Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
#1512WingedHearts | |||||||||
1 | Ciesielski Maciej | Toruń | Bieg przełajowy | #1512WingedHearts | opłacono on-line | ||||
#BBKTS | |||||||||
2 | Sikorska Agnieszką | Gdynia | Bieg przełajowy | #BBKTS | opłacono on-line | ||||
3:33 TEAM | |||||||||
3 | Wawrzyniak Anna | Stęszew | Bieg przełajowy | 3:33 TEAM | opłacono on-line | ||||
4 | Wawrzyniak Przemysław | Stęszew | Bieg przełajowy | 3:33 TEAM | opłacono on-line | ||||
7 PBOT | |||||||||
5 | Szymańska Katarzyna | Gdańsk | Bieg przełajowy | 7 PBOT | opłacono on-line | ||||
6 | ZAWISZEWSKI PIOTR | GDAŃSK | Bieg przełajowy | 7 PBOT | opłacono on-line | ||||
7 Pomorska Brygada Obrony Terytorialnej/Grupa biegowa 65 | |||||||||
7 | Wyrzykowski Andrzej | Gdańsk | Bieg przełajowy | 7 Pomorska Brygada Obrony Terytorialnej/Grupa biegowa 65 | opłacono on-line | ||||
17 LO Gdynia | |||||||||
8 | Brodecka Małgorzata | Gdynia | Bieg przełajowy | 17 LO Gdynia | opłacono on-line | ||||
49 Baza Lotnicza | |||||||||
9 | Parandyk Adam | Pruszcz Gdański | Bieg przełajowy | 49 Baza Lotnicza | opłacono on-line | ||||
ACTIV EAGLES PRO | |||||||||
10 | Niemiec Marek | Gdynia | Bieg przełajowy | ACTIV EAGLES PRO | |||||
ASE Gdańsk | |||||||||
11 | Karska Natalia | Gdynia | Bieg przełajowy | ASE Gdańsk | opłacono | ||||
12 | Karski Kamil | Gdynia | Bieg przełajowy | ASE Gdańsk | opłacono | ||||
13 | Kuhn Piotr | Gdańsk | Bieg przełajowy | ASE Gdańsk | opłacono | ||||
ASE Gdańsk Eko-Konsult | |||||||||
14 | Frączek Rafał | Gdańsk | Bieg przełajowy | ASE Gdańsk Eko-Konsult | opłacono | ||||
ATLAS RUNNING TEAM | |||||||||
15 | LULIS ZBIGNIEW | GDAŃSK | Bieg przełajowy | ATLAS RUNNING TEAM | opłacono on-line | ||||
AZS PG | |||||||||
16 | Hoffmann Natalia | Dzierzgoń | Bieg przełajowy | AZS PG | |||||
Akademia Marynarki Wojennej | |||||||||
17 | Sawicki Bartosz | Gdańsk | Bieg przełajowy | Akademia Marynarki Wojennej | opłacono on-line | ||||
Akademia Sztuk Walk SENSHI | |||||||||
18 | Przybyszewski Kamil | Mława | Bieg przełajowy | Akademia Sztuk Walk SENSHI | opłacono on-line | ||||
Aktywne Lisewo | |||||||||
19 | Lewandowski Daniel | Lisewo | Bieg przełajowy | Aktywne Lisewo | opłacono on-line | ||||
Aktywni Kociewiacy | |||||||||
20 | Majkowski Tomasz | Skórcz | Bieg przełajowy | Aktywni Kociewiacy | opłacono on-line | ||||
Arent Team | |||||||||
21 | Arent Magda | Gdansk, Pomeranian District, Poland | Bieg przełajowy | Arent Team | opłacono on-line | ||||
22 | Arent Jarek | Gdansk | Bieg przełajowy | Arent Team | opłacono on-line | ||||
23 | Arent Alan | Gdańsk | Bieg przełajowy | Arent Team | opłacono on-line | ||||
BBKTS | |||||||||
24 | Küchler Paweł | Gdynia | Bieg przełajowy | BBKTS | opłacono on-line | ||||
BCT GDYNIA | |||||||||
25 | Zawisza Dariusz | Gdańsk | Bieg przełajowy | BCT GDYNIA | opłacono on-line | ||||
Beztlenowi Malbork | |||||||||
26 | Dziwosz Paweł | Malbork | Bieg przełajowy | Beztlenowi Malbork | opłacono on-line | ||||
Biega ZiE | |||||||||
27 | Popowska Magdalena | Gdańsk | Bieg przełajowy | Biega ZiE | opłacono on-line | ||||
BigYellowFoot Adventure Team | |||||||||
28 | Wasilewski Marcin | Gdynia | Bieg przełajowy | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line | ||||
BigYellowFoot AdventureTeam | |||||||||
29 | Biegański Bogumił | Gdynia | Bieg przełajowy | BigYellowFoot AdventureTeam | |||||
BraveRunners OCR | |||||||||
30 | Szczesny Damian | Babi Dół | Bieg przełajowy | BraveRunners OCR | opłacono on-line | ||||
CARTUSIA | |||||||||
31 | Dobka Marcin | Kartuzy | Bieg przełajowy | CARTUSIA | opłacono on-line | ||||
Cerveza Team | |||||||||
32 | Molęda Dariusz | Gdańsk | Bieg przełajowy | Cerveza Team | opłacono on-line | ||||
CompleXsports Triathlon TEAM | |||||||||
33 | Dobosz Michal | Gdynia | Bieg przełajowy | CompleXsports Triathlon TEAM | opłacono on-line | ||||
CrossElite | |||||||||
