Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
#1512WingedHearts | |||||||||
1 | Ciesielski Maciej | Toruń | Bieg przełajowy 6 km | #1512WingedHearts | opłacono on-line | ||||
#1512WingedHearts/Toruń - Idziemy bez Ryzyka | |||||||||
2 | Ciesielski Jerzy | Poznań | Nordic walking 6 km | #1512WingedHearts/Toruń - Idziemy bez Ryzyka | opłacono on-line | ||||
3 | Ciesielska Renata | Toruń | Nordic walking 6 km | #1512WingedHearts/Toruń - Idziemy bez Ryzyka | opłacono on-line | ||||
4 | Ciesielski Jan | Toruń | Nordic walking 6 km | #1512WingedHearts/Toruń - Idziemy bez Ryzyka | opłacono on-line | ||||
7 PBOT | |||||||||
5 | KRĘGIELEWSKI MIROSŁAW | BOJANO | Bieg przełajowy 6 km | 7 PBOT | opłacono on-line | ||||
6 | ZAWISZEWSKI PIOTR | GDAŃSK | Bieg przełajowy 6 km | 7 PBOT | opłacono on-line | ||||
17 LO Gdynia | |||||||||
7 | Brodecka Małgorzata | Gdynia | Bieg przełajowy 6 km | 17 LO Gdynia | opłacono on-line | ||||
49 Baza Lotnicza | |||||||||
8 | Parandyk Adam | Pruszcz Gdański | Bieg przełajowy 6 km | 49 Baza Lotnicza | opłacono on-line | ||||
ACTIV EAGLES PRO | |||||||||
9 | Niemiec Marek | Gdynia | Bieg przełajowy 6 km | ACTIV EAGLES PRO | limit osiągnięty | ||||
ATLAS RUNNING TEAM | |||||||||
10 | LULIS ZBIGNIEW | GDAŃSK | Bieg przełajowy 6 km | ATLAS RUNNING TEAM | opłacono on-line | ||||
Activ Flow | |||||||||
11 | Aleksiejuk Aleksandra | Gdynia | Bieg przełajowy 6 km | Activ Flow | opłacono on-line | ||||
Active Family Pasłęk | |||||||||
12 | Zwierz Andrzej | Gdynia | Nordic walking 6 km | Active Family Pasłęk | opłacono on-line | ||||
Akademia Marynarki Wojennej | |||||||||
13 | Sawicki Bartosz | Gdańsk | Bieg przełajowy 6 km | Akademia Marynarki Wojennej | opłacono on-line | ||||
Akademia Sztuk Walk SENSHI | |||||||||
14 | Przybyszewski Kamil | Mława | Bieg przełajowy 6 km | Akademia Sztuk Walk SENSHI | opłacono on-line | ||||
Beztlenowi Malbork | |||||||||
15 | Dziwosz Paweł | Malbork | Bieg przełajowy 6 km | Beztlenowi Malbork | opłacono on-line | ||||
Biega ZiE PG | |||||||||
16 | Popowska Magdalena | Gdańsk | Bieg przełajowy 6 km | Biega ZiE PG | opłacono on-line | ||||
Biegamyrazem.pl/Oknobur | |||||||||
17 | Rożyk Krzysztof | Gdynia | Bieg przełajowy 6 km | Biegamyrazem.pl/Oknobur | opłacono on-line | ||||
BigYellowFoot AdventureTeam | |||||||||
18 | Biegański Bogumił | Gdynia | Bieg przełajowy 6 km | BigYellowFoot AdventureTeam | limit osiągnięty | ||||
BraveRunners OCR | |||||||||
19 | Szczesny Damian | Babi Dół | Bieg przełajowy 6 km | BraveRunners OCR | opłacono on-line | ||||
CompleXsports Triathlon TEAM | |||||||||
20 | Dobosz Michal | Gdynia | Bieg przełajowy 6 km | CompleXsports Triathlon TEAM | opłacono on-line | ||||
Crosselite | |||||||||
21 | Szulc Monika | Tczew | Bieg przełajowy 6 km | Crosselite | limit osiągnięty | ||||
22 | Szulc Arkadiusz | Tczew | Bieg przełajowy 6 km | Crosselite | limit osiągnięty | ||||
DCT Drużyna biegowa | |||||||||
23 | Mirek Emilia | Gdańsk | Bieg przełajowy 6 km | DCT Drużyna biegowa | opłacono | ||||
Danfoss Tuchom | |||||||||
24 | Cybula Paweł | Kazimierz | Bieg przełajowy 6 km | Danfoss Tuchom | limit osiągnięty | ||||
Deaf Team | |||||||||
25 | Towarnicka Izabela | Gdynia | Nordic walking 6 km | Deaf Team | opłacono on-line | ||||
Drużyna Adasia | |||||||||
26 | Szczęch-Lidzbarska Elżbieta | Chwaszczynoa | Bieg przełajowy 6 km | Drużyna Adasia | opłacono on-line | ||||
Dziadkowy Klub Sportowy | |||||||||
27 | Kątnik Leszek | Gdańsk | Nordic walking 6 km | Dziadkowy Klub Sportowy | opłacono on-line | ||||
Dąbrowski Team | |||||||||
28 | Wąsik Krzysztof | Malbork | Bieg przełajowy 6 km | Dąbrowski Team | opłacono on-line | ||||
ELITE TEAM | |||||||||
29 | Niedziela Małgorzata | Gdynia | Nordic walking 6 km | ELITE TEAM | opłacono | ||||
30 | Koncewicz Marek | Gdynia | Nordic walking 6 km | ELITE TEAM | opłacono | ||||
31 | Koncewicz Aneta | Gdynia | Nordic walking 6 km | ELITE TEAM | opłacono | ||||
32 | Nowy Katarzyna | Gdynia | Nordic walking 6 km | ELITE TEAM | opłacono | ||||
33 | Szpilman Katarzyna | Gdynia | Nordic walking 6 km | ELITE TEAM | opłacono | ||||
