Sopocka Zima - Grand Prix Trójmiasta #2
Bieg przełajowy
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Wasilewski Marcin Gdynia Bieg przełajowy BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
2 Simlat Katarzyna Złocieniec Bieg przełajowy FoxEnergy opłacono on-line
3 Brzezińska Ewa Gdynia Bieg przełajowy opłacono on-line
4 Miszewski Adam Gdańsk Bieg przełajowy opłacono on-line
5 Tołoczko Magdalena Sopot Bieg przełajowy opłacono on-line
6 Bar Julita Gdynia Bieg przełajowy opłacono on-line
7 Sheahan-Buntic Maria Sopot Bieg przełajowy opłacono on-line
8 Buntic Bruno Berlin Bieg przełajowy opłacono on-line
9 Jabłońska-Nabayaogo Ewa Gdańsk Bieg przełajowy Wataha opłacono on-line
10 Andryszak Wojciech Gdańsk Bieg przełajowy MAPA SC opłacono on-line
11 Marchenko DENYS Gdynia Bieg przełajowy opłacono on-line
12 Yaremenko Oleksii Chwaszczyno Ukraina Bieg przełajowy opłacono on-line
13 Kwidziński Paweł Kębłowo Bieg przełajowy RUN FOR IT opłacono on-line
14 Michalczyk Artur Bochnia Bieg przełajowy
15 Zieńczuk Piotr Gdańsk Bieg przełajowy Gdańskie Autobusy I Tramwaje opłacono on-line
16 Rogocz Maciej Gdynia Bieg przełajowy Rogasie z Doliny Roztoki opłacono on-line
17 Stankiewicz Radosław Lębork Bieg przełajowy LKB im.Braci Petk Lębork opłacono on-line
18 Arent Magda Gdansk, Pomeranian District, Poland Bieg przełajowy Arent Team opłacono on-line
19 Arent Jarek Gdansk Bieg przełajowy Arent Team opłacono on-line
20 Arent Alan Gdańsk Bieg przełajowy Arent Team opłacono on-line
21 Jamiński Paweł Gdańsk Bieg przełajowy TWA opłacono on-line
22 Chmielecka Paulina Toruń Bieg przełajowy opłacono on-line
23 Walczak Gdynia Bieg przełajowy ElektroniczneZapisy.pl Team
24 Torbicz Piotr Gdansk Bieg przełajowy Thales opłacono on-line
25 Frączek Rafał Gdańsk Bieg przełajowy ASE Gdańsk Eko-Konsult opłacono
26 Łabiak Dawid Wilkanowo Bieg przełajowy opłacono on-line
27 Zawisza Dariusz Gdańsk Bieg przełajowy BCT GDYNIA opłacono on-line
28 Rządca Grzegorz Pruszcz Gdański Bieg przełajowy opłacono on-line
29 Bronk Lucyna Gdańsk Bieg przełajowy opłacono on-line
30 Karpiński Jędrzej Sopot Bieg przełajowy Swarovski Team opłacono on-line
31 Żelazek Marta Karczemki Bieg przełajowy opłacono on-line
32 Rządca Marcin Rządca Kwidzyn Bieg przełajowy Traktor team gmina kwidzyn i opłacono on-line
33 Karska Natalia Gdynia Bieg przełajowy ASE Gdańsk opłacono
34 Karski Kamil Gdynia Bieg przełajowy ASE Gdańsk opłacono
35 Petniak Kamil Petniak Jedlnia letnisko Bieg przełajowy opłacono on-line
36 zlotowski piotr gdansk Bieg przełajowy sportevo opłacono on-line
37 Wiwatowska Dagmara Straszyn Bieg przełajowy opłacono on-line
38 Łaszkiewicz Julia Gdynia Bieg przełajowy Wataha opłacono on-line
39 Kurpisz-Kasprzak Karolina Gdynia Bieg przełajowy opłacono on-line
40 Targosz Marek Gdynia Bieg przełajowy Wataha opłacono on-line
41 Szałła Anna Gdynia Bieg przełajowy Wataha opłacono on-line
42 Śliwińska-Wyka Izabela Gdynia Bieg przełajowy Wataha opłacono on-line
43 Podlewska Ewelina Rokitki Bieg przełajowy DOVISTA Active Team opłacono on-line
44 Zielińska Patrycja Gdynia Bieg przełajowy opłacono on-line
45 Gojke Michał Pętkowice Bieg przełajowy opłacono on-line
46 Zyskowski Maksym Gdynia Bieg przełajowy opłacono on-line
47 Ćwikowski Kamil Augustów Bieg przełajowy opłacono on-line
48 Brzezik Jarosław Gościcino Bieg przełajowy Polipack Team Gwe opłacono
49 Brzezik Ilona Gościcino Bieg przełajowy Polipack Team Gwe opłacono
