Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kwidziński Paweł | Kębłowo | Polska | Start wirtualny | RUN FOR IT | opłacono on-line |
2 | Deka Przemysław | Grudziądz | Polska | Bieg przełajowy 6 km | Runpassion.pl Team | opłacono on-line |
3 | Krzoska Dorota | Brusy | Polska | Bieg przełajowy 6 km | opłacono on-line | |
4 | Flissikowski Michał | Nowa Wieś Rzeczna | Polska | Bieg przełajowy 6 km | opłacono on-line | |
5 | Kulas Czesława | Pruszcz Gdański | Polska | Start wirtualny | opłacono on-line | |
6 | Kulas Jerzy | Pruszcz Gdański | Polska | Start wirtualny | MAJS | opłacono on-line |
7 | Zakrzewski Jakub | Starogard Gdański | Polska | Start wirtualny | opłacono on-line | |
8 | Niedziela Małgorzata | Gdynia | Polska | Nordic walking 6 km | ELITE TEAM | opłacono |
9 | Malinowska Monika | Sztum | Polska | Bieg przełajowy 6 km | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono on-line |
10 | Koncewicz Marek | Gdynia | Polska | Nordic walking 6 km | ELITE TEAM | opłacono |
11 | Koncewicz Aneta | Gdynia | Polska | Nordic walking 6 km | ELITE TEAM | opłacono |
12 | szczepański leszek | Kwidzyn | Polska | Bieg przełajowy 6 km | Traktor Team Gmina Kwidzyn | opłacono on-line |
13 | Olejko Radosław | Gdańsk | Polska | Nordic walking 6 km | Step by Step Trójmiasto | opłacono on-line |
14 | Bujnicka Magdalena | Pasłęk | Polska | Nordic walking 6 km | Nordic Walking Pasłęk | opłacono |
15 | Bujnicki Marcin | Pasłęk | Polska | Nordic walking 6 km | Nordic Walking Pasłęk | opłacono on-line |
16 | Sawa Helena | Lębork | Polska | Nordic walking 6 km | Lęborskie Lwy | opłacono |
17 | Gmerek Piotr | Gdańsk | Polska | Nordic walking 6 km | Gdańskie Wody Aktywują | opłacono on-line |
18 | Chyliński Andrzej | Gdańsk | Polska | Nordic walking 6 km | Gdańskie Wody Aktywują | opłacono on-line |
19 | Zieliński Jacek | Gdańsk | Polska | Nordic walking 6 km | Gdańskie Wody Aktywują | opłacono on-line |
20 | Folwarski Henryk | Gdańsk | Polska | Nordic walking 6 km | opłacono on-line | |
21 | Nowy Katarzyna | Gdynia | Polska | Nordic walking 6 km | ELITE TEAM | opłacono |
22 | Treppner Jan | Gdynia | Polska | Nordic walking 6 km | wolny człowiek | opłacono on-line |
23 | Szpilman Katarzyna | Gdynia | Polska | Nordic walking 6 km | ELITE TEAM | opłacono |
24 | Roelle Radosław Roelle | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 6 km | opłacono on-line | |
25 | Kowalczuk Leszek | Pogórze | Polska | Bieg przełajowy 6 km | biegamyrazem.pl | opłacono on-line |
26 | Idźkowski Adam | Gdańsk | Polska | Nordic walking 6 km | Elite Team | opłacono |
27 | Domurad-Idźkowska Sylwia | Gdańsk | Polska | Nordic walking 6 km | Elite Team | opłacono |
28 | Piechowska Magdalena | Tuchola | Polska | Bieg przełajowy 6 km | opłacono on-line | |
29 | KRÓLIKOWSKA KRYSTYNA | KRĘPA KASZUBSKA | Polska | Nordic walking 6 km | POLIPACK TEAM GWE | opłacono on-line |
30 | Popowska Magdalena | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 6 km | Biega ZiE PG | opłacono on-line |
31 | Czechlewska Iwona | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 6 km | opłacono on-line | |
32 | HALMAN GABRIELA | SULMIN | Polska | Nordic walking 6 km | opłacono on-line | |
33 | Ostrochalska Aleksandra | Krepa Kaszubska | Polska | Nordic walking 6 km | opłacono on-line | |
34 | RACZYŃSKA EWA | GDYNIA | Polska | Bieg przełajowy 6 km | biegamyrazem.pl | opłacono on-line |