34 | ŁĘCKI JAN | GDYNIA | Nordic walking 6 km | ELITE TEAM | opłacono on-line | ||||
ElektroniczneZapisy.pl Team | |||||||||
35 | Walczak Krzysztof | Gdynia | Nordic walking 6 km | ElektroniczneZapisy.pl Team | opłacono | ||||
Elite Team | |||||||||
36 | Idźkowski Adam | Gdańsk | Nordic walking 6 km | Elite Team | opłacono | ||||
37 | Domurad-Idźkowska Sylwia | Gdańsk | Nordic walking 6 km | Elite Team | opłacono | ||||
38 | Gałgowska Krystyna | Gdańsk | Nordic walking 6 km | Elite Team | opłacono on-line | ||||
39 | Mogiłka Aleksander | Gdynia | Nordic walking 6 km | Elite Team | opłacono | ||||
40 | Grykałowska Monika | Gdańsk | Nordic walking 6 km | Elite Team | |||||
41 | Błaszczyk Karolina | Gdańsk | Nordic walking 6 km | Elite Team | opłacono on-line | ||||
42 | Zientkiewicz Witold | Banino | Nordic walking 6 km | Elite Team | opłacono | ||||
43 | Zientkiewicz Aga | Banino | Nordic walking 6 km | Elite Team | opłacono | ||||
44 | Kopczyńska Irena | Borkowo | Start wirtualny | Elite Team | opłacono on-line | ||||
45 | Przybylska Aleksandra | Gdynia | Nordic walking 6 km | Elite Team | opłacono on-line | ||||
Energa Aktywni Charytatywni | |||||||||
46 | Powajbo Krzysztof | Gdynia | Bieg przełajowy 6 km | Energa Aktywni Charytatywni | opłacono on-line | ||||
Face Nordic Walking Team | |||||||||
47 | Hinc Iwona | Żukowo-Borkowo | Start wirtualny | Face Nordic Walking Team | opłacono on-line | ||||
Face Nordic Walking Team | |||||||||
48 | Bartosiewicz Włodzimierz | Gdańsk | Nordic walking 6 km | Face Nordic Walking Team | opłacono on-line | ||||
49 | Stańczak Ryszard | GDAŃSK | Nordic walking 6 km | Face Nordic Walking Team | opłacono on-line | ||||
50 | Stańczak Grażyna | GDAŃSK | Nordic walking 6 km | Face Nordic Walking Team | opłacono on-line | ||||
Face Nordic Walking Team/Elite Team | |||||||||
51 | Sorn Łukasz | Gdynia | Nordic walking 6 km | Face Nordic Walking Team/Elite Team | opłacono on-line | ||||
FitnessFitback | |||||||||
52 | Kurpiewski Krzysztof | Gdańsk | Nordic walking 6 km | FitnessFitback | opłacono on-line | ||||
53 | Witkowska Katarzyna | Gdańsk | Bieg przełajowy 6 km | FitnessFitback | opłacono on-line | ||||
Fitness fitback | |||||||||
54 | Lubocka Elżbieta | Gdańsk | Nordic walking 6 km | Fitness fitback | opłacono on-line | ||||
55 | Szczypior Gabriela | Gdańsk | Nordic walking 6 km | Fitness fitback | opłacono on-line | ||||
GUMA TEAM | |||||||||
56 | Gumowski Marcin | Gdansk | Bieg przełajowy 6 km | GUMA TEAM | limit osiągnięty | ||||
Gdańskie Wody Aktywują | |||||||||
57 | Gmerek Piotr | Gdańsk | Nordic walking 6 km | Gdańskie Wody Aktywują | opłacono on-line | ||||
58 | Chyliński Andrzej | Gdańsk | Nordic walking 6 km | Gdańskie Wody Aktywują | opłacono on-line | ||||
59 | Zieliński Jacek | Gdańsk | Nordic walking 6 km | Gdańskie Wody Aktywują | opłacono on-line | ||||
Holiday Inn Gdansk | |||||||||
60 | Jasiczek Paulina | Gdańsk | Bieg przełajowy 6 km | Holiday Inn Gdansk | limit osiągnięty | ||||
Invicta Power Team | |||||||||
61 | Krzyżański Bartłomiej | Gdańsk | Bieg przełajowy 6 km | Invicta Power Team | opłacono on-line | ||||
62 | Milewczyk Agnieszka | Gdańsk | Nordic walking 6 km | Invicta Power Team | |||||
JARBUD | |||||||||
63 | Górniak Jarosław | Pogórze | Start wirtualny | JARBUD | opłacono on-line | ||||
KIJOWY FOLK | |||||||||
64 | NADOLNA ALICJA | MALBORK | Bieg przełajowy 6 km | KIJOWY FOLK | opłacono on-line | ||||
KRAM TEAM | |||||||||
65 | Stachórko Krzysztof | Pasłęk | Nordic walking 6 km | KRAM TEAM | opłacono on-line | ||||
K S Elbląskie Włócz-Kije | |||||||||
66 | Chudziński Andrzej | Elbląg | Nordic walking 6 km | K S Elbląskie Włócz-Kije | opłacono on-line | ||||
Karlikowscy Team | |||||||||
67 | Karlikowska Joanna | Gdańsk | Nordic walking 6 km | Karlikowscy Team | opłacono on-line | ||||
Keep Calm And Run | |||||||||
68 | Stykuć Dariusz | Gdańsk | Bieg przełajowy 6 km | Keep Calm And Run | opłacono on-line | ||||
Kobiety w biegu | |||||||||
69 | Ossowska Małgorzata | Gdańsk | Bieg przełajowy 6 km | Kobiety w biegu | opłacono on-line | ||||