34 | Szulc Monika | Tczew | Bieg przełajowy | CrossElite | |||||
35 | Szoska Sławomir | Tczew | Bieg przełajowy | CrossElite | opłacono on-line | ||||
36 | Szulc Arkadiusz | Tczew | Bieg przełajowy | CrossElite | |||||
37 | TARKOWSKI DAWID | PRUSZCZ GDANSKI | Bieg przełajowy | CrossElite | opłacono on-line | ||||
DCT Drużyna biegowa | |||||||||
38 | Mirek Emilia | Gdansk | Bieg przełajowy | DCT Drużyna biegowa | opłacono on-line | ||||
39 | Shevchyshyn Andrii | Nahirianka | Bieg przełajowy | DCT Drużyna biegowa | opłacono on-line | ||||
DOVISTA Active Team | |||||||||
40 | Podlewska Ewelina | Rokitki | Bieg przełajowy | DOVISTA Active Team | opłacono on-line | ||||
Danfoss Tuchom | |||||||||
41 | Cybula Paweł | Kazimierz | Bieg przełajowy | Danfoss Tuchom | |||||
Decathlon Przymorze Team | |||||||||
42 | Rombalska Julia | Słupsk | Bieg przełajowy | Decathlon Przymorze Team | opłacono on-line | ||||
Dąbrowski Team | |||||||||
43 | Wąsik Krzysztof | Malbork | Bieg przełajowy | Dąbrowski Team | opłacono on-line | ||||
ElektroniczneZapisy.pl Team | |||||||||
44 | Walczak | Gdynia | Bieg przełajowy | ElektroniczneZapisy.pl Team | |||||
45 | Walczak Krzysztof | Gdynia | Bieg przełajowy | ElektroniczneZapisy.pl Team | |||||
FitnessFitback | |||||||||
46 | Witkowska Katarzyna | Gdańsk | Bieg przełajowy | FitnessFitback | opłacono on-line | ||||
Florian Chojnice | |||||||||
47 | Hartuna zenon | Piece | Bieg przełajowy | Florian Chojnice | |||||
FoxEnergy | |||||||||
48 | Simlat Katarzyna | Złocieniec | Bieg przełajowy | FoxEnergy | opłacono on-line | ||||
GWE Wejherowo | |||||||||
49 | Jarzębiński Piotr | Wejherowo | Bieg przełajowy | GWE Wejherowo | opłacono on-line | ||||
Gdańskie Autobusy I Tramwaje | |||||||||
50 | Zieńczuk Piotr | Gdańsk | Bieg przełajowy | Gdańskie Autobusy I Tramwaje | opłacono on-line | ||||
Generat ze Sztutowa | |||||||||
51 | Polański Marcin | Sztutowo | Bieg przełajowy | Generat ze Sztutowa | opłacono on-line | ||||
Hinz Team | |||||||||
52 | Hinz Rafał | Rumia | Bieg przełajowy | Hinz Team | opłacono on-line | ||||
Holiday Inn Gdansk | |||||||||
53 | Jasiczek Paulina | Gdańsk | Bieg przełajowy | Holiday Inn Gdansk | opłacono on-line | ||||
Invicta Power Team | |||||||||
54 | Giedrojć Kamil | Gdańsk | Bieg przełajowy | Invicta Power Team | opłacono on-line | ||||
55 | Krzyżański Bartłomiej | Gdańsk | Bieg przełajowy | Invicta Power Team | opłacono on-line | ||||
56 | Engelberg Łukasz | Gdańsk | Bieg przełajowy | Invicta Power Team | opłacono on-line | ||||
JARBUD | |||||||||
57 | Czoska Przemysław | Gdynia | Bieg przełajowy | JARBUD | opłacono on-line | ||||
58 | Górniak Jarosław | Pogórze | Bieg przełajowy | JARBUD | opłacono on-line | ||||
KIJOWY FOLK | |||||||||
59 | NADOLNA ALICJA | MALBORK | Bieg przełajowy | KIJOWY FOLK | opłacono on-line | ||||
60 | ZAKRZEWSKA Anieszka | malbork | Bieg przełajowy | KIJOWY FOLK | opłacono on-line | ||||
KORONA KONTYNENTÓW | |||||||||
61 | STANISZEWSKI JACEK | GDYNIA | Bieg przełajowy | KORONA KONTYNENTÓW | opłacono on-line | ||||
KULIK&KUREK | |||||||||
62 | Grygorowicz Bartosz | Gdańsk | Bieg przełajowy | KULIK&KUREK | opłacono on-line | ||||
Kaziki | |||||||||
63 | Kulka Irek | Gdynia | Bieg przełajowy | Kaziki | opłacono on-line | ||||
Keep Calm And Run | |||||||||
64 | Stykuć Dariusz | Gdańsk | Bieg przełajowy | Keep Calm And Run | opłacono on-line | ||||
Klub Biegowy Jantar Świeszyno | |||||||||
65 | Pasek Patrycja | Koszalin | Bieg przełajowy | Klub Biegowy Jantar Świeszyno | opłacono on-line | ||||
Kobiety w biegu | |||||||||
66 | Ossowska Małgorzata | Gdańsk | Bieg przełajowy | Kobiety w biegu | opłacono on-line | ||||
Kontener Formy | |||||||||
67 | Piotrowska Joanna | Gdynia | Bieg przełajowy | Kontener Formy | opłacono on-line | ||||
Kujawscy Runners | |||||||||
68 | Romaszkiewicz Piotr | Miłocin | Bieg przełajowy | Kujawscy Runners | opłacono on-line | ||||
