Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | -Krefta Amelia | Nowe | Polska | Bieg dla dzieci (500 m) | ||
2 | -Krefta Dagmara | Nowe | Polska | Bieg główny (3,5 km) | opłacono | |
3 | -Krefta Natalia | Nowe | Polska | Bieg dla dzieci (500 m) | ||
4 | Adamaszek Emilia | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci (500 m) | ||
5 | Agacka Dagmara | Mątasek | Polska | Bieg główny (3,5 km) | opłacono | |
6 | Albekier Karolina | Grudziądz | Polska | Bieg główny (3,5 km) | opłacono | |
7 | Babicka Kaja | Grudziadz | Polska | Bieg dla dzieci (500 m) | ||
8 | BABICKA MAGDALENA | GRUDZIĄDZ | Polska | Bieg główny (3,5 km) | opłacono | |
9 | Bakun Joanna | Grudziądz | Polska | Bieg główny (3,5 km) | opłacono | |
10 | Banach Tomasz | Grudziądz | Polska | Bieg główny (3,5 km) | Tomek Biega Grudziądz | opłacono |
11 | Banaszewska Maja | Grudziądz | Bieg dla dzieci (500 m) | SP 20 | ||
12 | Banaszewska Marta | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci (500 m) | SP 20 | |
13 | Banaszewska Monika | Grudziądz | Polska | Bieg główny (3,5 km) | opłacono | |
14 | Banaszewski Michał | Grudziądz | Bieg główny (3,5 km) | opłacono | ||
15 | Barczak Natalia | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci (500 m) | ||
16 | Barska-Mojek Beata | Grupa | Polska | Bieg główny (3,5 km) | Mojsonki | opłacono |
17 | Barszczewska Karolina | Warlubie | Polska | Bieg główny (3,5 km) | opłacono | |
18 | Barszczewska Mirosława | Bzowo | Polska | Bieg główny (3,5 km) | opłacono | |
19 | Bartos Adam | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci (500 m) | ||
20 | Bartos Jakub | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci (500 m) | ||
21 | Bartoś Piotr | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci (500 m) | ||
22 | Bartoszynska Iga | Grudziadz | Polska | Bieg dla dzieci (500 m) | SP 7 | |
23 | Bartoszynska Stefania | Grudziadz | Polska | Bieg dla dzieci (500 m) | Przedszkole miejskie Strzemiecin | |
24 | Baturo Dawid | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci (500 m) | ||
25 | Baturo Nina | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci (500 m) | ||
26 | Bałdyga Adam | Grudziądz | Polska | Bieg główny (3,5 km) | opłacono | |
27 | Bębenek Paulina | Grudziądz | Polska | Bieg główny (3,5 km) | opłacono | |
28 | Bedczak NATALKA | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci (500 m) | Sp21 | |
29 | Bereza Bożena | Wąbrzeźno | Polska | Bieg główny (3,5 km) | opłacono | |
30 | Białkowski Krzysztof | Rozajny | Polska | Bieg główny (3,5 km) | Gmina Gardeja Biega | opłacono |
31 | Biegajska Eliza | Szczepanki | Polska | Bieg dla dzieci (500 m) | "Aisha" Studio fitness | |
32 | Biegajska Joanna | Szczepanki | Polska | Bieg główny (3,5 km) | "Aisha" Studio fitness | opłacono |
33 | Biegajska Nadia | Szczepanki | Polska | Bieg dla dzieci (500 m) | "Aisha" Studio fitness | |
34 | Blumberg Edward | Grudziądz | Polska | Bieg główny (3,5 km) | opłacono | |
35 | Blumberg Marcel | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci (500 m) | SP 20 Grudziądz | |
36 | Blumberg Roksana | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci (500 m) | SP 20 Grudziądz | |
37 | Bocian Jolanta | Jeżewo | Polska | Bieg główny (3,5 km) | Positive Freaks Team | opłacono |
38 | Boguta Katarzyna | Grudziądz | Polska | Bieg główny (3,5 km) | Szkoła Podstawowa nr 8/Stomil Training | opłacono |
39 | Boguta Marek | Grudziądz | Polska | Bieg główny (3,5 km) | opłacono | |
40 | Bolewski Andrzej | Grudziądz | Polska | Bieg główny (3,5 km) | opłacono | |
41 | Borkowska Justyna | Sadlinki | Polska | Bieg główny (3,5 km) | Traktor Team Gmina Kwidzyn | opłacono |
42 | Borkowska Natalia | Grudziądz | Polska | Bieg główny (3,5 km) | opłacono | |
43 | Borkowski Emil | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci (500 m) | Sara Workwear Wheel Brothers Racing | |
44 | Borowska Alina | Grudziądz | Polska | Bieg główny (3,5 km) | opłacono | |
45 | Brak Cezary | Grudziądz | Polska | Bieg główny (3,5 km) | opłacono | |
46 | Brandt Iga | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci (500 m) | ||
47 | Brąszkowska Marzena | Grudziądz | Polska | Bieg główny (3,5 km) | opłacono | |
48 | Bujak Lena | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci (500 m) | ||
49 | Burzyński Jan | Grudziadz | Polska | Bieg dla dzieci (500 m) | Szkoła podstawowa nr 13 | |
50 | Cebienko-Żaczek Eugenia | Kwidzyn | Polska | Bieg główny (3,5 km) | opłacono | |
51 | Cerajewska Agata | Terespol Pomorski | Polska | Bieg dla dzieci (500 m) | ||
