Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Szelag Arkadiusz | Skulsk | Polska | 8 km gRUNt bieg w Puszczy | opłacono | |
2 | Puchalski Marek | Kleczew | Polska | 8 km gRUNt bieg w Puszczy | Sokół Kleczew | opłacono |
3 | szemfeld tomek | konin | Polska | 8 km gRUNt bieg w Puszczy | konin | opłacono |
4 | Jamrozik Zbigniew | Koło | Polska | 8 km gRUNt bieg w Puszczy | Koło Biega | |
5 | Olejniczak Arkadiusz | Sokółki | Polska | 8 km gRUNt bieg w Puszczy | Carblack | opłacono |
6 | Sikorska Anna | Konin | Polska | 8 km gRUNt bieg w Puszczy | opłacono | |
7 | Piaskowski Piotr | Konin | Polska | 8 km gRUNt bieg w Puszczy | finanser.pl | opłacono |
8 | Adamczyk Włodzimierz | Kazimierz BISKUPI | Polska | 8 km gRUNt bieg w Puszczy | opłacono | |
9 | Wiśniewska Dorota | Wyszyna | Polska | 8 km gRUNt bieg w Puszczy | Baszta Wyszyna | opłacono |
10 | Wiśniewski Kazimierz | Wyszyna | Polska | 8 km gRUNt bieg w Puszczy | Baszta Wyszyna | opłacono |
11 | Puchalska Elżbieta | Kleczew | Polska | 8 km gRUNt bieg w Puszczy | opłacono | |
12 | Kołodziejczak Krystian | Golina | Polska | 8 km gRUNt bieg w Puszczy | Morsy Konin | opłacono |
13 | Jankowska Magdalena | KOŁO | Polska | 8 km gRUNt bieg w Puszczy | Koło Biega | |
14 | Sakowski Marcin | Rychwał | Polska | 8 km gRUNt bieg w Puszczy | opłacono | |
15 | Michoń Kacper | Konin | Polska | 8 km gRUNt bieg w Puszczy | opłacono | |
16 | HAJDRYCH ZUZANNA | KLECZEW | Polska | 8 km gRUNt bieg w Puszczy | Sokół Kleczew | opłacono |
17 | ŁECHTAŃSKA Grażyna | Golina | Polska | 8 km gRUNt bieg w Puszczy | KB Wartko | opłacono |
18 | Lewkowicz Stanisława | Bielawy | Polska | 8 km gRUNt bieg w Puszczy | ||
19 | Szymczak Piotr | Branno | Polska | 8 km gRUNt bieg w Puszczy | opłacono | |
20 | Kubiak Ola | Konin | Polska | 8 km gRUNt bieg w Puszczy | opłacono | |
21 | Matusiak Piotr | Ślesin | Polska | 8 km gRUNt bieg w Puszczy | opłacono | |
22 | Wiśniewski Marek | Wilczyn | Polska | 8 km gRUNt bieg w Puszczy | Zmasakrowani | |
23 | Walczak Lidia | Konin | Polska | 8 km gRUNt bieg w Puszczy | Geberit Team | opłacono |
24 | Wiśny Michał | Słupca | Polska | 8 km gRUNt bieg w Puszczy | ||
25 | Wanat Wioletta | Konin | Polska | 8 km gRUNt bieg w Puszczy | STOWARZYSZENIE UCZĄCYCH SIĘ "DOCENDO DISCIMUS" | opłacono |
26 | Walczak Dawid | Konin | Polska | 8 km gRUNt bieg w Puszczy | Geberit Team | opłacono |
27 | Andrzejewski Łukasz | Konin | Polska | 8 km gRUNt bieg w Puszczy | ||
28 | Koszal Marek | Stare Miasto | Polska | 8 km gRUNt bieg w Puszczy | ||
29 | Hałas Michał | Mielnica Duża | Polska | 8 km gRUNt bieg w Puszczy | opłacono | |
30 | Hałas Marzanna | Mielnica Duża | Polska | 8 km gRUNt bieg w Puszczy | opłacono | |
31 | Serafiński Robert | Konin | Polska | 8 km gRUNt bieg w Puszczy | Dziady OCR | opłacono |
32 | Matusiak Michał | Skulsk | Polska | 8 km gRUNt bieg w Puszczy | opłacono | |
33 | Rezulak Paweł | Orchowo | Polska | 8 km gRUNt bieg w Puszczy | Witkowo Biega | opłacono |
34 | Szparagowski Bartosz | Konin | Polska | 8 km gRUNt bieg w Puszczy | Husaria Race Team | |
35 | Wiśniewski Robert | Konin | Polska | 8 km gRUNt bieg w Puszczy | KB WARTKO | opłacono |
36 | ŁĄCKA URSZULA | KONIN | Polska | 8 km gRUNt bieg w Puszczy | Koło Zakładowe PTTK przy Hucie Aluminium Konin | |
37 | Gawron Paweł | Posada | Polska | 8 km gRUNt bieg w Puszczy | Posada | opłacono |
38 | Dubczak Jacek Dubczak | Tomaszewo | Polska | 8 km gRUNt bieg w Puszczy | Piątkowo na biegowo | opłacono |
39 | Grabarek Karol | Bolesławów | Polska | 8 km gRUNt bieg w Puszczy | Baszta Wyszyna | opłacono |
Wyświetleń: 3689