Sopocka Zima - Grand Prix Trójmiasta #2
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 ZAYTSEV DMITRII KALININGRAD Nordic Walking Klub Sportowy DED opłacono on-line
2 Podlewska Ewelina Rokitki Bieg przełajowy DOVISTA Active Team opłacono on-line
3 Mitura Anna Gdynia Nordic Walking opłacono on-line
4 Zielińska Patrycja Gdynia Bieg przełajowy opłacono on-line
5 Gojke Michał Pętkowice Bieg przełajowy opłacono on-line
6 Zyskowski Maksym Gdynia Bieg przełajowy opłacono on-line
7 Ćwikowski Kamil Augustów Bieg przełajowy opłacono on-line
8 Drewa Marian Gościcino Nordic Walking Polipack Team Gwe opłacono
9 Ponka Barbara Gościcino Nordic Walking Polipack Team Gwe opłacono
10 Ponka Radosław Gościcino Nordic Walking Polipack Team Gwe opłacono
11 Królikowska Krystyna Gościcino Nordic Walking Polipack Team Gwe opłacono
12 Wendt Jarosław Gościcino Nordic Walking Polipack Team Gwe opłacono
13 Wawrzyniak Anna Gościcino Nordic Walking Polipack Team Gwe opłacono
14 Jankowski Mateusz Gościcino Nordic Walking Polipack Team Gwe opłacono
15 Marczyński Adam Gościcino Nordic Walking Polipack Team Gwe opłacono
16 Brzezik Jarosław Gościcino Bieg przełajowy Polipack Team Gwe opłacono
17 Brzezik Ilona Gościcino Bieg przełajowy Polipack Team Gwe opłacono
18 Bończyszyn Bożena Gościcino Nordic Walking Polipack Team Gwe opłacono
19 Kaczmarek Maja Gościcino Nordic Walking Polipack Team Gwe opłacono
20 Rutz Justyna Gościcino Nordic Walking Polipack Team Gwe opłacono
21 Ostrochalska Aleksandra Gościcino Nordic Walking Polipack Team Gwe opłacono
22 Lejkowska Mirela Gościcino Nordic Walking Polipack Team Gwe opłacono
23 Naczk Leonard Gościcino Nordic Walking Polipack Team Gwe opłacono
24 Grygorowicz Bartosz Gdańsk Bieg przełajowy KULIK&KUREK opłacono on-line
25 Naczk Wiktoria Gościcino Nordic Walking Polipack Team Gwe opłacono
26 Sawicka Irena Gdańsk Nordic Walking opłacono on-line
27 Mateja Bożena Gdańsk Bieg przełajowy opłacono on-line
28 Hartuna zenon Piece Bieg przełajowy Florian Chojnice 50.00 PLN
29 Giedrojć Kamil Gdańsk Bieg przełajowy Invicta Power Team opłacono on-line
30 Krzyżański Bartłomiej Gdańsk Bieg przełajowy Invicta Power Team opłacono on-line
31 Engelberg Łukasz Gdańsk Bieg przełajowy Invicta Power Team opłacono on-line
32 Flissikowski Michał Nowa Wieś Rzeczna Bieg przełajowy opłacono on-line
33 Klotzke Mirosław Rotmanka Nordic Walking opłacono on-line
34 Klotzke Agata ROTMANKA Nordic Walking opłacono on-line
35 Knak Magdalena Grudziądz Bieg przełajowy opłacono on-line
36 Wojciechowska Elżbieta Piaseczno Nordic Walking opłacono on-line
37 Dziewońska Monika Piaseczno Nordic Walking 50.00 PLN
38 Wojnicz Grzegorz Pasłęk Bieg przełajowy opłacono on-line
39 Tyminski Krzysztof GDAŃSK Bieg przełajowy opłacono on-line
40 Laane Elena Kaliningrad Nordic Walking Klub Sportowy DED opłacono on-line
41 Yankovskaya Aleksandra Kaliningrad Nordic Walking klub sportowy DED opłacono on-line
42 Stańczak Ryszard GDAŃSK Nordic Walking Face Nordic Walking Team opłacono on-line
43 Stańczak Grażyna GDAŃSK Nordic Walking Face Nordic Walking Team opłacono on-line
44 Bobrowski Witek Gdańsk Bieg przełajowy opłacono on-line
45 Majkowski Tomasz Skórcz Bieg przełajowy Aktywni Kociewiacy 50.00 PLN
46 Kromelitskiy Andrey Kaliningrad Nordic Walking Klub Sportowy DED opłacono on-line
47 Rosińska Dorota Wejherowo Nordic Walking Pro-cars 50.00 PLN
48 Moczulska Urszula Bielsko-Biała Bieg przełajowy opłacono on-line
49 Kuhn Piotr Gdańsk Bieg przełajowy ASE Gdańsk 50.00 PLN
50 Lewandowski Daniel Lisewo Bieg przełajowy Aktywne Lisewo opłacono on-line