Kontener Formy | |||||||||
70 | Piotrowska Joanna | Gdynia | Bieg przełajowy 6 km | Kontener Formy | opłacono on-line | ||||
71 | Białas Rafał | Reda | Bieg przełajowy 6 km | Kontener Formy | opłacono on-line | ||||
72 | Pociask Krzysztof | Rumia | Bieg przełajowy 6 km | Kontener Formy | opłacono on-line | ||||
KreativSport Lębork | |||||||||
73 | Konkol Andrzej | Lębork | Nordic walking 6 km | KreativSport Lębork | opłacono on-line | ||||
Kujawscy Runners | |||||||||
74 | Romaszkiewicz Piotr | Miłocin | Bieg przełajowy 6 km | Kujawscy Runners | opłacono on-line | ||||
LKS ZANTYR SZTUM | |||||||||
75 | Malinowska Monika | Sztum | Bieg przełajowy 6 km | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono on-line | ||||
LOTOS Running Team | |||||||||
76 | Hoppe Anna | Gdańsk | Bieg przełajowy 6 km | LOTOS Running Team | limit osiągnięty | ||||
77 | Szymańska Izabela | Gdańsk | Bieg przełajowy 6 km | LOTOS Running Team | opłacono on-line | ||||
LUK-CONNECT RACING TEAM | |||||||||
78 | Meyer Łukasz | Luzino | Bieg przełajowy 6 km | LUK-CONNECT RACING TEAM | opłacono on-line | ||||
LĘBORSKIE LWY | |||||||||
79 | Smarszcz Grażyna | Lębork | Nordic walking 6 km | LĘBORSKIE LWY | opłacono on-line | ||||
80 | Smarszcz Wiesław | Lębork | Nordic walking 6 km | LĘBORSKIE LWY | opłacono on-line | ||||
Lęborskie Lwy | |||||||||
81 | Sawa Helena | Lębork | Nordic walking 6 km | Lęborskie Lwy | opłacono | ||||
82 | Ponarad Magdalena | Lubowidz | Nordic walking 6 km | Lęborskie Lwy | |||||
83 | Szymanowski Eugeniusz | Lębork | Nordic walking 6 km | Lęborskie Lwy | opłacono on-line | ||||
84 | Szymanowska Anna | Lębork | Nordic walking 6 km | Lęborskie Lwy | opłacono on-line | ||||
Lęborskie Lwy | |||||||||
85 | Bikowska Gabriela | Lębork | Nordic walking 6 km | Lęborskie Lwy | opłacono on-line | ||||
Lęborskie Lwy | |||||||||
86 | Sibik Beata | lębork | Nordic walking 6 km | Lęborskie Lwy | opłacono on-line | ||||
MAJS | |||||||||
87 | Kulas Jerzy | Pruszcz Gdański | Start wirtualny | MAJS | opłacono on-line | ||||
MAPA SC | |||||||||
88 | Andryszak Wojciech | Gdańsk | Bieg przełajowy 6 km | MAPA SC | opłacono on-line | ||||
MRT/MOTYWATORNIA TEAM | |||||||||
89 | ZDANKO DOROTA | GDYNIA | Bieg przełajowy 6 km | MRT/MOTYWATORNIA TEAM | limit osiągnięty | ||||
MTB - Małe Trójmiasto Biega | |||||||||
90 | Romańska Michalina | Bolszewo | Bieg przełajowy 6 km | MTB - Małe Trójmiasto Biega | limit osiągnięty | ||||
Morsy Zblewo Run Team | |||||||||
91 | Kaczyński Daniel | Starogard Gdański | Start wirtualny | Morsy Zblewo Run Team | opłacono on-line | ||||
Motywatornia Team | |||||||||
92 | Zajk Alicja | Gdynia | Bieg przełajowy 6 km | Motywatornia Team | opłacono on-line | ||||
93 | Richert Henryk | Tuchom | Bieg przełajowy 6 km | Motywatornia Team | opłacono on-line | ||||
94 | Richert Danuta | Tuchom | Bieg przełajowy 6 km | Motywatornia Team | opłacono on-line | ||||
NEXUS Team | |||||||||
95 | Skawiński Tomasz | Gdynia | Bieg przełajowy 6 km | NEXUS Team | limit osiągnięty | ||||
Norda Active Team | |||||||||
96 | Kaszubowska-Teofilak Justyna | Rumia | Bieg przełajowy 6 km | Norda Active Team | opłacono on-line | ||||
Nordic Walking Pasłęk | |||||||||
97 | Bujnicka Magdalena | Pasłęk | Nordic walking 6 km | Nordic Walking Pasłęk | opłacono | ||||
98 | Bujnicki Marcin | Pasłęk | Nordic walking 6 km | Nordic Walking Pasłęk | opłacono on-line | ||||
O-SOWA BIEGA | |||||||||
99 | Hiller Gabriela | Gdynia | Bieg przełajowy 6 km | O-SOWA BIEGA | limit osiągnięty | ||||
OPEC Gdynia | |||||||||
100 | Rosa Bogumiła | Gdynia | Nordic walking 6 km | OPEC Gdynia | opłacono on-line | ||||
PEWIK GDYNIA | |||||||||
101 | Kędzia Edyta | Gdańsk | Bieg przełajowy 6 km | PEWIK GDYNIA | limit osiągnięty | ||||
POLIPACK TEAM GWE | |||||||||
102 | KRÓLIKOWSKA KRYSTYNA | KRĘPA KASZUBSKA | Nordic walking 6 km | POLIPACK TEAM GWE | opłacono on-line | ||||
103 | Jankowski Mateusz | Gościcino | Nordic walking 6 km | POLIPACK TEAM GWE | opłacono on-line | ||||
PWS | |||||||||