L - RUN | |||||||||
69 | Ladziński Zbigniew | Gdańsk | Bieg przełajowy | L - RUN | opłacono on-line | ||||
LKB im.Braci Petk Lębork | |||||||||
70 | Stankiewicz Radosław | Lębork | Bieg przełajowy | LKB im.Braci Petk Lębork | opłacono on-line | ||||
LKS Błękitni Żeglce | |||||||||
71 | Karczewski Grzegorz | Hel | Bieg przełajowy | LKS Błękitni Żeglce | opłacono on-line | ||||
LKS Zantyr Sztum | |||||||||
72 | Tuwalska Elżbieta | Gdańsk | Bieg przełajowy | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line | ||||
73 | Tuwalska Małgorzata | Gdańsk | Bieg przełajowy | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line | ||||
LOTOS Running Team | |||||||||
74 | Hoppe Anna | Gdańsk | Bieg przełajowy | LOTOS Running Team | |||||
75 | Szymańska Izabela | Gdańsk | Bieg przełajowy | LOTOS Running Team | opłacono on-line | ||||
LUK-CONNECT RACING TEAM | |||||||||
76 | Meyer Łukasz | Luzino | Bieg przełajowy | LUK-CONNECT RACING TEAM | opłacono on-line | ||||
MAPA SC | |||||||||
77 | Andryszak Wojciech | Gdańsk | Bieg przełajowy | MAPA SC | opłacono on-line | ||||
MRT/ MOTYWATORNIA TEAM | |||||||||
78 | ZDANKO DOROTA | GDYNIA | Bieg przełajowy | MRT/ MOTYWATORNIA TEAM | |||||
MUKOwaleczni | |||||||||
79 | Ryźlewicz Agata | Gdańsk | Bieg przełajowy | MUKOwaleczni | |||||
MaratonyPolskie.PL TEAM | |||||||||
80 | Witt Grażyna | Sopot | Bieg przełajowy | MaratonyPolskie.PL TEAM | opłacono on-line | ||||
Marmel Toruń | |||||||||
81 | Samerek Dariusz | Toruń | Bieg przełajowy | Marmel Toruń | opłacono on-line | ||||
Marmel Toruń | |||||||||
82 | Stawarska Elżbieta | Toruń | Bieg przełajowy | Marmel Toruń | opłacono on-line | ||||
Morska Baza Szkoleniowa | |||||||||
83 | Niedostatkiewicz Maciej | Gdynia | Bieg przełajowy | Morska Baza Szkoleniowa | opłacono on-line | ||||
Morsy Zblewo Run Team | |||||||||
84 | Kaczyński Daniel | Starogard Gdański | Bieg przełajowy | Morsy Zblewo Run Team | opłacono on-line | ||||
Motywatornia Team | |||||||||
85 | Zajk Alicja | Gdynia | Bieg przełajowy | Motywatornia Team | opłacono on-line | ||||
86 | Richert Henryk | Tuchom | Bieg przełajowy | Motywatornia Team | opłacono on-line | ||||
87 | Richert Danuta | Tuchom | Bieg przełajowy | Motywatornia Team | opłacono on-line | ||||
Mściszewice | |||||||||
88 | Pobłocki Adam | Mściszewice | Bieg przełajowy | Mściszewice | |||||
Norda Active Team | |||||||||
89 | Kaszubowska-Teofilak Justyna | Rumia | Bieg przełajowy | Norda Active Team | opłacono on-line | ||||
O-SOWA BIEGA | |||||||||
90 | Hiller Gabriela | Gdynia | Bieg przełajowy | O-SOWA BIEGA | opłacono on-line | ||||
OCEANIC | |||||||||
91 | Litwin Piotr | Gdańsk | Bieg przełajowy | OCEANIC | opłacono on-line | ||||
Orlen Running Team | |||||||||
92 | Przybylska Karolina | Bydgoszcz | Bieg przełajowy | Orlen Running Team | opłacono on-line | ||||
PEWIK GDYNIA | |||||||||
93 | Kędzia Edyta | Gdańsk | Bieg przełajowy | PEWIK GDYNIA | opłacono on-line | ||||
PROCAR Gdynia | |||||||||
94 | Prokopiuk Jarosław | Gdynia | Bieg przełajowy | PROCAR Gdynia | opłacono on-line | ||||
Parkrun Rumia | |||||||||
95 | Skocka Anna | Gdynia | Bieg przełajowy | Parkrun Rumia | |||||
PatMat | |||||||||
96 | Babiński Sebastian | Tczew | Bieg przełajowy | PatMat | opłacono on-line | ||||
97 | Zawacki Daniel | Tczew | Bieg przełajowy | PatMat | opłacono on-line | ||||
Pierniki Toruń | |||||||||
98 | Karolewska Katarzyna | Toruń | Bieg przełajowy | Pierniki Toruń | opłacono on-line | ||||
Polipack Team Gwe | |||||||||
99 | Brzezik Jarosław | Gościcino | Bieg przełajowy | Polipack Team Gwe | opłacono | ||||
100 | Brzezik Ilona | Gościcino | Bieg przełajowy | Polipack Team Gwe | opłacono | ||||
Porta Active Team | |||||||||
101 | sztygiel Maciej | Wejherowo | Bieg przełajowy | Porta Active Team | |||||
102 | sztygiel Joanna | Wejherowo | Bieg przełajowy | Porta Active Team | |||||
