Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
101 | Kruczkowski Rafał | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |
102 | Poznachowska Milena | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |
103 | Lamparski Sławek | Sopot | Polska | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |
104 | Popowska Magdalena | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy | Biega ZiE | opłacono on-line |
105 | Lewinski Ireneusz | Reda | Polska | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |
106 | Bal Sebastian | Elbląg | Polska | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |
107 | Wawrzyniak Anna | Stęszew | Polska | Bieg przełajowy | 3:33 TEAM | opłacono on-line |
108 | Wawrzyniak Przemysław | Stęszew | Polska | Bieg przełajowy | 3:33 TEAM | opłacono on-line |
109 | Guzowski Dariusz | Trzebielino | Polska | Bieg przełajowy | ULKS Talex - Borysław Borzytuchom | opłacono on-line |
110 | Sośnicki Krzysztof | Hel | Polska | Bieg przełajowy | helski zefirek | opłacono on-line |
111 | Zajk Alicja | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy | Motywatornia Team | opłacono on-line |
112 | Litwin Piotr | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy | OCEANIC | opłacono on-line |
113 | Molęda Dariusz | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy | Cerveza Team | opłacono on-line |
114 | Jasiczek Paulina | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy | Holiday Inn Gdansk | opłacono on-line |
115 | Żmudzki Mateusz | Lębork | Polska | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |
116 | Czechlewska Iwona | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |
117 | Toporek Marcin | Czeczewo | Polska | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |
118 | Nowakowska Monika | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |
119 | Guzowski Denis | Szczytno | Polska | Bieg przełajowy | Prawie Jak Hermes | |
120 | Kuraś Beata | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy | xRunners | |
121 | Łapiński Józio | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy | Vege Runners | opłacono on-line |
122 | Hinz Rafał | Rumia | Polska | Bieg przełajowy | Hinz Team | opłacono on-line |
123 | Stykuć Dariusz | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy | Keep Calm And Run | opłacono on-line |
124 | KRĘGIELEWSKI MIROSŁAW | BOJANO | Polska | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |
125 | Konrad Justyna | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |
126 | Toboła Michał | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |
127 | Radecka Ilona | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |
128 | Zmarzly Darek | Sopot | Polska | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |
129 | Stanek Darek | Lubowidz | Polska | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |
130 | Nowakowska Anna Nowakowska | Kowale | Polska | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |
131 | Plieth Jerzy | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |
132 | Sawostianik Anna | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |
133 | Hoffmann Natalia | Dzierzgoń | Polska | Bieg przełajowy | AZS PG | |
134 | Boyke Emil | Lębork | Polska | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |
135 | Boyke Eliza | Lębork | Polska | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |
136 | Szymańska Katarzyna | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy | 7 PBOT | opłacono on-line |
137 | Korner Ewa | Sztum | Polska | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |
138 | Kozdemba Krzysztof | Wiślinka | Polska | Bieg przełajowy | Wiślinka Team | opłacono on-line |
139 | Odya Katarzyna | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |
140 | Waśkiewicz Sebastian | Lipno | Polska | Bieg przełajowy | ||
141 | Trzebiatowska Kinga | Łupawa | Polska | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |
142 | ZAWISZEWSKI PIOTR | GDAŃSK | Polska | Bieg przełajowy | 7 PBOT | opłacono on-line |
143 | Wąsik Krzysztof | Malbork | Polska | Bieg przełajowy | Dąbrowski Team | opłacono on-line |
144 | Imianowski Łukasz | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg przełajowy | Tumbo Team | opłacono on-line |
145 | Kruk Mateusz | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |
146 | Frankowska Justyna | Kartuzy | Polska | Bieg przełajowy | Psychofanki | opłacono on-line |
147 | TARNOWSKI ADAM | GDAŃSK | Polska | Bieg przełajowy | ||
148 | STANISZEWSKI JACEK | GDYNIA | Polska | Bieg przełajowy | KORONA KONTYNENTÓW | opłacono on-line |
149 | Kędzia Edyta | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy | PEWIK GDYNIA | opłacono on-line |
150 | Demski Krzysztof | Sopot | Polska | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |
151 | Szuszkiewicz Sebastian | Lębork | Polska | Bieg przełajowy | opłacono | |
152 | Krzyszkowski Andrzej | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy | niestowarzyszony | opłacono on-line |
153 | Grzelak Maciej | Sopot | Polska | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |
154 | Butowska Katarzyna | Starogard Gdański | Polska | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |
155 | Witt Grażyna | Sopot | Polska | Bieg przełajowy | MaratonyPolskie.PL TEAM | opłacono on-line |
156 | Sałata Dorota | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |
157 | Skwiot Agnieszka | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |
158 | Przybyszewski Kamil | Mława | Polska | Bieg przełajowy | Akademia Sztuk Walk SENSHI | opłacono on-line |
159 | Głombiowska Zuzanna | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy | Runpassion.pl Team | opłacono on-line |
160 | Weiland Karina Weiland | Sopot | Polska | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |
161 | Kołodziej Rafał | Zakopane | Polska | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |
162 | Szupienko Tomasz | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |
163 | Sioma Grzegorz | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy | Witomino | opłacono on-line |
164 | Gałka Grzegorz | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |
165 | Buchaj Zbigniew | Krzewiny | Polska | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |
166 | Kwidziński Wojciech | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |
167 | Sekuła Jacek | Kąpino | Polska | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |
168 | Przybylska Karolina | Bydgoszcz | Polska | Bieg przełajowy | Orlen Running Team | opłacono on-line |
169 | Klekotko Anna | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy | TriEagles | opłacono on-line |
170 | Pytel Przemysław | HEL | Polska | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |
171 | Kmera Rafał | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |
172 | Marczuk Ewa | Rumia | Polska | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |
173 | Szulc Tomasz | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy | TeDeRUN | opłacono on-line |
174 | Malinowska Monika | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |
175 | Biegański Bogumił | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy | BigYellowFoot AdventureTeam | |
176 | Szulc Monika | Tczew | Polska | Bieg przełajowy | CrossElite | |
177 | Szoska Sławomir | Tczew | Polska | Bieg przełajowy | CrossElite | opłacono on-line |
178 | Szulc Arkadiusz | Tczew | Polska | Bieg przełajowy | CrossElite | |
179 | Żuchowski Sebastian | Gdansk | Polska | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |
180 | TARKOWSKI DAWID | PRUSZCZ GDANSKI | Polska | Bieg przełajowy | CrossElite | opłacono on-line |
181 | Mirek Emilia | Gdansk | Polska | Bieg przełajowy | DCT Drużyna biegowa | opłacono on-line |
182 | Shevchyshyn Andrii | Nahirianka | Polska | Bieg przełajowy | DCT Drużyna biegowa | opłacono on-line |
183 | Makowski Michał | Rumia | Polska | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |
184 | Pisarzak Marta | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |
185 | Kłusek Włodzimierz | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy | niezrzeszony | opłacono on-line |
186 | Walczak Jędrzej | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |
187 | Dziwosz Paweł | Malbork | Polska | Bieg przełajowy | Beztlenowi Malbork | opłacono on-line |
188 | Adamowicz Agnieszka | Sopot | Polska | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |
189 | Polański Marcin | Sztutowo | Polska | Bieg przełajowy | Generat ze Sztutowa | opłacono on-line |
190 | Piotrowska Joanna | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy | Kontener Formy | opłacono on-line |
191 | Anger Donata | Lidzbark | Polska | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |
192 | Nawrocka Bogumiła | chojnice | Polska | Bieg przełajowy | ||
193 | Pasek Patrycja | Koszalin | Polska | Bieg przełajowy | Klub Biegowy Jantar Świeszyno | opłacono on-line |
194 | Cybula Paweł | Kazimierz | Polska | Bieg przełajowy | Danfoss Tuchom | |
195 | ZDANKO DOROTA | GDYNIA | Polska | Bieg przełajowy | MRT/ MOTYWATORNIA TEAM | |
196 | Pirski Adam | Gdańsk - Osowa | Polska | Bieg przełajowy | ||
197 | Pirska Beata | Gdańsk - Osowa | Polska | Bieg przełajowy | ||
198 | Skwarło Paweł | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy | ||
199 | Skwarło Dorota | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy | ||
200 | Kubicki Leszek | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy | opłacono on-line |
Wyświetleń: 24626