35 | Andryszak Wojciech | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 6 km | MAPA SC | opłacono on-line |
36 | Szałucha Jadwiga | Gdańsk | Polska | Nordic walking 6 km | opłacono on-line | |
37 | Maślana Elżbieta | Gdańsk | Polska | Nordic walking 6 km | opłacono on-line | |
38 | Wightman Agata | Białystok | Polska | Bieg przełajowy 6 km | opłacono on-line | |
39 | Czapiewski Maciej Łukasz | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 6 km | opłacono on-line | |
40 | Iefymenko Oleksandr | Sopot | Polska | Bieg przełajowy 6 km | opłacono on-line | |
41 | Karpiński Zbigniew | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 6 km | opłacono on-line | |
42 | Zieliński Jacek | Reda | Polska | Bieg przełajowy 6 km | biegamyrazem.pl | opłacono on-line |
43 | Stachórko Krzysztof | Pasłęk | Polska | Nordic walking 6 km | KRAM TEAM | opłacono on-line |
44 | Rządca Grzegorz | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg przełajowy 6 km | Traktor Team Gmina Kwidzyn | opłacono on-line |
45 | Bartosiewicz Łukasz | Gdańsk | Polska | Nordic walking 6 km | Psisko & Kocisko Team | opłacono on-line |
46 | Karpińska Katarzyna | Gdynia | Polska | Nordic walking 6 km | opłacono on-line | |
47 | Nowopolski Leszek | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 6 km | opłacono on-line | |
48 | Bartosiewicz Włodzimierz | Gdańsk | Polska | Nordic walking 6 km | Face Nordic Walking Team | opłacono on-line |
49 | Stryczyński Piotr | Gdynia | Polska | Nordic walking 6 km | opłacono on-line | |
50 | Rządca Marcin Rządca | Kwidzyn | Polska | Bieg przełajowy 6 km | Traktor team gmina kwidzyn i | opłacono on-line |
51 | Jankowski Mateusz | Gościcino | Polska | Nordic walking 6 km | POLIPACK TEAM GWE | opłacono on-line |
52 | ŁĘCKI JAN | GDYNIA | Polska | Nordic walking 6 km | ELITE TEAM | opłacono on-line |
53 | Ossowski Mateusz | GDYNIA | Polska | Bieg przełajowy 6 km | opłacono on-line | |
54 | Cieślak Bartosz | Żelistrzewo | Polska | Bieg przełajowy 6 km | opłacono on-line | |
55 | Głombiowska Zuzanna | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 6 km | Runpassion.pl Team | opłacono on-line |
56 | Towarnicka Izabela | Gdynia | Polska | Nordic walking 6 km | Deaf Team | opłacono on-line |
57 | Rożyk Krzysztof | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 6 km | Biegamyrazem.pl/Oknobur | opłacono on-line |
58 | Lewinski Ireneusz | Reda | Polska | Bieg przełajowy 6 km | opłacono on-line | |
59 | Będzikowski Andrzej | Mochowo | Polska | Nordic walking 6 km | TKKF Kubuś Sierpc | opłacono on-line |
60 | Aleksiejuk Aleksandra | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 6 km | Activ Flow | opłacono on-line |
61 | Sidorowicz Anna | Stogi | Polska | Bieg przełajowy 6 km | opłacono on-line | |
62 | Worzala Wojciech | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 6 km | opłacono on-line | |
63 | Pęśko Michał | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 6 km | opłacono on-line | |
64 | Kumińska Karolina | Zaporowo | Polska | Bieg przełajowy 6 km | opłacono on-line | |
65 | Powajbo Krzysztof | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 6 km | Energa Aktywni Charytatywni | opłacono on-line |
66 | Gałgowska Krystyna | Gdańsk | Polska | Nordic walking 6 km | Elite Team | opłacono on-line |
67 | Tuszyński Filip | Rumia | Polska | Bieg przełajowy 6 km | opłacono on-line | |
