Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Święcicki Aleksander | Wielka Brytania | Bieg główny (3,5 km) | opłacono | ||
2 | Mgłosiek Patrycja i Maks | Grudziądz | Polska | Bieg główny (3,5 km) | SP20 | opłacono |
3 | Mgłosiek Agnieszka | Grudziądz | Polska | Bieg główny (3,5 km) | Endorfina Fitness Klub | opłacono |
4 | Cysewski Mieczysław | Grudziądz | Polska | Bieg główny (3,5 km) | opłacono | |
5 | Szulc Katarzyna | Ząbki | Polska | Bieg główny (3,5 km) | opłacono | |
6 | Tobolska Grażyna | Grudziądz | Polska | Bieg główny (3,5 km) | opłacono | |
7 | Krzemiński Jakub | Grudziądz | Polska | Bieg główny (3,5 km) | opłacono | |
8 | Kotz Mateusz | Grudziądz | Polska | Bieg główny (3,5 km) | opłacono | |
9 | Jaranowski Antoni | Warlubie | Polska | Bieg główny (3,5 km) | Szkoła Podstawowa w Warlubiu | opłacono |
10 | Jaranowski Tymoteusz | Warlubie | Polska | Bieg główny (3,5 km) | Szkoła Podstawowa w Warlubiu | opłacono |
11 | Paprocki Karol | Grudziądz | Polska | Bieg główny (3,5 km) | opłacono | |
12 | Walkowiak Marta | Grudziądz | Polska | Bieg główny (3,5 km) | opłacono | |
13 | Połajdowicz Agnieszka | Koźliny | Bieg główny (3,5 km) | opłacono | ||
14 | Malinowski Adrian | Grudziądz | Polska | Bieg główny (3,5 km) | SP nr 15 Grudziądz | opłacono |
15 | MALINOWSKA ANNA | GRUDZIADZ | Polska | Bieg główny (3,5 km) | BIEGAM BO LUBIE | opłacono |
16 | Pietruszewski Bogdan | Grudziądz | Polska | Bieg główny (3,5 km) | Parkrun Grudziądz | opłacono |
17 | JAWORSKA JOANNA | Grudziądz | Polska | Bieg główny (3,5 km) | Grudziądzka Fit Mama | opłacono |
18 | NOWACKi SEBASTIAN | GRUPA | Polska | Bieg główny (3,5 km) | opłacono | |
19 | Cyrankowska Aleksandra | Grudziądz | Polska | Bieg główny (3,5 km) | opłacono | |
20 | Krzemińska Joanna | Grudziądz | Polska | Bieg główny (3,5 km) | opłacono | |
21 | Globke Izabela | Grudziądz | Polska | Bieg główny (3,5 km) | opłacono | |
22 | Bakun Joanna | Grudziądz | Polska | Bieg główny (3,5 km) | opłacono | |
23 | Krajnik Wojciech | Grudziądz | Polska | Bieg główny (3,5 km) | Parkrun Grudziądz | opłacono |
24 | Łucka Anna | Grudziądz | Polska | Bieg główny (3,5 km) | opłacono | |
25 | Warzyński Marcin | Grudziądz | Polska | Bieg główny (3,5 km) | opłacono | |
26 | Jaciubek Sandra | Grudziądz | Polska | Bieg główny (3,5 km) | opłacono | |
27 | Orzechowska Iwona | Grudziądz | Bieg główny (3,5 km) | opłacono | ||
28 | Kozłowski Łukasz | Grudziądz | Bieg główny (3,5 km) | opłacono | ||
29 | Boguta Marek | Grudziądz | Polska | Bieg główny (3,5 km) | opłacono | |
30 | Montewska Marta | Grudziądz | Polska | Bieg główny (3,5 km) | opłacono | |
31 | Bereza Bożena | Wąbrzeźno | Polska | Bieg główny (3,5 km) | opłacono | |
32 | Liberacka Julia | Okrągła Łąka | Polska | Bieg główny (3,5 km) | Szkoła Podstawowa w Sadlinkach | opłacono |
33 | Liberacka Agnieszka | Okragła Łąka | Polska | Bieg główny (3,5 km) | Traktor Team Gmina Kwidzyn | opłacono |
