Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
#1512WingedHearts/Toruń - Idziemy bez Ryzyka | |||||||||
1 | Ciesielski Jerzy | Poznań | Nordic Walking | #1512WingedHearts/Toruń - Idziemy bez Ryzyka | opłacono on-line | ||||
2 | Ciesielska Renata | Toruń | Nordic Walking | #1512WingedHearts/Toruń - Idziemy bez Ryzyka | opłacono on-line | ||||
AWFiS | |||||||||
3 | Chojnicka Zofia | Gdańsk | Nordic Walking | AWFiS | opłacono on-line | ||||
Active Family Pasłęk | |||||||||
4 | Zwierz Andrzej | Gdynia | Nordic Walking | Active Family Pasłęk | opłacono on-line | ||||
Deaf team | |||||||||
5 | Litewska Joanna | Juszkowo | Nordic Walking | Deaf team | opłacono on-line | ||||
Dziadkowy Klub Sportowy | |||||||||
6 | Kątnik Leszek | Gdańsk | Nordic Walking | Dziadkowy Klub Sportowy | opłacono on-line | ||||
Elite Team | |||||||||
7 | Mogiłka Aleksander | Gdynia | Nordic Walking | Elite Team | opłacono | ||||
8 | Grykałowska Monika | Gdańsk | Nordic Walking | Elite Team | opłacono on-line | ||||
9 | Błaszczyk Karolina | Gdańsk | Nordic Walking | Elite Team | opłacono | ||||
10 | Zientkiewicz Witold | Banino | Nordic Walking | Elite Team | opłacono | ||||
11 | Zientkiewicz Aga | Banino | Nordic Walking | Elite Team | opłacono | ||||
12 | Kopczyńska Irena | Borkowo | Nordic Walking | Elite Team | opłacono on-line | ||||
13 | Przybylska Aleksandra | Gdynia | Nordic Walking | Elite Team | opłacono on-line | ||||
Face Nordic Walking Team | |||||||||
14 | Hinc Iwona | Żukowo-Borkowo | Nordic Walking | Face Nordic Walking Team | opłacono on-line | ||||
Face Nordic Walking Team | |||||||||
15 | Stańczak Ryszard | GDAŃSK | Nordic Walking | Face Nordic Walking Team | opłacono on-line | ||||
16 | Stańczak Grażyna | GDAŃSK | Nordic Walking | Face Nordic Walking Team | opłacono on-line | ||||
17 | Bartosiewicz Włodzimierz | Gdańsk | Nordic Walking | Face Nordic Walking Team | opłacono on-line | ||||
Face Nordic Walking Team/Elite Team | |||||||||
18 | Sorn Łukasz | Gdynia | Nordic Walking | Face Nordic Walking Team/Elite Team | opłacono on-line | ||||
FitnessFitback | |||||||||
19 | Hechliński Tomasz | Gdańsk | Nordic Walking | FitnessFitback | opłacono on-line | ||||
20 | Lubocka Elżbieta | Gdańsk | Nordic Walking | FitnessFitback | opłacono on-line | ||||
21 | Kurpiewski Krzysztof | Gdańsk | Nordic Walking | FitnessFitback | opłacono on-line | ||||
Fitness fitback | |||||||||
22 | Szczypior Gabriela | Gdańsk | Nordic Walking | Fitness fitback | opłacono on-line | ||||
Gdańskie Wody Aktywują | |||||||||
23 | Zieliński Jacek | Gdańsk | Nordic Walking | Gdańskie Wody Aktywują | opłacono | ||||
24 | Wiśniowska Renata | Gdańsk | Nordic Walking | Gdańskie Wody Aktywują | opłacono | ||||
25 | Rauland Małgorzata | Gdańsk | Nordic Walking | Gdańskie Wody Aktywują | opłacono | ||||
26 | Chyliński Andrzej | Gdańsk | Nordic Walking | Gdańskie Wody Aktywują | opłacono | ||||
27 | Gmerek Piotr | Gdańsk | Nordic Walking | Gdańskie Wody Aktywują | opłacono | ||||
Idziemy bez Ryzyka | |||||||||
28 | Marzec Beata | Toruń | Nordic Walking | Idziemy bez Ryzyka | opłacono on-line | ||||
Invicta Power Team | |||||||||
29 | Milewczyk Agnieszka | Gdańsk | Nordic Walking | Invicta Power Team | opłacono on-line | ||||
KB LEGIONOWO | |||||||||
30 | Kostecki Wiesław | Nowy Dwór Mazowiecki | Nordic Walking | KB LEGIONOWO | opłacono on-line | ||||
K S Elbląskie Włócz-Kije | |||||||||
31 | Chudziński Andrzej | Elbląg | Nordic Walking | K S Elbląskie Włócz-Kije | opłacono on-line | ||||
