Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Dzierzyk Dorota Grudziądz Bieg główny (3,5 km) opłacono
2 Szczeblewska Karolina Warlubie Bieg główny (3,5 km) opłacono
3 Chudek Justyna Gubiny Bieg główny (3,5 km) opłacono
4 Kamiński Artur Grudziądz Bieg główny (3,5 km) opłacono
5 Grucza Iwona Grudziądz Bieg główny (3,5 km) opłacono
6 Grzybowska Magdalena Grzybowska Grudziądz Bieg główny (3,5 km) opłacono
7 Sokołowska Nadia Grudziądz Bieg dla dzieci (500 m)
8 Grucza Maksym Grudziądz Bieg dla dzieci (500 m)
9 KOLASIŃSKA ANGELIKA LASKOWICE POMORSKIE Bieg główny (3,5 km) opłacono
10 Muszyńska Paulina Grudziądz Bieg główny (3,5 km) opłacono
11 Gogolin Lucyna Grudziadz Bieg główny (3,5 km) opłacono
12 Rakowska Julia Grudziadz Bieg dla dzieci (500 m)
13 Szubska Agnieszka Grudziądz Bieg główny (3,5 km) opłacono
14 Stolarczyk Marta Laskowice Bieg główny (3,5 km) opłacono
15 Muszyński Maciej Grudziądz Bieg główny (3,5 km) opłacono
16 Stolarczyk Dariusz Laskowice Bieg główny (3,5 km) opłacono
17 Ziuziakowska Katarzyna Grudziądz Bieg główny (3,5 km) opłacono
18 Danielewicz Anna Danielewicz Bzowo Bieg główny (3,5 km) opłacono
19 Szychułda -Langowska Dorota Grudziądz Bieg główny (3,5 km) opłacono
20 Jurczyk Ewa Grudziądz Bieg główny (3,5 km) opłacono
21 Lewandowska Monika Grudziądz Bieg główny (3,5 km) opłacono
22 PROCAJŁO Justyna Grudziądz Bieg główny (3,5 km) opłacono
23 Kwiecińska Małgorzata Grudziądz Bieg główny (3,5 km) opłacono
24 Pokornicki Remigiusz Grudziądz Bieg główny (3,5 km) opłacono
25 Kwieciński Krzysztof Grudziądz Bieg główny (3,5 km) opłacono
26 Pokornicka Nadia Grudziądz Bieg główny (3,5 km) opłacono
27 Wycikowska Nadia Grudziadz Bieg dla dzieci (500 m)
28 Brandt Iga Grudziądz Bieg dla dzieci (500 m)
29 Gurska Maja Grudziądz Bieg dla dzieci (500 m)
30 Wnęk Kamila Mątawy Bieg główny (3,5 km) opłacono
31 Ludwinowska Karina Grudziądz Bieg główny (3,5 km) opłacono
32 Wycikowska Samanta Grudziadz Bieg dla dzieci (500 m)
33 Kempa Artur Grudziądz Bieg dla dzieci (500 m)
34 Wycikowska Marika Grudziadz Bieg dla dzieci (500 m)
35 Leiss Angelika Grudziadz Bieg główny (3,5 km) opłacono
36 Jablonski Aleks Grudziadz Bieg dla dzieci (500 m)
37 Tomaszewski Sergiusz Grudziądz Bieg dla dzieci (500 m)
38 Szlagowska Alicja Grudziądz Bieg główny (3,5 km) opłacono
39 Szlagowski Filip Grudziądz Bieg dla dzieci (500 m)
40 Szlagowski Daniel Grudziądz Bieg główny (3,5 km) opłacono
41 Laskowski Tomasz Grudziądz Bieg główny (3,5 km) opłacono
42 Muszyńska Zuzanna Grudziądz Bieg dla dzieci (500 m)
43 Ludwinowska Zuzanna Grudziądz Bieg główny (3,5 km) opłacono
44 Smoczyński Rafał Salno Bieg główny (3,5 km) opłacono
45 Stolp Beata Grudziądz Bieg główny (3,5 km) opłacono
46 Turek Katarzyna Annowo Bieg główny (3,5 km) opłacono
47 Drężek Paweł Warlubie Bieg dla dzieci (500 m)
48 Trendowicz Adrian Górna Grupa Bieg główny (3,5 km) opłacono
49 Muszyńska Patrycja Grudziądz Bieg dla dzieci (500 m)
50 Gromadzińska Magdalena Grudziądz Bieg główny (3,5 km) opłacono