52 | Cerajewska Agnieszka | Terespol Pomorski | Polska | Bieg główny (3,5 km) | opłacono | |
53 | Cerajewska Dominika | Terespol Pomorski | Polska | Bieg główny (3,5 km) | opłacono | |
54 | Cerajewski Michał | Terespol Pomorski | Polska | Bieg główny (3,5 km) | opłacono | |
55 | Cerk Tomasz | Grudziądz | Polska | Bieg główny (3,5 km) | opłacono | |
56 | Chełkowski Bartosz | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci (500 m) | Akademia Biegania Grudziądz | |
57 | Chełkowski Dominik | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci (500 m) | ||
58 | Chodorowska Lena | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci (500 m) | Szkoła Podstawowa nr 7 | |
59 | Chodukiewicz Monika | Kwidzyn | Polska | Bieg główny (3,5 km) | opłacono | |
60 | Chuchra Michalina | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci (500 m) | ||
61 | Chuchra Paulina | Grudziądz | Polska | Bieg główny (3,5 km) | opłacono | |
62 | Chudek Justyna | Gubiny | Polska | Bieg główny (3,5 km) | opłacono | |
63 | Chyła Monika | Grudziadz | Polska | Bieg główny (3,5 km) | opłacono | |
64 | Cichocka Natalia | Grudziądz | Polska | Bieg główny (3,5 km) | SP 20 Grudziądz | opłacono |
65 | Cyrankowska Aleksandra | Grudziądz | Polska | Bieg główny (3,5 km) | opłacono | |
66 | Cysewski Mieczysław | Grudziądz | Polska | Bieg główny (3,5 km) | opłacono | |
67 | Czarnewicz Alfred | Grudziądz | Polska | Bieg główny (3,5 km) | Alfred | opłacono |
68 | Czepiel Marcin | Grudziądz | Polska | Bieg główny (3,5 km) | opłacono | |
69 | Dąbrowska Anna | Grudziądz | Polska | Bieg główny (3,5 km) | opłacono | |
70 | Dąbrowski Hubert | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci (500 m) | Szkoła podstawowa nr 7 | |
71 | Dalka Renata | Grudziądz | Polska | Bieg główny (3,5 km) | Endorfina Fitness Club | opłacono |
72 | Danielewicz Anna Danielewicz | Bzowo | Polska | Bieg główny (3,5 km) | opłacono | |
73 | Danielewicz Ewa | Komorsk | Polska | Bieg główny (3,5 km) | Morsy z Grudziądza | opłacono |
74 | Danielewicz Julia | Bzowo | Bieg główny (3,5 km) | opłacono | ||
75 | Dekarczyk-Miecznikowska Katarzyna | Grudziądz | Polska | Bieg główny (3,5 km) | opłacono | |
76 | DEMBEK EMILIA | GRUDZIĄDZ | Polska | Bieg główny (3,5 km) | opłacono | |
77 | Dobuszewska Aneta | Piaski | Polska | Bieg główny (3,5 km) | Morsy z Grudziądza | opłacono |
78 | Dobuszewski Janusz | Piaski | Polska | Bieg główny (3,5 km) | Morsy z Grudziądza | opłacono |
79 | Dolewska Lena | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci (500 m) | ||
80 | Dolewski Andrzej | Grudziądz | Polska | Bieg główny (3,5 km) | AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ | opłacono |
81 | Dombrowska Małgorzata | Grudziądz | Polska | Bieg główny (3,5 km) | Morsy z Grudziądza | opłacono |
82 | Dombrowski Dawid | Grudziądz | Polska | Bieg główny (3,5 km) | Morsy z Grudziądza | opłacono |
83 | Dombrowski Paweł | Grudziądz | Polska | Bieg główny (3,5 km) | Morsy z Grudziądza | opłacono |
84 | Domeracka Ewa | Grudziądz | Polska | Bieg główny (3,5 km) | opłacono | |
85 | DOMINIKOWSKI IGOR | GRUDZIĄDZ | Bieg dla dzieci (500 m) | Przedszkole | ||
86 | DORAU IZABELA | GRUDZIĄDZ | Polska | Bieg główny (3,5 km) | opłacono | |
87 | DORAU LAURA | GRUDZIĄDZ | Polska | Bieg dla dzieci (500 m) | ||
88 | Drężek Paweł | Warlubie | Polska | Bieg dla dzieci (500 m) | ||
89 | Drzewoszewski Przemyslaw | Grudziądz | Polska | Bieg główny (3,5 km) | opłacono | |
90 | Durzyńska Zofia | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci (500 m) | ||
91 | Durzyński Antoni | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci (500 m) | ||
92 | Durzyński Damian | Grudziądz | Polska | Bieg główny (3,5 km) | opłacono | |
93 | Dymińska Natalia | Iława | Polska | Bieg główny (3,5 km) | opłacono | |
94 | Dzierzyk Dorota | Grudziądz | Polska | Bieg główny (3,5 km) | opłacono | |
95 | Długońska Beata | Grudziądz | Polska | Bieg główny (3,5 km) | Endorfina Fitness Club | opłacono |
96 | Erdmańska Aleksandra | Grudziądz | Polska | Bieg główny (3,5 km) | opłacono | |
97 | Felski Alex | Grudziądz | Polska | Bieg dla dzieci (500 m) | ||
98 | Ferenc Beata | Wielki Lubień | Polska | Bieg główny (3,5 km) | Przedszkole Niebieska Kraina | opłacono |
99 | Ferenc Szymon | Wielki Lubień | Polska | Bieg dla dzieci (500 m) | Przedszkole Niepubliczne im. Dzieciątka Jezus | |
100 | Figura Hanna | Grudziądz | Polska | Bieg główny (3,5 km) | Morsy z Grudziądza | opłacono |
Wyświetleń: 25983