Prawie Jak Hermes | |||||||||
103 | Guzowski Denis | Szczytno | Bieg przełajowy | Prawie Jak Hermes | |||||
Pruszcz Biega SHOW MUST GO ON | |||||||||
104 | Ślusarczyk Andrzej | Pruszcz Gdański | Bieg przełajowy | Pruszcz Biega SHOW MUST GO ON | opłacono on-line | ||||
Psychofanki | |||||||||
105 | Frankowska Justyna | Kartuzy | Bieg przełajowy | Psychofanki | opłacono on-line | ||||
RUN FOR IT | |||||||||
106 | Kwidziński Paweł | Kębłowo | Bieg przełajowy | RUN FOR IT | opłacono on-line | ||||
RockyRUN | |||||||||
107 | Rokita Mariusz | Gdynia | Bieg przełajowy | RockyRUN | opłacono on-line | ||||
Rogasie z Doliny Roztoki | |||||||||
108 | Rogocz Maciej | Gdynia | Bieg przełajowy | Rogasie z Doliny Roztoki | opłacono on-line | ||||
Runpassion.pl Team | |||||||||
109 | Głombiowska Zuzanna | Gdynia | Bieg przełajowy | Runpassion.pl Team | opłacono on-line | ||||
SHOW MUST GO ON - Pruszcz Biega | |||||||||
110 | Hinc Stanisław | Kowale | Bieg przełajowy | SHOW MUST GO ON - Pruszcz Biega | opłacono on-line | ||||
Santander Runners Team | |||||||||
111 | Feld Maciej | Bydgoszcz | Bieg przełajowy | Santander Runners Team | opłacono on-line | ||||
Soolashowe Truchtanie | |||||||||
112 | Sularz Wojciech | Gdynia | Bieg przełajowy | Soolashowe Truchtanie | opłacono on-line | ||||
Swarovski Team | |||||||||
113 | Karpiński Jędrzej | Sopot | Bieg przełajowy | Swarovski Team | opłacono on-line | ||||
TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | |||||||||
114 | Koralewski Mariusz | Kwidzyn | Bieg przełajowy | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | opłacono on-line | ||||
TWA | |||||||||
115 | Jamiński Paweł | Gdańsk | Bieg przełajowy | TWA | opłacono on-line | ||||
TeDeRUN | |||||||||
116 | Szulc Tomasz | Gdańsk | Bieg przełajowy | TeDeRUN | opłacono on-line | ||||
Thales | |||||||||
117 | Torbicz Piotr | Gdansk | Bieg przełajowy | Thales | opłacono on-line | ||||
Traktor Team Gmina Kwidzyn / Pszczółkowski Team | |||||||||
118 | szczepański leszek | Kwidzyn | Bieg przełajowy | Traktor Team Gmina Kwidzyn / Pszczółkowski Team | opłacono on-line | ||||
Traktor team gmina kwidzyn i | |||||||||
119 | Rządca Marcin Rządca | Kwidzyn | Bieg przełajowy | Traktor team gmina kwidzyn i | opłacono on-line | ||||
Trec Team | |||||||||
120 | Baberowska Jolanta | Gdańsk | Bieg przełajowy | Trec Team | opłacono on-line | ||||
TriEagles | |||||||||
121 | Klekotko Anna | Gdynia | Bieg przełajowy | TriEagles | opłacono on-line | ||||
Tumbo Team | |||||||||
122 | Imianowski Łukasz | Pruszcz Gdański | Bieg przełajowy | Tumbo Team | opłacono on-line | ||||
ULKS Talex - Borysław Borzytuchom | |||||||||
123 | Guzowski Dariusz | Trzebielino | Bieg przełajowy | ULKS Talex - Borysław Borzytuchom | opłacono on-line | ||||
Vege Runners | |||||||||
124 | Łapiński Józio | Gdańsk | Bieg przełajowy | Vege Runners | opłacono on-line | ||||
125 | Łapiński Paweł | Gdańsk | Bieg przełajowy | Vege Runners | opłacono on-line | ||||
Wataha | |||||||||
126 | Jabłońska-Nabayaogo Ewa | Gdańsk | Bieg przełajowy | Wataha | opłacono on-line | ||||
127 | Łaszkiewicz Julia | Gdynia | Bieg przełajowy | Wataha | opłacono on-line | ||||
128 | Targosz Marek | Gdynia | Bieg przełajowy | Wataha | opłacono on-line | ||||
129 | Szałła Anna | Gdynia | Bieg przełajowy | Wataha | opłacono on-line | ||||
130 | Śliwińska-Wyka Izabela | Gdynia | Bieg przełajowy | Wataha | opłacono on-line | ||||
Witomino | |||||||||
131 | Sioma Grzegorz | Gdynia | Bieg przełajowy | Witomino | opłacono on-line | ||||
Wiślinka Team | |||||||||
132 | Kozdemba Krzysztof | Wiślinka | Bieg przełajowy | Wiślinka Team | opłacono on-line | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
133 | Brzezińska Ewa | Gdynia | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |||||
134 | Miszewski Adam | Gdańsk | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |||||