34 | Gesek Sylwia | Grudziądz | Polska | Bieg główny (3,5 km) | opłacono | |
35 | Sałacka Ewa | Grudziądz | Polska | Bieg główny (3,5 km) | opłacono | |
36 | Piórkowska Katarzyna | Okrągła Łąka | Polska | Bieg główny (3,5 km) | Szkoła Podstawowa w Sadlinkach | opłacono |
37 | Muras Michał | Czarnowo | Polska | Bieg główny (3,5 km) | ODN | opłacono |
38 | Sałacki Paweł | Grudziądz | Polska | Bieg główny (3,5 km) | opłacono | |
39 | Rusoń Małgorzata | Zielnowo | Polska | Bieg główny (3,5 km) | opłacono | |
40 | Lepka Marlena | Grudziądz | Polska | Bieg główny (3,5 km) | opłacono | |
41 | Brąszkowska Marzena | Grudziądz | Polska | Bieg główny (3,5 km) | opłacono | |
42 | HULEWICZ DOLEWSKA ELŻBIETA | Grudziądz | Polska | Bieg główny (3,5 km) | AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ | opłacono |
43 | Dolewski Andrzej | Grudziądz | Polska | Bieg główny (3,5 km) | AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ | opłacono |
44 | Chudek Justyna | Gubiny | Polska | Bieg główny (3,5 km) | opłacono | |
45 | Stręciwilk Tomasz | Grudziądz | Polska | Bieg główny (3,5 km) | Wtorkowy trening | opłacono |
46 | Stręciwilk Justyna | Grudziądz | Polska | Bieg główny (3,5 km) | Vadain Running Club | opłacono |
47 | Taczyński Bartosz | Gardeja | Polska | Bieg dla dzieci (500 m) | Gmina Gardeja Biega | |
48 | Wiśniewska Marta | Grudziądz | Polska | Bieg główny (3,5 km) | opłacono | |
49 | Taczyńska Lena | Gardeja | Polska | Bieg dla dzieci (500 m) | Gmina Gardeja Biega | |
50 | Skibski Marcin | Świecie | Polska | Bieg główny (3,5 km) | opłacono | |
51 | Taczyński Marcin | Gardeja | Polska | Bieg główny (3,5 km) | Gmina Gardeja Biega | opłacono |
52 | Białkowski Krzysztof | Rozajny | Polska | Bieg główny (3,5 km) | Gmina Gardeja Biega | opłacono |
53 | Krawczak-Paprocka Anna | Grudziądz | Bieg główny (3,5 km) | opłacono | ||
54 | Słabysz Marta | Grudziądz | Bieg główny (3,5 km) | opłacono | ||
55 | Kakowski Przemysław | Grudziądz | Polska | Bieg główny (3,5 km) | opłacono | |
56 | Nowakowska Agnieszka | Grudziądz | Bieg główny (3,5 km) | opłacono | ||
57 | Kłaczyński Mariusz | Grudziądz | Polska | Bieg główny (3,5 km) | opłacono | |
58 | Danielewicz Ewa | Komorsk | Polska | Bieg główny (3,5 km) | Morsy z Grudziądza | opłacono |
59 | Maziarz Agnieszka | Grudziądz | Bieg główny (3,5 km) | opłacono | ||
60 | Tisarek Przemek | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci (500 m) | ||
61 | Trendowicz Adrian | Górna Grupa | Bieg główny (3,5 km) | opłacono | ||
62 | Bolewski Andrzej | Grudziądz | Polska | Bieg główny (3,5 km) | opłacono | |
63 | Gębala Amelia | Grudziadz | Polska | Bieg dla dzieci (500 m) | ||
64 | DEMBEK EMILIA | GRUDZIĄDZ | Polska | Bieg główny (3,5 km) | opłacono | |
65 | Wysocka Izabela | Grudziądz | Polska | Bieg główny (3,5 km) | opłacono | |