68 | Jankowska-Giermek Edyta | Rekowo Górne | Polska | Nordic walking 6 km | opłacono on-line | |
69 | Klekotko Fabian | Pogorze | Polska | Bieg przełajowy 6 km | TriEagles | opłacono on-line |
70 | Giermek Łukasz Giermek | Rekowo Górne | Polska | Nordic walking 6 km | opłacono on-line | |
71 | Grzegorczyk Leszek | Dębostrów | Polska | Nordic walking 6 km | ecopol | opłacono on-line |
72 | Bogucka-Panek Maria | Sopot | Polska | Nordic walking 6 km | opłacono on-line | |
73 | Zajk Alicja | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 6 km | Motywatornia Team | opłacono on-line |
74 | Sawostianik Anna | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 6 km | opłacono on-line | |
75 | Korner Ewa | Sztum | Polska | Bieg przełajowy 6 km | opłacono on-line | |
76 | Krzyżański Bartłomiej | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 6 km | Invicta Power Team | opłacono on-line |
77 | Mogiłka Aleksander | Gdynia | Polska | Nordic walking 6 km | Elite Team | opłacono |
78 | Karolewska Katarzyna | Toruń | Polska | Nordic walking 6 km | Pierniki Toruń | opłacono on-line |
79 | Przyborkiewicz Zuzannna | Toruń | Polska | Nordic walking 6 km | Pierniki Toruń | opłacono on-line |
80 | Przyborkiewicz Krzysztof | Toruń | Polska | Nordic walking 6 km | Pierniki Toruń | opłacono on-line |
81 | Wąsik Krzysztof | Malbork | Polska | Bieg przełajowy 6 km | Dąbrowski Team | opłacono on-line |
82 | Brylowska Grażyna | Gdańsk | Polska | Start wirtualny | opłacono on-line | |
83 | Sałata Dorota | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 6 km | opłacono on-line | |
84 | Tatrocki Daniel | Orłowo | Polska | Bieg przełajowy 6 km | RuN forestRuN | opłacono on-line |
85 | Kubicki Leszek | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 6 km | opłacono on-line | |
86 | Stańczak Ryszard | GDAŃSK | Polska | Nordic walking 6 km | Face Nordic Walking Team | opłacono on-line |
87 | Stańczak Grażyna | GDAŃSK | Polska | Nordic walking 6 km | Face Nordic Walking Team | opłacono on-line |
88 | Paprocki Paweł | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 6 km | Somsiady | opłacono on-line |
89 | Zadka Krzysztof | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 6 km | opłacono on-line | |
90 | Sibik Beata | lębork | Polska | Nordic walking 6 km | Lęborskie Lwy | opłacono on-line |
91 | OKOŃSKA ŻANETA | GRUDZIADZ | Polska | Bieg przełajowy 6 km | opłacono on-line | |
92 | Frąckowiak Roman | Wieleń | Polska | Nordic walking 6 km | opłacono on-line | |
93 | Okrzesik-Frąckowiak Izabela | Wieleń | Polska | Nordic walking 6 km | opłacono on-line | |
94 | Łuczkiewicz Włodzimierz | Gdańsk | Polska | Nordic walking 6 km | opłacono on-line | |
95 | Konrad Justyna | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 6 km | opłacono on-line | |
96 | Lubocka Elżbieta | Gdańsk | Polska | Nordic walking 6 km | Fitness fitback | opłacono on-line |
97 | Szczypior Gabriela | Gdańsk | Polska | Nordic walking 6 km | Fitness fitback | opłacono on-line |
98 | Szymański Stefan Bolesław | Kieźliny | Polska | Nordic walking 6 km | XV Koło PZERiI Dywity | opłacono on-line |
99 | Chudziński Andrzej | Elbląg | Polska | Nordic walking 6 km | K S Elbląskie Włócz-Kije | opłacono on-line |
100 | Warchoł Bogumił | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 6 km | opłacono on-line |
Wyświetleń: 25469