Klub Sportowy DED | |||||||||
32 | Markin Evgenij | Kaliningrad | Nordic Walking | Klub Sportowy DED | opłacono on-line | ||||
33 | ZAYTSEV DMITRII | KALININGRAD | Nordic Walking | Klub Sportowy DED | opłacono on-line | ||||
34 | Laane Elena | Kaliningrad | Nordic Walking | Klub Sportowy DED | opłacono on-line | ||||
35 | Kromelitskiy Andrey | Kaliningrad | Nordic Walking | Klub Sportowy DED | opłacono on-line | ||||
36 | Yankovskiy Dmitriy | Kaliningrad | Nordic Walking | Klub Sportowy DED | opłacono on-line | ||||
Kram Team | |||||||||
37 | Stachórko Krzysztof | Pasłęk | Nordic Walking | Kram Team | |||||
KreativSport Lębork | |||||||||
38 | Konkol Andrzej | Lębork | Nordic Walking | KreativSport Lębork | opłacono on-line | ||||
LUKI Team Gdańsk | |||||||||
39 | Bartosiewicz Łukasz | Gdańsk | Nordic Walking | LUKI Team Gdańsk | opłacono on-line | ||||
LĘBORSKIE LWY | |||||||||
40 | Smarszcz Grażyna | Lębork | Nordic Walking | LĘBORSKIE LWY | opłacono on-line | ||||
41 | Smarszcz Wiesław | Lębork | Nordic Walking | LĘBORSKIE LWY | opłacono on-line | ||||
Lęborskie Lwy | |||||||||
42 | Szymanowski Eugeniusz | Lębork | Nordic Walking | Lęborskie Lwy | |||||
43 | Bikowska Gabriela | Lębork | Nordic Walking | Lęborskie Lwy | opłacono on-line | ||||
44 | Górska Iwona | Lębork | Nordic Walking | Lęborskie Lwy | opłacono on-line | ||||
45 | Szymanowska Anna | Lębork | Nordic Walking | Lęborskie Lwy | opłacono on-line | ||||
Lęborskie Lwy | |||||||||
46 | Sibik Beata | lębork | Nordic Walking | Lęborskie Lwy | opłacono on-line | ||||
MAJS | |||||||||
47 | Kulas Czesława | Pruszcz Gdański | Nordic Walking | MAJS | opłacono on-line | ||||
MAJS | |||||||||
48 | Kulas Jerzy | Pruszcz Gdański | Nordic Walking | MAJS | opłacono on-line | ||||
MSPiR | |||||||||
49 | Gawlik Janusz | Gdańsk | Nordic Walking | MSPiR | opłacono on-line | ||||
Nordic Walking Pasłęk | |||||||||
50 | Bujnicka Magdalena | Pasłęk | Nordic Walking | Nordic Walking Pasłęk | opłacono on-line | ||||
51 | Bujnicki Marcin | Pasłęk | Nordic Walking | Nordic Walking Pasłęk | opłacono on-line | ||||
52 | Chojnicka Joanna | Pasłęk | Nordic Walking | Nordic Walking Pasłęk | opłacono on-line | ||||
OPEC Gdynia | |||||||||
53 | Hirsch- Patalas Krystyna | Władysławowo | Nordic Walking | OPEC Gdynia | opłacono on-line | ||||
54 | Rosa Bogumiła | Gdynia | Nordic Walking | OPEC Gdynia | opłacono on-line | ||||
PWS | |||||||||
55 | Łaszkiewicz Marcin | Gdynia | Nordic Walking | PWS | opłacono on-line | ||||
Pierniki Toruń | |||||||||
56 | Przyborkiewicz Zuzannna | Toruń | Nordic Walking | Pierniki Toruń | opłacono on-line | ||||
57 | Przyborkiewicz Krzysztof | Toruń | Nordic Walking | Pierniki Toruń | opłacono on-line | ||||
Polipack Team Gwe | |||||||||
58 | Drewa Marian | Gościcino | Nordic Walking | Polipack Team Gwe | opłacono | ||||
59 | Ponka Barbara | Gościcino | Nordic Walking | Polipack Team Gwe | opłacono | ||||
60 | Ponka Radosław | Gościcino | Nordic Walking | Polipack Team Gwe | opłacono | ||||
61 | Królikowska Krystyna | Gościcino | Nordic Walking | Polipack Team Gwe | opłacono | ||||
62 | Wendt Jarosław | Gościcino | Nordic Walking | Polipack Team Gwe | opłacono | ||||
63 | Wawrzyniak Anna | Gościcino | Nordic Walking | Polipack Team Gwe | opłacono | ||||
64 | Jankowski Mateusz | Gościcino | Nordic Walking | Polipack Team Gwe | opłacono | ||||
65 | Marczyński Adam | Gościcino | Nordic Walking | Polipack Team Gwe | opłacono | ||||
66 | Bończyszyn Bożena | Gościcino | Nordic Walking | Polipack Team Gwe | opłacono | ||||