104 | Łaszkiewicz Marcin | Gdynia | Nordic walking 6 km | PWS | opłacono on-line | ||||
Parkrun Rumia | |||||||||
105 | Skocka Anna | Bojano | Bieg przełajowy 6 km | Parkrun Rumia | limit osiągnięty | ||||
Pasja Nordic Walking | |||||||||
106 | Netkowski Wojciech | Warszawa | Nordic walking 6 km | Pasja Nordic Walking | opłacono on-line | ||||
PatMat | |||||||||
107 | Babiński Sebastian | Tczew | Bieg przełajowy 6 km | PatMat | opłacono on-line | ||||
108 | Zawacki Daniel | Tczew | Bieg przełajowy 6 km | PatMat | opłacono on-line | ||||
Pierniki Toruń | |||||||||
109 | Karolewska Katarzyna | Toruń | Nordic walking 6 km | Pierniki Toruń | opłacono on-line | ||||
110 | Przyborkiewicz Zuzannna | Toruń | Nordic walking 6 km | Pierniki Toruń | opłacono on-line | ||||
111 | Przyborkiewicz Krzysztof | Toruń | Nordic walking 6 km | Pierniki Toruń | opłacono on-line | ||||
Polipack Team Gwe | |||||||||
112 | Toporek Rafał | Przodkowo | Nordic walking 6 km | Polipack Team Gwe | opłacono on-line | ||||
Porta Active Team | |||||||||
113 | sztygiel Maciej | Wejherowo | Bieg przełajowy 6 km | Porta Active Team | limit osiągnięty | ||||
114 | sztygiel Joanna | Wejherowo | Bieg przełajowy 6 km | Porta Active Team | limit osiągnięty | ||||
Psisko & Kocisko Team | |||||||||
115 | Bartosiewicz Łukasz | Gdańsk | Nordic walking 6 km | Psisko & Kocisko Team | opłacono on-line | ||||
Puszczyk Bukowy | |||||||||
116 | Ziółkowska Sylwia | Szczecin | Nordic walking 6 km | Puszczyk Bukowy | opłacono on-line | ||||
RUN FOR IT | |||||||||
117 | Kwidziński Paweł | Kębłowo | Start wirtualny | RUN FOR IT | opłacono on-line | ||||
RockyRUN | |||||||||
118 | Rokita Mariusz | Gdynia | Bieg przełajowy 6 km | RockyRUN | opłacono on-line | ||||
Rozbiegany Pasłęk | |||||||||
119 | Satkiewicz Piotr | Pasłęk | Bieg przełajowy 6 km | Rozbiegany Pasłęk | opłacono on-line | ||||
RuN forestRuN | |||||||||
120 | Tatrocki Daniel | Orłowo | Bieg przełajowy 6 km | RuN forestRuN | opłacono on-line | ||||
Runpassion.pl Team | |||||||||
121 | Deka Przemysław | Grudziądz | Bieg przełajowy 6 km | Runpassion.pl Team | opłacono on-line | ||||
122 | Głombiowska Zuzanna | Gdynia | Bieg przełajowy 6 km | Runpassion.pl Team | opłacono on-line | ||||
SHOW MUST GO ON - Pruszcz Biega | |||||||||
123 | Hinc Stanisław | Kowale | Bieg przełajowy 6 km | SHOW MUST GO ON - Pruszcz Biega | opłacono on-line | ||||
SP nr 35 w Gdańsku Oliwie | |||||||||
124 | Urbaniak Marek | Gdańsk | Bieg przełajowy 6 km | SP nr 35 w Gdańsku Oliwie | opłacono on-line | ||||
STEP BY STEP TRÓJMIASTO | |||||||||
125 | KUSIAK Włodzimierz | GDAŃSK | Nordic walking 6 km | STEP BY STEP TRÓJMIASTO | opłacono on-line | ||||
126 | Nowak Beata | Gdańsk | Nordic walking 6 km | STEP BY STEP TRÓJMIASTO | opłacono on-line | ||||
STEP BY STEP TRÓJMIASTO | |||||||||
127 | Polis Marzena | Gdańsk | Start wirtualny | STEP BY STEP TRÓJMIASTO | opłacono on-line | ||||
Santander Runners Team | |||||||||
128 | Feld Maciej | Bydgoszcz | Bieg przełajowy 6 km | Santander Runners Team | opłacono on-line | ||||
Somsiady | |||||||||
129 | Paprocki Paweł | Gdańsk | Bieg przełajowy 6 km | Somsiady | opłacono on-line | ||||
Soolashowe Truchtanie | |||||||||
130 | Sularz Wojciech | Gdynia | Start wirtualny | Soolashowe Truchtanie | opłacono on-line | ||||
Step by Step Trójmiasto | |||||||||
131 | Olejko Radosław | Gdańsk | Nordic walking 6 km | Step by Step Trójmiasto | opłacono on-line | ||||
132 | Panek Aneta | Gdynia | Start wirtualny | Step by Step Trójmiasto | opłacono on-line | ||||
133 | Gomółka-Bigus Monika | Gdynia | Start wirtualny | Step by Step Trójmiasto | opłacono on-line | ||||
134 | Góra Beata | Gdańsk | Start wirtualny | Step by Step Trójmiasto | opłacono on-line | ||||
Szczecińskie Centrum Treningu Personalnego | |||||||||
135 | DUSZA ANNA | SZCZECIN | Nordic walking 6 km | Szczecińskie Centrum Treningu Personalnego | |||||
T-Mobile Sport Team | |||||||||
136 | Fryczke Maciej | Gdańsk | Bieg przełajowy 6 km | T-Mobile Sport Team | limit osiągnięty | ||||
TKKF Kubuś Sierpc | |||||||||