135 | Tołoczko Magdalena | Sopot | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |||||
136 | Bar Julita | Gdynia | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |||||
137 | Sheahan-Buntic Maria | Sopot | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |||||
138 | Buntic Bruno | Berlin | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |||||
139 | Marchenko DENYS | Gdynia | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |||||
140 | Yaremenko Oleksii | Chwaszczyno Ukraina | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |||||
141 | Michalczyk Artur | Bochnia | Bieg przełajowy | ||||||
142 | Chmielecka Paulina | Toruń | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |||||
143 | Łabiak Dawid | Wilkanowo | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |||||
144 | Rządca Grzegorz | Pruszcz Gdański | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |||||
145 | Bronk Lucyna | Gdańsk | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |||||
146 | Żelazek Marta | Karczemki | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |||||
147 | Petniak Kamil Petniak | Jedlnia letnisko | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |||||
148 | Wiwatowska Dagmara | Straszyn | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |||||
149 | Kurpisz-Kasprzak Karolina | Gdynia | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |||||
150 | Zielińska Patrycja | Gdynia | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |||||
151 | Gojke Michał | Pętkowice | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |||||
152 | Zyskowski Maksym | Gdynia | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |||||
153 | Ćwikowski Kamil | Augustów | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |||||
154 | Mateja Bożena | Gdańsk | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |||||
155 | Flissikowski Michał | Nowa Wieś Rzeczna | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |||||
156 | Knak Magdalena | Grudziądz | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |||||
157 | Wojnicz Grzegorz | Pasłęk | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |||||
158 | Tyminski Krzysztof | GDAŃSK | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |||||
159 | Bobrowski Witek | Gdańsk | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |||||
160 | Moczulska Urszula | Bielsko-Biała | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |||||
161 | Zadka Krzysztof | Gdynia | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |||||
162 | Worzala Wojciech | Gdynia | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |||||
163 | Hendrich Rafał | Sierakowice | Bieg przełajowy | ||||||
164 | Krauze Łukasz Krauze | Gdynia | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |||||
165 | Rychert Oliwia | Gdynia | Bieg przełajowy | ||||||
166 | Rychert Jan | Sopot | Bieg przełajowy | ||||||
167 | Milewska Weronika | Sąpolno | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |||||
168 | Kwiatek Maciek | Miłakowo | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |||||
169 | Dokrzewska Katarzyna | Gdynia | Bieg przełajowy | opłacono | |||||
170 | Cieślak Bartosz | Żelistrzewo | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |||||
171 | Rozmus Ewelina | Sopot | Bieg przełajowy | ||||||
172 | Holk-Łebiński Mateusz | Sierakowice | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |||||
173 | Toporek Dawid | Kłosówko | Bieg przełajowy | ||||||
174 | Szreder Tomasz | Wejherowo | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |||||
175 | Grzegocki Mateusz | Strzelno | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |||||
176 | Grzegocki Piotr | Strzelno | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |||||
177 | Warchoł Bogumił | Gdańsk | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |||||
178 | Sidorowicz Anna | Stogi | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |||||