67 | Kaczmarek Maja | Gościcino | Nordic Walking | Polipack Team Gwe | opłacono | ||||
68 | Rutz Justyna | Gościcino | Nordic Walking | Polipack Team Gwe | opłacono | ||||
69 | Ostrochalska Aleksandra | Gościcino | Nordic Walking | Polipack Team Gwe | opłacono | ||||
70 | Lejkowska Mirela | Gościcino | Nordic Walking | Polipack Team Gwe | opłacono | ||||
71 | Naczk Leonard | Gościcino | Nordic Walking | Polipack Team Gwe | opłacono | ||||
72 | Naczk Wiktoria | Gościcino | Nordic Walking | Polipack Team Gwe | opłacono | ||||
73 | Toporek Rafał | Przodkowo | Nordic Walking | Polipack Team Gwe | opłacono | ||||
Pro-cars | |||||||||
74 | Rosińska Dorota | Wejherowo | Nordic Walking | Pro-cars | opłacono on-line | ||||
STEP BY STEP TRÓJMIASTO | |||||||||
75 | KUSIAK Włodzimierz | GDAŃSK | Nordic Walking | STEP BY STEP TRÓJMIASTO | opłacono on-line | ||||
76 | Nowak Beata | Gdańsk | Nordic Walking | STEP BY STEP TRÓJMIASTO | opłacono on-line | ||||
STEP BY STEP TRÓJMIASTO | |||||||||
77 | Polis Marzena | Gdańsk | Nordic Walking | STEP BY STEP TRÓJMIASTO | opłacono on-line | ||||
Step by Step Trójmiasto | |||||||||
78 | Olejko Radosław | Gdańsk | Nordic Walking | Step by Step Trójmiasto | opłacono on-line | ||||
79 | Panek Aneta | Gdynia | Nordic Walking | Step by Step Trójmiasto | opłacono on-line | ||||
80 | Gomółka-Bigus Monika | Gdynia | Nordic Walking | Step by Step Trójmiasto | opłacono on-line | ||||
81 | Góra Beata | Gdańsk | Nordic Walking | Step by Step Trójmiasto | opłacono on-line | ||||
TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKA | |||||||||
82 | Jancy Anita | Czarne Błoto | Nordic Walking | TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKA | opłacono on-line | ||||
TRIMAMA TEAM | |||||||||
83 | SYREWICZ MAŁGORZATA | GDAŃSK | Nordic Walking | TRIMAMA TEAM | opłacono on-line | ||||
TeDeRUN | |||||||||
84 | Hirsz Dorota | Gdańsk | Nordic Walking | TeDeRUN | opłacono on-line | ||||
Team Deaf | |||||||||
85 | Towarnicka Izabela | Gdynia | Nordic Walking | Team Deaf | opłacono on-line | ||||
Toruń - Idziemy Bez Ryzyka | |||||||||
86 | Sekuła Karolina | Toruń | Nordic Walking | Toruń - Idziemy Bez Ryzyka | opłacono on-line | ||||
Toruń - Idziemy bez Ryzyka | |||||||||
87 | Bachanek Katarzyna | Toruń | Nordic Walking | Toruń - Idziemy bez Ryzyka | opłacono on-line | ||||
88 | Gauden Piotr | Toruń | Nordic Walking | Toruń - Idziemy bez Ryzyka | opłacono on-line | ||||
Toruń idziemy bez RYZYKA | |||||||||
89 | Mórawski Sławomir Mórawski | Toruń | Nordic Walking | Toruń idziemy bez RYZYKA | opłacono on-line | ||||
XV Koło PZERiI Dywity | |||||||||
90 | Szymański Stefan Bolesław | Kieźliny | Nordic Walking | XV Koło PZERiI Dywity | opłacono on-line | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
91 | Gałek Iwona Gałek | Silno | Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
92 | Lisowska Joanna | Gdańsk | Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
93 | Brylowska Grażyna | Gdańsk | Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
94 | kwidzinska karolina | gdynia | Nordic Walking | ||||||
95 | Blumkowska Karolina | Rumia | Nordic Walking | ||||||
96 | Kazyaka Józef | Gdynia | Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
97 | Biedunkiewicz Joanna | Gdynia | Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
98 | Kiszkurno Andrzej | Gdynia | Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
99 | Mitura Anna | Gdynia | Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