66 | Wysocka Julia | Grudziądz | Polska | Bieg główny (3,5 km) | Gimnazjum nr 12 | opłacono |
67 | Raflewska Michalina | Grudziądz | Polska | Bieg główny (3,5 km) | SP 21 | opłacono |
68 | Kwieciński Krzysztof | Grudziądz | Polska | Bieg główny (3,5 km) | opłacono | |
69 | Kwiecińska Małgorzata | Grudziądz | Polska | Bieg główny (3,5 km) | opłacono | |
70 | Jurczyk Ewa | Grudziądz | Polska | Bieg główny (3,5 km) | opłacono | |
71 | Muszyński Maciej | Grudziądz | Polska | Bieg główny (3,5 km) | opłacono | |
72 | Muszyńska Paulina | Grudziądz | Polska | Bieg główny (3,5 km) | opłacono | |
73 | Cebienko-Żaczek Eugenia | Kwidzyn | Polska | Bieg główny (3,5 km) | opłacono | |
74 | NOWACKA GABRIELA | GRUDZIĄDZ | Polska | Bieg główny (3,5 km) | opłacono | |
75 | Mojek Aleksandra | Grupa | Polska | Bieg główny (3,5 km) | SP w Grupie | opłacono |
76 | Barska-Mojek Beata | Grupa | Polska | Bieg główny (3,5 km) | Mojsonki | opłacono |
77 | Mojek Radosław | Grupa | Polska | Bieg główny (3,5 km) | Mojsony | opłacono |
78 | SZPAK WOJCIECH | Grudziądz | Polska | Bieg główny (3,5 km) | Morsy z GRUDZIĄDZA | opłacono |
79 | Zuziak Wojciech | Michale | Polska | Bieg główny (3,5 km) | opłacono | |
80 | Strojny Mateusz | Grudziądz | Polska | Bieg główny (3,5 km) | opłacono | |
81 | Pokornicka Nadia | Grudziądz | Polska | Bieg główny (3,5 km) | opłacono | |
82 | Pokornicki Remigiusz | Grudziądz | Polska | Bieg główny (3,5 km) | opłacono | |
83 | POKORNICKI Oskar | Grudziądz | Polska | Bieg główny (3,5 km) | opłacono | |
84 | POKORNICKI Michał | Grudziądz | Polska | Bieg główny (3,5 km) | opłacono | |
85 | Malinowski Kamil | grudziądz | Polska | Bieg główny (3,5 km) | KW Wisła | opłacono |
86 | Szczeblewska Karolina | Warlubie | Polska | Bieg główny (3,5 km) | opłacono | |
87 | Lewandowski Jarosław | Grudziądz | Polska | Bieg główny (3,5 km) | opłacono | |
88 | Lewandowska Justyna | Grudziądz | Polska | Bieg główny (3,5 km) | opłacono | |
89 | Wiśniewski Szymon | Bydgoszcz | Polska | Bieg główny (3,5 km) | opłacono | |
90 | Wiśniewska Aurelia | Bydgoszcz | Polska | Bieg główny (3,5 km) | opłacono | |
91 | Katlewski Marcin | Chełmno | Polska | Bieg główny (3,5 km) | opłacono | |
92 | Katlewska Marika | Chełmno | Polska | Bieg główny (3,5 km) | opłacono | |
93 | Wiśniewska Mariola | Trzebiełuch | Polska | Bieg główny (3,5 km) | opłacono | |
94 | Wiśniewski Tadeusz | Trzebiełuch | Polska | Bieg główny (3,5 km) | opłacono | |
95 | Wnuczek Mateusz | Grudziądz | Polska | Bieg główny (3,5 km) | opłacono | |
96 | Mokwa Mateusz | Grudziądz | Polska | Bieg główny (3,5 km) | opłacono | |
97 | Wiśniewska-Kaczor Iga | Grudziądz | Polska | Bieg główny (3,5 km) | opłacono | |
98 | Szafraniec Magdalena | Nowa Wieś | Polska | Bieg główny (3,5 km) | opłacono | |
99 | Olszewska Katarzyna | Grudziądz | Polska | Bieg główny (3,5 km) | opłacono | |
100 | Danielewicz Julia | Bzowo | Bieg główny (3,5 km) | opłacono |
Wyświetleń: 25982