179 | Baberowski Marek | Gdańsk | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |||||
180 | Karpiński Zbigniew | Gdańsk | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |||||
181 | Dembek Krzysztof | Bolszewo | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |||||
182 | Kruczkowski Rafał | Gdynia | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |||||
183 | Poznachowska Milena | Gdańsk | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |||||
184 | Lamparski Sławek | Sopot | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |||||
185 | Lewinski Ireneusz | Reda | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |||||
186 | Bal Sebastian | Elbląg | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |||||
187 | Żmudzki Mateusz | Lębork | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |||||
188 | Czechlewska Iwona | Gdańsk | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |||||
189 | Toporek Marcin | Czeczewo | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |||||
190 | Nowakowska Monika | Gdańsk | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |||||
191 | KRĘGIELEWSKI MIROSŁAW | BOJANO | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |||||
192 | Konrad Justyna | Gdynia | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |||||
193 | Toboła Michał | Gdańsk | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |||||
194 | Radecka Ilona | Gdańsk | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |||||
195 | Zmarzly Darek | Sopot | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |||||
196 | Stanek Darek | Lubowidz | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |||||
197 | Nowakowska Anna Nowakowska | Kowale | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |||||
198 | Plieth Jerzy | Gdańsk | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |||||
199 | Sawostianik Anna | Gdańsk | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |||||
200 | Boyke Emil | Lębork | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |||||
201 | Boyke Eliza | Lębork | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |||||
202 | Korner Ewa | Sztum | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |||||
203 | Odya Katarzyna | Gdańsk | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |||||
204 | Waśkiewicz Sebastian | Lipno | Bieg przełajowy | ||||||
205 | Trzebiatowska Kinga | Łupawa | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |||||
206 | Kruk Mateusz | Gdańsk | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |||||
207 | TARNOWSKI ADAM | GDAŃSK | Bieg przełajowy | ||||||
208 | Demski Krzysztof | Sopot | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |||||
209 | Szuszkiewicz Sebastian | Lębork | Bieg przełajowy | opłacono | |||||
210 | Grzelak Maciej | Sopot | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |||||
211 | Butowska Katarzyna | Starogard Gdański | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |||||
212 | Sałata Dorota | Gdańsk | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |||||
213 | Skwiot Agnieszka | Gdańsk | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |||||
214 | Weiland Karina Weiland | Sopot | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |||||
215 | Kołodziej Rafał | Zakopane | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |||||
216 | Szupienko Tomasz | Gdańsk | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |||||
217 | Gałka Grzegorz | Gdańsk | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |||||
218 | Buchaj Zbigniew | Krzewiny | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |||||
219 | Kwidziński Wojciech | Gdańsk | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |||||
220 | Sekuła Jacek | Kąpino | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |||||
221 | Pytel Przemysław | HEL | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |||||