100 | Sawicka Irena | Gdańsk | Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
101 | Klotzke Mirosław | Rotmanka | Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
102 | Klotzke Agata | ROTMANKA | Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
103 | Wojciechowska Elżbieta | Piaseczno | Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
104 | Dziewońska Monika | Piaseczno | Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
105 | Namsołek Feliks | Gdynia | Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
106 | Robak Aleksandra | Starogard Gdański | Nordic Walking | ||||||
107 | Rytlewski Piotr | Góra | Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
108 | Gwizdała Zbigniew | Gołąbek | Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
109 | Czajka Maria | Łęgowo | Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
110 | Olejarczyk Agata | Łęgowo | Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
111 | Piaskowski Tomasz | Elbląg | Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
112 | Żukowska Alicja | Gdańsk | Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
113 | Krasnodębska Agnieszka | Dębogórze | Nordic Walking | ||||||
114 | Frąckowiak Roman | Wieleń | Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
115 | Okrzesik-Frąckowiak Izabela | Wieleń | Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
116 | Korybska Aleksandra | Biały Bór | Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
117 | Jarosz Marzena | Gdańsk | Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
118 | Łuczkiewicz Włodzimierz | Gdańsk | Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
119 | Lipińska Grażyna | Skorzewo | Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
120 | HALMAN GABRIELA | SULMIN | Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
121 | Suchomska Małgosia | Gdańsk | Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
122 | Sobolewska Monika | Pisz | Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
123 | Sobolewski Wojciech | Pisz | Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
124 | Łozińska Wioletta | Połczyn-Zdrój | Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
125 | Kiersnowski Henryk | Gdańsk | Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
126 | Modrzyńska Magdalena | Elbląg | Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
127 | biezumow alekander | Gdynia | Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
128 | biezumow dorota | Gdynia | Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
129 | Maciak Joanna | Szydłowo | Nordic Walking | opłacono | |||||
130 | Pierzchała Marta | Elblag | Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
131 | Rokicka-Hebel Magdalena | Sopot | Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
132 | Sprengel Magda | Borkowo | Nordic Walking | ||||||
133 | Niemiec Mariola | Gdynia | Nordic Walking | ||||||
134 | Schwann Mirosław | Wejherowo | Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
135 | Romaszkiewicz Marta | Miłocin | Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
136 | Kuncewicz Monika | Gdańsk | Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
deaf team | |||||||||
137 | Miłkowska Jolanta | Gdynia | Nordic Walking | deaf team | opłacono on-line | ||||
elite team | |||||||||
138 | Kowalczuk Robert | Gdańsk | Nordic Walking | elite team | opłacono | ||||
klub sportowy DED | |||||||||
139 | Yankovskaya Aleksandra | Kaliningrad | Nordic Walking | klub sportowy DED | opłacono on-line |
Wyświetleń: 24603