51 Zadka Krzysztof Gdynia Bieg przełajowy opłacono on-line
52 Bartosiewicz Włodzimierz Gdańsk Nordic Walking Face Nordic Walking Team opłacono on-line
53 Worzala Wojciech Gdynia Bieg przełajowy opłacono on-line
54 Hendrich Rafał Sierakowice Bieg przełajowy 50.00 PLN
55 Ryźlewicz Agata Gdańsk Bieg przełajowy MUKOwaleczni 50.00 PLN
56 szczepański leszek Kwidzyn Bieg przełajowy Traktor Team Gmina Kwidzyn / Pszczółkowski Team opłacono on-line
57 Namsołek Feliks Gdynia Nordic Walking opłacono on-line
58 Krauze Łukasz Krauze Gdynia Bieg przełajowy opłacono on-line
59 Rychert Oliwia Gdynia Bieg przełajowy 50.00 PLN
60 Rychert Jan Sopot Bieg przełajowy 50.00 PLN
61 Milewska Weronika Sąpolno Bieg przełajowy opłacono on-line
62 Kwiatek Maciek Miłakowo Bieg przełajowy opłacono on-line
63 Rombalska Julia Słupsk Bieg przełajowy Decathlon Przymorze Team opłacono on-line
64 Dokrzewska Katarzyna Gdynia Bieg przełajowy opłacono
65 Yankovskiy Dmitriy Kaliningrad Nordic Walking Klub Sportowy DED opłacono on-line
66 Ślusarczyk Andrzej Pruszcz Gdański Bieg przełajowy Pruszcz Biega SHOW MUST GO ON opłacono on-line
67 Cieślak Bartosz Żelistrzewo Bieg przełajowy opłacono on-line
68 Rozmus Ewelina Sopot Bieg przełajowy 50.00 PLN
69 Holk-Łebiński Mateusz Sierakowice Bieg przełajowy opłacono on-line
70 Toporek Dawid Kłosówko Bieg przełajowy 50.00 PLN
71 Dobka Marcin Kartuzy Bieg przełajowy CARTUSIA opłacono on-line
72 Michalak Magdalena Gdańsk Bieg przełajowy Żarta Wataha 50.00 PLN
73 Pobłocki Adam Mściszewice Bieg przełajowy Mściszewice 50.00 PLN
74 Szreder Tomasz Wejherowo Bieg przełajowy opłacono on-line
75 Grzegocki Mateusz Strzelno Bieg przełajowy opłacono on-line
76 Grzegocki Piotr Strzelno Bieg przełajowy opłacono on-line
77 Robak Aleksandra Starogard Gdański Nordic Walking 50.00 PLN
78 Warchoł Bogumił Gdańsk Bieg przełajowy opłacono on-line
79 Sidorowicz Anna Stogi Bieg przełajowy opłacono on-line
80 Sibik Beata lębork Nordic Walking Lęborskie Lwy opłacono on-line
81 Karolewska Katarzyna Toruń Bieg przełajowy Pierniki Toruń opłacono on-line
82 Przyborkiewicz Zuzannna Toruń Nordic Walking Pierniki Toruń opłacono on-line
83 Przyborkiewicz Krzysztof Toruń Nordic Walking Pierniki Toruń opłacono on-line
84 Kulka Irek Gdynia Bieg przełajowy Kaziki opłacono on-line
85 Baberowski Marek Gdańsk Bieg przełajowy opłacono on-line
86 Kulas Czesława Pruszcz Gdański Nordic Walking MAJS opłacono on-line
87 Kulas Jerzy Pruszcz Gdański Nordic Walking MAJS opłacono on-line
88 Chojnicka Joanna Pasłęk Nordic Walking Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
89 Wyrzykowski Andrzej Gdańsk Bieg przełajowy 7 Pomorska Brygada Obrony Terytorialnej/Grupa biegowa 65 opłacono on-line
90 NADOLNA ALICJA MALBORK Bieg przełajowy KIJOWY FOLK opłacono on-line
91 ZAKRZEWSKA Anieszka malbork Bieg przełajowy KIJOWY FOLK opłacono on-line
92 Karpiński Zbigniew Gdańsk Bieg przełajowy opłacono on-line
93 Kosznik Michal Gdansk Bieg przełajowy biegowi szydercy opłacono on-line
94 Stawarska Elżbieta Toruń Bieg przełajowy Marmel Toruń opłacono on-line
95 Samerek Dariusz Toruń Bieg przełajowy Akademia Marynarki Wojennej opłacono on-line
96 Dembek Krzysztof Bolszewo Bieg przełajowy opłacono on-line
97 Grykałowska Monika Gdańsk Nordic Walking Elite Team opłacono on-line
98 Ladziński Zbigniew Gdańsk Bieg przełajowy L - RUN opłacono on-line
99 Kruczkowski Rafał Gdynia Bieg przełajowy opłacono on-line
100 Rytlewski Piotr Góra Nordic Walking opłacono on-line


Wyświetleń: 7349

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