222 | Kmera Rafał | Gdańsk | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |||||
223 | Marczuk Ewa | Rumia | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |||||
224 | Malinowska Monika | Gdańsk | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |||||
225 | Żuchowski Sebastian | Gdansk | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |||||
226 | Makowski Michał | Rumia | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |||||
227 | Pisarzak Marta | Gdańsk | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |||||
228 | Walczak Jędrzej | Gdańsk | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |||||
229 | Adamowicz Agnieszka | Sopot | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |||||
230 | Anger Donata | Lidzbark | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |||||
231 | Nawrocka Bogumiła | chojnice | Bieg przełajowy | ||||||
232 | Pirski Adam | Gdańsk - Osowa | Bieg przełajowy | ||||||
233 | Pirska Beata | Gdańsk - Osowa | Bieg przełajowy | ||||||
234 | Skwarło Paweł | Gdańsk | Bieg przełajowy | ||||||
235 | Skwarło Dorota | Gdańsk | Bieg przełajowy | ||||||
236 | Kubicki Leszek | Gdańsk | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |||||
237 | Strzelecka Anna | Żukowo | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |||||
238 | Dolniak Martyna | Gdynia | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |||||
239 | Grzegorek Małgorzata | Gdańsk | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |||||
240 | Prusinowski Michał | Braniewo | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |||||
241 | Pęśko Michał | Gdańsk | Bieg przełajowy | ||||||
242 | Szymak Ewelina | Barniewice | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |||||
243 | Makowska Izabela | Gdynia | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |||||
244 | Golasz Halina | Gdańsk | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |||||
245 | Mielczarek Agnieszka | Człuchów | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |||||
246 | Rzezak Aleksandra | Reda | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |||||
247 | Beginski Sławomir | Kowole | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |||||
248 | Stradomski Roman | Gdańsk | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |||||
249 | Jachimowicz Magdalena | Gdańsk | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |||||
250 | Sulek Karolina | Rumia | Bieg przełajowy | ||||||
251 | Salamon Tomasz | Kraków | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |||||
252 | Bandurski Jacek | SOPOT | Bieg przełajowy | opłacono | |||||
253 | Garus Wiktor | Wejherowo | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |||||
254 | Krygowski Tomasz | Tuchola | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |||||
255 | Szczesny Leszek | Gdansk | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |||||
256 | Modrzyński Przemysław | Elbląg | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |||||
257 | Labudda Katarzyna | Wejherowo | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |||||
258 | Rydlewicz Justyna | Tuchom | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |||||
259 | Zalewska Elżbieta Zalewska | Gniewino | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |||||
260 | Iefymenko Oleksandr | Sopot | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |||||
261 | Kopicka Eliza | Gdańsk | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |||||
262 | Selewski Marcin | Banino | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |||||
263 | Mikołajczuk Paweł | Gdańsk | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |||||
264 | Olejarczyk Piotr | Elbląg | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |||||
265 | Sokolowska Anna | Gdynia | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |||||