51 Okuniewska Marta Grudziądz Bieg główny (3,5 km) opłacono
52 Cyrankowska Aleksandra Grudziądz Bieg główny (3,5 km) opłacono
53 kurkus kamila kurkus nicwałd Bieg główny (3,5 km) opłacono
54 Lisiewicz Izabela Grudziądz Bieg główny (3,5 km) opłacono
55 Wiśniewski Tadeusz Trzebiełuch Bieg główny (3,5 km) opłacono
56 Brąszkowska Marzena Grudziądz Bieg główny (3,5 km) opłacono
57 Wiśniewska Mariola Trzebiełuch Bieg główny (3,5 km) opłacono
58 Lepka Marlena Grudziądz Bieg główny (3,5 km) opłacono
59 Suwalska Lena Grudziadz Bieg dla dzieci (500 m)
60 Mokwa Mateusz Grudziądz Bieg główny (3,5 km) opłacono
61 Katlewska Marika Chełmno Bieg główny (3,5 km) opłacono
62 Malinowska Martyna Grudziadz Bieg dla dzieci (500 m)
63 Bałdyga Adam Grudziądz Bieg główny (3,5 km) opłacono
64 Durzyński Damian Grudziądz Bieg główny (3,5 km) opłacono
65 KŁOSIŃSKI DARIUSZ GRUDZIĄDZ Bieg główny (3,5 km) opłacono
66 Katlewski Marcin Chełmno Bieg główny (3,5 km) opłacono
67 Rusoń Małgorzata Zielnowo Bieg główny (3,5 km) opłacono
68 Podlaska Weronika Grudziądz Bieg dla dzieci (500 m)
69 Grucza Sebastian Grudziadz Bieg główny (3,5 km) opłacono
70 Durzyński Antoni Grudziądz Bieg dla dzieci (500 m)
71 Podlaska Agata Grudziądz Bieg dla dzieci (500 m)
72 Pabiś Antoni Grudziądz Bieg dla dzieci (500 m)
73 Durzyńska Zofia Grudziądz Bieg dla dzieci (500 m)
74 Jabłońska Nina Wąbrzeźno Bieg dla dzieci (500 m)
75 Jaciubek Marcin Grudziądz Bieg główny (3,5 km) opłacono
76 Jabłońska Pola Wąbrzeźno Bieg dla dzieci (500 m)
77 Wysocka Izabela Grudziądz Bieg główny (3,5 km) opłacono
78 Sałacki Paweł Grudziądz Bieg główny (3,5 km) opłacono
79 Kotz Mateusz Grudziądz Bieg główny (3,5 km) opłacono
80 Piasta Amelia Rychnowo Bieg dla dzieci (500 m)
81 Lewicka Kuca Katarzyna Grudziądz Bieg główny (3,5 km) opłacono
82 DEMBEK EMILIA GRUDZIĄDZ Bieg główny (3,5 km) opłacono
83 Olszewski Marcel Grudziadz Bieg dla dzieci (500 m)
84 Polak Magdalena Wąbrzeźno Bieg główny (3,5 km) opłacono
85 Skorek Joanna Grudziądz Bieg główny (3,5 km) opłacono
86 Markowska Katarzyna Grudziądz Bieg główny (3,5 km) opłacono
87 Glinowiecki Marcin Glinowiecki GRUDZIĄDZ Bieg główny (3,5 km) opłacono
88 Kasprzycki Robert Grudziądz Bieg główny (3,5 km) opłacono
89 Krzemiński Jakub Grudziądz Bieg główny (3,5 km) opłacono
90 Piasta Zuzanna Rychnowo Bieg dla dzieci (500 m)
91 Jaciubek Marta Grudziądz Bieg dla dzieci (500 m)
92 Sałacka Ewa Grudziądz Bieg główny (3,5 km) opłacono
93 Weremi Stanisław Grudziądz Bieg dla dzieci (500 m)
94 Tobolska Grażyna Grudziądz Bieg główny (3,5 km) opłacono
95 Kuca Lena Grudziądz Bieg dla dzieci (500 m)
96 GLINOWIECKA BARBARA Grudziądz Bieg główny (3,5 km) opłacono
97 Bartoś Piotr Grudziądz Bieg dla dzieci (500 m)
98 Pawłowski Andrzej Grudziądz Bieg główny (3,5 km) opłacono
99 Gesek Sylwia Grudziądz Bieg główny (3,5 km) opłacono
100 Hernik Mikołaj Rogóźno Bieg dla dzieci (500 m)


Wyświetleń: 15478

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