UV ColoRUN
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Nadolski Marcin Gdańsk 33min33sek opłacono on-line
2 Stokarska Beata Gdynia 33min33sek Biegowi Wariaci opłacono
3 Kaczmarek Patrycja Gdynia 33min33sek opłacono
4 Kuczyńska-Łażewska Anna Gdańsk 33min33sek opłacono on-line
5 Rosiejka Korneliusz Gdynia 33min33sek opłacono on-line
6 Rosiejka Anna Gdynia 33min33sek opłacono on-line
7 Golec-Okuniewska Agnieszka Gdynia 33min33sek Gdynskie Dziewuchy.
8 Pilecka Agnieszka Gdańsk 33min33sek agapilecka.pl opłacono
9 Kaschel Patryk Tczew 33min33sek Baltic Seals opłacono on-line
10 Wołocznik Olga Tczew 33min33sek opłacono on-line
11 Jaźwińska-Curyłło Anna Gdańsk 33min33sek
12 Michna Piotr Owidz 33min33sek opłacono on-line
13 Trzebiatowska Sylwia Gdańsk 33min33sek opłacono on-line
14 Sysak Dominika Gdynia 33min33sek opłacono on-line
15 Łoś Monika Bychawa 33min33sek
16 Piotrowski Marek Gdynia 33min33sek Apteka Gemini Team opłacono on-line
17 Pankiewicz Magdalena Toruń 33min33sek opłacono on-line
18 Walkiewicz Zbigniew Kwidzyn 33min33sek opłacono
19 Walkiewicz Agnieszka Kwidzyn 33min33sek opłacono
20 Rzoska Barbara Kwidzyn 33min33sek opłacono
21 Smolińska Anna Kwidzyn 33min33sek opłacono
22 Rychlicki Paweł Gdańsk 33min33sek Rychliccy Team opłacono on-line
23 Jakimiak-Rychlicka Beata Gdańsk 33min33sek Rychliccy Team opłacono on-line
24 Duszyńska Natalia Tczew 33min33sek
25 Szlosowska Sylwia Rumia 33min33sek opłacono on-line
26 Szczypiorska Sylwia Gdańsk 33min33sek opłacono on-line
27 Kugiel Ewa Gdańsk 33min33sek opłacono on-line
28 Kalinowska Paulina Kiełpino 33min33sek Akademia Biegowa Kiełpino opłacono
29 Arendt Agnieszka Gdansk 33min33sek Zarta Wataha opłacono on-line
30 Gumowski Marcin Gdansk 33min33sek Guma Team opłacono on-line
31 Niedbalski Krzysztof Bydgoszcz 33min33sek opłacono on-line
32 Kędziorska Agata Wąbrzeźno 33min33sek opłacono on-line
33 Wawryniuk Emilia Małgorzata Kamińsk 33min33sek opłacono on-line
34 Niechoćko Agata Gdańsk 33min33sek opłacono on-line
35 Mikołajczyk Helena Gdynia 33min33sek Szkoła Podstawowa nr 34 opłacono on-line
36 Mikołajczyk Zofia Gdynia 33min33sek II LO Gdynia, Gimnazjum Nr 23 opłacono on-line
37 Mikołajczyk Karolina Gdynia 33min33sek opłacono on-line
38 Szymański Paweł Gdynia 33min33sek opłacono on-line
39 Miler Beata Luzino 33min33sek opłacono on-line
40 Stepnowska Agata Gdańsk 33min33sek opłacono on-line
41 Jachimek Ewelina Gdańsk 33min33sek RBM Team opłacono on-line
42 Piotrowski Grzegorz Gdynia 33min33sek opłacono on-line
43 Łuszcz Dominika Gdynia 33min33sek opłacono on-line
44 Szubartowicz Marek Gdynia 33min33sek
45 Karwel Ewelina Karwel Gdańsk 33min33sek Kontener Formy opłacono on-line
46 Kaim Adam GDAŃSK 33min33sek BigYellowFoot Adventure Team opłacono
47 Szymaniuk Małgorzata Sopot 33min33sek opłacono on-line
48 Czerwińska Paulina Gdańsk 33min33sek opłacono on-line
49 Piotrowska Joanna Gdynia 33min33sek Kontener Formy opłacono on-line
50 Biegański Bogumił Gdynia 33min33sek BigYellowFoot AdventureTeam opłacono
51 Skukowska Justyna Gdańsk 33min33sek
52 Glazik Anna Mikewko 33min33sek opłacono on-line
53 Fandrejewski Łukasz wielki komorsk 33min33sek opłacono on-line
54 Dąbrowska-Hoppe Joanna Sominy 33min33sek opłacono on-line
55 Zamojska Pola Zamojska Lubicz 33min33sek opłacono on-line
56 Alachniewicz Aleksandra TORUŃ 33min33sek opłacono on-line
57 Butowska Katarzyna Starogard Gdański 33min33sek opłacono on-line
58 Pochopień Mira Gdańsk 33min33sek Wataha-Łączy nas bieganie opłacono on-line
59 Klimkiewicz Beata Klimkiewicz Gdynia 33min33sek Kontener Formy opłacono on-line
60 Syldatk KATARZYNA TCZEW 33min33sek Kontener Formy opłacono on-line
61 Charkiewicz Monika Straszyn 33min33sek BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
62 Kozak Michalina Gdańsk 33min33sek
63 Buczko Ewelina Gdynia 33min33sek Wild Team opłacono
64 Brandt Grzegorz Sopot 33min33sek BigYellowFoot Adventure Team opłacono
65 Bemowska Anna Gdynia 33min33sek Kontener Formy opłacono on-line
66 Domzała Paweł Domzała Gdynia 33min33sek Kontener Formy
67 Giejło Monika Reda 33min33sek Kontener Formy opłacono on-line
68 Amroziewicz Beata Lubicz 33min33sek opłacono on-line
69 Hoppe Ewelina Sominy 33min33sek opłacono on-line
70 Sulek Karolina Rumia 33min33sek opłacono on-line
71 Knot Martyna Borkowo 33min33sek Piękni i Bestie opłacono on-line
72 Malinowska Monika Gdańsk 33min33sek RBM Team opłacono on-line
73 Adamowski Andrzej Elbląg 33min33sek UNICORN TEAM
74 Lubowiecka Alicja Wejherowo 33min33sek UNICORN TEAM
75 Jamróz Renata Gdynia 33min33sek BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line


Wyświetleń: 1214

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