Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
201 | Sendyk Jakub | Wielkie Stwolno | Polska | Bieg dla dzieci (500 m) | ||
202 | Sendyk Filip | Wielkie Stwolno | Polska | Bieg dla dzieci (500 m) | ||
203 | GLINOWIECKA BARBARA | Grudziądz | Polska | Bieg główny (3,5 km) | opłacono | |
204 | Glinowiecki Marcin Glinowiecki | GRUDZIĄDZ | Polska | Bieg główny (3,5 km) | opłacono | |
205 | Polak Magdalena | Wąbrzeźno | Polska | Bieg główny (3,5 km) | opłacono | |
206 | Jabłońska Pola | Wąbrzeźno | Polska | Bieg dla dzieci (500 m) | ||
207 | Jabłońska Nina | Wąbrzeźno | Polska | Bieg dla dzieci (500 m) | ||
208 | Smoczyńska Luiza | Salno | Polska | Bieg główny (3,5 km) | Szkoła Podstawowa w Grucie | opłacono |
209 | Smoczyński Rafał | Salno | Polska | Bieg główny (3,5 km) | opłacono | |
210 | Szczutkowska Lena | Dolna Grupa | Polska | Bieg dla dzieci (500 m) | ||
211 | Rybak Weronika | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci (500 m) | SP 20 | |
212 | Kowal Julia | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci (500 m) | SP 20 | |
213 | Górski Michał | Mełno | Polska | Bieg dla dzieci (500 m) | ||
214 | Górski Klaudiusz | Mełno | Polska | Bieg dla dzieci (500 m) | Stowarzyszenie Sezam | |
215 | Widomski Oliwier | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci (500 m) | ||
216 | Chuchra Paulina | Grudziądz | Polska | Bieg główny (3,5 km) | opłacono | |
217 | Chuchra Michalina | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci (500 m) | ||
218 | Stefańska Oliwia | Sumin | Polska | Bieg dla dzieci (500 m) | ||
219 | Talma Alicja | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci (500 m) | ||
220 | Stefańska Adrianna | Sumin | Polska | Bieg dla dzieci (500 m) | ||
221 | Stefański Jakub | Sumin | Polska | Bieg dla dzieci (500 m) | ||
222 | Piotrowska Oliwia | Jeżewo | Polska | Bieg dla dzieci (500 m) | ||
223 | Woźniak Nikodem | Nebrowo Wielkie | Polska | Bieg dla dzieci (500 m) | ||
224 | Woźniak Wiktor | Nebrowo Wielkie | Polska | Bieg dla dzieci (500 m) | ||
225 | Figura Hanna | Grudziądz | Polska | Bieg główny (3,5 km) | Morsy z Grudziądza | opłacono |
226 | Kęsik Roman | Grudziądz | Polska | Bieg główny (3,5 km) | 13 WOG Grudziądz | opłacono |
227 | Szubska Agnieszka | Grudziądz | Polska | Bieg główny (3,5 km) | opłacono | |
228 | Hernik Marcin | Grudziądz | Polska | Bieg główny (3,5 km) | opłacono | |
229 | Mleczko Antek | Grudziadz | Polska | Bieg dla dzieci (500 m) | ||
230 | Mleczko Wiktoria | Grudziadz | Polska | Bieg dla dzieci (500 m) | ||
231 | Pytyńska Oliwia | Grudziądz | Polska | Bieg główny (3,5 km) | opłacono | |
232 | Pytyńska Izabela | Grudziądz | Polska | Bieg główny (3,5 km) | opłacono | |
233 | py Igor | gr | Polska | Bieg dla dzieci (500 m) | ||
234 | Pytyński arkadiusz | Grudziądz | Polska | Bieg główny (3,5 km) | opłacono | |
235 | Kasprzycka Laura | Grudziadz | Polska | Bieg dla dzieci (500 m) | ||
236 | Iwańska Emilia | Grudziadz | Polska | Bieg dla dzieci (500 m) | ||
237 | Iwańska Lena | Grudziadz | Polska | Bieg dla dzieci (500 m) | ||
238 | Szynkowska Anna | Grudziądz | Polska | Bieg główny (3,5 km) | opłacono | |
239 | Gądek Dawid | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci (500 m) | SP 20 | |
240 | Sułkowska Beata | Mełno | Polska | Bieg główny (3,5 km) | opłacono | |
241 | Zagórski Antoni | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci (500 m) | ||
242 | Szubski Filip | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci (500 m) | SP 20 | |
243 | Redko Rafał | Grudziądz | Polska | Bieg główny (3,5 km) | opłacono | |
244 | Dzierzyk Dorota | Grudziądz | Polska | Bieg główny (3,5 km) | opłacono | |
245 | Szubska Maja | Banino | Polska | Bieg dla dzieci (500 m) | SP 20 | |
246 | Bartos Jakub | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci (500 m) | ||
247 | Bartos Adam | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci (500 m) | ||
248 | Kamiński Michał | Grudziądz | Polska | Bieg główny (3,5 km) | opłacono | |
249 | SZYMAŃSKI TOMASZ | GRUDZIĄDZ | Polska | Bieg główny (3,5 km) | opłacono | |
250 | Szulc Michał | Grudziądz | Polska | Bieg główny (3,5 km) | opłacono | |
251 | Szulc Joanna | Grudziądz | Polska | Bieg główny (3,5 km) | opłacono | |
252 | Wiktor Oskar | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci (500 m) | ||
