Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Elite Team | |||||||||
1 | Kopczyńska Irena | Borkowo | Start wirtualny | Elite Team | opłacono on-line | ||||
Face Nordic Walking Team | |||||||||
2 | Hinc Iwona | Żukowo-Borkowo | Start wirtualny | Face Nordic Walking Team | opłacono on-line | ||||
JARBUD | |||||||||
3 | Górniak Jarosław | Pogórze | Start wirtualny | JARBUD | opłacono on-line | ||||
MAJS | |||||||||
4 | Kulas Jerzy | Pruszcz Gdański | Start wirtualny | MAJS | opłacono on-line | ||||
Morsy Zblewo Run Team | |||||||||
5 | Kaczyński Daniel | Starogard Gdański | Start wirtualny | Morsy Zblewo Run Team | opłacono on-line | ||||
RUN FOR IT | |||||||||
6 | Kwidziński Paweł | Kębłowo | Start wirtualny | RUN FOR IT | opłacono on-line | ||||
STEP BY STEP TRÓJMIASTO | |||||||||
7 | Polis Marzena | Gdańsk | Start wirtualny | STEP BY STEP TRÓJMIASTO | opłacono on-line | ||||
Soolashowe Truchtanie | |||||||||
8 | Sularz Wojciech | Gdynia | Start wirtualny | Soolashowe Truchtanie | opłacono on-line | ||||
Step by Step Trójmiasto | |||||||||
9 | Panek Aneta | Gdynia | Start wirtualny | Step by Step Trójmiasto | opłacono on-line | ||||
10 | Gomółka-Bigus Monika | Gdynia | Start wirtualny | Step by Step Trójmiasto | opłacono on-line | ||||
11 | Góra Beata | Gdańsk | Start wirtualny | Step by Step Trójmiasto | opłacono on-line | ||||
Toruń - Idziemy bez Ryzyka | |||||||||
12 | Bachanek Katarzyna | Toruń | Start wirtualny | Toruń - Idziemy bez Ryzyka | opłacono on-line | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
13 | Walczak Krzysztof | Gdynia | Start wirtualny | ||||||
14 | Kulas Czesława | Pruszcz Gdański | Start wirtualny | opłacono on-line | |||||
15 | Zakrzewski Jakub | Starogard Gdański | Start wirtualny | opłacono on-line | |||||
16 | Brylowska Grażyna | Gdańsk | Start wirtualny | opłacono on-line | |||||
17 | Piaskowski Tomasz | Elbląg | Start wirtualny | opłacono on-line | |||||
18 | Rydlewicz Justyna | Tuchom | Start wirtualny | opłacono on-line | |||||
19 | Sokolowska Anna | Gdynia | Start wirtualny | opłacono on-line | |||||
20 | Socha Dorota | Gdynia | Start wirtualny | opłacono on-line | |||||
21 | Abramik Maria | Gdańsk | Start wirtualny | opłacono on-line | |||||
22 | Dragan Karol | Gdynia | Start wirtualny | opłacono on-line | |||||
23 | Czoska Przemysław | Gdynia | Start wirtualny | opłacono on-line | |||||
24 | Jarnut Agnieszka | Pogórze | Start wirtualny | opłacono on-line | |||||
Żarta Wataha | |||||||||
25 | Arendt Agnieszka | Gdańsk | Start wirtualny | Żarta Wataha | opłacono on-line |
Wyświetleń: 25468