137 | Będzikowski Andrzej | Mochowo | Nordic walking 6 km | TKKF Kubuś Sierpc | opłacono on-line | ||||
TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKA | |||||||||
138 | Jancy Anita | Czarne Błoto | Nordic walking 6 km | TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKA | |||||
TRIMAMA TEAM | |||||||||
139 | SYREWICZ MAŁGORZATA | GDAŃSK | Nordic walking 6 km | TRIMAMA TEAM | opłacono on-line | ||||
Toruń - Idziemy Bez Ryzyka | |||||||||
140 | Sekuła Karolina | Toruń | Nordic walking 6 km | Toruń - Idziemy Bez Ryzyka | opłacono on-line | ||||
Toruń - Idziemy bez Ryzyka | |||||||||
141 | Bachanek Katarzyna | Toruń | Start wirtualny | Toruń - Idziemy bez Ryzyka | opłacono on-line | ||||
142 | Gauden Piotr | Toruń | Nordic walking 6 km | Toruń - Idziemy bez Ryzyka | opłacono on-line | ||||
Toruń idziemy bez RYZYKA | |||||||||
143 | Mórawski Sławomir Mórawski | Toruń | Nordic walking 6 km | Toruń idziemy bez RYZYKA | opłacono on-line | ||||
Traktor Team Gmina Kwidzyn | |||||||||
144 | Rządca Grzegorz | Pruszcz Gdański | Bieg przełajowy 6 km | Traktor Team Gmina Kwidzyn | opłacono on-line | ||||
Traktor Team Gmina Kwidzyn | |||||||||
145 | szczepański leszek | Kwidzyn | Bieg przełajowy 6 km | Traktor Team Gmina Kwidzyn | opłacono on-line | ||||
Traktor team gmina kwidzyn i | |||||||||
146 | Rządca Marcin Rządca | Kwidzyn | Bieg przełajowy 6 km | Traktor team gmina kwidzyn i | opłacono on-line | ||||
Trec Team | |||||||||
147 | Baberowska Jolanta | Gdańsk | Bieg przełajowy 6 km | Trec Team | opłacono on-line | ||||
TriEagles | |||||||||
148 | Klekotko Fabian | Pogorze | Bieg przełajowy 6 km | TriEagles | opłacono on-line | ||||
149 | Klekotko Anna | Gdynia | Bieg przełajowy 6 km | TriEagles | opłacono on-line | ||||
Vege Runners | |||||||||
150 | Łapiński Paweł | Gdańsk | Bieg przełajowy 6 km | Vege Runners | opłacono on-line | ||||
XV Koło PZERiI Dywity | |||||||||
151 | Szymański Stefan Bolesław | Kieźliny | Nordic walking 6 km | XV Koło PZERiI Dywity | opłacono on-line | ||||
152 | Szymański Stefan | Kieźliny | Nordic walking 6 km | XV Koło PZERiI Dywity | |||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
153 | Walczak Krzysztof | Gdynia | Start wirtualny | ||||||
154 | Krzoska Dorota | Brusy | Bieg przełajowy 6 km | opłacono on-line | |||||
155 | Flissikowski Michał | Nowa Wieś Rzeczna | Bieg przełajowy 6 km | opłacono on-line | |||||
156 | Kulas Czesława | Pruszcz Gdański | Start wirtualny | opłacono on-line | |||||
157 | Zakrzewski Jakub | Starogard Gdański | Start wirtualny | opłacono on-line | |||||
158 | Folwarski Henryk | Gdańsk | Nordic walking 6 km | opłacono on-line | |||||
159 | Roelle Radosław Roelle | Gdańsk | Bieg przełajowy 6 km | opłacono on-line | |||||
160 | Piechowska Magdalena | Tuchola | Bieg przełajowy 6 km | opłacono on-line | |||||
161 | Czechlewska Iwona | Gdańsk | Bieg przełajowy 6 km | opłacono on-line | |||||
162 | HALMAN GABRIELA | SULMIN | Nordic walking 6 km | opłacono on-line | |||||
163 | Ostrochalska Aleksandra | Krepa Kaszubska | Nordic walking 6 km | opłacono on-line | |||||
164 | Szałucha Jadwiga | Gdańsk | Nordic walking 6 km | opłacono on-line | |||||
165 | Maślana Elżbieta | Gdańsk | Nordic walking 6 km | opłacono on-line | |||||
166 | Wightman Agata | Białystok | Bieg przełajowy 6 km | opłacono on-line | |||||
167 | Czapiewski Maciej Łukasz | Gdynia | Bieg przełajowy 6 km | opłacono on-line | |||||
168 | Iefymenko Oleksandr | Sopot | Bieg przełajowy 6 km | opłacono on-line | |||||
169 | Karpiński Zbigniew | Gdańsk | Bieg przełajowy 6 km | opłacono on-line | |||||
170 | Karpińska Katarzyna | Gdynia | Nordic walking 6 km | opłacono on-line | |||||
171 | Nowopolski Leszek | Gdańsk | Bieg przełajowy 6 km | opłacono on-line | |||||
172 | Stryczyński Piotr | Gdynia | Nordic walking 6 km | opłacono on-line | |||||
173 | Nietupski Dariusz | Gdynia | Nordic walking 6 km | ||||||
174 | Ossowski Mateusz | GDYNIA | Bieg przełajowy 6 km | opłacono on-line | |||||
175 | Cieślak Bartosz | Żelistrzewo | Bieg przełajowy 6 km | opłacono on-line | |||||