253 | Wiktor Katarzyna | Grudziadz | Polska | Bieg główny (3,5 km) | opłacono | |
254 | Dombrowski Paweł | Grudziądz | Polska | Bieg główny (3,5 km) | Morsy z Grudziądza | opłacono |
255 | Dombrowski Dawid | Grudziądz | Polska | Bieg główny (3,5 km) | Morsy z Grudziądza | opłacono |
256 | Dombrowska Małgorzata | Grudziądz | Polska | Bieg główny (3,5 km) | Morsy z Grudziądza | opłacono |
257 | Chodukiewicz Monika | Kwidzyn | Polska | Bieg główny (3,5 km) | opłacono | |
258 | Rzepkowska Iwona | Grudziądz | Polska | Bieg główny (3,5 km) | opłacono | |
259 | Kitzermann Konstanty | Grudziadz | Polska | Bieg dla dzieci (500 m) | ||
260 | Adamaszek Emilia | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci (500 m) | ||
261 | Pietrzak Maciej | Grudziądz | Polska | Bieg główny (3,5 km) | opłacono | |
262 | Pietrzak Justyna | Grudziądz | Polska | Bieg główny (3,5 km) | opłacono | |
263 | Wójcik Igor | Grudziadz | Polska | Bieg dla dzieci (500 m) | ||
264 | Panter Lena | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci (500 m) | ||
265 | Panter Katarzyna | Grudziądz | Polska | Bieg główny (3,5 km) | opłacono | |
266 | -Krefta Natalia | Nowe | Polska | Bieg dla dzieci (500 m) | ||
267 | -Krefta Amelia | Nowe | Polska | Bieg dla dzieci (500 m) | ||
268 | -Krefta Dagmara | Nowe | Polska | Bieg główny (3,5 km) | opłacono | |
269 | Szczepańska Laura | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci (500 m) | ||
270 | Kowalkowski Alan | Grudziadz | Polska | Bieg dla dzieci (500 m) | ||
271 | Łobaczewska Joanna | Gruczno | Polska | Bieg główny (3,5 km) | opłacono | |
272 | Rusinek Emil | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci (500 m) | ||
273 | Krupa Szymon | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci (500 m) | SP 18 Grudziądz | |
274 | Krupa Natalia | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci (500 m) | SP 18 Grudziądz | |
275 | Śledź Jan | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci (500 m) | Przedszkole Miejskie Kustronia | |
276 | Wardacki Jan | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci (500 m) | ||
277 | Wardacka Wiktoria | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci (500 m) | ||
278 | Pieniak Nikola | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci (500 m) | SP 20 | |
279 | Walczak Jacek | Grudziądz | Polska | Bieg główny (3,5 km) | opłacono | |
280 | Walczak Filip | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci (500 m) | ||
281 | Walczak Alicja | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci (500 m) | ||
282 | Walczak Anna | Grudziądz | Polska | Bieg główny (3,5 km) | Parkrun Grudziądz | opłacono |
283 | Łukasik Szczepan | GRUDZIĄDZ | Polska | Bieg dla dzieci (500 m) | ||
284 | Łukasik Dagna | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci (500 m) | ||
285 | Frączkiewicz Miłosz | Grudziadz | Polska | Bieg dla dzieci (500 m) | ||
286 | Kowalewski Wojciech | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci (500 m) | SP 20 | |
287 | Kukuła Lena | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci (500 m) | ||
288 | KŁOSIŃSKI DARIUSZ | GRUDZIĄDZ | Polska | Bieg główny (3,5 km) | opłacono | |
289 | KŁOSIŃSKA NATALIA | GRUDZIĄDZ | Polska | Bieg dla dzieci (500 m) | Szkoła Podstawowa nr 20 | |
290 | KŁOSIŃSKI NIKODEM | GRUDZIĄDZ | Polska | Bieg dla dzieci (500 m) | Szkoła Podstawowa nr 20 | |
291 | Grzybowski Tobiasz | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci (500 m) | SP 20 Grudziądz | |
292 | Grzybowska Magdalena Grzybowska | Grudziądz | Polska | Bieg główny (3,5 km) | opłacono | |
293 | Kłosowska Magdalena Kłosowska | GRUDZIĄDZ | Polska | Bieg główny (3,5 km) | Fit Mania | opłacono |
294 | Kłosowska Kacper Ķłosowski | GRUDZIĄDZ | Polska | Bieg dla dzieci (500 m) | Fit Mania | |
295 | Wasążnik Alicja | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci (500 m) | ||
296 | Wasążnik Łucja | Łasin | Polska | Bieg dla dzieci (500 m) | ||
297 | Pruszkowski Gracjan | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci (500 m) | ||
298 | Słowy Monika | Grudziadz | Polska | Bieg główny (3,5 km) | opłacono | |
299 | Ferenc Szymon | Wielki Lubień | Polska | Bieg dla dzieci (500 m) | Przedszkole Niepubliczne im. Dzieciątka Jezus | |
300 | Ferenc Beata | Wielki Lubień | Polska | Bieg główny (3,5 km) | Przedszkole Niebieska Kraina | opłacono |
Wyświetleń: 26021