50 Grygorowicz Bartosz Gdańsk Bieg przełajowy KULIK&KUREK opłacono on-line
51 Mateja Bożena Gdańsk Bieg przełajowy opłacono on-line
52 Hartuna zenon Piece Bieg przełajowy Florian Chojnice
53 Giedrojć Kamil Gdańsk Bieg przełajowy Invicta Power Team opłacono on-line
54 Krzyżański Bartłomiej Gdańsk Bieg przełajowy Invicta Power Team opłacono on-line
55 Engelberg Łukasz Gdańsk Bieg przełajowy Invicta Power Team opłacono on-line
56 Flissikowski Michał Nowa Wieś Rzeczna Bieg przełajowy opłacono on-line
57 Knak Magdalena Grudziądz Bieg przełajowy opłacono on-line
58 Wojnicz Grzegorz Pasłęk Bieg przełajowy opłacono on-line
59 Tyminski Krzysztof GDAŃSK Bieg przełajowy opłacono on-line
60 Bobrowski Witek Gdańsk Bieg przełajowy opłacono on-line
61 Majkowski Tomasz Skórcz Bieg przełajowy Aktywni Kociewiacy opłacono on-line
62 Moczulska Urszula Bielsko-Biała Bieg przełajowy opłacono on-line
63 Kuhn Piotr Gdańsk Bieg przełajowy ASE Gdańsk opłacono
64 Lewandowski Daniel Lisewo Bieg przełajowy Aktywne Lisewo opłacono on-line
65 Zadka Krzysztof Gdynia Bieg przełajowy opłacono on-line
66 Worzala Wojciech Gdynia Bieg przełajowy opłacono on-line
67 Hendrich Rafał Sierakowice Bieg przełajowy
68 Ryźlewicz Agata Gdańsk Bieg przełajowy MUKOwaleczni
69 szczepański leszek Kwidzyn Bieg przełajowy Traktor Team Gmina Kwidzyn / Pszczółkowski Team opłacono on-line
70 Krauze Łukasz Krauze Gdynia Bieg przełajowy opłacono on-line
71 Rychert Oliwia Gdynia Bieg przełajowy
72 Rychert Jan Sopot Bieg przełajowy
73 Milewska Weronika Sąpolno Bieg przełajowy opłacono on-line
74 Kwiatek Maciek Miłakowo Bieg przełajowy opłacono on-line
75 Rombalska Julia Słupsk Bieg przełajowy Decathlon Przymorze Team opłacono on-line
76 Dokrzewska Katarzyna Gdynia Bieg przełajowy opłacono
77 Ślusarczyk Andrzej Pruszcz Gdański Bieg przełajowy Pruszcz Biega SHOW MUST GO ON opłacono on-line
78 Cieślak Bartosz Żelistrzewo Bieg przełajowy opłacono on-line
79 Rozmus Ewelina Sopot Bieg przełajowy
80 Holk-Łebiński Mateusz Sierakowice Bieg przełajowy opłacono on-line
81 Toporek Dawid Kłosówko Bieg przełajowy
82 Dobka Marcin Kartuzy Bieg przełajowy CARTUSIA opłacono on-line
83 Pobłocki Adam Mściszewice Bieg przełajowy Mściszewice
84 Szreder Tomasz Wejherowo Bieg przełajowy opłacono on-line
85 Grzegocki Mateusz Strzelno Bieg przełajowy opłacono on-line
86 Grzegocki Piotr Strzelno Bieg przełajowy opłacono on-line
87 Warchoł Bogumił Gdańsk Bieg przełajowy opłacono on-line
88 Sidorowicz Anna Stogi Bieg przełajowy opłacono on-line
89 Karolewska Katarzyna Toruń Bieg przełajowy Pierniki Toruń opłacono on-line
90 Kulka Irek Gdynia Bieg przełajowy Kaziki opłacono on-line
91 Baberowski Marek Gdańsk Bieg przełajowy opłacono on-line
92 Wyrzykowski Andrzej Gdańsk Bieg przełajowy 7 Pomorska Brygada Obrony Terytorialnej/Grupa biegowa 65 opłacono on-line
93 NADOLNA ALICJA MALBORK Bieg przełajowy KIJOWY FOLK opłacono on-line
94 ZAKRZEWSKA Anieszka malbork Bieg przełajowy KIJOWY FOLK opłacono on-line
95 Karpiński Zbigniew Gdańsk Bieg przełajowy opłacono on-line
96 Kosznik Michal Gdansk Bieg przełajowy biegowi szydercy opłacono on-line
97 Stawarska Elżbieta Toruń Bieg przełajowy Marmel Toruń opłacono on-line
98 Samerek Dariusz Toruń Bieg przełajowy Marmel Toruń opłacono on-line
99 Dembek Krzysztof Bolszewo Bieg przełajowy opłacono on-line
100 Ladziński Zbigniew Gdańsk Bieg przełajowy L - RUN opłacono on-line


Wyświetleń: 17295

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