176 | Lewinski Ireneusz | Reda | Bieg przełajowy 6 km | opłacono on-line | |||||
177 | Sidorowicz Anna | Stogi | Bieg przełajowy 6 km | opłacono on-line | |||||
178 | Worzala Wojciech | Gdynia | Bieg przełajowy 6 km | opłacono on-line | |||||
179 | Pęśko Michał | Gdańsk | Bieg przełajowy 6 km | opłacono on-line | |||||
180 | Kumińska Karolina | Zaporowo | Bieg przełajowy 6 km | opłacono on-line | |||||
181 | Tuszyński Filip | Rumia | Bieg przełajowy 6 km | opłacono on-line | |||||
182 | Jankowska-Giermek Edyta | Rekowo Górne | Nordic walking 6 km | opłacono on-line | |||||
183 | Giermek Łukasz Giermek | Rekowo Górne | Nordic walking 6 km | opłacono on-line | |||||
184 | Hanuszkiewicz Jacek | Skierniewice | Bieg przełajowy 6 km | limit osiągnięty | |||||
185 | Bogucka-Panek Maria | Sopot | Nordic walking 6 km | opłacono on-line | |||||
186 | Kobierzyński Łukasz | Władysławowo | Bieg przełajowy 6 km | limit osiągnięty | |||||
187 | Hechliński Tomasz | Gdańsk | Nordic walking 6 km | ||||||
188 | Sawostianik Anna | Gdańsk | Bieg przełajowy 6 km | opłacono on-line | |||||
189 | Korner Ewa | Sztum | Bieg przełajowy 6 km | opłacono on-line | |||||
190 | Weiland Karina Weiland | Sopot | Bieg przełajowy 6 km | limit osiągnięty | |||||
191 | Brylowska Grażyna | Gdańsk | Start wirtualny | opłacono on-line | |||||
192 | Sałata Dorota | Gdańsk | Bieg przełajowy 6 km | opłacono on-line | |||||
193 | Waśkiewicz Sebastian | Lipno | Bieg przełajowy 6 km | limit osiągnięty | |||||
194 | Kubicki Leszek | Gdańsk | Bieg przełajowy 6 km | opłacono on-line | |||||
195 | Zadka Krzysztof | Gdynia | Bieg przełajowy 6 km | opłacono on-line | |||||
196 | OKOŃSKA ŻANETA | GRUDZIADZ | Bieg przełajowy 6 km | opłacono on-line | |||||
197 | Frąckowiak Roman | Wieleń | Nordic walking 6 km | opłacono on-line | |||||
198 | Okrzesik-Frąckowiak Izabela | Wieleń | Nordic walking 6 km | opłacono on-line | |||||
199 | Łuczkiewicz Włodzimierz | Gdańsk | Nordic walking 6 km | opłacono on-line | |||||
200 | Konrad Justyna | Gdynia | Bieg przełajowy 6 km | opłacono on-line | |||||
201 | Warchoł Bogumił | Gdańsk | Bieg przełajowy 6 km | opłacono on-line | |||||
202 | Kruk Mateusz | Gdańsk | Bieg przełajowy 6 km | opłacono on-line | |||||
203 | Jachimowicz Magdalena | Gdańsk | Bieg przełajowy 6 km | opłacono on-line | |||||
204 | Bańdo Weronika | Reda | Bieg przełajowy 6 km | limit osiągnięty | |||||
205 | Weryszko Marek | Banino | Bieg przełajowy 6 km | opłacono on-line | |||||
206 | Miętka Monika | Lębork | Bieg przełajowy 6 km | limit osiągnięty | |||||
207 | Maciazek Jolanta | Gdańsk | Nordic walking 6 km | opłacono on-line | |||||
208 | Piaskowski Tomasz | Elbląg | Start wirtualny | opłacono on-line | |||||
209 | Podhajna Agnieszka | Szczecin | Nordic walking 6 km | opłacono on-line | |||||
210 | Żmudzki Mateusz | Lębork | Bieg przełajowy 6 km | opłacono on-line | |||||
211 | Kopicka Eliza | Gdańsk | Nordic walking 6 km | opłacono on-line | |||||
212 | Żukowska Alicja | Gdańsk | Nordic walking 6 km | opłacono on-line | |||||
213 | Matlingiewicz Katarzyna | Rzeszów | Bieg przełajowy 6 km | opłacono on-line | |||||
214 | Krygowski Tomasz | Tuchola | Bieg przełajowy 6 km | opłacono on-line | |||||
215 | Radecka Ilona | Gdańsk | Bieg przełajowy 6 km | opłacono on-line | |||||
216 | Stanek Darek | Lubowidz | Bieg przełajowy 6 km | opłacono on-line | |||||
217 | Plieth Jerzy | Gdańsk | Bieg przełajowy 6 km | opłacono on-line | |||||
218 | Boyke Emil | Lębork | Bieg przełajowy 6 km | opłacono on-line | |||||
219 | Boyke Eliza | Lębork | Bieg przełajowy 6 km | opłacono on-line | |||||
220 | Jarosz Marzena | Gdańsk | Nordic walking 6 km | opłacono on-line | |||||
221 | Tomkiel Wojciech | Gdynia | Bieg przełajowy 6 km | limit osiągnięty | |||||
222 | Grzegorek Małgorzata | Gdańsk | Bieg przełajowy 6 km | opłacono on-line | |||||
223 | STANISZEWSKI JACEK | GDYNIA | Bieg przełajowy 6 km | opłacono on-line | |||||
224 | Tabaka Waldemar | Nowa Wieś Lęborska | Bieg przełajowy 6 km | limit osiągnięty | |||||
225 | Demski Krzysztof | Sopot | Bieg przełajowy 6 km | limit osiągnięty | |||||
