 429 NIEWCZAS MARZENA K 79 K 40-49 36 GOŁUBIE 8km NW 1:28:56 5.40 [km/h] 0:11:07 [min/km]

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