266 | Socha Dorota | Gdynia | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |||||
267 | Szpyra Edward | Gdynia | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |||||
268 | Abramik Maria | Gdańsk | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |||||
269 | Gergovskyi Viktor | Gdańsk | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |||||
270 | KOWALSKI ANDRZEJ | SOPOT | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |||||
271 | WITTMANN Marcin | Gdynia | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |||||
272 | Stańco Mariola | Rumia | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |||||
273 | Bisko Karolina | Gdynia | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |||||
274 | Urbaniak Marek | Gdańsk | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |||||
275 | Mikulski Arkadiusz | Przywidz | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |||||
276 | Mikulski Feliks | Przywidz | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |||||
277 | WASILEWSKI ARKADIUSZ | SOPOT | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |||||
278 | Raniewicz Jarek | Gdańsk | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |||||
279 | Okoński Piotr | Grudziadz | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |||||
280 | Biała Beata | Gdańsk | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |||||
281 | Woźniak Joanna | Pruszcz Gdański | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |||||
282 | Wolfram Dawid | Gdynia | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |||||
283 | Szponer Mariusz | Pogórze | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |||||
284 | Komorowska Anita | Gdynia | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |||||
285 | Marjańska Agata | Gdańsk | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |||||
286 | Starsierski Tomasz | Kielno | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |||||
287 | Kurajk Paweł | Michalin Koronki | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |||||
288 | Dragan Karol | Gdynia | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |||||
289 | Kurajk Marian | Gdańsk | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |||||
290 | Czapa Magdalena | Gdańsk | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |||||
291 | Czerwiński Marcin | Gdańsk | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |||||
292 | Turzyńska Beata | Gdynia | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |||||
293 | Kopeć Igor | Gdynia | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |||||
294 | Dudek Mariusz | Wąbrzeźno | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |||||
295 | Jarnut Agnieszka | Pogórze | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |||||
296 | Mroczkowska Joanna | Kwidzyn | Bieg przełajowy | ||||||
297 | Dmowski Robert | Wejherowo | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |||||
298 | Dmowska Agnieszka | Wejherowo | Bieg przełajowy | opłacono on-line | |||||
biegowi szydercy | |||||||||
299 | Kosznik Michal | Gdansk | Bieg przełajowy | biegowi szydercy | opłacono on-line | ||||
helski zefirek | |||||||||
300 | Sośnicki Krzysztof | Hel | Bieg przełajowy | helski zefirek | opłacono on-line | ||||
niestowarzyszony | |||||||||
301 | Krzyszkowski Andrzej | Gdynia | Bieg przełajowy | niestowarzyszony | opłacono on-line | ||||
niezrzeszony | |||||||||
302 | Kłusek Włodzimierz | Gdynia | Bieg przełajowy | niezrzeszony | opłacono on-line | ||||
sportevo | |||||||||
303 | zlotowski piotr | gdansk | Bieg przełajowy | sportevo | opłacono on-line | ||||
xRunners | |||||||||
304 | Kuraś Beata | Gdańsk | Bieg przełajowy | xRunners | |||||
Żarta Wataha | |||||||||
305 | Grabowska Marzena | Gdańsk | Bieg przełajowy | Żarta Wataha | opłacono on-line | ||||
Żarta Wataha | |||||||||
306 | Arendt Agnieszka Arendt | Gdańsk | Bieg przełajowy | Żarta Wataha | opłacono on-line |
Wyświetleń: 24688