226 | Skwiot Agnieszka | Gdańsk | Bieg przełajowy 6 km | opłacono on-line | |||||
227 | Kleina Michał | GDYNIA WITOMINO | Bieg przełajowy 6 km | limit osiągnięty | |||||
228 | Szupienko Tomasz | Gdańsk | Bieg przełajowy 6 km | opłacono on-line | |||||
229 | Sekuła Jacek | Kąpino | Bieg przełajowy 6 km | opłacono on-line | |||||
230 | Marczuk Ewa | Rumia | Bieg przełajowy 6 km | opłacono on-line | |||||
231 | Zmarzly Darek | Sopot | Bieg przełajowy 6 km | opłacono on-line | |||||
232 | Pytel Przemysław | HEL | Bieg przełajowy 6 km | opłacono on-line | |||||
233 | Kmera Rafał | Gdańsk | Bieg przełajowy 6 km | opłacono on-line | |||||
234 | Lipińska Grażyna | Skorzewo | Nordic walking 6 km | opłacono on-line | |||||
235 | Malinowska Monika | Gdańsk | Bieg przełajowy 6 km | opłacono on-line | |||||
236 | Żuchowski Sebastian | Gdansk | Bieg przełajowy 6 km | opłacono on-line | |||||
237 | Makowski Michał | Rumia | Bieg przełajowy 6 km | opłacono on-line | |||||
238 | Pisarzak Marta | Gdańsk | Bieg przełajowy 6 km | opłacono on-line | |||||
239 | Adamowicz Agnieszka | Sopot | Bieg przełajowy 6 km | opłacono on-line | |||||
240 | Anger Donata | Lidzbark | Bieg przełajowy 6 km | opłacono on-line | |||||
241 | Kulczycki Jan | GDAŃSK | Nordic walking 6 km | opłacono on-line | |||||
242 | Pirski Adam | Gdańsk - Osowa | Bieg przełajowy 6 km | limit osiągnięty | |||||
243 | Pirska Beata | Gdańsk - Osowa | Bieg przełajowy 6 km | limit osiągnięty | |||||
244 | Skwarło Paweł | Gdańsk | Bieg przełajowy 6 km | limit osiągnięty | |||||
245 | Skwarło Dorota | Gdańsk | Bieg przełajowy 6 km | limit osiągnięty | |||||
246 | Strzelecka Anna | Żukowo | Bieg przełajowy 6 km | opłacono on-line | |||||
247 | Bielińska Natalia | Gdynia | Bieg przełajowy 6 km | opłacono on-line | |||||
248 | Dolniak Martyna | Gdynia | Bieg przełajowy 6 km | opłacono on-line | |||||
249 | Prusinowski Michał | Braniewo | Bieg przełajowy 6 km | opłacono on-line | |||||
250 | Makowska Izabela | Gdynia | Bieg przełajowy 6 km | opłacono on-line | |||||
251 | Suchomska Małgosia | Gdańsk | Nordic walking 6 km | opłacono on-line | |||||
252 | Sobolewska Monika | Pisz | Nordic walking 6 km | opłacono on-line | |||||
253 | Sobolewski Wojciech | Pisz | Nordic walking 6 km | opłacono on-line | |||||
254 | Mielczarek Agnieszka | Człuchów | Bieg przełajowy 6 km | opłacono on-line | |||||
255 | Łozińska Wioletta | Połczyn-Zdrój | Nordic walking 6 km | opłacono on-line | |||||
256 | Kiersnowski Henryk | Gdańsk | Nordic walking 6 km | opłacono on-line | |||||
257 | Mikołajczuk Paweł | Gdańsk | Bieg przełajowy 6 km | opłacono on-line | |||||
258 | Beginski Sławomir | Kowole | Bieg przełajowy 6 km | opłacono on-line | |||||
259 | Stradomski Roman | Gdańsk | Bieg przełajowy 6 km | opłacono on-line | |||||
260 | Szczęsny Leszek | Gdansk | Bieg przełajowy 6 km | opłacono on-line | |||||
261 | Pasierbska Ewa | Gdańsk | Bieg przełajowy 6 km | opłacono on-line | |||||
262 | Salamon Tomasz | Kraków | Bieg przełajowy 6 km | opłacono on-line | |||||
263 | Bandurski Jacek | SOPOT | Bieg przełajowy 6 km | opłacono | |||||
264 | Garus Wiktor | Wejherowo | Bieg przełajowy 6 km | opłacono on-line | |||||
265 | Modrzyńska Magdalena | Elbląg | Nordic walking 6 km | opłacono on-line | |||||
266 | Modrzyński Przemysław | Elbląg | Bieg przełajowy 6 km | opłacono on-line | |||||
267 | Labudda Katarzyna | Wejherowo | Bieg przełajowy 6 km | opłacono on-line | |||||
268 | Rydlewicz Justyna | Tuchom | Start wirtualny | opłacono on-line | |||||
269 | Zalewska Elżbieta | Gniewino | Bieg przełajowy 6 km | opłacono on-line | |||||
270 | Selewski Marcin | Banino | Bieg przełajowy 6 km | opłacono on-line | |||||
271 | Czechowski Maciej | Gdynia | Bieg przełajowy 6 km | opłacono on-line | |||||
272 | Maciak Joanna | Szydłowo | Nordic walking 6 km | opłacono | |||||
273 | Jarzębiński Piotr | Wejherowo | Bieg przełajowy 6 km | opłacono on-line | |||||
274 | Olejarczyk Piotr | Elbląg | Bieg przełajowy 6 km | opłacono on-line | |||||
275 | Sokolowska Anna | Gdynia | Start wirtualny | opłacono on-line | |||||
276 | Socha Dorota | Gdynia | Start wirtualny | opłacono on-line | |||||
277 | Szpyra Edward | Gdynia | Bieg przełajowy 6 km | opłacono on-line | |||||
278 | Abramik Maria | Gdańsk | Start wirtualny | opłacono on-line | |||||
279 | Rokicka-Hebel Magdalena | Sopot | Nordic walking 6 km | opłacono on-line | |||||
280 | Sprengel Magda | Borkowo | Nordic walking 6 km | ||||||
281 | Niemiec Mariola | Gdynia | Nordic walking 6 km | ||||||
282 | WITTMANN Marcin | Gdynia | Bieg przełajowy 6 km | opłacono on-line | |||||
283 | Stańco Mariola | Rumia | Bieg przełajowy 6 km | opłacono on-line | |||||
284 | Bisko Karolina | Gdynia | Bieg przełajowy 6 km | opłacono on-line | |||||
285 | Mikulski Arkadiusz | Przywidz | Bieg przełajowy 6 km | opłacono on-line | |||||
286 | Mikulski Feliks | Przywidz | Bieg przełajowy 6 km | opłacono on-line | |||||
287 | WASILEWSKI ARKADIUSZ | SOPOT | Bieg przełajowy 6 km | opłacono on-line | |||||
288 | Raniewicz Jarek | Gdańsk | Bieg przełajowy 6 km | opłacono on-line | |||||
289 | Okoński Piotr | Grudziadz | Bieg przełajowy 6 km | opłacono on-line | |||||
290 | Biała Beata | Gdańsk | Bieg przełajowy 6 km | opłacono on-line | |||||
291 | Woźniak Joanna | Pruszcz Gdański | Bieg przełajowy 6 km | limit osiągnięty | |||||
292 | Wolfram Dawid | Gdynia | Bieg przełajowy 6 km | opłacono on-line | |||||
293 | Szponer Mariusz | Pogórze | Bieg przełajowy 6 km | opłacono on-line | |||||
294 | Komorowska Anita | Gdynia | Bieg przełajowy 6 km | opłacono on-line | |||||
295 | Marjańska Agata | Gdańsk | Bieg przełajowy 6 km | opłacono on-line | |||||
296 | Kurajk Ewa | Michalin Koronki | Bieg przełajowy 6 km | opłacono on-line | |||||
297 | Dragan Karol | Gdynia | Start wirtualny | opłacono on-line | |||||
298 | Kurajk Marian | Gdańsk | Bieg przełajowy 6 km | opłacono on-line | |||||
299 | Czerwiński Marcin | Gdańsk | Bieg przełajowy 6 km | opłacono on-line | |||||
300 | Romaszkiewicz Marta | Miłocin | Nordic walking 6 km | opłacono on-line | |||||
301 | Kuncewicz Monika | Gdańsk | Nordic walking 6 km | opłacono on-line | |||||
302 | Turzyńska Beata | Gdynia | Bieg przełajowy 6 km | opłacono on-line | |||||
303 | Czoska Przemysław | Gdynia | Start wirtualny | opłacono on-line | |||||
304 | Kopeć Igor | Gdynia | Bieg przełajowy 6 km | opłacono on-line | |||||
305 | Dudek Mariusz | Wąbrzeźno | Bieg przełajowy 6 km | opłacono on-line | |||||
306 | Rudek Małgorzata | Rumia | Bieg przełajowy 6 km | limit osiągnięty | |||||
307 | Jarnut Agnieszka | Pogórze | Start wirtualny | opłacono on-line | |||||
308 | Mroczkowska Joanna | Kwidzyn | Bieg przełajowy 6 km | limit osiągnięty | |||||
309 | Dmowski Robert | Wejherowo | Bieg przełajowy 6 km | opłacono on-line | |||||
310 | Dmowska Agnieszka | Wejherowo | Bieg przełajowy 6 km | opłacono on-line | |||||
biegamyrazem.pl | |||||||||
311 | Kowalczuk Leszek | Pogórze | Bieg przełajowy 6 km | biegamyrazem.pl | opłacono on-line | ||||
312 | RACZYŃSKA EWA | GDYNIA | Bieg przełajowy 6 km | biegamyrazem.pl | opłacono on-line | ||||
313 | Zieliński Jacek | Reda | Bieg przełajowy 6 km | biegamyrazem.pl | opłacono on-line | ||||
314 | Bury Paweł | Gdynia | Bieg przełajowy 6 km | biegamyrazem.pl | opłacono on-line | ||||
ecopol | |||||||||
315 | Grzegorczyk Leszek | Dębostrów | Nordic walking 6 km | ecopol | opłacono on-line | ||||
helski zefirek | |||||||||
316 | Sośnicki Krzysztof | Hel | Bieg przełajowy 6 km | helski zefirek | opłacono on-line | ||||
kilowy folk | |||||||||
317 | ZAKRZEWSKA AGNIESZKA | malbork | Bieg przełajowy 6 km | kilowy folk | opłacono on-line | ||||
team deaf | |||||||||
318 | Miłkowska Jolanta | Gdynia | Nordic walking 6 km | team deaf | opłacono on-line | ||||
wolny człowiek | |||||||||
319 | Treppner Jan | Gdynia | Nordic walking 6 km | wolny człowiek | opłacono on-line | ||||
Żarta Wataha | |||||||||
320 | Grabowska Marzena | Gdańsk | Bieg przełajowy 6 km | Żarta Wataha | opłacono on-line | ||||
Żarta Wataha | |||||||||
321 | Arendt Agnieszka | Gdańsk | Start wirtualny | Żarta Wataha | opłacono on-line |
Wyświetleń: 25446